X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po ciąży biochemicznej
Odpowiedz

Ciąża po ciąży biochemicznej

Oceń ten wątek:
  • Axon Autorytet
    Postów: 305 461

    Wysłany: 15 marca 2021, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, jestem po ciąży biochemicznej. 14 lutego zaczęłam krwawic, cykle zawsze mialam 27/28 dni a dzisiaj 30 i nawet nie mam objawów miesiaczki i krwawienia brak. Lekarz kazał czekać ze staraniami do kolejnego krwawienia, zastosowalismy sie srednio ale dzis test nie pozostawił cienia wątpliwości, czysta biel. Czy któraś z was też miala opóźnione krwawienie po cb? Bralam też canditon przez ostatnie 10 dni ale nigdzie nie jest znapisane ze moze powodować opoznienia miesiaczki.

    preg.png
    age.png
  • Natuska Koleżanka
    Postów: 44 20

    Wysłany: 15 marca 2021, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama tak się cieszę! Czekałam na wiadomość od Ciebie. Ogromne gratulacje! Trzymam kciuki ❤️
    Ja mam wizytę w czwartek, mam nadzieję, że będzie już serduszko, bo dwa tygodnie temu nie było. Ogólnie czuje się dobrze, jedyne co mi dolega to senność i czasem zgaga ale bez wymiotów, nie jestem wrażliwa na zapachy, nie zarzuca mnie, chwilami zastanawiam się czy wszystko jest okej, a może jestem w tej części kobiet, które nie będą wymiotować albo jeszcze przede mną 😂
    A u Ciebie są typowe objawy? Jak się czujesz i psychicznie i fizycznie?

    Azjak lubi tę wiadomość

  • Axon Autorytet
    Postów: 305 461

    Wysłany: 15 marca 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Axon a wiesz kiedy owu była? Niektórym dziewczynom po cb się przesuwa albo w ogóle mają cykl bezowulacyjny. Ciężko powiedzieć ile czasu organizm potrzebuje żeby wrócić do równowagi, każdy jest inny.
    Futuremama na samym poczatku po krwawieniu bylam u gina i powiedział zebysmy sobie odpuscili starania w tym cyklu woec obserwacje tez odpuscilam całkowicie. Przypaletala sie tez infekcja wiec nie mam pojecia jak ze sluzem bo globulki wszystko zafalszowaly. Zrobiłam jeden test owulacyjny ( bo tylko jeden mi zostal) w okolicy stałej owulacji ale byl negatywny. Ale u mnie czas od owulacji do krwawienia nie jest stały. Apka wyliczyła mi krwawienie na dziś, nie mam pojecia jak i teraz boli mnie brzuch ale nie wiem czy to @ żołądek czy stres, że wszystko sie opóźnia.. 😞

    preg.png
    age.png
  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 15 marca 2021, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axon wrote:
    Cześć dziewczyny, jestem po ciąży biochemicznej. 14 lutego zaczęłam krwawic, cykle zawsze mialam 27/28 dni a dzisiaj 30 i nawet nie mam objawów miesiaczki i krwawienia brak. Lekarz kazał czekać ze staraniami do kolejnego krwawienia, zastosowalismy sie srednio ale dzis test nie pozostawił cienia wątpliwości, czysta biel. Czy któraś z was też miala opóźnione krwawienie po cb? Bralam też canditon przez ostatnie 10 dni ale nigdzie nie jest znapisane ze moze powodować opoznienia miesiaczki.

    U mnie ciąża biochemiczna zakończyla sie w połowie stycznia. Teraz, 2 miesiące później mam pierwszą miesiączkę. W międzyczasie miałam plamienia przez 12 dni (skąpe, jak w ostatnim dniu miesiączki) - kilkanaście skurczy, przez które zwijalam się w rogalik 🙄 Niestety trzeba to eh... Przeczekać... Tak więc czas nie czeka...

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
  • Axon Autorytet
    Postów: 305 461

    Wysłany: 15 marca 2021, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Wiesz wyliczyła pewnie na podstawie statystyk. Po jednym teście owu też cokolwiek ciężko wnioskować. A mierzyłaś kiedyś temp żeby wiedzieć jak mniej więcej to u Ciebie wygląda w której fazie?
    Co do czasu od owu do krwawienia to powinien być względnie stały jak nie to w teorii warto przyjęć się progesteronowi. Ale to tylko teoria. Ja miałam zawsze regularne, wyjątkowo czasem coś się zawirowało.
    Temperature mierze od kilku lat ale w tym cyklu calkiem odpuscilam, rano zmierzylam ale nie od razu i byla wysoka. Niepokoi mnie ostry ból brzucha caly dzien. Dwa przeciwbolowe i nie jest lepiej.. i do tego ucisk w żołądku. Moze jednak @ przyjdzie w nocy. Bo juz wariuje ze to wyrostek..

    preg.png
    age.png
  • Axon Autorytet
    Postów: 305 461

    Wysłany: 15 marca 2021, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak wrote:
    U mnie ciąża biochemiczna zakończyla sie w połowie stycznia. Teraz, 2 miesiące później mam pierwszą miesiączkę. W międzyczasie miałam plamienia przez 12 dni (skąpe, jak w ostatnim dniu miesiączki) - kilkanaście skurczy, przez które zwijalam się w rogalik 🙄 Niestety trzeba to eh... Przeczekać... Tak więc czas nie czeka...
    Nie nastawilam się psychicznie ze to tyle potrwa. Stracilam ciążę w 3 dniu po spodziewanej miesiaczce wiec myślałam że nie wpynie wcale na cykl

    preg.png
    age.png
  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 15 marca 2021, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Axon wrote:
    Nie nastawilam się psychicznie ze to tyle potrwa. Stracilam ciążę w 3 dniu po spodziewanej miesiaczce wiec myślałam że nie wpynie wcale na cykl

    Każdy organizm jest inny, więc może u Ciebie szybciej wszystko wróci do normy. Jeżeli nie będziesz miała miesiączki do 6 tygodnia, to koniecznie musisz iść do gina. Życzę Ci, żeby przyszła lada dzień... 😘

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 15 marca 2021, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ja dziś po wizycie, maluch ma 7mm i serduszko biję. Mam nadzieję że już z nami zostanie❤

    Azjak, Natuska co u Was?

    Gratulacje!!! 🥰 To jeszcze tylko niecałe 8 miesięcy wyczekiwania🤰Szybko zleci 😁
    Mi może się uda, za 4 tygodnie, bo dziś niestety przyszła @...

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
  • Natuska Koleżanka
    Postów: 44 20

    Wysłany: 18 marca 2021, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mogę i ja się pochwalić, Bubuś ma 9.56 mm, serduszko bije jak dzwon. Jestem dobrej myśli ❤️

    Azjak, Anjucha lubią tę wiadomość

  • Natuska Koleżanka
    Postów: 44 20

    Wysłany: 18 marca 2021, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama
    24 października a Ty? Jak sie czujesz?

  • Natuska Koleżanka
    Postów: 44 20

    Wysłany: 18 marca 2021, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To współczuję... Ja nadal bez wymiotów i innych dolegliwości. Jedyne to spanie i rozdrażnienie i oby mi tak zostało. Ale warto się przemęczyć dla maleństwa ❤️ ja się po prostu zakochałam dziś w tej małej krewetce 😂

  • Azjak Ekspertka
    Postów: 218 143

    Wysłany: 18 marca 2021, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super dziewczyny, że u Was wszystko w porządku. Trzymam za Was kciuki 🤞🍀

    Natuska lubi tę wiadomość

    Starania od I.2018
    II.2020 - Clo I cykl 😥
    III.2020 - Clo II cykl 😥
    X.2020 - Aromek I cykl 😥
    XI.2020 - Aromek II cykl 😥
    XII.2020 - cykl naturalny - ciąża biochemiczna 6tc [*] 😭💔
    7.I (30dc) beta 68
    11.I (34dc) beta 228
    16.I (39dc) beta 22
    III.2021 - Aromek III cykl 😥
    IV.2021 - Aromek IV cykl🍀🥳🥰
    11.V (26dc) beta 42
    13.V (28dc) beta 114
    17.V (32dc) beta 756
    22.V (37dc) beta 7831
    Córka 31.12.2021 👧🍼
    Starania o drugiego bobasa... od VI.2023
  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 19 marca 2021, 04:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Przybyłam tu do Was wraz z pierwszym dniem krwawienia po ciąży biochemicznej. To już druga. Wcześniejsza była miesiąc temu. Rok temu wystąpiło także poronienie zatrzymane w 9tc. Zaczynamy badania ale właściwie nie wiem czy powinnismy na czas tych wszystkich badań przerwać starania o ciążę czy działać dalej. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Oczywiście zapytam lekarzy ale ciekawi mnie jak Wy to widzicie. Po pierwszej biochem lekarka powiedziała żebyśmy starali się od razu. Ale teraz po 2 biochem trochę się boje. Że może problem tkwi w wadliwych zarodkach (chociaż problem upatruje tez w systemie immunologicznym) i pewnego razu organizm przeoczy taki zarodek i urodzę chore dziecko. Takie myśli mnie dziś naszły i nie wiem czy lepiej przerwać starania do momentu zrobienia wszystkich badań czy badania badaniami ale cały czas próbować zajść w ciążę. Ale jak pomyślę ile cykli ominę gdybym przerwała na czas badań i leczenia to aż mi się przykro robi...daliśmy sobie jeszcze pół roku staran a tu wychodzi że te pół roku to trzeba będzie poświęcić na badania i leczenie bo lista jest nieziemsko długa...

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • Natuska Koleżanka
    Postów: 44 20

    Wysłany: 19 marca 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .A. wrote:
    Witajcie dziewczyny. Przybyłam tu do Was wraz z pierwszym dniem krwawienia po ciąży biochemicznej. To już druga. Wcześniejsza była miesiąc temu. Rok temu wystąpiło także poronienie zatrzymane w 9tc. Zaczynamy badania ale właściwie nie wiem czy powinnismy na czas tych wszystkich badań przerwać starania o ciążę czy działać dalej. Macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Oczywiście zapytam lekarzy ale ciekawi mnie jak Wy to widzicie. Po pierwszej biochem lekarka powiedziała żebyśmy starali się od razu. Ale teraz po 2 biochem trochę się boje. Że może problem tkwi w wadliwych zarodkach (chociaż problem upatruje tez w systemie immunologicznym) i pewnego razu organizm przeoczy taki zarodek i urodzę chore dziecko. Takie myśli mnie dziś naszły i nie wiem czy lepiej przerwać starania do momentu zrobienia wszystkich badań czy badania badaniami ale cały czas próbować zajść w ciążę. Ale jak pomyślę ile cykli ominę gdybym przerwała na czas badań i leczenia to aż mi się przykro robi...daliśmy sobie jeszcze pół roku staran a tu wychodzi że te pół roku to trzeba będzie poświęcić na badania i leczenie bo lista jest nieziemsko długa...

    Moja cb była w zeszłym roku w lutym. Lekarz powiedział, że możemy dalej próbować i tak było przez 2 miesiące, bez skutku. Później na trochę przestaliśmy, bo byłam w trakcie zmiany pracy. Od listopada zaczęliśmy i nic. U mnie badania podstawowe wychodziły dobrze, partner zrobił badanie nasienia, ponieważ ma jedno jądro i z tym wiązaliśmy przyczynę ale wyszło książkowo :) w styczniu zrobiłam tsh - za wysokie. Po konsultacji z endokrynologiem-ginekologiem przepisał mi euthyrox. Na początku lutego zaczęłam brać, na wizycie potwierdził mi owulację i dał suplementy dla kobiet w ciąży, tak awaryjnie :) i tym sposobem zaczynam zaraz 8 tydzień :) nie mam pojęcia czy stał się cud, czy po wizycie u niego byłam spokojniejsza i umysł się oczyścił ale pomogło.
    Wiem, że jest Ci na pewno ciężko, mi tez było... Z każdym okresem płakałam i miałam doła. W lutym podeszliśmy do tego na spokojnie. W dodatku w dniu, w którym potwierdził mi owulację nie współżyliśmy, dopiero chyba 2 dni później. Sama nie wiem czemu, jakoś tak wyszło.
    Robiłaś wszytkie badania? :)

  • Natuska Koleżanka
    Postów: 44 20

    Wysłany: 19 marca 2021, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Azjak wrote:
    Super dziewczyny, że u Was wszystko w porządku. Trzymam za Was kciuki 🤞🍀
    Azjak dziękuję! My za Ciebie też trzymamy kciuki mocno ❤️❤️

  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 19 marca 2021, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuska wrote:
    Moja cb była w zeszłym roku w lutym. Lekarz powiedział, że możemy dalej próbować i tak było przez 2 miesiące, bez skutku. Później na trochę przestaliśmy, bo byłam w trakcie zmiany pracy. Od listopada zaczęliśmy i nic. U mnie badania podstawowe wychodziły dobrze, partner zrobił badanie nasienia, ponieważ ma jedno jądro i z tym wiązaliśmy przyczynę ale wyszło książkowo :) w styczniu zrobiłam tsh - za wysokie. Po konsultacji z endokrynologiem-ginekologiem przepisał mi euthyrox. Na początku lutego zaczęłam brać, na wizycie potwierdził mi owulację i dał suplementy dla kobiet w ciąży, tak awaryjnie :) i tym sposobem zaczynam zaraz 8 tydzień :) nie mam pojęcia czy stał się cud, czy po wizycie u niego byłam spokojniejsza i umysł się oczyścił ale pomogło.
    Wiem, że jest Ci na pewno ciężko, mi tez było... Z każdym okresem płakałam i miałam doła. W lutym podeszliśmy do tego na spokojnie. W dodatku w dniu, w którym potwierdził mi owulację nie współżyliśmy, dopiero chyba 2 dni później. Sama nie wiem czemu, jakoś tak wyszło.
    Robiłaś wszytkie badania? :)

    Nic jeszcze nie robiłam. Tylko progesteron i tsh. Za tydzień zaczynamy diagnostykę. Dałam sobie jeszcze pół roku staran ale martwię się ze przez te pół roku to ja nawet wszystkich badań nie zdążę porobić...

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • Natuska Koleżanka
    Postów: 44 20

    Wysłany: 19 marca 2021, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .A. Na spokojnie :) ja myślałam tak samo, ale jakoś się sytuacja wyklarowała u mnie szybciej. Z perspektywy czasu widzę, że za dużo o tym myślałam, wiem że to łatwo się tak mówi, żeby nie myśleć. Mi do tej pory jest ciężko uwierzyć, że się udało. A tsh w normie? U mnie tp było jednym odchyleniem w badaniach.

  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 19 marca 2021, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natuska wrote:
    .A. Na spokojnie :) ja myślałam tak samo, ale jakoś się sytuacja wyklarowała u mnie szybciej. Z perspektywy czasu widzę, że za dużo o tym myślałam, wiem że to łatwo się tak mówi, żeby nie myśleć. Mi do tej pory jest ciężko uwierzyć, że się udało. A tsh w normie? U mnie tp było jednym odchyleniem w badaniach.

    Ogromnie gratuluję!!! ♥️
    Tsh w normie.
    Czyli pomimo diagnostyki nie przerywaliscie staran?

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • .A. Autorytet
    Postów: 765 545

    Wysłany: 19 marca 2021, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    .A. mi przy biochemach dziewczyny pisały żeby w pierwszej kolejności sprawdzić trombofilię i nasienie. Immunologia też no ale tam już jest dużo więcej badań.
    Tylko u nas inna sytuacja była, że albo teraz albo odpuszczamy, ja zmieniam pracę i raczej do tematu nie wrócimy. Także jak teraz się zepsuję to odpuszczamy całkiem także w ten temat badań już się nie zagłębiałam.
    Ja brałam NAC, berberynę ashwanganda+joga. Mój mąż też NAC, Wit. C i jakieś inne bzdety.
    Plus starałam się o dietę z niskim IG bo jak dla mnie w stresie i insulinie mógł być spory problem.
    Po owu brałam Bromelainę (ananas) bo może pomagać na zagnieżdżenie.
    Dobrze że jesteście pod opieką tej kliniki, na pewno Wam coś doradzą i mam nadzieję więcej nie będziesz przez to przechodzić tylko następnym razem jak zobaczysz ⏸ to że szczęśliwym finałem :)

    Ja nam daje pół roku. I tez mam tak w głowie ze porobie badania, poświęcę na to czas i kupę pieniędzy po czym okaże się ze już minęło pół roku i koniec. W piątek mamy genetyków i od razu w ten sam dzień udało się umówić immunologow. Zobaczymy co powiedzą jedni i drudzy. Będę wtedy 3 dni przed owulacja (o ile się nie przesunie po biochem). Jestem ciekawa czy dadzą zielone światło do dalszych staran czy każą czekać na wyniki

    futuremama lubi tę wiadomość

    Wiek: 32

    06.2017 - synuś ♥️

    Starania o drugie Maleństwo od 12.2019

    01.2020 - poronienie zatrzymane
    02.2021- ciąża biochemiczna
    03.2021 - ciąża biochemiczna

    16.12.21 - ⏸
    20.12.21 beta: 1546
    22.12.21 beta: 4090❗️ 🙏🏻🤞🏻
    13.01.22 - mamy serduszko ♥️ ‼️
    10.02.22- wyniki badań genetycznych: wszystkie geny prawidłowe
    Chłopiec 💙

    Diagnostyka od 03.2021:
    Podstawowe badani krwi: 👍
    ANA 👍
    anty-DsDNA 👍
    Przeciwciała p/beta-2-glikoproteinie IgM i IgG👍
    Przeciwciała przeciw kardiolipinie IgM i IgG 👍
    Kariotyp 👍
    Sono hsg i hsg- Jajowody drożne 👍
    Mała endometrioza - niewielkie cysty na obu jajnikach❌
    Mutacja MTHFR - heterozygota❌


    nsa8m4.png
  • Natuska Koleżanka
    Postów: 44 20

    Wysłany: 19 marca 2021, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .A. wrote:
    Ogromnie gratuluję!!! ♥️
    Tsh w normie.
    Czyli pomimo diagnostyki nie przerywaliscie staran?
    Dziękuję :) nie, stwierdziliśmy, że nie zaszkodzi a może pomóc. Ale a trakcie diagnostyki podchodziliśmy do tego z większym dystansem.

    .A. lubi tę wiadomość

‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ