X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree publicznie im podziękuj bo napewno od południa mają temat na fb :D :D

    Ja dzisiaj doznaje skurczy niby nie są regularne ale bolą

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Bree to są testy na płeć? Chyba nie u nas.... takie sikane?
    Ona na wyspach jest :)

    Bree lubi tę wiadomość

  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree teraz po przeprowadzce a z Młodym zaszłam w trakcie remontu :-P
    Te testy są dostępne w pl ale są strasznie drogie

    Bree, kierzynka lubią tę wiadomość

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://www.przedciaza.pl/sklep/23-test-na-plec-dziecka.html

    Bree lubi tę wiadomość

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paznokietek, no ja widzialam takie sikane testy ale nie wiem na ile to dobre bo czytalam podzielone opinie :) jedna dziewczyna pisala na forum ze z testu jej wyszla dziewczynka a na usg lekarz jej mowil ze bedzie chlopczyk :P A one tanie nie sa, to fakt, podobno ph moczu matki jest inne w zaleznosci od tego czy jest chlopczyk czy dziewczynka - tak to dziala :)

    Staraczka moze Ty masz juz skurcze przepowiadajace? Jeszcze troche i bedziemy opijac pepkowe :) A co do forum to juz lepiej nic nie powiem ;) Ci ktorych lubie mi pogratulowali a reszta mnie nie obchodzi :) Niech im i ich fasolkom sie dobrze wiedzie :)

    Lenka no sama zobacz, cos w tych przeprowadzkach i remontach jest :D
    A co Tam w ogole u Ciebie? Mam nadzieje ze wszystko OK i dzidziol rosnie jak na drozdzach :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree ja mam te skurcze od 2tygodni jakos tylko dzisiaj już częściej i bolą , myślę że niedziela będzie należała do nas :D

    Bree, dorbie, Ediii, kierzynka lubią tę wiadomość

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree wrote:
    Dorbie, teraz patrze to juz 21 tydzien :D jeny jak ten czas leci :)

    Chomiczka dziekuje za gratki, ja bym bardzo chciala zeby Tobie sie w koncu udalo , jestes mama 4 aniolkow, jak na to patrze to az nie wiem co powiedziec, podziwiam Cie za kolejne proby bo ja to nie wiem czy dalabym jesszcze rade <3

    Kierzynka ja chyba napisze do Monkey i reszty dziewczyn i podziekuje im za wyrzucenie mnie z tej fejsbukowej grupy :D A moze to w koncu karma sie wraca i kazdemu daje to co mu sie nalezy? ;)
    Trzymam za Was mocno kciuki <3 Bardzo Ci kibicowałam, chociaż nie udzielałam się na wątku. Ehhh jakoś muszę dawać radę, grunt to pozytywne myślenie, inaczej się nie da chociaż czasami jest ciężko. Ale teraz przyjęłam zasadę, że cieszę się każdym dniem i w głowie mam same pozytywne myśli <3

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • Lenka87 Autorytet
    Postów: 883 2037

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree rośnie jak na drożdżach :-) Ogólnie wszystko dobrze tylko ciągle nie mogę się przyzwyczaić do życia w de

    [*]17tc Aniołek-31.01.2015 :( Na zawsze w naszych sercach <3
    Julia 21.02.2016 <3 2850 g szczęścia <3
    p655zbmhi58rbvwi.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, no to moze i dobrze jakby na niedziele sie udalo, zawsze to fajniej miec urodziny w wakacje :D

    Chomiczka dzieki za kibicowanie, ciesze sie ze pomimo wszystko potrafisz myslec pozytywnie, to dar jaki ma niewiele osob, zdaje sobie sprawe ze czasami ma sie te gorsze dni, ale to naturalne, mam nadzieje ze lekarze ustalili u Ciebie przyczyne tych poronien i wiesz z czym walczyc, wybacz jesli pisalas o tym wczesniej a ja nie wiem bo moze przegapilam a zreszta mam bardzo kiepska pamiec, zycze Ci wszystkiego dobrego i tez Ci kibicuje <3

    Lenka no mi na poczatku w UK tez bylo troche dziwnie,, nawet teraz mi jest dziwnie a przeprowadzilam sie tylko na druga strone miasta... Teraz po 6 latach dziwnie mi jest w PL chociaz bylam tam ostatnio 3 lata temu :D Pewnie z czasem sie zaaklimatyzujesz, czekaj az sie dzidziol urodzi to w ogole, ja sie zawsze zastanawiam jak to jest pozniej dzieciaczka uczyc 2 jezykow :D Chociaz mnie wychowywali dziadkowie Niemcy i uczyli mnie gadac po niemiecku a rodzice po polsku i bylo wesolo :D

    dorbie lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Ja wpadłam tylko pogratulowac Bree! Gratulacje! Ta jakos dziś sobie o tobie pomyślałam a tu takie wieści! Nudnej ciąży życze i nieśmiało skubie małego wiruska:-)

    Bree, s1985, Ediii lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje marzusiax :* no popatrz jaka telepatia :) Wysylam duzo wiruskow, oby Ci przyniosly upragnione szczescie &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& :)

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka, a chyba dobrze by było, byście wytrwali jeszcze 2 tyg do ciąży donoszonej. Powodzonka :-)
    Bree, jeszcze raz gratulki
    Chomiczka, powodzenia ci życzę i cierpliwości. Też będziesz tą szczesciarą :-)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paznokietek, u mnie już bylo widać płeć w 12tyg na prenatalnych, tak młody się rozkraczyl, że pokazał klejnoty i na nast badaniach usg też :-)
    A może u Ciebie będzie dziewczynka :-)

    Bree lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree lapie wiruski i jeszcze raz strasznie mocno ci gratuluje!

    Bree lubi tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bree - <3
    Gratuluję!!!
    Strasznie się ciesze!!!
    mialam tego sikacza że niby płeć określa, kupe kasy kosztował z 60f i niby chłopiec a miałam dziewczynkę
    to juz lepiej za 80f na prywatne usg lecieć :)

    s1985, Bree lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dorbie wrote:
    Staraczka, a chyba dobrze by było, byście wytrwali jeszcze 2 tyg do ciąży donoszonej. Powodzonka :-)
    Bree, jeszcze raz gratulki
    Chomiczka, powodzenia ci życzę i cierpliwości. Też będziesz tą szczesciarą :-)
    Wczoraj pokazało donoszona , a lekarz kazał sugerować sie datą z usg w 16tc czyli 7 września a nie 18 bo tak mała wagowo i wymiarowo odpowiada

    Bree lubi tę wiadomość

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te przeprowadzki!
    Ja też zaszłam w trakcie zmiany domu i doskonale pamietam ten czas, kiedy nie bylo czasu ani sily na <3
    A teraz w ciąży, nowy dom meszcze bardziej cieszy!

    Paznokietek chyba po cichu liczy na dziewczynke, hehe, więc skoro tam nic nie odstawało to szanse rosną!

    Staraczka, nie wazne jakie skurcze, musisz znaleźć te 30 sekund zeby nam napisać RODZĘ! I my wtedy zaciskamy kciuki i zaczynamy pępkowe ;-)

    Lenka, ale ten czas szybko leci!

    Patrzcie, powiem szczerze że odkąd obserwuje to forum, to chyba wszystkim tym które pamiętam jako pierwsze się udało i są teraz w ciąży. Oczywiście było po drodze kilka niwych które wyprzedziły starsze jak Justine, Ilonia, Paznokietek, nie oamiętam kto jeszcze.
    Cudnie!

    Bree, paznokietek lubią tę wiadomość


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Bree - <3
    Gratuluję!!!
    Strasznie się ciesze!!!
    mialam tego sikacza że niby płeć określa, kupe kasy kosztował z 60f i niby chłopiec a miałam dziewczynkę
    to juz lepiej za 80f na prywatne usg lecieć :)

    To prawda, te testy nie sa tanie a i bywaja zawodne, masz racje ze lepiej zainwestowac w USG :) Ja pamietam jak 10 dni przed ostatnim porodem ordynator szpitala polozniczego robil mi prywatnie usg w swoim gabinecie i powiedzial ze na 100 procent bedzie dziewczynka a byl syn :D Jak sie urodzil i mi powiedzieli ze jest syn to myslalam ze ktos mnie w konia robi :D

    Justine M lubi tę wiadomość

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • Bree Autorytet
    Postów: 1888 4859

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak przy okazji, wie ktos cos moze co sie dzieje z Primą?

    Aniołek "M" 02.03.2015 (8 tc)

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe dam znac :)

    Bree lubi tę wiadomość

‹‹ 885 886 887 888 889 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ