X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czekając na Tęczowe Dziecko 🌈💗
Odpowiedz

Czekając na Tęczowe Dziecko 🌈💗

Oceń ten wątek:
  • Lia. Autorytet
    Postów: 935 1154

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Od grudnia miewałam naturalne owulacje, tylko, ze są one późno, wiec żeby trafić to pozostaje naprawdę regularne współżycie co 2 dni od okresu do okresu 😅

    Czyli będziecie naturalnie próbować w tej przerwie czy chcecie odpuścić do grudnia?
    Jestem ciekawa co powie Wam docent. My się chyba też zdecydujemy na in vitro po nowym roku, choć nasza doktor jest temu przeciwna. Na razie spróbujemy naturalnie jeszcze te 6 miesięcy.

    Ja (27):
    ☀️ AMH 5,7, NK 13%, ANA, APS, kariotyp, NK z krwi i maciczne, CD138 - ok
    ⛈ Kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, IO, wysoka homocysteina, zrosty
    Mąż:
    ☀️ Morfo 4%, łączna ilość 408 mln, ANA, aTPO, aTG, p. p. plemnikowe, fragmentacja, kariotyp, cytokiny - ok

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    14.01.2023 - ⏸️❤️ -> poronienie 8 tc. 💔 - córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI: 22 pęcherzyki, 13 zarodków, 1 blastka 4.2.3 - 9dpt beta 2,3
    luty '24 - 2 ICSI: 30 pęcherzyków, 13 zarodków, 1 blastka 4.3.2 - 11 dpt beta 0,6
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1938 1804

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Czyli będziecie naturalnie próbować w tej przerwie czy chcecie odpuścić do grudnia?
    Jestem ciekawa co powie Wam docent. My się chyba też zdecydujemy na in vitro po nowym roku, choć nasza doktor jest temu przeciwna. Na razie spróbujemy naturalnie jeszcze te 6 miesięcy.
    Tak, planujemy po prostu regularnie się kochać, bez presji, ze to musi być teraz, w tym momencie.
    Oczywiście zostawiam suplementy i aktywność fizyczna, ale zero usg, badań i mierzenia temp. Sumarycznie myśle, ze od września do wizyty w grudniu u docenta po prostu sobie odpoczniemy dzięki temu.
    W tym następnym cyklu planujemy iść jeszcze na konsultacje do jednego lekarza, bardzo polecanego przez wiele osób, żeby zerknął na moja historie zanim już trafie do Pasnika. A potem to już pewnie in vitro

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • Lia. Autorytet
    Postów: 935 1154

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Tak, planujemy po prostu regularnie się kochać, bez presji, ze to musi być teraz, w tym momencie.
    Oczywiście zostawiam suplementy i aktywność fizyczna, ale zero usg, badań i mierzenia temp. Sumarycznie myśle, ze od września do wizyty w grudniu u docenta po prostu sobie odpoczniemy dzięki temu.
    W tym następnym cyklu planujemy iść jeszcze na konsultacje do jednego lekarza, bardzo polecanego przez wiele osób, żeby zerknął na moja historie zanim już trafie do Pasnika. A potem to już pewnie in vitro

    Mam nadzieję, że taki odpoczynek dobrze Wam zrobi. Ale oby udało się wcześniej! Życzę nam tego. A jak nie, to przynajmniej będziemy razem w nastepnym roku obmyslac nowy plan. Mnie to już naprawdę męczy. Nie dość że cholernie ciężko mi zajść w ciążę, to jeszcze nie mogę jej utrzymać. Jestem gotowa psychicznie na in vitro. A Ty jakie masz do tego podejście?

    Ja (27):
    ☀️ AMH 5,7, NK 13%, ANA, APS, kariotyp, NK z krwi i maciczne, CD138 - ok
    ⛈ Kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, IO, wysoka homocysteina, zrosty
    Mąż:
    ☀️ Morfo 4%, łączna ilość 408 mln, ANA, aTPO, aTG, p. p. plemnikowe, fragmentacja, kariotyp, cytokiny - ok

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    14.01.2023 - ⏸️❤️ -> poronienie 8 tc. 💔 - córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI: 22 pęcherzyki, 13 zarodków, 1 blastka 4.2.3 - 9dpt beta 2,3
    luty '24 - 2 ICSI: 30 pęcherzyków, 13 zarodków, 1 blastka 4.3.2 - 11 dpt beta 0,6
  • Echo Autorytet
    Postów: 3228 1869

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly, trzymam mocno kciuki 🤞🤞 Boli, to znaczy, że działa 😅🔥❤️

    Elza, omg kocham gofry 😍 mmm...😋 co za wspaniały pomysł na obiad! W czwartek będę trzymać kciuki 🤞🤞

    Roszpunka, wygląda na to, że nie jest mu to obojętne ❤️ może jednak zrozumiał, że do tanga trzeba dwojga?

    Lia, mam oczywiście tzw. wdowi garb ale też jakieś zwężenia między kręgami i kilka innych rzeczy, które tłumacza ból i drętwienie :( znalazłam już fizjoterapeutę, który kładzie nacisk na ćwiczenia. Liczę, że znajdzie sposób żeby mi pomóc.

    Przyznam Wam szczerze, że mój weekend też jest bardzo aktywny 😅 wzięłam sobie do serca info, że w ten weekend może być owulacja i nie wychodzę z łóżka 😂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2023, 19:58

    S.Roszpunka, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1271 1073

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Roszpunka, trzymam kciuki żebyście doszli do porozumienia. A jak było z Madzią, szybko Wam się udało? Te przedłużające się starania tak na niego źle działają?


    Madzia nie jest dzieckiem mojego obecnego męża. Jest z pierwszego małżeństwa 🙂
    Madzia była z pierwszego cyklu i poroniona ciąża z tego roku również była z pierwszego cyklu.

    Mój obecny mąż nigdy nie miał wielkich chęci do seksu 🤷🏼‍♀️ jeszcze na początku jak zaczęliśmy się spotykać, to tak. Później chyba było mu za dużo 😂 a później to jak było raz na 2 tygodnie, albo nawet 3, to było dużo 🤷🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2023, 19:44

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!

    Styczeń 24' IO - wdrożenie diety
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1938 1804

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Mam nadzieję, że taki odpoczynek dobrze Wam zrobi. Ale oby udało się wcześniej! Życzę nam tego. A jak nie, to przynajmniej będziemy razem w nastepnym roku obmyslac nowy plan. Mnie to już naprawdę męczy. Nie dość że cholernie ciężko mi zajść w ciążę, to jeszcze nie mogę jej utrzymać. Jestem gotowa psychicznie na in vitro. A Ty jakie masz do tego podejście?
    Jestem gotowa na in vitro. Oczywiście czuje obawy przed tym, ze może mam słabej jakości komórki i ze nawet in vitro nic nie da, ale mamy z mężem obgadane wszystko już, in vitro, adopcje komórki jajowej czy całego zarodka, także czuje sie spokojna, ze mamy ta sama wersje wydarzeń w głowie dla nas.

    Lia., Echo, S.Roszpunka, Butterfly23 lubią tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • Echo Autorytet
    Postów: 3228 1869

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W temacie starań, jeśli nie uda mi się naturalnie w tym cyklu (max następnym), to nie pozostaje mi nic innego jak invitro i to w Czechach, bo podobno w Polsce nie mam za bardzo szans na powodzenie. Jeszcze się nie kontaktowałam z kliniką, bo chce dać sobie szansę w tym cyklu. Bardzo, bardzo, bardzo chciałabym żeby się udało

    Lia., Elza1234, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Lia. Autorytet
    Postów: 935 1154

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo, bardzo Ci życzę, aby się udało 🥺 Fajnie by było jakbyśmy wszystkie mogły być po prostu szczęśliwe. Echh..

    Wiecie, ja zaczęłam myśleć kategoriami, że i tak zostanę mamą. Jak nie naturalnie, to przez in vitro. Jak nie przez in vitro, to adoptujemy dziecko, które tej miłości bardzo potrzebuje. A ja mam jej w sobie tyle, że obdarowałabym dziesiątkę.

    Elza, najważniejsze że jesteście w tym razem i macie podobne podejście do sprawy. Tak będzie na pewno dużo łatwiej.

    Roszpunka, jak udało się tak szybciutko, to może to naprawdę kwestia krótkiego czasu 😘 Co do zbliżeń to miałam podobnie z byłym. On miał totalnie zerowe libido. Miałam wrażenie, że mu się nie podobam, często płakałam przez to. Mam nadzieję, że Ty sobie jakoś z tym radzisz, bo wiem, jak jest to trudne 🥺

    Echo, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    Ja (27):
    ☀️ AMH 5,7, NK 13%, ANA, APS, kariotyp, NK z krwi i maciczne, CD138 - ok
    ⛈ Kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, IO, wysoka homocysteina, zrosty
    Mąż:
    ☀️ Morfo 4%, łączna ilość 408 mln, ANA, aTPO, aTG, p. p. plemnikowe, fragmentacja, kariotyp, cytokiny - ok

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    14.01.2023 - ⏸️❤️ -> poronienie 8 tc. 💔 - córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI: 22 pęcherzyki, 13 zarodków, 1 blastka 4.2.3 - 9dpt beta 2,3
    luty '24 - 2 ICSI: 30 pęcherzyków, 13 zarodków, 1 blastka 4.3.2 - 11 dpt beta 0,6
  • Echo Autorytet
    Postów: 3228 1869

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza1234 wrote:
    Jestem gotowa na in vitro. Oczywiście czuje obawy przed tym, ze może mam słabej jakości komórki i ze nawet in vitro nic nie da, ale mamy z mężem obgadane wszystko już, in vitro, adopcje komórki jajowej czy całego zarodka, także czuje sie spokojna, ze mamy ta sama wersje wydarzeń w głowie dla nas.

    Ja też jestem przerażona tym, że invitro może nie być wystarczające :( a przecież nie mam nieograniczonego czasu :( Podziwiam Was, że macie to już wszystko obgadane i uzgodnione. Mój nie chce tak daleko wybiegać w przód, bo chyba wierzy, że uda się naturalnie. Invitro ma gdzieś z tyłu głowy jako plan B, ale o dawcy komórki nie rozmawiamy. To wszystko chyba jest zbyt stresujące

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2023, 20:07

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1938 1804

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    Ja też jestem przerażona tym, że invitro może nie być wystarczające :( a przecież nie mam nieograniczonego czasu :( Podziwiam Was, że macie to już wszystko obgadane i uzgodnione. Mój nie chce tak daleko wybiegać w przód, bo chyba wierzy, że uda się naturalnie. Invitro ma gdzieś z tyłu głowy jako plan B, ale o dawcy komórki nie rozmawiamy. To wszystko chyba jest zbyt stresujące
    Ja po przeczytaniu ten książki, która Wam polecalam, zaczęłam te rozmowę, powiedziałam na ile jestem w stanie się zgodzić, on powiedział swoje stanowisko, ustalilismy tez gdzie będzie kres starań. Oczywiście wiemy, ze to wszystko może się zmienić, ale jakoś mi łatwiej psychicznie, ze mamy to ustalone

    Echo lubi tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1271 1073

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny musi nam się udać. I jestem pewna, że każda z nas przytuli swoje maleństwo.

    Elza1234, Butterfly23, Lia., Echo lubią tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!

    Styczeń 24' IO - wdrożenie diety
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Dzień dobry dziewczynki ❤️
    Oj tak, też znam to ciśnienie 😣 W stylu "ja po prostu muszę być teraz w ciąży, bo nie wytrzymam dłużej". Ale cholera, to nie dziwne że tak nam zależy. Tyle się naczekałyśmy, tyle wycierpialysmy. To jasne, że chciałybyśmy jak najszybciej wyjść z tego dołka.

    Echo kochana, co wykazało badanie?

    Butterfly, kciuki za piękną owulkę ✊🏻 to jest śmieszne, że im bardziej boli, tym bardziej się cieszymy 😄🤦🏼‍♀️

    Roszpunka, to super, że dziewczynki się tak przyjaźnią. I skoro mama też fajna kobitka, to może zyskasz nową koleżankę 😊 Planujesz z mężem poruszyć jeszcze temat starań czy nie chcesz wywoływać burzy?

    U mnie spokojna niedziela, nareszcie trochę czasu na odpoczynek, ale oczywiście dom wysprzątałam 😀 Myślę nad dołączeniem do jeszcze jakiegoś innego tematu, ale nie wiem za bardzo gdzie uderzyć 🤔 chyba ciężko mi by było porozumieć się z dziewczynami, które starają się 2-3 miesiące i narzekają że im ciężko 🙈
    Lia pod koniec czerwca na ogólnym rusza lipcowy temat. Są tam różne dziewczyny, niektóre starają się kilka cykli, niektóre znacznie dłużej. My z Roszpunką jesteśmy na czerwcowym i serdecznie Cię tam zapraszam ❤️

    Lia., Echo, S.Roszpunka lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roszpunka- dobra techniczna taktyka z Twojej strony. Dziś mam dni płodne. I ok, mąż to przyjmuje i do wyrka.
    Echo na wątku medycznym in vitro czerwiec dziewczyny z niskim AMH się wypowiadają. I piszą o jakichś lekach na stymulacje, które działają.
    Ja powiem Wam, że też już jestem gotowa na in vitro. I gdyby nie kwestie finansowe, to bym już jutro poszła do lekarza.

    Echo lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Lia. Autorytet
    Postów: 935 1154

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Butterfly. Troszkę poczytałam i znam tam nawet kilka dziewczyn. Może się przekonam na wątek lipcowy 🥰 W ogóle lipiec - jaki to piękny miesiąc na zachodzenie w ciążę.

    Uda się nam, dziewczyny. Nie widzę innego wyjścia. Może to potrwa jeszcze trochę, ale musimy być silne i cierpliwe. Każda z nas jest z każdym cyklem bliżej tego celu.

    Butterfly23, Echo lubią tę wiadomość

    Ja (27):
    ☀️ AMH 5,7, NK 13%, ANA, APS, kariotyp, NK z krwi i maciczne, CD138 - ok
    ⛈ Kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, IO, wysoka homocysteina, zrosty
    Mąż:
    ☀️ Morfo 4%, łączna ilość 408 mln, ANA, aTPO, aTG, p. p. plemnikowe, fragmentacja, kariotyp, cytokiny - ok

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    14.01.2023 - ⏸️❤️ -> poronienie 8 tc. 💔 - córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI: 22 pęcherzyki, 13 zarodków, 1 blastka 4.2.3 - 9dpt beta 2,3
    luty '24 - 2 ICSI: 30 pęcherzyków, 13 zarodków, 1 blastka 4.3.2 - 11 dpt beta 0,6
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo znalazłam taki wątek, co prawda zaczął się w 2017, ale są tam nazwiska kilku lekarzy, może Cię zainteresuje:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/dobry-ginekolog-krakow-zajscie-w-ciaze,13165.html

    Echo lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Echo Autorytet
    Postów: 3228 1869

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Roszpunka- dobra techniczna taktyka z Twojej strony. Dziś mam dni płodne. I ok, mąż to przyjmuje i do wyrka.
    Echo na wątku medycznym in vitro czerwiec dziewczyny z niskim AMH się wypowiadają. I piszą o jakichś lekach na stymulacje, które działają.
    Ja powiem Wam, że też już jestem gotowa na in vitro. I gdyby nie kwestie finansowe, to bym już jutro poszła do lekarza.

    In vitro czerwiec? Zaraz tam zajrze, dziękuję ❤️ chociaż najbardziej lubię z Wami rozmawiać, więc jak uciekacie do ogólnego wątku to podążę za Wami 😄

    Lia. lubi tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Dziękuję Butterfly. Troszkę poczytałam i znam tam nawet kilka dziewczyn. Może się przekonam na wątek lipcowy 🥰 W ogóle lipiec - jaki to piękny miesiąc na zachodzenie w ciążę.

    Uda się nam, dziewczyny. Nie widzę innego wyjścia. Może to potrwa jeszcze trochę, ale musimy być silne i cierpliwe. Każda z nas jest z każdym cyklem bliżej tego celu.

    No ja już jestem w 4 dniu ciąży 😍 powiem Wam naprawdę fajnie się na to w ten sposób patrzy. Daje to takiej nadziei i też takiej lekkości. Nie mam parcia, presji. Bo to brzmi jak abstrakcja poniekąd 😁 ale to myślę, że ma też drugą stronę medalu- upadek przy miesiączce może być bardziej bolesny. Ale będzie co będzie. Narazie się nastrajam tylko pozytywnie

    Echo, Lia. lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    In vitro czerwiec? Zaraz tam zajrze, dziękuję ❤️ chociaż najbardziej lubię z Wami rozmawiać, więc jak uciekacie do ogólnego wątku to podążę za Wami 😄

    Tak na forum medycznym. Kilka lub kilkanaście już stron wcześniej dziewczyny pisały nazwę leku, który brały przy niskim AMH.
    A na ogólnym wątek się nazywa: czerwiec lato słońce swieci będzie z tego dużo dzieci. I zaraz startuje wątek lipcowy, narazie trwa głosowanie na nazwę 😁

    Echo lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I musimy wyjść z tego wątku poronienia. Możemy sobie założyć własny na ogólnym

    Echo lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Lia. Autorytet
    Postów: 935 1154

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    In vitro czerwiec? Zaraz tam zajrze, dziękuję ❤️ chociaż najbardziej lubię z Wami rozmawiać, więc jak uciekacie do ogólnego wątku to podążę za Wami 😄

    Echo, to chodź razem, będzie raźniej 😀 Może przejdziemy już na lipcowy jak się stworzy? 🥰 Butterfly nas za rączkę weźmie 😅

    Echo lubi tę wiadomość

    Ja (27):
    ☀️ AMH 5,7, NK 13%, ANA, APS, kariotyp, NK z krwi i maciczne, CD138 - ok
    ⛈ Kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, IO, wysoka homocysteina, zrosty
    Mąż:
    ☀️ Morfo 4%, łączna ilość 408 mln, ANA, aTPO, aTG, p. p. plemnikowe, fragmentacja, kariotyp, cytokiny - ok

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    14.01.2023 - ⏸️❤️ -> poronienie 8 tc. 💔 - córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI: 22 pęcherzyki, 13 zarodków, 1 blastka 4.2.3 - 9dpt beta 2,3
    luty '24 - 2 ICSI: 30 pęcherzyków, 13 zarodków, 1 blastka 4.3.2 - 11 dpt beta 0,6
‹‹ 41 42 43 44 45
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ