Forum Poronienie Brak nadziei...
Odpowiedz

Brak nadziei...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nadzieja 01 Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Co za pajac;/ musisz się starac drążyć temat, wiem że to trudne;( przede wszystkim radzę Ci jeśli nigdy nie badałaś sprawdzić tarczyce ale to nawet zwykły lekarz pierwszego kontaktu powinien Ci dać skierowanie jeśli powiesz że jesteś po poronieniach. Ja u genetyka byłam w Invicta na NFZ był najkrótszy czas oczekiwania, warto podzwonić i sobie porównać;)

 • nadzieja 01 Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Może też udałoby Ci się dostac skierowania do hematologa i immunologa, żeby zrobic część badań na NFZ

 • Lili30 Autorytet
  Postów: 553 508

  Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochana powiem tak jeśli z różnych względów ciężko Ci o.dobrego lekarza to znajdź przynajmniej takiego który przepisze Ci w.kolejnej ciąży tzw żelazny zestaw czyli Clexane, acard oraz progesteron. Oczywiście nie wiem jak to się ma do leków przeciw twojej chorobie musiałbyś to skonsultować. Czasem lekarze po prostu próbują tak prowadzić ciążę w ramach profilaktyki bez badań które są kosztowne, a mogą nie dać jednoznacznej odpowiedzi. Nie ma cudownego leku, ale na tym zestawie znam osobiście i tutaj na forum wiele kobiet które donosiły szczęśliwie ciążę. To wielki ciężar stracić trzy ciąże wiem coś o tym bo samej trzy razy życie leglo w gruzach, być może troszeczkę blokuje Ciebie psychika i strach ponieważ nie masz konkretnego planu działania. Wsyrzymaj się ze staraniami zrób badania lub poproś lekarza o leki w.ramach profilaktyki. Przysługują Ci, a tylko one mają udowodnione działanie i istotny wpływ na utrzymanie ciąży. Życzę wiele sił, wytrwałości i w razie pytań w miarę moich możliwości postaram się pomóc. Trzymaj się!

  3 Aniołki w niebie
  atdc6iye40ls1crt.png
 • Lili30 Autorytet
  Postów: 553 508

  Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A co do badań nie warto wywalac kasy na genetyka. Na NFZ zrobisz kariotypy i dla własnego świętego spokoju zrób je, natomiast za znaczna większość poronien odpowiada immunologia...

  3 Aniołki w niebie
  atdc6iye40ls1crt.png
 • Malinka1991 Znajoma
  Postów: 17 2

  Wysłany: 31 stycznia 2016, 21:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Lili30 na genetyka ide na NFZ i prawdopodobnie badania rowniez beda na NFZ. przy drugiej ciazy lekarz dał mi jedynie progesteron. Tak narazie sie wstrzymujemy chcemy zrobic wszystkie konkretne badania i zobaczymy co dalej.

  [*] 7 t.c- wrzesien 2014, [*] 9 t.c- luty 2015 [*]


  ``Życie choć piękne tak kruche jest...``
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego