X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Bóle po poronieniu
Odpowiedz

Bóle po poronieniu

Oceń ten wątek:
  • MartiMarti42 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 8 grudnia 2021, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    15 listopada pojechałam na sor szpital Bielański .tam okazało się że płód obumarł 2 tygodnie wcześniej . A to był 12 tydzień .
    Dostałam tabletki dopochwowo , po 4 h zaczęło oczyszczać się .później 24.11 kontrol szpital Bródnowski USG i że ok coś tam jest ale oczyści się żadnego antybiotyku nic , a opominalam się doktor powiedziała nie raczej nie potrzebny . Dosłownie 3 dni i temperatura 38-39 pocenie się dreszcze zimną tragedia .
    Pojechałam prywatnie do lekarza przepisał antybiotyk ,tabletki dopochwowo . skierowanie do szpitala .
    Szpital Bródnowski zrobił badania tylko dla tego żeby sprawdzić czy nie ma zapalenia . Zabiegu nie zamierzali i nie zrobili .
    Wypisałam się do domu , po badaniach stwierdzili że to samo zejdzie za jest ok .
    Po moim krzyku dopiero lekarz przyszedł po 14 od rana nikogo nie było , tylko dla tego że zaczęłam awanturować się .
    Siedzę w domu ,dalej stan podgorączkowy ,kręci się w głowie .
    Zaniedbanie totalne .jestem ciekawa co dalej !!!
    Ciśnienie nie zmierzone ,gorączka ani razu !

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ