X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)
Odpowiedz

Ciąża pozamaciczna ( ektopowa)

Oceń ten wątek:
  • molisia Autorytet
    Postów: 935 478

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Rozowy sluz to moze implantacja kochana dopoero 10 dpo jakbym chciala jeszcze kiedys testowac przed terminem @ to mnie walnojcie patelnia albo kopniaka w tylek dajcie prosze troche sobie poplakalam wypilam kawe i od nast tyg ruszam z cwiczeniami i dbaniem o siebie przykro mi ze nie wyszlo.
    Kochana każda z nas testowała przed okresem ,ja trzy dni przed...
    A odnośnie tego , czemu się nie udało po zastrzyku.. jest tysiąc rzeczy które mogły nie styknac
    A to ze miałaś teraz owulacje po lewej stronie to nie znaczy ze teraz tak nie będzie. Ja miałam dwa miesiące pod rząd. Za pierwszym razem jak tobie się nie udało a za drugim zaskoczyło :)
    Sung może tak jak mówi Zosiak, może to być implantacja :)

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia dziekuje mowisz zeby isc twraz tego 14 dc? juz sie zpisalam wiem ze to nie jest proste ale testy mi przykrosc robia:(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 11:33

  • molisia Autorytet
    Postów: 935 478

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zosiak88 wrote:
    Molisia dziekuje mowisz zeby isc twraz tego 14 dc? juz sie zpisalam wiem ze to nie jest proste ale testy mi przykrosc robia:(
    Oczywiście Zosiak idź!!! Zobaczysz będziesz żałować..
    Pierwsza próba jest trudna, ale zobaczysz za pare dni znowu się nakręcisz i będziesz działać pełna para :)
    Monitoring , jak coś zastrzyk i kochać sie kochać się :) uda się !!!! Kibicuje Tobie i wierze ze za chwile zobaczysz dwie krechy a potem będziesz się stresować czy wszystkow brzuchu jest ok

    zosiak88, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to nie za pozno ten 14 dc?? czemu bede zalowac?

  • molisia Autorytet
    Postów: 935 478

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przy 29dniowych cyklach chodziłam tylko w 14dniu. Możesz iść wcześniej
    Będziesz żałować jak zrezygnujesz z pójścia na monitoring bo sobie pomyślisz a nóż było w lewego i nie wykorzystałam tego

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoras z Was uzywala miovarin ovarin inofem bardzo prosze o pomoc.
    Molisia wczesniej to ktoregk dni cyklu najepiej isc kochana?? prosze o pomoc ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 11:59

  • molisia Autorytet
    Postów: 935 478

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla świetego spokoju idź sobie w 13 zakładając ze twoje cykle nie są krótsze niż 29dni
    Wiesz co ja piłam inofem ale złe mi się kojarzy bo piłam go w tym cyklu co miałam cp ;( reszty specyfików nie próbowałam
    Tylko olej z wiesiołka od okresu do owulacji po 3kapsulki dziennie ( ale jego bardziej brałam na śluz bo u mnie Sahara była)

    Jest już z Nami Weronika
    w5wqvcqgush2eos6.png
    Marzec 2016-ciąża obumarla 9tydz
    Styczeń 2017- ciąża pozamaciczna 5tydz. Zachowanie jajowodu

    Febion Natal1
    Tmg
    Encorton
    Clexane
    Czekamy na cud ☺
    Jest z nami Weronika ❤️❤️

    Starania o drugie maleństwo: od luty

    Rok starań
    Luty || kreski
    6.02 beta 189
    Progesteron 21,08

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pomogl olej z wiesiolka?? U mnie ten cykl tez sucho bylo pilam siemie lniane ale chyba nie pomoglo kurcze a jak zaczne brac ten olej 3 dc? zaraz uciekam do pracy nie mam gdzie kupic:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 12:22

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak implantacja skoro już mi test wyszedl??

    Według badań, niemal 100% kobiet z cp miało progesteron poniżej 5. Powyżej 20 niemal 100% było prawidłowych. Pomiędzy? Rosyjska ruletka. Ja miałam w poprzedniej ciąży 17. Zbadam we wtorek znowu. W 7 dpo było 13...
    Oszaleję do 5 tygodnia !;(

  • ja1986 Autorytet
    Postów: 548 357

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung wrote:
    Jak implantacja skoro już mi test wyszedl??

    Według badań, niemal 100% kobiet z cp miało progesteron poniżej 5. Powyżej 20 niemal 100% było prawidłowych. Pomiędzy? Rosyjska ruletka. Ja miałam w poprzedniej ciąży 17. Zbadam we wtorek znowu. W 7 dpo było 13...
    Oszaleję do 5 tygodnia !;(

    ja w obecnej ciąży miałam proga miałam 12 , mimo tego że brałam 3x1 dupka pojawiły się brązowe plamienia , dołożyłam 2x1 luteinę dopochwowo i skończyły się plamienia , do 14 tyg. brałam , potem stopniowo odstawiłam wszystko i już było ok

    Sung lubi tę wiadomość

    16.09.2016 I AID :( 18.10.2016 II AID :) CP :( usunięty prawy jajowód 06.06.2017 III AID :(
    02.11.2017 IV AID :) beta 14 dpo 99,96 18dpo 521,08
    iv09vcqgxm883epp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung nie martw siw na zapas bo jeszcze sobie zaszkodzisz nie nakrecaj sie bedzie dobrze badaj bete i dawaj znac i wysylaj mi tu wiruski bo ja to chyba nogdy nie zaciaze:/

  • Aneta Czarna Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 12 maja 2018, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sung chyba masz rację, że podejść zadaniowo... Czara ... ja też zmieniałam już lekarza, porobione różne badania.. z tymże po cp nic mi już nie zlecono... hsg boję się podobno po tym badaniu też dochodzi się parę dni no i sam zabieg też nie należy do przyjemnych... boję się cierpienia psychicznego i fizycznego... badanie na obecność bakterii nawet nie słyszałam... bym musiala z gienkiem pogadać na chwilę obecną moim zaleceniem było bym mogła od czerwca od następnego cyklu brać clo... wiem dziewczyny że nie jest to regułą ale raz wzięłam clo i od razu c.p. uwierzcie ale panicznie się tego boję... czy wy miałyscie jakieś inne metody stymulacji owu? Głupie pytanie ale jak udało wam się w końcu zajść w ciaże? Monitoring cyklu, inne leki? Ja mam bardzo nieregularne cykle... od zawsze... nigdy nie wiem kiedy jest owu...czy w ogóle jest...

    Starania od maja 2017
    Ciąża pozamaciczna marzec 2018 - usuniety lewy jajowód
  • Aneta Czarna Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 12 maja 2018, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak88 ja też mam wrażenie, że już nigdy nie zaciążę... a jak to jest u ciebie z cyklami? Są u ciebie owu? Czy wiesz w czym tkwi problem?

    Starania od maja 2017
    Ciąża pozamaciczna marzec 2018 - usuniety lewy jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam pierwszy cykl monitorowany owulacja w 16 dc. Aneta Czafna a ktore u Ciebie cykl staran jest?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 14:08

  • Aneta Czarna Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 12 maja 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosiak88 od roku staramy się... a cykli miałam mniej, bo np. W zeszlym roku miałam aż trzy miesiace czekalam na @. W maju mialam miesiaczkę a kolejna przyszla dopiero w sierpniu. Masakra jakaś cykl z pewnoscią bezowulacyjny. Później to cykle średnio 55 dni... początkowo leczyli mnie duphastonem, ale i po tym od razu nie dostawalam @. I chyba owu nie miałam bo nic nie wychodziło... na początku zmienilam lekarza i przepisał clo w litym zaczęłam brać ... badanie kontrolne nie wykazało zbliżającej się owu...a była bo zaszłam w ciążę ale c.p..
    Zosiak czyli miałaś stwierdzoną owu i nic... a znasz przyczynę co nie zadziałało?

    Starania od maja 2017
    Ciąża pozamaciczna marzec 2018 - usuniety lewy jajowód
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyprobuj sobie zioła O. Sroki ttoche sobie poprawisz regularnosc cykli mieszanka 3

    Nie wiem co nie zadzialalo:/ myslalam ze sie uda a tu nie, nie jest to takie proste. Cykl byl dziwny naprawde mialam objawy ciazowe a to ten zastrzyk takie dzialanie mial spuchlam jajniki bolaly czulam takie skurcze raz po lewej raz po prawej stronie
    teraz oleje sprawe

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 14:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Molisia do ktorego dc olej z wiesioka sie bierze?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta, nie bój się hsg. Owszem, badanie bolało, ale to trwało z 15 min. Potem normalnie można funkcjonować, następnego dnia już w ogóle nie pamięta się ze na jakimś badaniu się było ;) Ja je miałam w lipcu, w sierpniu udana inseminacja i we wrześniu kolejna ciąża. Byłam na sterydzie - 16 mg metypredu a od pozytywnego testu heparyna. Do tego trochę suplementów.

    Zosia, brałam ovarin. Jednak za krótko, abym mogła stwierdzić czy coś pomógł. Wiesiołka brałam do owulacji.

    Na zioła ojca sroki szkoda czasu. Lepiej naprawdę porobić niezbędne badania, bo jeśli jest jakiś problem, to tylko zioła nie pomogą.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2018, 15:07

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czara a co powiesz o wit e bralas?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 maja 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaminę E dawałam mężowi, ja łykałam sporadycznie. Wiem, ze może poprawić morfologię i fragmentację dna plemnikow, ale nie doszukiwałam się jakie ma działanie u kobiet.

‹‹ 192 193 194 195 196 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ