Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 15:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki <3

Tak jak napisala Hiacynta - szlam sobie razu pewnego przez pole kapusty a tam fasola rosla, no i ją zabralam :D

dziekuje za gratki i wysylam Wam stado wiruskow, niech Wam przyniosa to na co czekacie :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 15:58

chomiczka, dorbie, Ediii, Aska84, kierzynka, hiacynta99, wiola0912, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

preg.png
  • Ediii Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Hej kobietki <3

Tak jak napisala Hiacynta - szlam sobie razu pewnego przez pole kapusty a tam fasola rosla, no i ją zabralam :D

dziekuje za gratki i wysylam Wam stado wiruskow, niech Wam przyniosa to na co czekacie :*

Jeju, jeju jak ja się cieszę!
    Trzymam teraz za Ciebie, za Was mocno kciuki, ale wiem tez że wszystko bedzie ekstra!
    A który to tydzień?

Bree lubi tę wiadomość

n59y3e5ewov6z8v4.png

mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A terzak kilka szczegolow ;)

Jak tu kiedys wspominalam, bylam w trakcie remontu i przeprowadzki jednoczesnie, przelom lipca sierpnia... wszedzie balagan, zapracowani bylismy od rana do wieczora, nie mielismy juz sily czasami nawet na sex 3:) Odstawilam wszystkie atrybuty przykladnej staraczki chociaz nigdy nie przykladalam sie zbytnio do tych wszystkich pomiarow, niemniej przestalam mierzyc tempke, robic testy, nanosic cokoliek na wykres, ba - wykresu nawet nie udostepnilam no bo skoro go nie prowadzilam (pomio wykupionego abonamentu) to co bylo udostepniac... odstawilam wieiolka, witaminki a nawet kwas foliowy, nie robilam testow ovu, totalnie NIC!!! Odstawilam nawet branie lutki chociaz doskwieraly mi plamienia przed @ ale mialam w planie zbadac progesteron wiec z lutka czekalam do nastepnego cyklu :)

Od rana do wieczora zapierdzielalismy po kilkanascie godzin dziennie, tak ze wieczorem nie mielismy sily nawet na male "conieco"

W miedzyczasie moje kolezanki wyrzucily mnie z fejsbukowej grupy staraczek :) I sie zastanawiam czy im aby nie podziekowac bo wtedy wlasnie zaszlam w ciaze :D I nie pisze tego po zlosci, ale jako ciekawostke :) oczywiscie nie wierze w takie zabobony a traktuje jako wesoly zbieg okolicznoci :)

wracajac do sedna... w zwiazku z tymi remontami i przeprowadzka nie chcialo nam sie nawet ten tego, no ale jakos zebralismy sile na dwa razy w ciagu calego miesiaca :D na szybki numerek przed snem :D i to bylo tak na chybil trafil, nie liczylam dni cyklu, nie robilam ovu testow to tez nie wiedzialam kiedy moglam miec ovu o ile w ogole ono bylo :)

Gdy zblizal sie termin spodziewanej @ nie mialam kompletnie zadnych objawow, ale tez szczegolnie nie wsluchiwalam sie w swoje cialo, jedyne co mnie zdziwilo to to ze nie mam plamien przed @ a zawsze sie zaczynaly nawet 5 dni wczesniej, pomyslalam ze moze mi sie cos poprzestawialo znowu i z glupot w przeddzien spodziewanej @ zrobilam test ovu ktory wyszedl zajebiscie pozytywny! Zdziwilo mnie to, ale do glowy przyszla mi ta nieprawdopodobna mysl - moze jestem w ciazy? i sama na glos sie rozesmialam no bo jak to byc w ciazy bez seksu i tych wszystkich magicznych praktyk... poszlam na miasto po testy ciazowe bo nawet nie mialam takich w domu, zrobilam jeden i wyszly dwie kreski - to bylo w ostatni wtorek :D, nastepnego dnia powtorzylam i to samo :D

Po dzis dzien nie wierze :D

s1985, dorbie, kehlana_miyu, Ediii, wiola0912 lubią tę wiadomość

preg.png
  • Bree Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ediii :)

najlepsze jest to ze nie mam w ogole zadnych z tych objawow ktore mialam w poprzednich ciazach, nie bola mnie nawet piersi, nie mam mdlosci, nie jest mi zimno, nie mam jakos duzo sluzu, nie jestem zbyt senna czy zmeczona, i gdyby nie te kreski i brak @ to absolutnie bym sie nie zorientowala ;)

Na Belly pokazuje mi ze to 4 tygodnie i 2 dni :)

Na bete nie ide bo u nas tego nie robia, moglabym prywatnie ale stwierdzilam ze po co sie stresowac, jak bedzie dobrze to dobrze a jak wyjdzie niska to i tak nic nie zrobie a tylko stres bedzie...

Umowilam sie dzisiaj do prywatnej polskiej kliniki na 2 tyodnie, jesli wszystko bedzie ok to moze uslysze juz serduszko ;) Narazie staram sie myslec pozytywnie, jednoczesnie nie popadajac w panike ani zbedna euforie, wszystko w rekach natury z mala pomoca lekarzy ;)
    Narazie biore sobie profilaktycznie lutke i lykam kwas foliowy, jezdze konno, biegam z psem na spacerze i staram sie zyc normalnie, aktywnie, jak dotychczas :) czasami pobolewa mnie brzuch na dole podobnie jak na @ i jak sie w nocy obracam na drugi bok to lapia mnie jakby skurcze miesni brzucha i pobolewaja leciutko piersi ktore moze sie troszke powiekszyly, to wszystko :)

Jeszcze raz dzieki za gratki i wysylam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 16:26

s1985, dorbie lubią tę wiadomość

preg.png
  • s1985 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree jesteś żywym przykładem że czasem trzeba odpuścić 3maj się kochana ;)

Bree, dorbie, Ediii lubią tę wiadomość

2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Bree Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj test :) smialam sie ze jak wyszly niebieskie kreski to bedzie syn ;)

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, duzo zdrowka zycze i udanego weekendu ;)

1ec8b0ea8a19f910med.jpg

Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 16:33

Aska84, dorbie, kierzynka, Ediii, hiacynta99, monika_89 lubią tę wiadomość

preg.png
  • Bree Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 ja nie pamietam kto tu pisal ale wiem ze ktos ewidentnie pisal ze mial remont czy przeprowadzke i mu sie udalo zmajstrowac dzidzie :) moze w tym tez cos jest? :D

preg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Hej kobietki <3

Bez jaj...jutro idę w pole:)

Gratulacje Bree:) zdrowej i spokojnej ciazy. Chyba czas zrobic remont w domu:)

Bree, kierzynka lubią tę wiadomość

• Bree Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze nadrobic forum bo nie bylo mnie to chyba miesiac, najpierw nie mialam czasu a pozniej nie mialam netu na nowej chacie, jak znajde te wiadomosc co ktos wczesniej pisal o remoncie i przeprowadzce to tu wrzuce, chyba ze ta osoba do tego czasu sie sama odezwie ;)

Aska84 dzieki za gratki.... a dla tych ktore nie wiedza - ja w listopadzie koncze 42 lata ;)

dorbie, Aska84 lubią tę wiadomość

preg.png
  • Bree Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu ktos jeszcze w podobnym do mojego wieku?

preg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Jest tu ktos jeszcze w podobnym do mojego wieku?
    Ja mam 40 :-)

Bree lubi tę wiadomość

• chomiczka Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Wam dziewczyny z całego serca <3

Bree, dorbie lubią tę wiadomość

Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • kierzynka Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree przeciez zawsze było tak ze jak znikalas to ktoś zachodzil w ciążę wiec jak juz całkiem nie było Cię na forum fb to sama zaszlas...

Bree lubi tę wiadomość

qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie, teraz patrze to juz 21 tydzien :D jeny jak ten czas leci :)

Chomiczka dziekuje za gratki, ja bym bardzo chciala zeby Tobie sie w koncu udalo , jestes mama 4 aniolkow, jak na to patrze to az nie wiem co powiedziec, podziwiam Cie za kolejne proby bo ja to nie wiem czy dalabym jesszcze rade <3

Kierzynka ja chyba napisze do Monkey i reszty dziewczyn i podziekuje im za wyrzucenie mnie z tej fejsbukowej grupy :D A moze to w koncu karma sie wraca i kazdemu daje to co mu sie nalezy? ;)

dorbie lubi tę wiadomość

preg.png
  • Lenka87 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree z całego serca gratuluję <3

Bree lubi tę wiadomość

[*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • Bree Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 z calego serca dziekuje <3

Lenka87 lubi tę wiadomość

preg.png
  • Lenka87 Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Lenka87 z calego serca dziekuje <3
    Nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszę :-)

Bree lubi tę wiadomość

[*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree ciesze się, że Ci się udało ;) życzę spokojnej ciąży ;)

Ja miałam wczoraj wizytę i myslalam, że dowiem się jaka plec ale niestety dziecko znów obrocone tak ze nie było widać co tam ma ;) a to juz 20 tydzień. ..

Teraz co słyszę to wszyscy spodziewają się chlopaczkow ;) jakiś sezon chyba na ptaszki ;)

Bree, Ediii, kierzynka lubią tę wiadomość

• Bree Autorytet

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 wrote:
    Nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszę :-)

Lenka Tobie test wyszedl pozytywny tez po przeprowadzce prawda? Tak mi sie przynajmniej zapamietalo :) No i ciesze sie ze sie cieszysz, to bardzo mile :)

Paznokietek a ja wlasnie ogladalam testy na plec dziecka, niedawno sie dowiedzialam ze w ogole takie cos istnieje :) Ja w poprzednich ciazach nawet testu ciazowego z moczu nie robilam, taka jestem staroswiecka ;)

preg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree to są testy na płeć? Chyba nie u nas.... takie sikane?

Bree lubi tę wiadomość

‹‹ 884 885 886 887 888 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego