X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża po poronieniu...
Odpowiedz

Ciąża po poronieniu...

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Diversik jak cie pociesze to w ciążę pozamaciczna zaszłam po 3letnich staraniach, nie mam przez to jajnika i jajowodu a jednak się udało.


    Edi krwotok bo głupia chodakowska sobie włączyłam i ćwiczyłam, wieczorem ból brzucha bardziej po prawej i biodro, rano zalana krwią wstałam z większym bólem a w nocy ledwo dawałam rade do małej wstać to mąż ją bawił zanim mleko zrobiłam, rano do mamy ją zawiezlismy mąż wolne wziął i na IP a tam nic się nie dowiedziałam prócz tego ze byłam szyta od lewej do prawej i z prawej szew jeszcze się rozpuszcza, nie mówiłam ze ćwiczyłam bo pytał czy nie dzwigalam nic i czy ćwiczenia były. Może to też od przytulanek bo powinnam czekać a ja taka wyposzczona ze co drugi dzień na męża wskakiwalam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierdole ucielo mi tekst.

    Te bóle o których mówicie są mi znane, jeszcze dojdzie ból kolan, ja zeby sięgnąć gary to krzesło przystawiialam siadalam i wtedy gar wyciągalam.

    Roksana dzisiaj ma zły dzień, ziewa bo spać ale sama nie usnie, a ze lubi turbo bujanie to w wózek ją wrzucam i przez próg jeżdżę wózkiem żeby trzeslo hehe

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5604

    Wysłany: 23 października 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka to Ty nie wiesz ze jesteś w okresie w którym zero seksu i zero ćwiczeń? Różne rzeczy mogły się wydarzyć bo ci się tak spieszy do przyjemności i szczupłej figury. Pomysł o dziecku że jak przez swoją głupotę coś Ci się stanie to ona zostanie sama z ojcem bez kochanej mamy. Weź się kobieto oszczędzaj.

    Staraczka23 lubi tę wiadomość

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kierzynka wrote:
    Staraczka to Ty nie wiesz ze jesteś w okresie w którym zero seksu i zero ćwiczeń? Różne rzeczy mogły się wydarzyć bo ci się tak spieszy do przyjemności i szczupłej figury. Pomysł o dziecku że jak przez swoją głupotę coś Ci się stanie to ona zostanie sama z ojcem bez kochanej mamy. Weź się kobieto oszczędzaj.
    Teraz wiem.
    Nawet tatuaż odpada a dzisiaj miałam mieć robiony :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka a czy w czasie połogu nie trzeba się oszczędzać? Ja dostałam dziś antybiotyk od rodzinnego na te zatoki, bo za długo to już trwa :/ a wczoraj położna mówiła mi ze teraz co czwarta młoda dziewczyna leczy się na bezpłodność :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po porodzie sn nie szalałam zbytnio z ćwiczeniami, tylko pas zakładałam. W wakacje sobie pocisnęłam z ćwiczeniami aż spadlam z wagi do 49 kg :P

  • Monkey Autorytet
    Postów: 1735 4099

    Wysłany: 23 października 2015, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paznokietek wrote:
    Dziewczyny ale mam zatoki zawalone. Przez to czuje się strasznie , tak jakby mnie choroba brała :( chyba pójdę do rodzinnego żeby mi coś zapisał. Meczy mnie ten zapchany nos :(
    Paznokietku mnie ostatnio bardzo pomógł spray Ibuprom zatoki. Można go stosować w ciąży.
    Zdrówka!

    2020.png
    ek + 09.05.2014 (9tc)
    d69cj44jvg72mq3b.png
    d69ct5od9nlrlrcq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem miałam się oszczędzać ale zwisa na brzuchu dobija :D
    Odczekam jakoś ten czas

    Hiacynta co ćwiczyłas albo z kim?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A no wiesz przy dziecku zajecie i ucielam jedzenia :P u mnie wystarczy troche stresu, przemęczenie i mniej jedzenia i waga leci ... A no i trampolina dużo pomogła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale zwis do dzis mi towarzyszy :-\ niestety figura ok.ale skóra. Rozciągnięta nie wiele!! Poradziłam

  • Ediii Autorytet
    Postów: 506 749

    Wysłany: 23 października 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Osz kurde Staraczka nakopie Ci w d....
    Mowisz o tym bolu o ktorym ja pisalam? Dzis pokazalam ginowi o co kaman i powiedzial ze to jest grawitacja i sila parcia dziecka/macicy w dol. Bo to jest caly czas od dwoch tygodni taki bol jakby zakwasy po mega cwiczeniach, albo jakby doslownie ktos mnie tam skopal albo przywiazal ze dwadziescia kilo. Ale podobno nie wszyscy tak maja. W razie w brac nospe.

    No i powiedzial mi ze trzeci trymestr w moim przypadku to nie zarty, mam zwolnienie i jak najwiecej wypoczywac, skierowanie na usg za dwa tygodnie i tam dopochwowo zobacza dlugisc szyjki. Choc powiedzial ze na jego oko, tzn palec ;-) jest dluga i zamknieta.
    A na suchy kaszel moge flegamine :-)


    n59y3e5ewov6z8v4.png

    mhsvpx9inset8y66.png
    I dwa Aniołki 1.11.2014 i 2.4.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ni3 chce żeby on był marszczak jak u koleżanki, pozostają tańce z małą na rękach, kusi mnie włączenie zumby

    Edi dokładnie ból jak przy mega ćwiczeniach czyli zakwasy.
    Pod koniec ciąży to mnie skurcze łydki lapaly w nocy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja to znowu mam leki ze urodzę za szybko dziecko , ciagle w strachu :/ Edi to musisz się oszczędzać. Ja tez teraz muszę wypoczywać jako zalecenie od giną No i teraz ten katar. Laski ja jak ostatnio powiedziałam mojemu ze po porodzie znów będę sexi to mnie wyśmiał. Nie wiem co to miało znaczyć. Ale ja mu jeszcze pokaże.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka23 wrote:
    Ja ni3 chce żeby on był marszczak jak u koleżanki, pozostają tańce z małą na rękach, kusi mnie włączenie zumby

    Edi dokładnie ból jak przy mega ćwiczeniach czyli zakwasy.
    Pod koniec ciąży to mnie skurcze łydki lapaly w nocy.

    Staraczka ja juz od dwóch tygodni mecze sie z łydkami w nocy :/ nie wiem o co chodzi?? Tak wcześnie? Dzis w nocy z godz nie spałam przez łydkę :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pazmokietek ja teraz na wieczór zaczęłam jeść mam +2 i wczoraj mówiłam do męża ze 9n sobie znajdzie inną a ja jak przytyje przez to ze wieczorem wyciąga słodycze to nie będzie mi się chciało odchudzać hehe
    On już pyta gdzie byłam i z kim, w ciąży bez makijażu chodziłam a teraz dzień w dzień nawet jak siedzę w domu to oko maluje.

    Hiacynta pamiętaj żeby nie rozmasowywac jak skurcz jest bo robisz gorzej, ja się zrywalam z łóżka i rozchodzilam, raz tak mocno miałam ze na drugi dzień czułam jeszcze.
    Skąd to się bierze nie mam pojęcia, na mojej grupie brały magnez na to ale konsultować trzeba z lekarzem przynajmniej większość tak robiła.

    Żeby było śmieszniej siedzę i jem krakersy buuu

    hiacynta99 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A taki tatuaż sobie wybrałam
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/49308e28bf96.jpg

    hiacynta99, Ediii, kierzynka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Staraczka mi się osobiście nie podoba, ale ja w ogóle nie jestem fanka tatuazy. Jakoś nie miałabym odwagi zrobić sobie czegoś na całe życie, zwłaszcza ze co jakiś czas gust mi się zmienia :) ale najważniejsze ze Tobie się podoba ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam jeden i nie żałuję :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mój czwarty :D
    Kazdy robię " dlaczegos"
    Ten jest ku pamięci dla psa , wiem moze to glupie .
    6listopada będzie rok jak go nie ma , żył i byl z nami od szczeniaka przez 18lat ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 października 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymajcie kciuki za środę :P mam usg prenatalne .

    Foto_Anna, Staraczka23, wiola0912 lubią tę wiadomość

‹‹ 947 948 949 950 951 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ