X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki <3

    Tak jak napisala Hiacynta - szlam sobie razu pewnego przez pole kapusty a tam fasola rosla, no i ją zabralam :D

    dziekuje za gratki i wysylam Wam stado wiruskow, niech Wam przyniosa to na co czekacie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 15:58

    chomiczka, dorbie, Ediii, Aska84, kierzynka, hiacynta99, wiola0912, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Hej kobietki <3

    Tak jak napisala Hiacynta - szlam sobie razu pewnego przez pole kapusty a tam fasola rosla, no i ją zabralam :D

    dziekuje za gratki i wysylam Wam stado wiruskow, niech Wam przyniosa to na co czekacie :*

    Jeju, jeju jak ja się cieszę!
    Trzymam teraz za Ciebie, za Was mocno kciuki, ale wiem tez że wszystko bedzie ekstra!
    A który to tydzień?

    Bree lubi tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A terzak kilka szczegolow ;)

    Jak tu kiedys wspominalam, bylam w trakcie remontu i przeprowadzki jednoczesnie, przelom lipca sierpnia... wszedzie balagan, zapracowani bylismy od rana do wieczora, nie mielismy juz sily czasami nawet na sex 3:) Odstawilam wszystkie atrybuty przykladnej staraczki chociaz nigdy nie przykladalam sie zbytnio do tych wszystkich pomiarow, niemniej przestalam mierzyc tempke, robic testy, nanosic cokoliek na wykres, ba - wykresu nawet nie udostepnilam no bo skoro go nie prowadzilam (pomio wykupionego abonamentu) to co bylo udostepniac... odstawilam wieiolka, witaminki a nawet kwas foliowy, nie robilam testow ovu, totalnie NIC!!! Odstawilam nawet branie lutki chociaz doskwieraly mi plamienia przed @ ale mialam w planie zbadac progesteron wiec z lutka czekalam do nastepnego cyklu :)

    Od rana do wieczora zapierdzielalismy po kilkanascie godzin dziennie, tak ze wieczorem nie mielismy sily nawet na male "conieco"

    W miedzyczasie moje kolezanki wyrzucily mnie z fejsbukowej grupy staraczek :) I sie zastanawiam czy im aby nie podziekowac bo wtedy wlasnie zaszlam w ciaze :D I nie pisze tego po zlosci, ale jako ciekawostke :) oczywiscie nie wierze w takie zabobony a traktuje jako wesoly zbieg okolicznoci :)

    wracajac do sedna... w zwiazku z tymi remontami i przeprowadzka nie chcialo nam sie nawet ten tego, no ale jakos zebralismy sile na dwa razy w ciagu calego miesiaca :D na szybki numerek przed snem :D i to bylo tak na chybil trafil, nie liczylam dni cyklu, nie robilam ovu testow to tez nie wiedzialam kiedy moglam miec ovu o ile w ogole ono bylo :)

    Gdy zblizal sie termin spodziewanej @ nie mialam kompletnie zadnych objawow, ale tez szczegolnie nie wsluchiwalam sie w swoje cialo, jedyne co mnie zdziwilo to to ze nie mam plamien przed @ a zawsze sie zaczynaly nawet 5 dni wczesniej, pomyslalam ze moze mi sie cos poprzestawialo znowu i z glupot w przeddzien spodziewanej @ zrobilam test ovu ktory wyszedl zajebiscie pozytywny! Zdziwilo mnie to, ale do glowy przyszla mi ta nieprawdopodobna mysl - moze jestem w ciazy? i sama na glos sie rozesmialam no bo jak to byc w ciazy bez seksu i tych wszystkich magicznych praktyk... poszlam na miasto po testy ciazowe bo nawet nie mialam takich w domu, zrobilam jeden i wyszly dwie kreski - to bylo w ostatni wtorek :D, nastepnego dnia powtorzylam i to samo :D

    Po dzis dzien nie wierze :D

    s1985, dorbie, kehlana_miyu, Ediii, wiola0912 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Ediii :)

    najlepsze jest to ze nie mam w ogole zadnych z tych objawow ktore mialam w poprzednich ciazach, nie bola mnie nawet piersi, nie mam mdlosci, nie jest mi zimno, nie mam jakos duzo sluzu, nie jestem zbyt senna czy zmeczona, i gdyby nie te kreski i brak @ to absolutnie bym sie nie zorientowala ;)

    Na Belly pokazuje mi ze to 4 tygodnie i 2 dni :)

    Na bete nie ide bo u nas tego nie robia, moglabym prywatnie ale stwierdzilam ze po co sie stresowac, jak bedzie dobrze to dobrze a jak wyjdzie niska to i tak nic nie zrobie a tylko stres bedzie...

    Umowilam sie dzisiaj do prywatnej polskiej kliniki na 2 tyodnie, jesli wszystko bedzie ok to moze uslysze juz serduszko ;) Narazie staram sie myslec pozytywnie, jednoczesnie nie popadajac w panike ani zbedna euforie, wszystko w rekach natury z mala pomoca lekarzy ;)
    Narazie biore sobie profilaktycznie lutke i lykam kwas foliowy, jezdze konno, biegam z psem na spacerze i staram sie zyc normalnie, aktywnie, jak dotychczas :) czasami pobolewa mnie brzuch na dole podobnie jak na @ i jak sie w nocy obracam na drugi bok to lapia mnie jakby skurcze miesni brzucha i pobolewaja leciutko piersi ktore moze sie troszke powiekszyly, to wszystko :)

    Jeszcze raz dzieki za gratki i wysylam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 16:26

    s1985, dorbie lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree jesteś żywym przykładem że czasem trzeba odpuścić 3maj się kochana ;)

    Bree, dorbie, Ediii lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moj test :) smialam sie ze jak wyszly niebieskie kreski to bedzie syn ;)

    Pozdrawiam wszystkie dziewczyny, duzo zdrowka zycze i udanego weekendu ;)



    1ec8b0ea8a19f910med.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 sierpnia 2015, 16:33

    Aska84, dorbie, kierzynka, Ediii, hiacynta99, monika_89 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 ja nie pamietam kto tu pisal ale wiem ze ktos ewidentnie pisal ze mial remont czy przeprowadzke i mu sie udalo zmajstrowac dzidzie :) moze w tym tez cos jest? :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Hej kobietki <3

    Tak jak napisala Hiacynta - szlam sobie razu pewnego przez pole kapusty a tam fasola rosla, no i ją zabralam :D

    dziekuje za gratki i wysylam Wam stado wiruskow, niech Wam przyniosa to na co czekacie :*

    Bez jaj...jutro idę w pole:)


    Gratulacje Bree:) zdrowej i spokojnej ciazy. Chyba czas zrobic remont w domu:)

    Bree, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    musze nadrobic forum bo nie bylo mnie to chyba miesiac, najpierw nie mialam czasu a pozniej nie mialam netu na nowej chacie, jak znajde te wiadomosc co ktos wczesniej pisal o remoncie i przeprowadzce to tu wrzuce, chyba ze ta osoba do tego czasu sie sama odezwie ;)

    Aska84 dzieki za gratki.... a dla tych ktore nie wiedza - ja w listopadzie koncze 42 lata ;)

    dorbie, Aska84 lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest tu ktos jeszcze w podobnym do mojego wieku?

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Jest tu ktos jeszcze w podobnym do mojego wieku?
    Ja mam 40 :-)

    Bree lubi tę wiadomość

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje Wam dziewczyny z całego serca <3

    Bree, dorbie lubią tę wiadomość

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree przeciez zawsze było tak ze jak znikalas to ktoś zachodzil w ciążę wiec jak juz całkiem nie było Cię na forum fb to sama zaszlas...

    Bree lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dorbie, teraz patrze to juz 21 tydzien :D jeny jak ten czas leci :)

    Chomiczka dziekuje za gratki, ja bym bardzo chciala zeby Tobie sie w koncu udalo , jestes mama 4 aniolkow, jak na to patrze to az nie wiem co powiedziec, podziwiam Cie za kolejne proby bo ja to nie wiem czy dalabym jesszcze rade <3

    Kierzynka ja chyba napisze do Monkey i reszty dziewczyn i podziekuje im za wyrzucenie mnie z tej fejsbukowej grupy :D A moze to w koncu karma sie wraca i kazdemu daje to co mu sie nalezy? ;)

    dorbie lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree z całego serca gratuluję <3

    Bree lubi tę wiadomość

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 z calego serca dziekuje <3

    Lenka87 lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Lenka87 z calego serca dziekuje <3
    Nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszę :-)

    Bree lubi tę wiadomość

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree ciesze się, że Ci się udało ;) życzę spokojnej ciąży ;)

    Ja miałam wczoraj wizytę i myslalam, że dowiem się jaka plec ale niestety dziecko znów obrocone tak ze nie było widać co tam ma ;) a to juz 20 tydzień. ..

    Teraz co słyszę to wszyscy spodziewają się chlopaczkow ;) jakiś sezon chyba na ptaszki ;)

    Bree, Ediii, kierzynka lubią tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka87 wrote:
    Nawet sobie nie wyobrażasz jak się cieszę :-)

    Lenka Tobie test wyszedl pozytywny tez po przeprowadzce prawda? Tak mi sie przynajmniej zapamietalo :) No i ciesze sie ze sie cieszysz, to bardzo mile :)

    Paznokietek a ja wlasnie ogladalam testy na plec dziecka, niedawno sie dowiedzialam ze w ogole takie cos istnieje :) Ja w poprzednich ciazach nawet testu ciazowego z moczu nie robilam, taka jestem staroswiecka ;)


    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree to są testy na płeć? Chyba nie u nas.... takie sikane?

    Bree lubi tę wiadomość

‹‹ 884 885 886 887 888 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ