X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze bete zrob bo testy nie zawsze wychodza

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W środę idę do gina... zobaczymy co mi powie.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • molisia Autorytet
    Postów: 968 553

    Wysłany: 5 marca 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Molisia mozesz mi powiedziec jak wygladalo u Ciebie postepowanie njpeirw bralas ten steryd przez 6 tyg? a potem juz od razu po monotoringu mogliscie sie starac?
    Tak dokładnie 6tygodnie sterydy i staranie, tylko u mnie najpierw było z prawej potem cykl bezowulacyjny.
    Teraz ze.sterydu mam.tylko brać.połówkę encortonu.
    Zapomniałam ci właśnie zapytać.O to ile te.sterydy działają.w.tym organizmie?

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia ile dzialaja:/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sterydy musiałam brać ciagle... do skonczonego 10 tyg ciąży w normalnej dawce, potem 6 tyg polowe dawki, potem odstawianie. A zaczęłam brać na kilka tygodni przed inseminacja (udała się, ale wczesne poronienie - nie wiem czy organizm zwalczył ciąże, zarodek był słaby czy to wina jajowodu).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Czara ale brzuszki bieganie mozna czy nie bardzo?
    Ja biegałam, robiłam brzuszki i martwy ciąg, a po treningu wchodziłam na taką platformę wibrującą po której wszystkie wnętrzności bolały.
    Wcześniej zrezygnowałam z siłowni i treningów, a żadnego rezultatu nie było oprócz frustracji, bo całe życie podporządkowałam pod ciąże.

  • czarnaiwi Autorytet
    Postów: 689 306

    Wysłany: 6 marca 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cykl mi się przedłużyl i chyba będę mieć końcówkę okresu w dniu laparoskopii-wiec mi jej nie zrobią ;(((
    mam duphaston i może będę brac przed 10 dni od 16 dc do 25 dc to może mi @ wyjdzie ok 28dc to by się do laparo skończyła.
    nie wiem co robić. ile po odstawieniu dupka dostajecie okres??

    l22n6iyeodmrpg2f.png
    10.04.2018- laparoskopia diagnostyczna-jajowody drożne
    AMH 7,12 ng/ml
    LH 5,9 mLu/ml
    FSH 5,6 mLu/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam parę pytań:

    Ile Wam kazali się nie kąpać w wannie? bo mi poprzednio 4 tygodnie, ale na amerykańskich grupach im mówią, że po 2 tygodniach a niektórym że po 2 dniach!

    Czy po 2 tygodniach jeszcze dezynfekujecie rany?

    seks? dostałam pozwolenie (3 tygodnie).

    A w ogóle przeżyłam szok, bo mam owulację z prawej strony (nie czułam nigdy odkąd się staramy). Faktycznie czułam wczoraj ból z prawej, silny. Ale lewa mnie boli i tak.

    Poprosiłam doktora o wymaz w kierunku: rzeżączki, ureaplasmy i mykoplasmy.
    Zrobiłam sobie zioła na drożność i przeciw zrostom.
    Oficjalnie zrobiłam wszystko co mogłam.

  • molisia Autorytet
    Postów: 968 553

    Wysłany: 6 marca 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Mam parę pytań:

    Ile Wam kazali się nie kąpać w wannie? bo mi poprzednio 4 tygodnie, ale na amerykańskich grupach im mówią, że po 2 tygodniach a niektórym że po 2 dniach!

    Czy po 2 tygodniach jeszcze dezynfekujecie rany?

    seks? dostałam pozwolenie (3 tygodnie).

    A w ogóle przeżyłam szok, bo mam owulację z prawej strony (nie czułam nigdy odkąd się staramy). Faktycznie czułam wczoraj ból z prawej, silny. Ale lewa mnie boli i tak.

    Poprosiłam doktora o wymaz w kierunku: rzeżączki, ureaplasmy i mykoplasmy.
    Zrobiłam sobie zioła na drożność i przeciw zrostom.

    Ja po dwóch tygodniach się już siedziałam w wannie,wiadomo ze nie długo ani nie w gorącej wodzie.
    Jeżeli już nie masz szwów to nie ma takiej potrzeby
    A seks to sprawa indywidualna ja miałam jakaś blokadę i chyba dopiero po miesiącu się zdecydowałam. Chodź lekarz pozwolił tak jak napisałaś

    Oficjalnie zrobiłam wszystko co mogłam.

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 6 marca 2018, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny czy ktoras z was zaraz po cp miala zakaz staran i czy w tym czasie miala nie przyjmowac zadnych wspomagaczy typu i inofolik jakies ziolka itp?

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialalm odczekac conajmniej 3 miesiace do 6 ale zrobilam przerwe na rok Ziolka bralam ale nie od razu a leki najlepiej 3 mies przed staraniami choc ostatnio spotkalam sie ze przynajmniej z 6 tyg wyprzedzeniem

  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 6 marca 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Ja mialalm odczekac conajmniej 3 miesiace do 6 ale zrobilam przerwe na rok Ziolka bralam ale nie od razu a leki najlepiej 3 mies przed staraniami choc ostatnio spotkalam sie ze przynajmniej z 6 tyg wyprzedzeniem
    przepraszam zosiak ale nie zrozumialam:-) leki najlepiej 3 misiace przed staraniami zaczac bra tak? a inofem myslisz ze moge brac?

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym odstawila wszystko jesli robisz przerwe i 3 miesiace przed zaczela brac ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 marca 2018, 21:06

  • wisieninka_89 Autorytet
    Postów: 1051 391

    Wysłany: 6 marca 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Ja bym odstawila wszystko jesli robisz przerwe i 3 miesiace przed zaczela brac ;)
    a jesli robie przerwe wlasnie na 3 miesiace :-) postanowilam wziac ten inofem. ostatni cykl mial 60 dni. nie chce nastepnego tak dlugiego :-/

    zrz6x1hpk730yji7.png
    f2wlh371shb33oc3.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby poprawić jakość jajeczek czy plemników trzeba łykać suplementy minimum 3 miesiące.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możecie odpowiedzieć na moje pytania? dzięki :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung bralam tylko prysznic bo dlugo dochodzilam do siebie seks to chyba byl dpoiero po dwoch miesiacach ale nie dam uciac sobie glowy ale rez ze wzgledu na bariere psychiczna ani ja ani maz nie chcielismy. A ran nie dezhnfekowalam zagoilo sie ladnie ale ja lezalam tydz w szpitalu po laparoskopii predko nie wyszlam

    Sung lubi tę wiadomość

  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 7 marca 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sung ja po laparo i usuniętym jajowodzie krwawiłam 10dni potem już normalnie współżyliśmy , mieliśmy odczekac minimum 3 miesiące ,żeby wszystko się zagoiło ,odstawiłam wszystkie witaminy nie brałam kompletnie nic

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung u mnie krwawienie było około 7 dni. Tylko ja byłam cięta, bo laparoskopia się nie udała, jakieś problemy z otrzewną. Współżyć zaczęliśmy dopiero po kontroli, czyli około 8 tygodniach, bo wyników nie miałam ze szpitala tyle czasu.

    Gin od razu zalecił starania, ale zaczęliśmy od kolejnego cyklu, no i w drugim jak ruszył ten jajnik z jajowodem, to się udało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli co lekarz to zalecenia. Dzieki. Słucham w takim razie swojego ciała :)

‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ