X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Czekając na Tęczowe Dziecko 🌈💗
Odpowiedz

Czekając na Tęczowe Dziecko 🌈💗

Oceń ten wątek:
  • Echo Autorytet
    Postów: 3228 1869

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Echo znalazłam taki wątek, co prawda zaczął się w 2017, ale są tam nazwiska kilku lekarzy, może Cię zainteresuje:
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/dobry-ginekolog-krakow-zajscie-w-ciaze,13165.html

    Dziękuję, z pewnością tam zajrzę ❤️❤️ często zaglądam do wątku in vitro z niskim AMH w "starając się z pomocą medyczną". Dziewczyny mają ogromną wiedzę, wiele przeszły. Najbardziej mnie cieszą posty dziewczyn w ciąży, bo to daje mi nadzieję. Muszę przyznać, że ja wciąż nie mogę zrozumieć jak znalazłam się w tej sytuacji i naprawdę czuję się tak, jakby to nie było realne. Z niedowierzaniem myślę o tym wszystkim, bo przecież jak to możliwe, że zaszłam w ciążę przy tak niskim AMH? Dlaczego ją straciłam? Moje szanse naprawdę są tam małe? W każdym razie nie poddaję się i męża nie wypuszczam z łóżka 🔥💪 Musi się udać 💪🍀 Wierzę w każdą z nas i nie przestaję trzymać kciuków ❤️❤️ najwyżej założymy własny wątek staraniowy z in vitro lub bez, ważne że razem 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2023, 21:53

    Lia., Butterfly23, Kasiek789, Moni89 lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Echo Autorytet
    Postów: 3228 1869

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lia. wrote:
    Echo, to chodź razem, będzie raźniej 😀 Może przejdziemy już na lipcowy jak się stworzy? 🥰 Butterfly nas za rączkę weźmie 😅

    Taaaaak ❤️❤️❤️ Butterfly, proszę nas poprowadzić 😍

    Lia., Butterfly23 lubią tę wiadomość

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak wątek będzie założony to dam Wam znać 🥰

    Echo lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3266 3553

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wiem czy chcę pisać na wątku miesięcznym, za dużo dziewczyn tam zachodzi w ciążę tak po prostu i za dużo się nakręcają jak dla mnie, możemy wyjść z poronień ale może założymy sobie jakiś swój wątek?

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Ja nie wiem czy chcę pisać na wątku miesięcznym, za dużo dziewczyn tam zachodzi w ciążę tak po prostu i za dużo się nakręcają jak dla mnie, możemy wyjść z poronień ale może założymy sobie jakiś swój wątek?

    No z tym się niestety muszę zgodzić… Niektóre dziewczyny są aż za bardzo optymistyczne. I każdy objaw podpisują pod objaw ciążowy. Ja jestem jak najbardziej za nowym naszym wątkiem, takim ciut spokojniejszym. Jeżeli inne dziewczyny będą chętne, to założę nam taki wątek

    Echo, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Elza1234 Autorytet
    Postów: 1938 1804

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez o tym pomyślałam, ze taki zwykły wątek niestety nie jest dla mnie. Ilość optymizmu i niestety tez łatwości z jaka te dziewczyny zachodzą w ciąże - nie przełknę tego😅 dostałabym szału czytając „o, staram się aż MIESIAC”.. Wiem, ze nie powinnam tak mówić, ale po prostu psychicznie tego nie zniosę.
    Ale jeśli stworzycie coś poza poronieniem, ale tak dla nas, to chętnie się przeniosę również :)

    Echo, Pinkflower lubią tę wiadomość

    3 lata starań
    2 straty
    2024 - in vitro
    I niech się dzieje magia
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1271 1073

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Echo wrote:
    In vitro czerwiec? Zaraz tam zajrze, dziękuję ❤️ chociaż najbardziej lubię z Wami rozmawiać, więc jak uciekacie do ogólnego wątku to podążę za Wami 😄

    Kochana, ale my tam nie uciekamy haha jak widać jesteśmy tu też 😀


    Butterfly no te określenia, że 1 dzień cyklu są 1 dniem ciąży są świetne. Ja mam 17 dzień ciąży 🙈😂


    Powiem Wam tak.... są dni, że dobijają mnie te pozytywne testy. Ale staram się wierzyć, że i mnie się uda. Na tym ogólnym są też dziewczyny po poronieniach jak my, są dziewczyny, które starają się bardzo długo, są dziewczyny, które starają się krótko.
    Każda z nas ma swoją historię, każda z nas nosi swój bagaż.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2023, 22:29

    Echo lubi tę wiadomość

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!

    Styczeń 24' IO - wdrożenie diety
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    S.Roszpunka wrote:
    Kochana, ale my tam nie uciekamy haha jak widać jesteśmy tu też 😀


    Butterfly no te określenia, że 1 dzień cyklu są 1 dniem ciąży są świetne. Ja mam 17 dzień ciąży 🙈😂
    Ooo pani, to już półmetek 🤣

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Jednorożec89 Autorytet
    Postów: 3266 3553

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    No z tym się niestety muszę zgodzić… Niektóre dziewczyny są aż za bardzo optymistyczne. I każdy objaw podpisują pod objaw ciążowy. Ja jestem jak najbardziej za nowym naszym wątkiem, takim ciut spokojniejszym. Jeżeli inne dziewczyny będą chętne, to założę nam taki wątek

    Jeżeli założysz taki wątek, chętnie się na niego przeniose

    Butterfly23 lubi tę wiadomość

    Dawniej Biedrona89

    11.2021- puste jajo płodowe 💔

    17.07.2018 - Franio 💙💙

    17.04.2021 - Jaś 💙💙

    Kwas foliowy, Wit D3

    Morfologia nasienia - ✅

    HyCoSy - oba jajowodu drożne

    Histeroskopia - stan zapalny i mikropolipowatość endometrium

    "Póki Bóg nie raczy odsłonić przyszłości ludzkiej, cała ludzka mądrość będzie się mieścić w tych paru słowach: Czekać i nie tracić nadziei!" A.Dumas
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Roszpunka, masz racje. Ale my chcemy się przenieść w swoim gronie. Oczywiście będzie nam miło, jak ktoś jeszcze dołączy, ale to będzie po prostu dużo spokojniejszy wątek. Był taki dla starających się. I tam była zasada ze zachodzisz w ciąże i robisz out z tego wątku. Nie powiem, mega mi się to spodobało. No ale zasada została zniesiona bo dziewczyny już się ze sobą zakumplowały. I ja tam się udzielam na tym czerwcowym, ale one są mi „obce”. Mówią swoim językiem. A my się już znamy i to też jest inaczej mieć swoje babki na wątku niż dołączać już do zgranej ekipy.

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jednorożec89 wrote:
    Jeżeli założysz taki wątek, chętnie się na niego przeniose

    Myśle nad nazwa. Taka sama jak tu?

    Elza1234, Lia., Echo, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Lia. Autorytet
    Postów: 935 1154

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawajcie Grażynki, idę wszędzie z Wami ❤️

    Butterfly23, Echo, S.Roszpunka, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    Ja (27):
    ☀️ AMH 5,7, NK 13%, ANA, APS, kariotyp, NK z krwi i maciczne, CD138 - ok
    ⛈ Kir AA, MTHFR i PAI-1 hetero, IO, wysoka homocysteina, zrosty
    Mąż:
    ☀️ Morfo 4%, łączna ilość 408 mln, ANA, aTPO, aTG, p. p. plemnikowe, fragmentacja, kariotyp, cytokiny - ok

    Starania od czerwca '21
    marzec '22 - cb 💔
    listopad '22 - trzecia IUI - cb 💔
    14.01.2023 - ⏸️❤️ -> poronienie 8 tc. 💔 - córeczka 🥺
    styczeń '24 - 1 ICSI: 22 pęcherzyki, 13 zarodków, 1 blastka 4.2.3 - 9dpt beta 2,3
    luty '24 - 2 ICSI: 30 pęcherzyków, 13 zarodków, 1 blastka 4.3.2 - 11 dpt beta 0,6
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/starania-o-teczowego-malucha,26647.html

    Zapraszam!

    Echo lubi tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Pinkflower Autorytet
    Postów: 1289 578

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, Wracam po intensywnym weekendzie. Będę nadrabiać jutro bo juz padam. Jeśli chodzi o wątek zaraz tam idę. Ciężko wchodzić właśnie tutaj cały czas w poronienie. A jeśli chodzi o miesięczne nie dla mnie, za duża presja na testowanie, wywoływanie do tego. Nie hejtuje w żadnym wypadku ale mnie to stresuje.

    S.Roszpunka lubi tę wiadomość

    2023-2 💔

    Tak bardzo na Ciebie czekamy kochanie 🌈
  • S.Roszpunka Autorytet
    Postów: 1271 1073

    Wysłany: 25 czerwca 2023, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Butterfly23 wrote:
    Tak Roszpunka, masz racje. Ale my chcemy się przenieść w swoim gronie. Oczywiście będzie nam miło, jak ktoś jeszcze dołączy, ale to będzie po prostu dużo spokojniejszy wątek. Był taki dla starających się. I tam była zasada ze zachodzisz w ciąże i robisz out z tego wątku. Nie powiem, mega mi się to spodobało. No ale zasada została zniesiona bo dziewczyny już się ze sobą zakumplowały. I ja tam się udzielam na tym czerwcowym, ale one są mi „obce”. Mówią swoim językiem. A my się już znamy i to też jest inaczej mieć swoje babki na wątku niż dołączać już do zgranej ekipy.


    Nie ukrywam, że mnie też tam ciężko się wbić.
    I są tematy, że wolę Wam tu napisać, niż tam, co pewnie zauważyłaś, że napiszę coś tu, a tam niewiele mnie jest.


    Często na tych tematach wpadają dziewczyny ze zdjęciami usg.... no boli szczerze mówiąc.

    17.09.2009 ❤ Madzia, 27 tc, 1000 g, 39 cm
    2013 - diagnoza o SM
    11.02.2023 - dwie kreseczki
    02.03.2023 - Twoje serduszko pięknie bije
    11.03.2023 dowiedzialam sie, że Twoje serduszko przestało bić 😭
    26.03.2023 💔
    05.2023 rozpoczynamy starania

    10 cs


    AMH (11.2023): 2.27 ✅️

    Czynnik V - hetero
    MTHFR - homo
    PAI-1 - homo
    .
    Nasienie 50/50 |listopad 23' nasienie ❌️ |grudzień 23' ✅️ mega dobry wynik!

    Styczeń 24' IO - wdrożenie diety
  • Magdanka Autorytet
    Postów: 766 594

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli będzie taka możliwość to też chętnie z wami się przeniosę, chociaż dużo się nie udzielam to gdy cokolwiek napisze nie pozostaje to olane jak na innych wątkach. Tutaj każda dla siebie jeż wsparciem, ale też nie tak fałszywie i bez zbędnego nakręcania- idealny przykład z 1 dzień cyklu to pierwszy dzień ciąży 😂
    Tak was podczytuje i widzę że nie tylko ja złapałam ostatnio dół, coraz bardziej jestem przekonana że jeśli w tym cyklu się nie uda to robię sobie przerwę na załatwienie innych spraw zdrowotnych oraz podróżniczych. Ostatnio przechodzą mi przez głowę myśli że chyba jestem jeszcze za młoda, mam 29 lat 😂 nie wiem już sama, czy to te hormony czy sama nie wiem czego już chce od życia

    08.2022 7tc 💔
    09.2023 10tc 💔
  • Echo Autorytet
    Postów: 3228 1869

    Wysłany: 26 czerwca 2023, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdanka wrote:
    Dziewczyny jeśli będzie taka możliwość to też chętnie z wami się przeniosę, chociaż dużo się nie udzielam to gdy cokolwiek napisze nie pozostaje to olane jak na innych wątkach. Tutaj każda dla siebie jeż wsparciem, ale też nie tak fałszywie i bez zbędnego nakręcania- idealny przykład z 1 dzień cyklu to pierwszy dzień ciąży 😂
    Tak was podczytuje i widzę że nie tylko ja złapałam ostatnio dół, coraz bardziej jestem przekonana że jeśli w tym cyklu się nie uda to robię sobie przerwę na załatwienie innych spraw zdrowotnych oraz podróżniczych. Ostatnio przechodzą mi przez głowę myśli że chyba jestem jeszcze za młoda, mam 29 lat 😂 nie wiem już sama, czy to te hormony czy sama nie wiem czego już chce od życia

    Kochana, wskakuj tutaj: https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/starania-o-teczowego-malucha,26647.html

    Czekamy tam na Ciebie 😊

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8526 7420

    Wysłany: 27 czerwca 2023, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieję, że spotkamy się na grupie rodze w 2024.
    Ja do wątku nie dołączę bo o tak mniej korzystam z forum.

    U mnie walka trwa. Do histero nie doszło. Miałam umówiony zabieg, pobranie wycinków, podanie żelu na zrosty a skończyło się płaczem bo tego nie zrobią, bo w sumie nic nie wytną bo to mini histero bo podać ani pobrać nic nie będą, a w sumie dzień cyklu też im jednak nie odpowiada.
    Tyle chciałam skorzystać na NFZ. Udało się ugrać kolejny termin ale wycinki i inne będę musiała robić osobno.
    Nie poddaje się, choć nie powiem żeby mnie to nie załamało. Pół roku czekania a dalej nic nie poszło do przodu.
    Zbieram siły.
    Życzę Wam jak najlepiej. Szkoda, że poznałyśmy się w takich okolicznościach ale czasem z takich znajomości rodzą się przyjaźnie na całe lata.
    Trzymajcie się kochane.
    Jakbyście coś ode mnie potrzebowały to jestem na priv lub w pamiętniku można pytać i zawsze służę wiedzą i doświadczeniem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 czerwca 2023, 08:38

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Butterfly23 Autorytet
    Postów: 7102 7141

    Wysłany: 27 czerwca 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Dziewczyny mam nadzieję, że spotkamy się na grupie rodze w 2024.
    Ja do wątku nie dołączę bo o tak mniej korzystam z forum.

    U mnie walka trwa. Do histero nie doszło. Miałam umówiony zabieg, pobranie wycinków, podanie żelu na zrosty a skończyło się płaczem bo tego nie zrobią, bo w sumie nic nie wytną bo to mini histero bo podać ani pobrać nic nie będą, a w sumie dzień cyklu też im jednak nie odpowiada.
    Tyle chciałam skorzystać na NFZ. Udało się ugrać kolejny termin ale wycinki i inne będę musiała robić osobno.
    Nie poddaje się, choć nie powiem żeby mnie to nie załamało. Pół roku czekania a dalej nic nie poszło do przodu.
    Zbieram siły.
    Życzę Wam jak najlepiej. Szkoda, że poznałyśmy się w takich okolicznościach ale czasem z takich znajomości rodzą się przyjaźnie na całe lata.
    Trzymajcie się kochane.
    Jakbyście coś ode mnie potrzebowały to jestem na priv lub w pamiętniku można pytać i zawsze służę wiedzą i doświadczeniem.
    Ewa nie wiem co napisać… To jak Cię potraktowali w tym szpitalu… Trzymam kciuki aby udało się wszystko sprawdzić. Mamy w sobie tyle siły do walki, nie może to pójść na marne. Jakbyś jednak chciała do nas dołączyć, nawet od czasu do czasu napisać co u Ciebie słychać, to wiesz gdzie jesteśmy. ❤️
    🤞🏻✊🏻🍀🍀🍀🍀🍀

    Ewa89_89, Echo lubią tę wiadomość

    Starania od 2017r.

    03.2023 💔 8tc

    👩🏼
    Hashimoto, IO, PCOS, MTHFR, PAI-1 4G homo

    🤵‍♂️
    Wszystko ok ✔️
  • Echo Autorytet
    Postów: 3228 1869

    Wysłany: 27 czerwca 2023, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Dziewczyny mam nadzieję, że spotkamy się na grupie rodze w 2024.
    Ja do wątku nie dołączę bo o tak mniej korzystam z forum.

    U mnie walka trwa. Do histero nie doszło. Miałam umówiony zabieg, pobranie wycinków, podanie żelu na zrosty a skończyło się płaczem bo tego nie zrobią, bo w sumie nic nie wytną bo to mini histero bo podać ani pobrać nic nie będą, a w sumie dzień cyklu też im jednak nie odpowiada.
    Tyle chciałam skorzystać na NFZ. Udało się ugrać kolejny termin ale wycinki i inne będę musiała robić osobno.
    Nie poddaje się, choć nie powiem żeby mnie to nie załamało. Pół roku czekania a dalej nic nie poszło do przodu.
    Zbieram siły.
    Życzę Wam jak najlepiej. Szkoda, że poznałyśmy się w takich okolicznościach ale czasem z takich znajomości rodzą się przyjaźnie na całe lata.
    Trzymajcie się kochane.
    Jakbyście coś ode mnie potrzebowały to jestem na priv lub w pamiętniku można pytać i zawsze służę wiedzą i doświadczeniem.

    Ewcia, tak bardzo mi przykro :( oni są niepoważni... Kiedy masz następny termin? Czy takie zabiegi poza NFZ są bardzo drogie? Mam nadzieję, że szybko otrzymasz właściwą pomoc :( <3 Kochana, zaglądnij czasem do nas. Nie żegnamy się, tylko przenosimy do innego wątku i będziemy się tam tak samo wspierać jak tutaj. Przytulam mocno <3 <3

    2023 ♡ - 2 🖤
    2024 ♡ - IVF ✰

    04.2024 1❄
    .......
    I can't understand, no, I can't understand
    How life goes on the way it does
‹‹ 41 42 43 44 45
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ