X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Co z tą ciążą ?
Odpowiedz

Co z tą ciążą ?

Oceń ten wątek:
  • [email protected] Koleżanka
    Postów: 38 7

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na wypisie nie ma nic ? Myślę że spokojnie miesiąc, ja idę tylko po to by sprawdzić czy się wszystko oczyściło a po zabiegu to pewne więc nie wiem, ja nie byłam na kontroli po szpitalu, ale ja nie miałam czyszczenia tylko podane tabletki

  • Pati2804 Autorytet
    Postów: 3137 5856

    Wysłany: 8 grudnia 2023, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie dostałam wypisu, będzie w przyszłym tygodniu ale odbiorę je jak przyjdą wyniki badań które I tak muszę dostarczyć do szpitala żeby dostać karte martwego urodzenia, więc ogarnę to wszystko razem bo do szpitala mam 30 km więc specjalnie nie będę jeździć 2 razy.
    Myślę że pójdę faktycznie za miesiąc na kontrole tylko najpierw musze poszukać dobrego ginekologa 🙂

    preg.png

    👱‍♀️29 👱‍♂️31 👫 07.2016 💒 08.2023
    Starania od 07.2023
    Julia 11.2023 💔 9tc

    Badania :
    • Ana3 dsDNA (+) granicznie dodatni
    • mutacja MTHFR C677T (hetero) i MTHFR A1298C (hetero)
    • polimorfizm R2 genu czynnika V (czynnik V R2 H1299R)

    Witaminy : Little Me 1 trymestr, B12 methyl Jarrow 500, Omega D3+K2 Olimp, Sanprobi ibs, Chela mag B6 Olimp.
    Dodatkowo: 1 łyżka siemię lniane zmielone raz dziennie na czczo z sokiem, szklanka ciepłej wody z cytryną na czczo.

    29.02.24/01.03.24-pozytywny test 🍀
    12.03-pęcherzyk w macicy 0,52 cm
    13.03- Clexane 0,4 , duphaston 2x1
    19.03- kropek ma 0,24cm i bije❤🍀
    28.03- kropek ma 1,15cm❤
    09.04- bobo ma 2,3 cm❤
    30.04- prenatalne, czekamy na wyniki badań krwi, usg wszystko dobrze , czekamy na Franka 💙👶🌈
    10.05- wizyta 8:00
    01.07- prenatalne II godz. 8.20
  • NaWaciki Debiutantka
    Postów: 15 2

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja we czwartek idę na zabieg i jak pytałam ginekologa to kazał na kontrolę przyjść w połowie stycznia

  • Inka Koleżanka
    Postów: 73 10

    Wysłany: 11 grudnia 2023, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja idę jutro do szpitala 😓 nie wiem czy decydować się na badanie i skrócony macierzyński mieszkam w malutki mieście boję się jak to zostanie odebrane:( chyba zdecyduje się tylko na l4 do końca roku a później zobaczymy.

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ