X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie kiedy można się starać po poronieniu ?
Odpowiedz

kiedy można się starać po poronieniu ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 26 lutego 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NIEBIESKAA - współczuję ci bardzo straty ;( Planujesz kolejna ciążę ? Czy na razie będziesz chciała odczekać??

    Dzisiaj byłam u lekarza i zrobili mi badania za tydzień będą wyniki, mi lekarz powiedział że jak zajdę w drugą ciążę to jak się będę źle czuła to zacznie mnie wysyłać na jakieś badania ale jak będzie to trudno określić może tylko tak mówił , poza tym będę próbowała latać do Polski co jakiś czas na badania , lekarz w Polsce mówił że jak zajdę to żeby do niego przyjść to da mi duphaston .. jeżeli uda mi się zajść w drugą ciąże a znów coś wyjdzie nie tak to wtedy zrezygnuję z pracy w Norwegii i wracam do Polski , w Polsce przynajmniej lekarze robią jakieś badania usg czy krwi a tu 1 usg w 18-20 tyg, trzy pierwsze miesiące nie uznają jako ciąża gdzie w Polsce te własnie 3 pierwsze są najważniejsze ,,,

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
  • Meg85 Autorytet
    Postów: 443 360

    Wysłany: 14 marca 2016, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja poroniłam 20.09, nie miałam łyżeczkowania, to było samoistne (równo 8 tygodni od daty ostatniej miesiączki). Dostałam unidox i exacyl. Od listopadowego okresu staramy się na nowo. Nie mam żadnych obaw związanych z ponownym poronieniem, ale nadal nic się nie udaje.. Mam dużo stresu to fakt, ale czy to aż tak wpływa? Nie miałam wcześniej takich problemów, zeszłam dwa razy w ciążę za pierwszym podejściem..

    qb3cru1dlcet3pyu.png
    klz9y2v42sui6kxx.png
    amdxbadvving4i92.png
  • Niebieskaa Autorytet
    Postów: 2816 3915

    Wysłany: 14 marca 2016, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarnulka24 wrote:
    NIEBIESKAA - współczuję ci bardzo straty ;( Planujesz kolejna ciążę ? Czy na razie będziesz chciała odczekać??

    Dzisiaj byłam u lekarza i zrobili mi badania za tydzień będą wyniki, mi lekarz powiedział że jak zajdę w drugą ciążę to jak się będę źle czuła to zacznie mnie wysyłać na jakieś badania ale jak będzie to trudno określić może tylko tak mówił , poza tym będę próbowała latać do Polski co jakiś czas na badania , lekarz w Polsce mówił że jak zajdę to żeby do niego przyjść to da mi duphaston .. jeżeli uda mi się zajść w drugą ciąże a znów coś wyjdzie nie tak to wtedy zrezygnuję z pracy w Norwegii i wracam do Polski , w Polsce przynajmniej lekarze robią jakieś badania usg czy krwi a tu 1 usg w 18-20 tyg, trzy pierwsze miesiące nie uznają jako ciąża gdzie w Polsce te własnie 3 pierwsze są najważniejsze ,,,

    tak..planuje ciaze, ale na razie minimum miesiac przygotowan, niestety tutaj jest ciemnogrod...

    2fwaugpjrxudygqa.png
    Nasze szczescie juz z nami: kwiecien 2017
  • czarnulka24 Autorytet
    Postów: 5609 2727

    Wysłany: 15 marca 2016, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meg85 wrote:
    Hej, ja poroniłam 20.09, nie miałam łyżeczkowania, to było samoistne (równo 8 tygodni od daty ostatniej miesiączki). Dostałam unidox i exacyl. Od listopadowego okresu staramy się na nowo. Nie mam żadnych obaw związanych z ponownym poronieniem, ale nadal nic się nie udaje.. Mam dużo stresu to fakt, ale czy to aż tak wpływa? Nie miałam wcześniej takich problemów, zeszłam dwa razy w ciążę za pierwszym podejściem..

    hej Meg85 !! co do stresu to na pewno wpływa może nie u każdego u mnie akurat tak jest. Jak zaczynaliśmy starania miałam dużo stresu i w ogóle a w miesiącu gdzie trochę odpuściłam nie myślałam tak o wszystkim to się udało.. teraz znów na nowo zaczynam starania i nie wiem jak to będzie bo już zaczynam o tym myśleć czy się uda ,, własnie kilka dni temu dostałam 1 miesiączkę po poronieniu . Ja mam cykle 25-27 dni ale ta dostałam w 30dc ale trwała tylko 3 dni boję się ze coś może być nie tak bo od czasu do czasu mam ból jak na miesiączkę i zdarza się ze np miałam 3 dni miesiączkę później dzień spokój i potem trochę znów poleciało i teraz czasami tak jakby plamię na kolor brunatny, ale gorączki nie mam poza tym czuję się dobrze .. Czytałam gdzieś że macica może się oczyszczać do 6 tygodni

    A wspomagasz czymś starania np .bierzesz olej z wiesiołka ?? mierzysz temperaturę ?? stosujesz testy owulacyjne ??

    27.08.17 22.00 i 22.01 - moje 2 największe skarby
    07.06.2019 synek
    3 aniołki w niebie [ <3 13tc,<3 10tc,<3 10tc] Cb


    BARDZO SKUTECZNA MODLITWA W SPRAWACH TRUDNYCH I BEZNADZIEJNYCH - Modlitwa do Św. Rity
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ