X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie cytomegalia,hsv
Odpowiedz

cytomegalia,hsv

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2018, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlen200 wrote:
    Dwa miesiace temu poronilam,dostalam cala liste badan w tym cmv,dzis odebralam wyniki i strasznie panikuje poniewaz wyszly nastepujaco:
    IgM: 1,1
    IgG: 363
    Czy wirus cytomegalii przyczynil sie do poronienia ?
    Jakie dostałaś badania do wykonania?

  • madlen200 Koleżanka
    Postów: 63 6

    Wysłany: 2 października 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz powtorze cmv I zrobie awidnosc,lekarza mam dopiero 24.10,ciekawe co powie.Robilam duzo badan (morfologia,tsh,ft4,chlamid,toczen,zespol anytfosfoilipodowy,bilako c,I s,czynnik v Leiden,test obciazenia glukoza I insulina).

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w czwartek na wizycie. Lekarz stwierdził, że na 90 procent można założyć Żr przyczyna poronienia była cytomegalia.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam w czwartek na wizycie. Lekarz stwierdził, że na 90 procent można założyć Żr przyczyna poronienia była cytomegalia.a po co ten toczeń, chlamid, zespół antygosfolipidowy, to białko i v leiden?

  • madlen200 Koleżanka
    Postów: 63 6

    Wysłany: 19 października 2018, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojecia, dostalam skierowanie na te badania wiec robie, chce zbadac wszystko.Ja lekarza mam dopiero 24.10,moja awidnosc cmv wyszla wysoka,wszystko spada....tzn igm I igg

  • madlen200 Koleżanka
    Postów: 63 6

    Wysłany: 19 października 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy tych badan nie robilam,chlamydie robi sie na poczatku ciazy,a reszta badan to chyba wiaze sie z krzepnieciem krwi,wszystko do tej pory jest ok czekam na wyniki badan genetycznych ( pakiet trombofila plus) w tym mrhfr,czynnik leiden.Mam problem.z niedoczynnoscia tarczycy,troche wysoka wyszla wiec moze I to wina tarczycy badz cmv.Nie wiem juz glupia jestem czekam na wizyte....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madlen200 wrote:
    Nigdy tych badan nie robilam,chlamydie robi sie na poczatku ciazy,a reszta badan to chyba wiaze sie z krzepnieciem krwi,wszystko do tej pory jest ok czekam na wyniki badan genetycznych ( pakiet trombofila plus) w tym mrhfr,czynnik leiden.Mam problem.z niedoczynnoscia tarczycy,troche wysoka wyszla wiec moze I to wina tarczycy badz cmv.Nie wiem juz glupia jestem czekam na wizyte....

    Też mi wyszło wysokie TSH, lekarz zalecił eutyrox 25 i usg tarczycy, cytomegalie mam sprawdzić za 6-8 tygodni i z wynikiem usg zgłosić się. Zaczeliśmy starania, ale w tym miesiącu nic nie wyszło z tego. Jeśli chodzi o niedoczynność na wypisie ze szpitala miałą, ok 5 TSH ale lekarz stwierdził, że to nie jest przyczyna poronienia. Być może coś było nie tak z dzieckiem, lub z łożyskiem, że albo ciąża obumarła a łożysko nadal nie dostało sygnału lub łożysko niepoprawnie dostarczało dziecku substancje, czyli są dwie opcje, ale mam nie przykładać do tego wagi, tylko o drugiej @ zacząć starania, czyli to już teraz. Mam nadzieje że tym razem uda się bez takich przeżyć. Czego i Tobie życzę.
    A jeśli chodzi o koszt badań, ile za te badania płaciłaś?

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ