X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po łyżeczkowaniu
Odpowiedz

Ciąża po łyżeczkowaniu

Oceń ten wątek:
  • Zula36 Autorytet
    Postów: 1838 928

    Wysłany: 22 maja 2020, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    [

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2022, 23:03

    event.png
    age.png
    ❤️👶🏼Adaś 22.06.2021🌈
    💔👼🏼09.04.2020 (9tc)
    ❤️👧🏼Zosia 28.06.2018
    👩🏼 Ja, 39 lat 🤦🏼‍♀️
  • Sulfasalazyna Przyjaciółka
    Postów: 101 41

    Wysłany: 22 maja 2020, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja się bardzo zdziwiłam jak zobaczyłam wynik tej bety, spodziewałam się że będą jakieś resztki bo jednak to bladziutka kreska przedwczoraj była, a tu taka wysoka i jeszcze ten test dzisiaj trochę ciemniejsza. Jutro zrobię z rana jeszcze. Też mam tych testów i owu i ciażowych tylko, że kupionych w aptece internetowej też dużo taniej niż w zwykłej ale jednak apteka coś tym z allegro nie ufam. Tylko czy by akurat się udało, wcześniej tyle się staraliśmy i nic A teraz jeden strzał i już? Tym bardziej, że nie mam żadnych objawów ciążowy, gdzie zawsze jeszcze zanim test wyjdzie miałam ból piersi a teraz nic.

  • Szalwina Koleżanka
    Postów: 56 42

    Wysłany: 23 maja 2020, 01:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sulfasalazyna ja też nie mam żadnych objawów ciążowych. Jedynie jestem zmęczona i trochę płaczliwa. Ale jedno i drugie to u mnie raczej norma, szczególnie bycie wiecznie zmęczoną ;) wiem,że ból piersi nie jest wyznacznikiem ciąży,ale w pierwszej ciąży bolały mnie piersi, w drugiej też, a teraz wyglądają tak normalnie.
    Boję się,że w poniedziałek ta beta okaże się niższa i będę załamana,bo gdzieś tam mam nadzieję,że jednak jakimś cudem się udało

    basia_siaa lubi tę wiadomość

    28 lat 👩🏼‍⚕️
    01.2017 -👶🏻❤
    03.2020 - 💔 łyżeczkowanie 8tc 💔
  • Sulfasalazyna Przyjaciółka
    Postów: 101 41

    Wysłany: 23 maja 2020, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zrobiłam właśnie test i jak nic jest ciemniejsza kreska nie jest jeszcze jak kontrolna ale o wiele bardziej wyraźna niż na poprzednim teście. Nie chce sobie jeszcze robić nadzieji ale przecież gdyby to nie ciąża to powinna być bledsza albo przynajmniej taka sama.
    Szalwina ja też się boję i jednocześnie nie mogę doczekać mam nadzieję, że w poniedziałek obie pójdziemy i obie bety podskoczą. Tylko żeby tym razem było wszystko dobrze.

    basia_siaa, sandiklove, Szalwina, Zula36 lubią tę wiadomość

  • basia_siaa Przyjaciółka
    Postów: 134 35

    Wysłany: 23 maja 2020, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzicie dziewczyny być może potwierdzi się teoria że można nie dostać okresu po nieszczęściu i być w kolejnej ciąży 🥰🥰🥰
    Życzę Wam tego 🌈 bejbika

    11.06.2009 Córeczka M. <3
    12.2019 HSG
    10.04.2020 Córeczka W. 15tydz. 💔

    PAI-1 4G heterozygotyczny

    ab0fdc51e4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2020, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sulfasalazyna wrote:
    Dziewczyny zrobiłam właśnie test i jak nic jest ciemniejsza kreska nie jest jeszcze jak kontrolna ale o wiele bardziej wyraźna niż na poprzednim teście. Nie chce sobie jeszcze robić nadzieji ale przecież gdyby to nie ciąża to powinna być bledsza albo przynajmniej taka sama.
    Szalwina ja też się boję i jednocześnie nie mogę doczekać mam nadzieję, że w poniedziałek obie pójdziemy i obie bety podskoczą. Tylko żeby tym razem było wszystko dobrze.

    Ale szczęście Sulfasalzyna ! Mega mega super ! Teraz trzymać kciuki za poniedziałkowa bete 💗 mam nadzieje ze nieldugo do Ciebie dołączę.
    Jak długo czekałaś od łyżeczkowania ? W którym tygodniu poroniłas?
    Pozdrawiam !

  • Sulfasalazyna Przyjaciółka
    Postów: 101 41

    Wysłany: 23 maja 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    Ale szczęście Sulfasalzyna ! Mega mega super ! Teraz trzymać kciuki za poniedziałkowa bete 💗 mam nadzieje ze nieldugo do Ciebie dołączę.
    Jak długo czekałaś od łyżeczkowania ? W którym tygodniu poroniłas?
    Pozdrawiam !


    W 10 tygodniu na wizycie okazało się, że serduszko nie bije od około tygodnia, na drugi dzień miałam zabieg. Chciałam poczekać do pierwszej @ I zacząć, ale nie doczekałam. Parę dni przed terminem @ pierwszy raz się kohaliśmy i to musiało wtedy zaskoczyć, bo potem to już było bez kończenia we mnie.

    sandiklove lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2020, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak z poziomem bety po poronieniu? Ile trwa „unormowanie” hormonów ?

    Monal lubi tę wiadomość

  • agusiaaa Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 23 maja 2020, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, jestem tutaj nowa. Poroniłam pierwszą ciążę, w środę szpital, tabletki które nie zadziałały i w czwartek zabieg. Nie zdecydowałam się na badania genetyczne. Mi też wszyscy mówią że trzeba odczekać 3 miesiące ze staraniami. Zobaczymy co powie ginekolog na kontroli. Czy któraś z was ma pcos? Ja mam, to mogło być przyczyną poronienia. Zaszłam w ciążę przez stymulacje owulacji, brałam też metformine którą odstawiłam bo tak lekarz kazał a okazuje się że nagłe jej odstawienie też mogło spowodować poronienie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2020, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusiaaa wrote:
    Hej Dziewczyny, jestem tutaj nowa. Poroniłam pierwszą ciążę, w środę szpital, tabletki które nie zadziałały i w czwartek zabieg. Nie zdecydowałam się na badania genetyczne. Mi też wszyscy mówią że trzeba odczekać 3 miesiące ze staraniami. Zobaczymy co powie ginekolog na kontroli. Czy któraś z was ma pcos? Ja mam, to mogło być przyczyną poronienia. Zaszłam w ciążę przez stymulacje owulacji, brałam też metformine którą odstawiłam bo tak lekarz kazał a okazuje się że nagłe jej odstawienie też mogło spowodować poronienie.

    Bardzo mi przykro :((( wiem co czujesz bo jestem 2 tygodnie po zabiegu...
    Ja nie mam PCOS, zdecydowałam się na badania generyczne ponieważ chce poznac dokładna przyczynę i moc zabobiec w przyszłości.
    Mysle ze niestety nie poznasz dokładnej przyczyny, może być ich bardzo wiele. Niekoniecznie odstawienie czy tez PCOS... mógł być genetycznie chory Twój płód... który to był tydzień ?
    Trzymaj się mocno !

    agusiaaa lubi tę wiadomość

  • agusiaaa Debiutantka
    Postów: 13 2

    Wysłany: 23 maja 2020, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandiklove wrote:
    Bardzo mi przykro :((( wiem co czujesz bo jestem 2 tygodnie po zabiegu...
    Ja nie mam PCOS, zdecydowałam się na badania generyczne ponieważ chce poznac dokładna przyczynę i moc zabobiec w przyszłości.
    Mysle ze niestety nie poznasz dokładnej przyczyny, może być ich bardzo wiele. Niekoniecznie odstawienie czy tez PCOS... mógł być genetycznie chory Twój płód... który to był tydzień ?
    Trzymaj się mocno !

    Byłam na usg w 8+6, zarodek zatrzymał się w 6+2.
    W tak małym zarodku lekarze powiedzieli że może nawet nie udać się zrobić badań genetycznych bo nie wiadomo jaki materiał uda się pobrać z krwawienia i lyzeczkowania resztek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2020, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusiaaa wrote:
    Byłam na usg w 8+6, zarodek zatrzymał się w 6+2.
    W tak małym zarodku lekarze powiedzieli że może nawet nie udać się zrobić badań genetycznych bo nie wiadomo jaki materiał uda się pobrać z krwawienia i lyzeczkowania resztek.
    Rozumiem :( jeśli to pierwsze poronienie nie martwiłabym się na zapas. U mnie już drugie i problemy z zajściem w ciąże - starania ponad 2,5 roku, w związku z tym zaczęliśmy bardzo obszerna diagnostykę. Teraz czekam właśnie na wynik genetyczny płodu i nasz kariotyp oraz trombofilie. Będę tez robić kilka innych badań z krwi.

  • Sulfasalazyna Przyjaciółka
    Postów: 101 41

    Wysłany: 25 maja 2020, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny co u was jak wam minął weekend? Ja byłam dzisiaj na becie i czekam na wynik, strasznie się denerwuje.
    Szalwina a Ty robiłaś dzisiaj betę? Daj znać jak wynik.

  • Szalwina Koleżanka
    Postów: 56 42

    Wysłany: 25 maja 2020, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie będę jechać. Też się denerwuję, wczoraj wieczorem to aż zasnąć nie mogłam, tyle głupich myśli w głowie.

    28 lat 👩🏼‍⚕️
    01.2017 -👶🏻❤
    03.2020 - 💔 łyżeczkowanie 8tc 💔
  • basia_siaa Przyjaciółka
    Postów: 134 35

    Wysłany: 25 maja 2020, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Trzymam za Was kciuki. Ja ma dzisiaj piękne dwie grubaśne krechy na teście owu. Wczoraj zmylilam się aplikacja ovu, a dziś wszystko jasne. Śluz, test wskazują że się zbliża.
    A jeżeli chodzi o weekend to jak zawsze za szybko minął. Byliśmy na urodzinach chrześniaków mojego męża (4letnie bliźniaki) było wesoło.
    Jak będziecie miały wyniki to piszcie.

    11.06.2009 Córeczka M. <3
    12.2019 HSG
    10.04.2020 Córeczka W. 15tydz. 💔

    PAI-1 4G heterozygotyczny

    ab0fdc51e4.png
  • Sulfasalazyna Przyjaciółka
    Postów: 101 41

    Wysłany: 25 maja 2020, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia_siaa wrote:
    Cześć dziewczyny. Trzymam za Was kciuki. Ja ma dzisiaj piękne dwie grubaśne krechy na teście owu. Wczoraj zmylilam się aplikacja ovu, a dziś wszystko jasne. Śluz, test wskazują że się zbliża.
    A jeżeli chodzi o weekend to jak zawsze za szybko minął. Byliśmy na urodzinach chrześniaków mojego męża (4letnie bliźniaki) było wesoło.
    Jak będziecie miały wyniki to piszcie.


    Super, to za dwa tygodnie widzimy dwie grubaśne krechy na teście ciążowm 😊

    basia_siaa lubi tę wiadomość

  • Szalwina Koleżanka
    Postów: 56 42

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia_siaa wrote:
    Cześć dziewczyny. Trzymam za Was kciuki. Ja ma dzisiaj piękne dwie grubaśne krechy na teście owu. Wczoraj zmylilam się aplikacja ovu, a dziś wszystko jasne. Śluz, test wskazują że się zbliża.
    A jeżeli chodzi o weekend to jak zawsze za szybko minął. Byliśmy na urodzinach chrześniaków mojego męża (4letnie bliźniaki) było wesoło.
    Jak będziecie miały wyniki to piszcie.

    To odliczamy do grubych krech na teście ciążowym 😁

    Odebrałam betę i wzrosła z 265,7 do 647,7 :)

    A jak tam u Ciebie Sulfasalazyna?

    basia_siaa lubi tę wiadomość

    28 lat 👩🏼‍⚕️
    01.2017 -👶🏻❤
    03.2020 - 💔 łyżeczkowanie 8tc 💔
  • basia_siaa Przyjaciółka
    Postów: 134 35

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalwina pięknie 🌈😍🥰 bardzo się cieszę oby teraz wszystko było w porządku.

    11.06.2009 Córeczka M. <3
    12.2019 HSG
    10.04.2020 Córeczka W. 15tydz. 💔

    PAI-1 4G heterozygotyczny

    ab0fdc51e4.png
  • Sulfasalazyna Przyjaciółka
    Postów: 101 41

    Wysłany: 25 maja 2020, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szalwina wrote:
    To odliczamy do grubych krech na teście ciążowym 😁

    Odebrałam betę i wzrosła z 265,7 do 647,7 :)

    A jak tam u Ciebie Sulfasalazyna?


    Moja dzisiejsza beta to 1058,94. Urosła od piątku ze 179,56 zastanawiam się czy to nie za dużo bo powinna się chyba podwoić po 48 godzinach A moja podwaja się co 24 prawie.

    basia_siaa lubi tę wiadomość

  • Szalwina Koleżanka
    Postów: 56 42

    Wysłany: 25 maja 2020, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bardzo dużo wzrosła. Ja sprawdzałam swoją w kalkulatorze i wzrosła według normy. Może zadzwoń do gina zapytaj się czy to ok

    28 lat 👩🏼‍⚕️
    01.2017 -👶🏻❤
    03.2020 - 💔 łyżeczkowanie 8tc 💔
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ