X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No chcialabym do Was dolaczyc a ta moja glowa taka chora jest boje sie nalrecam itp zeto ciszy i spokoju :pkiedy nastepne wizyty macie dziewczyny?

  • Aneta Czarna Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 10 maja 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba nie jestem tak cierpliwa jak wy... ja od roku walczę i naprawdę brakuje mi sił... sił psychicznych... lekarza już zmieniałam... przepisał mi clostynbegyt i ciàża pozamaciczna.. teraz niby w końcu przewidziana owu i dupa ...nic... lekarz powiedział żebym ponownie clo wzięła od czerwca... ale boję się ponownie... boję się potwornie że to przez te clo właśnie ..

    Starania od maja 2017
    Ciąża pozamaciczna marzec 2018 - usuniety lewy jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ogole nie jestem cierpliwa jak widzisz;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego hsg ma zaszkodzic?
    Jak są niedrozne jajowody to kicha przecież..

    Paulina kochana, ściskam i gratuluję!!!

    Aneta, wyluzuj. Zdrpwej parze zajście w ciążę zajmuje średnio 6 mcy. Ja zdrowa nie jestem ale 2x zaszłam w 5-6 cyklu.
    Btw dziś robiłam test (9dpo) i jakiś cień cienia cienia chyba jest. Jutro powtórka.

  • Aneta Czarna Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 10 maja 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ... dzisiaj mam kryzys.kryzys psychiczny... wszędzie widzę zaciążone dziewczyny i mam wrażenie, że wszystkim się udaje tylko nie mi... wiem, że to błędne myślenie, ale ...
    Już nawet mężowi oznajmiłam, że to koniec koniec starań, bo mam dość.
    Ale też ugadałam wizytę z lekarzem, by jeszcze raz przedyskutować co możemy zrobić... by nie brać ponownie clostinbegyt bo boję się że po tym ponownie zajdę w c.p.
    A czy wasze ciaże też były po braniu CLO?

    Starania od maja 2017
    Ciąża pozamaciczna marzec 2018 - usuniety lewy jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odetchnij strach i kryzysy zawsze beda ja po roku czasu dalej mam winka sie czerwonego napij on dobrze robi na ukrwienie i glowka do gory bo ja dalej jestem i walcze a juz rok czasu minal

  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 10 maja 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anetko CLO nie ma żadnego wpływu na cp. A ja jestem przykładem, że po cp na cyklu z CLO jest zdrowa ciąża.

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Aneta Czarna Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 11 maja 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak i Paulina... dzièki dziewczyny... ja wiem czytałam że niby po clo to nie przyczyna choć znalazłam wzmianki, że jednak może być.. no nie wiem na razie mam stracha, bo pech chciał że właśnie po tym udało się zajść ale w c.p. muszè to dokładnie przemyśleć bo mam dużo negatywnych myśli... za dużo...

    Starania od maja 2017
    Ciąża pozamaciczna marzec 2018 - usuniety lewy jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi sie nie udalo w tym cyklu a maj odpuszczamy wiec do kitu:/

  • Aneta Czarna Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 11 maja 2018, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak a czemu w tym miesiacu odpuszczasz?? Coś się wydarzyło? Czy to też kryzysik?

    Starania od maja 2017
    Ciąża pozamaciczna marzec 2018 - usuniety lewy jajowód
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 11 maja 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung jak tam powtórka testu??

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie weszłam też się pochwalić tu. Na majówkach już się chwaliłam. Pozytywny :D
    Słaba kreska, ale jest!
    Pobolewa mnie podbrzusze, czasem zakłuje raz z jednej, raz z drugiej.
    Narazie zamierzam się cieszyć.
    Betę zrobię w poniedziałek/wtorek. Na jej podstawie umowię wizytę.

    zosiak88, Paulina_2603, Czara lubią tę wiadomość

  • molisia Autorytet
    Postów: 963 552

    Wysłany: 11 maja 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Właśnie weszłam też się pochwalić tu. Na majówkach już się chwaliłam. Pozytywny :D
    Słaba kreska, ale jest!
    Pobolewa mnie podbrzusze, czasem zakłuje raz z jednej, raz z drugiej.
    Narazie zamierzam się cieszyć.
    Betę zrobię w poniedziałek/wtorek. Na jej podstawie umowię wizytę.
    Po cichutku zaciskam kciuki i życzę abyś nie musiała już się denerwować :)
    Zosiak,skarbie! Uśmiech proszę

    Sung lubi tę wiadomość

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 11 maja 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung super wieści :)

    Sung lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Aneta Czarna Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 11 maja 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ... czytam czytam wasze wpisy i ciąża ciąża ciàża... zazdroszczę wam, że już macie te starania za sobą i możecie się cieszyć ze stanu błogosławionego... ja nadal jeszcze nie mogę się otrząsnąć po kolejnej nieudanej próbie ...jeszcze mam mętlik w głowie co tu dalej robić... badać się, ale na co? Czekać? To mi życie na czekaniu i zamartwianiu ucieka... jak tu wyluzować? I nie przejmować się, gdy tak bardzo się czegoś chce a nie idzie?
    Już nawet na męża wkurzam się bez powodu i obeiniam go że nie wychodzi..choć wiem że to nie jego wina że na ile może stara się.. a później siebie obwiniam i tak w kółko... to mnie też męczy, bo ja ciągle gdzies szukam informacji, chodzę do lekarza, biore leki, próbuję śledzić cykl, kupuję testy na owu... a on nic tylko jak mówię że to może być ten czas to wskakuje do łóżka robi swoje i luz...
    Kuźde jak tu zmienić swoje podejscie???

    Starania od maja 2017
    Ciąża pozamaciczna marzec 2018 - usuniety lewy jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podejść zadaniowo. Ja tak mam. Po każdej cp płakałam 2 tygodnie a potem brałam się do roboty. Poczytaj co można zrobić. Ja zrobiłam hsg i wszystkie wymazy bakterii.
    Oczywiście nadal nie wiem czy wyszło, ale wiem, ze zrobiłam wszystko co mogłam. Los zadecyduje...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2018, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, większość z nas tutaj przeszła długą drogę, aby być w ciąży. Starania staraniami, ale diagnostyka. Nie zliczę odwiedzonych lekarzy, zrobionych badań i leków które braliśmy. Gdybyśmy nie wzięli tego w swoje ręce, nie bylibyśmy tu gdzie teraz. Nie poddawaj się. Chwile słabości ma każdy - ja tez wiele plakalalam, ale trzeba walczyć. Idź do dobrego lekarza, niech zrobi ci monitoring, postymuluje, mąż niech zbada nasienie. Nie trać czasu na testy owulacyjne.

    I nie wierz jednemu lekarzowi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2018, 22:24

    Paulina_2603 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie udalo sie pierwszy cykl staran stracony :( maj i czerwiec chyba odpuszcze kasa wydana efektow brak :( byla owulaka po lewej byl zastrzyk a mimo tego cos nie pyklo i teraz sie zastanawiam dlaczego...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie różowy śluz... w 10 dpo, dokładnie jak w poprzedniej cp...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozowy sluz to moze implantacja kochana dopoero 10 dpo jakbym chciala jeszcze kiedys testowac przed terminem @ to mnie walnojcie patelnia albo kopniaka w tylek dajcie prosze troche sobie poplakalam wypilam kawe i od nast tyg ruszam z cwiczeniami i dbaniem o siebie przykro mi ze nie wyszlo.

‹‹ 191 192 193 194 195 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ