X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czekając na Tęczowe Dziecko 🌈💗
Odpowiedz

Czekając na Tęczowe Dziecko 🌈💗

Oceń ten wątek:
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7310 7454

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Brałam tylko Kiry póki co.
    Kurde, fujka! Myślałam ze to będzie wymaz jak przy trombofilii a nie splujka ze śliny 😅😂 tak
    Mnie to brzydzi strasznie xD

    Też tak myślałam 🙈 inaczej bym wzięła z krwi 😂
    Ale z tym lejkiem nie jest źle, samo idzie 🤣

    Elza1234 lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • Lia. Autorytet
    Postów: 935 1154

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się dowiedziałam, że w Niemczech wchodzi reforma i będą podnosić składki dla osób nieposiadających dzieci. Jak miło! Aż od razu łatwiej zajść w ciążę :)

    Ja (27):
    ☀️ AMH 5,7, NK 13%, ANA, APS, kariotyp, NK z krwi i maciczne, CD138 - ok
    ⛈ Kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, IO, wysoka homocysteina, zrosty
    Mąż:
    ☀️ Morfo 4%, łączna ilość 408 mln, ANA, aTPO, aTG, p. p. plemnikowe, fragmentacja, kariotyp, cytokiny - ok

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    14.01.2023 - ⏸️❤️ -> poronienie 8 tc. 💔 - córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI: 22 pęcherzyki, 13 zarodków, 1 blastka 4.2.3 - 9dpt beta 2,3
    luty '24 - 2 ICSI: 30 pęcherzyków, 13 zarodków, 1 blastka 4.3.2 - 11 dpt beta 0,6
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2016 1887

    Wysłany: 22 czerwca 2023, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Właśnie się dowiedziałam, że w Niemczech wchodzi reforma i będą podnosić składki dla osób nieposiadających dzieci. Jak miło! Aż od razu łatwiej zajść w ciążę :)
    My tutaj w Polsce tez zachodzimy w ciąże od ręki, bo przecież 800+ teraz będzie. Tyyyyyle pieniędzy

    Lia., S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3292 3568

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie techniczne do tych dziewczyn co miały lub mają clostrilbegyt czy ma jakieś znaczenie czy wezmę go rano czy wieczorem? Przed czy po posiłku?

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 2016 1887

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Mam pytanie techniczne do tych dziewczyn co miały lub mają clostrilbegyt czy ma jakieś znaczenie czy wezmę go rano czy wieczorem? Przed czy po posiłku?
    A nie bierzesz dwa razy dziennie? O ile mnie pamięć nie myli brałam 2 razy dziennie i starałam się utrzymywać 12 h różnicy pomiędzy.
    Jak bierzesz raz to tez uważam, ze nie ma znaczenia czy rano czy wieczorem, byleby zawsze tak samo

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I transfer - ❌
    II transfer - ?
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3292 3568

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    A nie bierzesz dwa razy dziennie? O ile mnie pamięć nie myli brałam 2 razy dziennie i starałam się utrzymywać 12 h różnicy pomiędzy.
    Jak bierzesz raz to tez uważam, ze nie ma znaczenia czy rano czy wieczorem, byleby zawsze tak samo
    Ja mam zalecenie takie że pierwsze dwa cykle jeden dziennie przez pięć dni a w trzecim cyklu dwa

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1404 621

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, dziewczynki ja się złapałam na tym, że dalej nie wzięłam urlopu bo rozkminiam kiedy mogłabym iść na 1 wizytę jak zajde w ciążę i żeby wtedy go wziąć. Wiem, że to złe myślenie 😭 bardzo głupie.
    A termy może będą w ten weekend, o ile się wszystko dobrze poskłada.

    P.S. pod Krakowem okropny deszcz i zanosi się na burze. Jak u Was ?
    Życzę już miłego weekendu, odpocznijcie serca 😊

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1278 1078

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    P.S. pod Krakowem okropny deszcz i zanosi się na burze. Jak u Was ?
    Życzę już miłego weekendu, odpocznijcie serca 😊

    U mnie (okolice Katowic) przeszła gigantyczna burza, deszcz, grad. Ulice pozalewało gdzieniegdzie. Teraz już jest ok i nawet słyszę, że na osiedlu koszą trawę 🤦🏼‍♀️

    U mnie w małżeństwie lekki kryzys. Zaczynamy się oddalać od siebie. Każda moja próba rozmów z mężem jest tylko próbą. On nie chce rozmawiać. To już nie jest pierwszy raz niestety. Unika pójścia do psychologa. Także dziś mam wręcz dzień, by wyjechać gdzieś sama na dłuuuuuugo. No ale jest moja Madzia, która mnie potrzebuje.

    Dobrego weekendu!

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3292 3568

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Nowym Sączu zapowiadają ulewny po południu i w nocy, szkoda jakby mi mój warzywniak zniszczyło ale nic nie poradzę, auto do garażu i będziemy czekać.
    Roszpunka każde małżeństwo ma gorsze dni, może to chwilowe i minie?

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1404 621

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    U mnie (okolice Katowic) przeszła gigantyczna burza, deszcz, grad. Ulice pozalewało gdzieniegdzie. Teraz już jest ok i nawet słyszę, że na osiedlu koszą trawę 🤦🏼‍♀️

    U mnie w małżeństwie lekki kryzys. Zaczynamy się oddalać od siebie. Każda moja próba rozmów z mężem jest tylko próbą. On nie chce rozmawiać. To już nie jest pierwszy raz niestety. Unika pójścia do psychologa. Także dziś mam wręcz dzień, by wyjechać gdzieś sama na dłuuuuuugo. No ale jest moja Madzia, która mnie potrzebuje.

    Dobrego weekendu!

    Nie wiem jak u Ciebie ale mi się wydaje, że faceci mają zdecydowanie słabsza psychikę. Jak zacznę więcej mówić o staraniach to mojego męża odcina, odrazu jest przytłoczony. I milczy a mnie chce dosłownie potargac 😔 Jest to ciężkie bo mógłby powiedzieć, że nam się uda że będzie dobrze. Jak go zapytam to mówi że przecież powinnam wiedzieć że on tak myśli. Dobre słowo naprawdę czasem potrafic podbudować. Latam co chwilę na jakieś badania a on nawet nie pyta o wynik bo mówi, że wie że mu powiem jak będzie. To zapytanie mogło by okazać jakieś zainteresowanie sytuacja.
    Mamy postęp bo mówi, że pójdzie zrobic podstawowe badania bo ostatnio jest co chwilę coś, albo przeziębiony albo boli go brzuch albo kręgosłup.
    A może wyjedz gdzieś z córką nawet na 1 dzień?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2023, 09:44

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1278 1078

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Roszpunka każde małżeństwo ma gorsze dni, może to chwilowe i minie?

    Jasne, że każde. Tyle, że to już nie pierwsza taka sytuacja, że mąż nie chce rozmów, nie widzi problemu. Jemu najlepiej się żyje gdy nie ma żadnych zbliżeń (ale dziecko by chciał). Dla mnie seks w małżeństwie jest ważny. Dla niego seks może nie istnieć. Teraz jeszcze go chyba dobił wynik badań, ale też o tym nie mówi. To są moje domysły. Gdzie jeszcze żeby rozładować sytuację, powiedziałam, że się dobraliśmy, bo oboje jacyś tacy popsuci jesteśmy 🤷🏼‍♀️
    Męczy mnie to, że ja za każdym razem muszę być ta silniejsza. A później jak mnie dopada nawrót depresji, to jest źle. Wtedy istnieje tylko dla mnie łóżko i kocyk. Nie obchodzi mnie nic co się wokół dzieje.
    Achhh, może teraz przez weekend uda mi się w końcu jakoś do niego dotrzeć w co wątpię.

    Pinkflower lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1278 1078

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Nie wiem jak u Ciebie ale mi się wydaje, że faceci mają zdecydowanie słabsza psychikę. Jak zacznę więcej mówić o staraniach to mojego męża odcina, odrazu jest przytłoczony. I milczy a mnie chce dosłownie potargac 😔 Jest to ciężkie bo mógłby powiedzieć, że nam się uda że będzie dobrze. Jak go zapytam to mówi że przecież powinnam wiedzieć że on tak myśli. Dobre słowo naprawdę czasem potrafic podbudować. Latam co chwilę na jakieś badania a on nawet nie pyta o wynik bo mówi, że wie że mu powiem jak będzie. To zapytanie mogło by okazać jakieś zainteresowanie sytuacja.
    Mamy postęp bo mówi, że pójdzie zrobic podstawowe badania bo ostatnio jest co chwilę coś, albo przeziębiony albo boli go brzuch albo kręgosłup.
    A może wyjedz gdzieś z córką nawet na 1 dzień?


    U nas jakikolwiek problem się pojawia w życiu (nie tylko dotyczący starań), to mam wrażenie że on jest przytłoczony. A ja to później odbieram tak, jakby problemu nie było dla niego.

    Z córką to co najmniej raz w miesiącu robimy sobie jakieś babskie wypady. Niekiedy są to wycieczki, a niekiedy po prostu tylko kino, czy szoping 🙂 ale z racji tego, że ona jest już nastolatką, to jednak niekoniecznie chce to, co jej proponuję i jak ma do wyboru wybrać się gdzieś ze mną, a spotkać się z koleżanką, to wiadomo co wybierze 😂

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Lia. Autorytet
    Postów: 935 1154

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunko, też myślę, że jakiś weekendowy wyjazd z Madzią dobrze by Wam zrobił.
    A może też właśnie warto się gdzieś wybrać z mężem, gdzie będziecie mieli trochę czasu dla siebie? Wytłumaczyć mu przy dobrej kolacji, że musicie tworzyć team, żeby się udało? Że jest to wasz wspólny interes? Może on to inaczej widzi, może czegoś nie rozumie. Faceci to inny stan umysłu.
    A z seksem się tak pogorszyło od kiedy zaczęliście starania czy zawsze tak było? Pytanie czy on po prostu potrzebuje mniej, czy te starania go tak blokują. Albo ma zbyt dużo na głowie w pracy etc?

    Ja (27):
    ☀️ AMH 5,7, NK 13%, ANA, APS, kariotyp, NK z krwi i maciczne, CD138 - ok
    ⛈ Kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, IO, wysoka homocysteina, zrosty
    Mąż:
    ☀️ Morfo 4%, łączna ilość 408 mln, ANA, aTPO, aTG, p. p. plemnikowe, fragmentacja, kariotyp, cytokiny - ok

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    14.01.2023 - ⏸️❤️ -> poronienie 8 tc. 💔 - córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI: 22 pęcherzyki, 13 zarodków, 1 blastka 4.2.3 - 9dpt beta 2,3
    luty '24 - 2 ICSI: 30 pęcherzyków, 13 zarodków, 1 blastka 4.3.2 - 11 dpt beta 0,6
  • Lia. Autorytet
    Postów: 935 1154

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    syska wrote:
    Hejka, dziewczynki ja się złapałam na tym, że dalej nie wzięłam urlopu bo rozkminiam kiedy mogłabym iść na 1 wizytę jak zajde w ciążę i żeby wtedy go wziąć. Wiem, że to złe myślenie 😭 bardzo głupie.
    A termy może będą w ten weekend, o ile się wszystko dobrze poskłada.

    P.S. pod Krakowem okropny deszcz i zanosi się na burze. Jak u Was ?
    Życzę już miłego weekendu, odpocznijcie serca 😊

    U nas w nocy przeszła wielka burza z piorunami. Nasze łóżko stoi przy samym oknie, otworzyliśmy je na oścież i przegadaliśmy kilka godzin. W tle padał deszcz, szumiał wiatr, blyskalo i grzmilo. Poczułam się jak nastolatka pod namiotem 😅 Cieszą mnie takie małe rzeczy ❤️

    Pinkflower, S.Roszpunka, Echo lubią tę wiadomość

    Ja (27):
    ☀️ AMH 5,7, NK 13%, ANA, APS, kariotyp, NK z krwi i maciczne, CD138 - ok
    ⛈ Kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, IO, wysoka homocysteina, zrosty
    Mąż:
    ☀️ Morfo 4%, łączna ilość 408 mln, ANA, aTPO, aTG, p. p. plemnikowe, fragmentacja, kariotyp, cytokiny - ok

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    14.01.2023 - ⏸️❤️ -> poronienie 8 tc. 💔 - córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI: 22 pęcherzyki, 13 zarodków, 1 blastka 4.2.3 - 9dpt beta 2,3
    luty '24 - 2 ICSI: 30 pęcherzyków, 13 zarodków, 1 blastka 4.3.2 - 11 dpt beta 0,6
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3292 3568

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To u nas w małżeństwie to mój mąż jest ten silny on ma twardy tyłek i on jest dla mnie podporą

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1404 621

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    U nas w nocy przeszła wielka burza z piorunami. Nasze łóżko stoi przy samym oknie, otworzyliśmy je na oścież i przegadaliśmy kilka godzin. W tle padał deszcz, szumiał wiatr, blyskalo i grzmilo. Poczułam się jak nastolatka pod namiotem 😅 Cieszą mnie takie małe rzeczy ❤️

    Jakie to piękne 🥰

    Lia. lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7310 7454

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunka ściskam ❤️❤️❤️ ciężko cokolwiek doradzić w takich sytuacjach, bo jednak Ty znasz swojego męża najlepiej. Ale ja chyba bym się już odniosła do jakiegoś szantażu emocjonalnego. Że albo jesteśmy w tym razem i oboje walczymy, staramy się, albo koniec. Sama się no niestety nie zapłodnisz. I może daj mu czas na przemyślenia. Zapytaj go żeby się zastanowił czy na pewno chce dziecka, bo z takim podejściem nic z tego nie będzie. A szkoda Ciebie, żebyś miała nawroty depresji, żebyś cierpiała. Co do wyniku, na 1000% go dobił. To jest facet. My też mamy myśli, że co z nas za kobiety, jak nie możemy zajść w ciążę. I oni mają dokładnie takie samo myślenie.

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1278 1078

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Roszpunko, też myślę, że jakiś weekendowy wyjazd z Madzią dobrze by Wam zrobił.
    A może też właśnie warto się gdzieś wybrać z mężem, gdzie będziecie mieli trochę czasu dla siebie? Wytłumaczyć mu przy dobrej kolacji, że musicie tworzyć team, żeby się udało? Że jest to wasz wspólny interes? Może on to inaczej widzi, może czegoś nie rozumie. Faceci to inny stan umysłu.
    A z seksem się tak pogorszyło od kiedy zaczęliście starania czy zawsze tak było? Pytanie czy on po prostu potrzebuje mniej, czy te starania go tak blokują. Albo ma zbyt dużo na głowie w pracy etc?


    Pracy nie ma łatwej - jest budowlańcem, pracuje po 9 godzin plus jeszcze dojazdy, to go nie ma 11 godzin tak naprawdę. I pod tym względem rozumiem jego zmęczenie.
    On zawsze miał niskie libido.

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7310 7454

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Pracy nie ma łatwej - jest budowlańcem, pracuje po 9 godzin plus jeszcze dojazdy, to go nie ma 11 godzin tak naprawdę. I pod tym względem rozumiem jego zmęczenie.
    On zawsze miał niskie libido.

    Kurczę gdzieś mi coś mignęło odnośnie męskiego libido, dziewczyna pisała, że mąż miał niskie libido przy wysokiej homocysteinie. Spadła, libido poszło do góry. Nie wiem na ile to jest prawda, ale może warto to sprawdzić? Może coś w googlach będzie pisało na ten temat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2023, 10:31

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.
    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo
    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️

    🍀05-08.24 starania na naturalnych cyklach
    💊 acard 75 💉neoparin 0,4
    09.24 🔜 ivf
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1278 1078

    Wysłany: 23 czerwca 2023, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Roszpunka ściskam ❤️❤️❤️ ciężko cokolwiek doradzić w takich sytuacjach, bo jednak Ty znasz swojego męża najlepiej. Ale ja chyba bym się już odniosła do jakiegoś szantażu emocjonalnego. Że albo jesteśmy w tym razem i oboje walczymy, staramy się, albo koniec. Sama się no niestety nie zapłodnisz. I może daj mu czas na przemyślenia. Zapytaj go żeby się zastanowił czy na pewno chce dziecka, bo z takim podejściem nic z tego nie będzie. A szkoda Ciebie, żebyś miała nawroty depresji, żebyś cierpiała. Co do wyniku, na 1000% go dobił. To jest facet. My też mamy myśli, że co z nas za kobiety, jak nie możemy zajść w ciążę. I oni mają dokładnie takie samo myślenie.


    Zgadzam się w 100%. Tylko kurcze jak to jest, że my dążymy do osiągnięcia celu. Też nam nie jest łatwo, gdy dowiadujemy się, że występuje jakiś problem w naszym organizmie. Ale podnosimy głowę i do przodu choć nie jest łatwo.
    Ja żyję z zasadą "twój problem to i mój problem i żyjemy z tym razem, razem go rozwiazujemy". A wychodzi u nas na to, że "twój problem to i mój problem, ale żyję z tym sama i sama go rozwiązuję". No nie da się tak na dłuższą metę.
    Najgorsze jest dla mnie to, że nie ma dialogu między mną a mężem. Później ja zaczynam już milczeć, tłumić w sobie. Aż nagle wybucham. Cokolwiek nie zrobię, to jest źle 🫤 No niestety do związku potrzeba dwojga.

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!
‹‹ 39 40 41 42 43 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ