X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Bardzo niska beta i pozytywny test
Odpowiedz

Bardzo niska beta i pozytywny test

Oceń ten wątek:
  • SiSi111 Autorytet
    Postów: 812 393

    Wysłany: 13 kwietnia 2018, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ostatnim poronieniu bez zabiegu krwawilam tydzien pozniej poltora plamilam bylo moze 4dni przerwy i znowu plamienie (myslalam ze miesiaczka) trwalo tydzien i przerodzilo sie w krwawienie ktore chwilami bylo krwotokiem i to trwalo kolene 10 dni az sie wystraszylam i pojech alam do szpitala ale lekarz powiedzial ze czysto i ze to taka miesiaczka dziwna i oczyszczanie jeszcze. Pozniej jeszcze z dwa epizody po kilku dniach krwawienia jednorazowego i narazie cisza. Beta byla 2,5 jak ostatnio badalam. Ogolnie duzo nerwow zjadlam i wszytko bylo bardzo dziwne. Jesli cos cie niepokoi idz do lekarza i napewno cie uspokoi i sprawdzi. I ta bete kontroluj czy spada.

    ❤❤❤
    m5kxvau.png
  • amir Autorytet
    Postów: 915 413

    Wysłany: 14 kwietnia 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie to pierwzsza taka sytuacja i faktycznie nerwow co niemiara.. zupełny brak kontroli nad własnym ciałem, jestem zapisana do lekarza w środę póki co czuje się dobrze, nic mnie nie boli więc postaram się nie panikowac, w razie czego IP..

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ