X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale tu cicho...

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Sysia, melduję gotowość do kampanii wrześniowej!
    no to jesteśmy już trzy ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Sysia ja tez wieczorem a mój rano woli :)
    Jutro jeszcze robię bo to termin niby @ wg owu, ale jeśli zagnieżdżenie było wtedy kiedy myślę, ze było to może jeszcze nie wyjść :) Albo @ przyjdzie i test też nie wyjdzie :)

    Ola nie martw się jeszcze może być za wcześnie :)
    myślę że sobota mogło być zagnieżdżenie

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    myślę że sobota mogło być zagnieżdżenie

    Ja własnie tak myślę, zwłaszcza, że mnie wtedy brzuch lekko bolał, a potem w niedzielę jak się obudziłam to tez mnie tak okresowo chwilę pobolał :) Ale zobaczymy :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Ja własnie tak myślę, zwłaszcza, że mnie wtedy brzuch lekko bolał, a potem w niedzielę jak się obudziłam to tez mnie tak okresowo chwilę pobolał :) Ale zobaczymy :)
    a dzisiaj nie robisz tesciuku?? ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek, Olcia - bez paniki, moze byc za wczesnie, ale jak u Wiaterka fasola nie ma to znaczy ze w ciązy przeczucia mnie zawodza haha

    Olcia trzymam kciuki ze tez masz fasola, wykres tez super, tylko za krotko tu jestes jeszcze przeczuc co do Ciebie nie mam :) hehe

    Monila, nie wiem jak Cie pocieszyć, współczuje Ci bo wiem jak się czujesz. Nie umiem doradzić nic mądrego.
    Ja mam takiego mężczyzne który psa nie chciał ale dla mnie sie ugiął i zgodził, pojechać kawał, jeszcze kupe szmalcu zapłacił bo sobie cavalierka ukochałam. Tak samo z dzieckiem, ja rzuciłam hasło a on zachwycony pomysłem robienia nawet nie masz pojęcia jak się ucieszył. Nie będe cytowała co mi mówił potem bo to bardzo zbereźne ;) Generalnie cieszył się jak dziecko że będzie masa seksu ze świetnym zakończeniem heh
    Pierwsze dziecko też niechętnie, ja go przekonałam że to już czas i mi zaufał.
    Teraz tez mnie bardzo wspiera pomaga jak może, szczególnie kiedy mam te nudności, wraca styrany z pracy i jeszcze pranie wiesza bo mnie konwulsje od zapachu biora, nosi na dwór daleko od okien hah, ze zmuwarki wyjmuje bo mi takie ruchy gora dol bok dol gora bok zabijają.
    Głaska po brzuszku i mówi do mnie 'to mój dzidziuś' albo 'ściagaj łachy dzidzusia trzeba dokończyć' heh

    s1985, Wiaterek, monilia84, Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieee, dziś sobie daruje. jak już rano nie zrobiłam to do jutra wytrzymam, zwłaszcza, ze może @ przyjść bo ja sobie te moje objawy równie dobrze mogę wmawiać, tylko mnie te mdłości zastanawiają bo w pierwszej ciąży tego nie miałam. Chyba, że miałam i nie zwróciłam uwagi ;)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Wiaterek, Olcia - bez paniki, moze byc za wczesnie, ale jak u Wiaterka fasola nie ma to znaczy ze w ciązy przeczucia mnie zawodza haha

    Olcia trzymam kciuki ze tez masz fasola, wykres tez super, tylko za krotko tu jestes jeszcze przeczuc co do Ciebie nie mam :) hehe

    Monila, nie wiem jak Cie pocieszyć, współczuje Ci bo wiem jak się czujesz. Nie umiem doradzić nic mądrego.
    Ja mam takiego mężczyzne który psa nie chciał ale dla mnie sie ugiął i zgodził, pojechać kawał, jeszcze kupe szmalcu zapłacił bo sobie cavalierka ukochałam. Tak samo z dzieckiem, ja rzuciłam hasło a on zachwycony pomysłem robienia nawet nie masz pojęcia jak się ucieszył. Nie będe cytowała co mi mówił potem bo to bardzo zbereźne ;) Generalnie cieszył się jak dziecko że będzie masa seksu ze świetnym zakończeniem heh
    Pierwsze dziecko też niechętnie, ja go przekonałam że to już czas i mi zaufał.
    Teraz tez mnie bardzo wspiera pomaga jak może, szczególnie kiedy mam te nudności, wraca styrany z pracy i jeszcze pranie wiesza bo mnie konwulsje od zapachu biora, nosi na dwór daleko od okien hah, ze zmuwarki wyjmuje bo mi takie ruchy gora dol bok dol gora bok zabijają.
    Głaska po brzuszku i mówi do mnie 'to mój dzidziuś' albo 'ściagaj łachy dzidzusia trzeba dokończyć' heh
    heheh zabawnego masz męża ;] lubię takie poczucie humoru ;]

    Wiaterek, Agnieszka0812, Justine M, Olcia O-O lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Nieee, dziś sobie daruje. jak już rano nie zrobiłam to do jutra wytrzymam, zwłaszcza, ze może @ przyjść bo ja sobie te moje objawy równie dobrze mogę wmawiać, tylko mnie te mdłości zastanawiają bo w pierwszej ciąży tego nie miałam. Chyba, że miałam i nie zwróciłam uwagi ;)
    kochana jak by co z otwartymi rękoma przyjmiemy siebie na wrześniówki ;]

    Wiaterek, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja myślę :) Tylko Justine musi wrześniówki założyć ;)

    Justine M lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Wiaterek, Olcia - bez paniki, moze byc za wczesnie, ale jak u Wiaterka fasola nie ma to znaczy ze w ciązy przeczucia mnie zawodza haha

    Olcia trzymam kciuki ze tez masz fasola, wykres tez super, tylko za krotko tu jestes jeszcze przeczuc co do Ciebie nie mam :) hehe

    Monila, nie wiem jak Cie pocieszyć, współczuje Ci bo wiem jak się czujesz. Nie umiem doradzić nic mądrego.
    Ja mam takiego mężczyzne który psa nie chciał ale dla mnie sie ugiął i zgodził, pojechać kawał, jeszcze kupe szmalcu zapłacił bo sobie cavalierka ukochałam. Tak samo z dzieckiem, ja rzuciłam hasło a on zachwycony pomysłem robienia nawet nie masz pojęcia jak się ucieszył. Nie będe cytowała co mi mówił potem bo to bardzo zbereźne ;) Generalnie cieszył się jak dziecko że będzie masa seksu ze świetnym zakończeniem heh
    Pierwsze dziecko też niechętnie, ja go przekonałam że to już czas i mi zaufał.
    Teraz tez mnie bardzo wspiera pomaga jak może, szczególnie kiedy mam te nudności, wraca styrany z pracy i jeszcze pranie wiesza bo mnie konwulsje od zapachu biora, nosi na dwór daleko od okien hah, ze zmuwarki wyjmuje bo mi takie ruchy gora dol bok dol gora bok zabijają.
    Głaska po brzuszku i mówi do mnie 'to mój dzidziuś' albo 'ściagaj łachy dzidzusia trzeba dokończyć' heh
    masz za zadanie dopisać wrzesnowki i październikówki ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczynki, wróciłam z niemieckiego i znowu 4 strony musiałam nadrabiać :) Rozpisałyście się :)

    Olcia, Wiaterek, ja dalej trzymam kciuki za Wasze dodatnie testy, póki nie ma @ jest nadzieja!

    Monilia, przytulam Cię mocno i mam nadzieję, że mężowi przejdzie. Może po prostu musi jeszcze pewne rzeczy przetrawić. Uważam, że masz rację, że bez jego zgody to nie jest najlepsze wyjście, bo raczej nie przyjąłby takiej ciąży dobrze.

    Ja dzisiaj budziłam się kilka razy i za każdym razem mierzyłam tempkę - i za każdym razem wyszła mi inna! Teraz nie wiem, którą wpisać w wykres. Zazwyczaj mierzę o 8, ale dzisiaj mąż mnie obudził jak wrócił z nocki o 6.30, pogadałam z nim chwilę i podrzemałam do 7, a potem jeszcze chwilę do 7.30. Najbardziej mi się podoba temperatura z 6.30, bo najwyższa była :)

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ledwo mogę pisać bo kot pcha mi się na klawiaturę :D

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    no to jesteśmy już trzy ;]
    No i jeszcze ja :)

    Justine M, Wiaterek, lunadelrospo lubią tę wiadomość

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    Ledwo mogę pisać bo kot pcha mi się na klawiaturę :D
    powiem ci ze mam kota i jak teraz mi te pozytywy wychodziła ty się odemnie odkleić nie mogła, chodziła za mną i miałczała i spała na mnie obok mnie i wogole na krok mnie nie odchodziłą a teraz to musze ja wolac ;/
    co do tempki mówi sie zeby brac pierwsza

    Justine M, Renia7910, kehlana_miyu, Wiaterek lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    No ja myślę :) Tylko Justine musi wrześniówki założyć ;)

    o nie nie nie nie, jedna z Was musi wrześniówki założyć, założycielka obowiązkowo fasolkuje, więc któraś z Was musi to zrobić ;P
    mogę na priva wysłać instrukcje jak

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    No i jeszcze ja :)
    cztery ;D

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    o nie nie nie nie, jedna z Was musi wrześniówki założyć, założycielka obowiązkowo fasolkuje, więc któraś z Was musi to zrobić ;P
    mogę na priva wysłać instrukcje jak
    ja się nigdy w to nie bawiłam

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    powiem ci ze mam kota i jak teraz mi te pozytywy wychodziła ty się odemnie odkleić nie mogła, chodziła za mną i miałczała i spała na mnie obok mnie i wogole na krok mnie nie odchodziłą a teraz to musze ja wolac ;/
    co do tempki mówi sie zeby brac pierwsza

    za to u mnie sunia wyła i nie odstepowala mnie na krok i sie kladla na brzuszku ze 3 dni, dopiero jak poroniłam zrozumiałam ze ona chyba bronila, cos przeczuwala czego ja nie wiedzialam
    ja myslalam ze czuje ze mam dzidzi i ze ja ciagnie i nic wiecej :(

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :) troche mnie nie było musiałam się troche pozbierać psychicznie, nie staram się jako tako,odstawiłam wszystkie moje czary- mary itp.. termometr też dzieś schowałam .

    Czekam na moją lekarkę bo sama poszła na operacje i dopiero 16.09 mam wizyte i spróbuje u mnie ostatni raz Clo + pregnyl, jak się znowu nie uda to już musze szukać kliniki niepłodności

    Dziewczyny nie wiecie co moze oznaczać krew w śluzie w 10 dc ?? a dzis mam 12 i tez tak minimalnie coś zauważyłam, w dodatku przeszłam jakąś biegunke z rana i mam mdłości i od 3 dni rypie mnie głowa :(

    CZy to tak już przed śmiercią jest :P hahahah

‹‹ 242 243 244 245 246 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ