X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie cytomegalia,hsv
Odpowiedz

cytomegalia,hsv

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlen200 wrote:
    Dwa miesiace temu poronilam,dostalam cala liste badan w tym cmv,dzis odebralam wyniki i strasznie panikuje poniewaz wyszly nastepujaco:
    IgM: 1,1
    IgG: 363
    Czy wirus cytomegalii przyczynil sie do poronienia ?
    Jakie dostałaś badania do wykonania?

  • madlen200 Koleżanka
    Postów: 63 6

    Wysłany: 2 października 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz powtorze cmv I zrobie awidnosc,lekarza mam dopiero 24.10,ciekawe co powie.Robilam duzo badan (morfologia,tsh,ft4,chlamid,toczen,zespol anytfosfoilipodowy,bilako c,I s,czynnik v Leiden,test obciazenia glukoza I insulina).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w czwartek na wizycie. Lekarz stwierdził, że na 90 procent można założyć Żr przyczyna poronienia była cytomegalia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w czwartek na wizycie. Lekarz stwierdził, że na 90 procent można założyć Żr przyczyna poronienia była cytomegalia.a po co ten toczeń, chlamid, zespół antygosfolipidowy, to białko i v leiden?

  • madlen200 Koleżanka
    Postów: 63 6

    Wysłany: 19 października 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia, dostalam skierowanie na te badania wiec robie, chce zbadac wszystko.Ja lekarza mam dopiero 24.10,moja awidnosc cmv wyszla wysoka,wszystko spada....tzn igm I igg

  • madlen200 Koleżanka
    Postów: 63 6

    Wysłany: 19 października 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy tych badan nie robilam,chlamydie robi sie na poczatku ciazy,a reszta badan to chyba wiaze sie z krzepnieciem krwi,wszystko do tej pory jest ok czekam na wyniki badan genetycznych ( pakiet trombofila plus) w tym mrhfr,czynnik leiden.Mam problem.z niedoczynnoscia tarczycy,troche wysoka wyszla wiec moze I to wina tarczycy badz cmv.Nie wiem juz glupia jestem czekam na wizyte....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlen200 wrote:
    Nigdy tych badan nie robilam,chlamydie robi sie na poczatku ciazy,a reszta badan to chyba wiaze sie z krzepnieciem krwi,wszystko do tej pory jest ok czekam na wyniki badan genetycznych ( pakiet trombofila plus) w tym mrhfr,czynnik leiden.Mam problem.z niedoczynnoscia tarczycy,troche wysoka wyszla wiec moze I to wina tarczycy badz cmv.Nie wiem juz glupia jestem czekam na wizyte....

    Też mi wyszło wysokie TSH, lekarz zalecił eutyrox 25 i usg tarczycy, cytomegalie mam sprawdzić za 6-8 tygodni i z wynikiem usg zgłosić się. Zaczeliśmy starania, ale w tym miesiącu nic nie wyszło z tego. Jeśli chodzi o niedoczynność na wypisie ze szpitala miałą, ok 5 TSH ale lekarz stwierdził, że to nie jest przyczyna poronienia. Być może coś było nie tak z dzieckiem, lub z łożyskiem, że albo ciąża obumarła a łożysko nadal nie dostało sygnału lub łożysko niepoprawnie dostarczało dziecku substancje, czyli są dwie opcje, ale mam nie przykładać do tego wagi, tylko o drugiej @ zacząć starania, czyli to już teraz. Mam nadzieje że tym razem uda się bez takich przeżyć. Czego i Tobie życzę.
    A jeśli chodzi o koszt badań, ile za te badania płaciłaś?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Fotelik samochodowy - jak zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy?

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Jednym z takich obszarów, gdzie jest ono szczególnie ważne jest zakup, montaż i korzystanie z fotelika samochodowego. Co zatem zrobić, aby maksymalnie zwiększyć bezpieczeństwo w trakcie rodzinnych podróży z noworodkiem i niemowlakiem? 

CZYTAJ WIĘCEJ