X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Brak nadziei...
Odpowiedz

Brak nadziei...

 • AUTOR
  WIADOMOŚĆ
  1 2
Oceń ten wątek:
 • nadzieja 01 Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:35

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Co za pajac;/ musisz się starac drążyć temat, wiem że to trudne;( przede wszystkim radzę Ci jeśli nigdy nie badałaś sprawdzić tarczyce ale to nawet zwykły lekarz pierwszego kontaktu powinien Ci dać skierowanie jeśli powiesz że jesteś po poronieniach. Ja u genetyka byłam w Invicta na NFZ był najkrótszy czas oczekiwania, warto podzwonić i sobie porównać;)

 • nadzieja 01 Nowa
  Postów: 5 0

  Wysłany: 29 stycznia 2016, 12:39

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Może też udałoby Ci się dostac skierowania do hematologa i immunologa, żeby zrobic część badań na NFZ

 • Lili30 Autorytet
  Postów: 553 508

  Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:23

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Kochana powiem tak jeśli z różnych względów ciężko Ci o.dobrego lekarza to znajdź przynajmniej takiego który przepisze Ci w.kolejnej ciąży tzw żelazny zestaw czyli Clexane, acard oraz progesteron. Oczywiście nie wiem jak to się ma do leków przeciw twojej chorobie musiałbyś to skonsultować. Czasem lekarze po prostu próbują tak prowadzić ciążę w ramach profilaktyki bez badań które są kosztowne, a mogą nie dać jednoznacznej odpowiedzi. Nie ma cudownego leku, ale na tym zestawie znam osobiście i tutaj na forum wiele kobiet które donosiły szczęśliwie ciążę. To wielki ciężar stracić trzy ciąże wiem coś o tym bo samej trzy razy życie leglo w gruzach, być może troszeczkę blokuje Ciebie psychika i strach ponieważ nie masz konkretnego planu działania. Wsyrzymaj się ze staraniami zrób badania lub poproś lekarza o leki w.ramach profilaktyki. Przysługują Ci, a tylko one mają udowodnione działanie i istotny wpływ na utrzymanie ciąży. Życzę wiele sił, wytrwałości i w razie pytań w miarę moich możliwości postaram się pomóc. Trzymaj się!

  3 Aniołki w niebie
  atdc6iye40ls1crt.png
 • Lili30 Autorytet
  Postów: 553 508

  Wysłany: 29 stycznia 2016, 22:37

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  A co do badań nie warto wywalac kasy na genetyka. Na NFZ zrobisz kariotypy i dla własnego świętego spokoju zrób je, natomiast za znaczna większość poronien odpowiada immunologia...

  3 Aniołki w niebie
  atdc6iye40ls1crt.png
 • Malinka1991 Znajoma
  Postów: 17 2

  Wysłany: 31 stycznia 2016, 21:20

  Cytuj  /     /  Zgłoś
  Lili30 na genetyka ide na NFZ i prawdopodobnie badania rowniez beda na NFZ. przy drugiej ciazy lekarz dał mi jedynie progesteron. Tak narazie sie wstrzymujemy chcemy zrobic wszystkie konkretne badania i zobaczymy co dalej.

  [*] 7 t.c- wrzesien 2014, [*] 9 t.c- luty 2015 [*]


  ``Życie choć piękne tak kruche jest...``
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ