X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree a ja tak myślę sobie , powiedziałas dzieciom i mężowi o ciąży czy czekasz do wizyty ?

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Paznokietek, u mnie już bylo widać płeć w 12tyg na prenatalnych, tak młody się rozkraczyl, że pokazał klejnoty i na nast badaniach usg też :-)
    A może u Ciebie będzie dziewczynka :-)
    znajomej tez w 12 tygodniu lekarz powiedział, że będzie chlopak. Wydaje mi się ,że chłopaka w ogóle łatwiej zidentyfikować ;) no może będzie dziewczynka, tak jak mi się wymarzylo; )

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    A tak przy okazji, wie ktos cos moze co sie dzieje z Primą?
    Ja nic nie wiem. Widziałam tylko ze założyła jakiś inny wątek ;)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    A tak przy okazji, wie ktos cos moze co sie dzieje z Primą?

    Prima, niestety chyba drugi raz poroniła :-(): Przykro mi z tego powodu, teraz ja czekają badania i to kosztowne ...

    A komuś sie wydaje ze jak zaszłaś raz zajdziesz i drugi :/ wkurwi. Mnie taka gadka !!!

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    znajomej tez w 12 tygodniu lekarz powiedział, że będzie chlopak. Wydaje mi się ,że chłopaka w ogóle łatwiej zidentyfikować ;) no może będzie dziewczynka, tak jak mi się wymarzylo; )
    Trochę sie nie zgodzę , zależy jak dziecko ułożone i doświadczenie lekarza na sprzęcie bo jest dużo przypadków że lekarz myli pepowine z siusiakiem , mowi dziewczynka a wychodzi chłopiec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 masz rację. Dlatego fajnie jest mieć opinie 2 lekarzy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mało nas tu zostało nie? Monkey gdzieś uciekła. Resztę dziewczyn w sumie słabiej chyba pamiętam :(

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja juz powiedzialam odrazu mojemu jak test i wyszedl :) my nie mamy przed soba kompletnie zadnych tajemnic a i tak ze mna po lekarzach zawsze jezdzi bo mi wtedy razniej a on tez chce wiedziec co w "trawie piszczy" :) A co do Primy to faktycznie szkoda laski ze znowu jej sie nie udalo, no ale jak ja to zawsze mowie - natury niestety nie oszukamy ;)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monkey i reszta uciekly na fb :)
    A ja wrocilam tutaj bo mnie stamtad wyrzucono :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dobrze Bree. Brakowało tu Ciebie :* jest nas mniej ale za to przyjemnie ;)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz zamiast tutaj pisać o badaniaach po poronieniu , są ruchy dzieci , zaraz bede pisala o kupkach wy o mdlosciach i innych dolegliwościach :D

    Idę spać bo skurczybyki atakują , wgl pełnia jutro jest i ciężko zasnąć a spać trzeba :D

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 i bardzo dobrze ;) moje maleństwo dziś dokazuje; ) uwielbiam kiedy się dużo rusza, a jak mniej to się martwię i błagam żeby się poruszalo; ) dobranoc Staraczko; )

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    No i dobrze Bree. Brakowało tu Ciebie :* jest nas mniej ale za to przyjemnie ;)

    dzieki :) milo mi :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka spijcie dobrze z malenstwem :) Mnie brzuch boli jak na @ ale piersi jakby mniej, za to jest mi cholernie zimno, siedze przy kominku i sie grzeje :D

    pozatym zero jakichkolwiek objawow tylko strasznie mis ie seksic chce :D

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha Bree a możesz się seksic? Ja zielone światło na seks dostałam jakiś miesiąc temu. I Się ucieszylam;) ja też nie miałam żadnych objawów tylko senność. Teraz też nie mogę narzekac chociaż mam niska hemoglobine ;/ od kilku dni wcześnie wstaje i po południu chce mu się spać.

    Bree lubi tę wiadomość

  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do lekarza ide dopiero 12 wrzesnia na pierwsza wizyte i to prywatna bo na taka z kasy moge liczyc dopiero 25 wrzesnia ale tu w UK przez 9 miesiecy chodzi sie tylko do poloznej i na pierwszej wizycie jedynym badaniem jakie przeprowadzaja jest uwaga!!! test ciazowy z mzoczu :D dlatego zapisalam sie na prywatna wizyte u polskiego lekarza, wtedy sie dowiem czy sie moge seksic :D mam nadzieje ze dozyje do tego czasu :D a co do objaow to nie daje sie zwariowac ale ostatnio jak poronilam to zaczelos ie od tego ze ustal mi bol piersi i jakos tak zle mis ie kojarzy ale mam swiadomosc ze kazda ciaza jest inna :)

    A co do hemoglobiny to ja mam za wysoka :P W ogole do od wtorku wracam do pracy po rocznym zwolnieniu lekarskim, nie wiem jak sie tam odnajde, i kiedy znowu wroce na zwolnienie :D

    Aska84, s1985, dorbie lubią tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree czytałam z ostatnio artykuł ze Polska jest czołówce krajów, w których warto rodzic i w których taj bardzo jest rozwinięta patologia ciąży. Twój przykład jest najlepszym przykładem, bo ja poleciałam do giną bardzo szybko i ta moja gin u której prowadzę ciążę bardzo poważnie potraktowała sprawę. Teraz moje stopki mają już 3 cm :* i na usg było widać wszystkie paluszki dokładnie ;) uwielbiam.

    s1985, Bree, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Bree ja mialam pierwsze spotkanie u poloznej w czwartek,krew,mocz komplet badan zlecono, za chwile tez badanie na syndrom Dawna bede miec. A badanie typu progesteron za 20f prywatnie normalnie w przychodni jesli mam fantazje dodatkowo robic. Malo usg fakt,prywatnie trzeba dodatkowo ale w Pl na nfz chyba tez 2-3 tylko robia

    Bree, hiacynta99 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine zależy kaki lekarz , ja mam co wizytę usg , a na fotelu dopiero pod koniec mnie wziął sprawdza czy rozwarcie mam .
    I tak jak większość chodzi prywatnie tak wie dużo więcej np wody plodowe na jakim poziomie , przepływy itp a mój jak pytam to tylko wagę podaje orientacyjnie , zapowiedzial ze jak będzie coś nie tak to powie bo wie ze dziewczyny po wypytaniu o jakies parametry sprawdzają w necie i wracają z multum pytań a każde dziecko rośnie inaczej na każdym poziomie ciąży .
    Z resztą na fioletowej widać u niektórych poruszenie .
    Tak jak 2tyg temu moja wazyla 3200 to juz pisaly ze duza jak na ten tydzień i nie dociera ze roznica z om a usg to az 11 dni i dziecko odpowiada wymiarami do terminu usg . Im sie nie da wytłumaczyć :)

    Bree, dorbie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Są lekarze, którzy na NFZ robią rzadko usg a są tacy, którzy robią ale rzadko fotki rozdają ;) moja gin każe mi na każdej wizycie siadać na kozetce i sprawdza czy szyjka jest zamknięta itp ostatnio pokazywała mi i tłumaczyła jak może mnie boleć brzuch z powodu rozwoju dziecka a jak nie powinien. Mam bardzo fajna gin ale też prywatnie chodzę. Wiem jednak ze nawet chodząc prywatnie można być obojętnie traktowany przez lekarza. Tak byłam potraktowana przez mojego pierwszego giną. Dlatego go zmienilam. A teraz co wizytę jestem spokojna i mam wspaniałe zdjęcia ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 sierpnia 2015, 10:11

    s1985, Bree lubią tę wiadomość

‹‹ 886 887 888 889 890 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ