X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moj tez nic nie mowi,w tamtej ciazy utraconej to planowal jaki pokoik gdzie lozeczko jak na imie teraz wogole nie mowi nic,ani o ciazy ani o tym dzieciatku troszke mnie to wkurza,ale z drugiej strony go rozumiem,boi sie znowu cieszyc,mam nadzieje,ze jak bedzie serduszko juz i usg mu przyniose z wieksza dzidzio to sie to zmieni,bo faktycznie trzeba bedzie niedlugo myslec o pokoiku,bo stoi rozgrzebane pomieszczenie obok naszej sypialni na ten pokoik i trzeba sie za to wziasc na jesien,nie moge sie doczekac...ale go odjebie...z drugiej strony chce poczekac na plec,wiec ma jeszcze czas,ale mam nadzieje,ze sie wkoncu ogarnie i uwierzy ze ja w ciazy jestem,bo jak narazie to do niego nie dociera,zebym go wstrzasnac nie musiala czasem,w lepetyne trzepne to sie obudzi szybko hehe :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 14:23

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż bał się cieszyć nawet w pierwszej ciąży, kiedy wszystko było w porządku :( No i w drugiej to już w ogóle od początku chronił się przez emocjonalny dystans do ciąży, jak się niestety okazało, słusznie... Teraz myślę, że tym bardziej nie będzie chciał rozmawiać o imionach ani o żadnych planach co najmniej do drugiego trymestru.

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa,mnie @ chyba wraca bo wczoraj miałam plamienie i dzisiaj też, tak zwykle miałam przed..oby to było to..

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    'czary mary magicznie zaciążamy cyklicznie' :)
    ..and the winner is..Justine.:)

    Wiaterek, Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    ..and the winner is..Justine.:)

    zdazylas to zlapać hahaha
    a ja wykasowałam bo mi sie ostatecznie nie spodobało, stwierdziłam że coś lepszego się da jeszcze wymyśleć :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czarujemy i fasolkujemy
    no ruszcie mózgi :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Roxa,mnie @ chyba wraca bo wczoraj miałam plamienie i dzisiaj też, tak zwykle miałam przed..oby to było to..
    Oby! I zazdraszczam... u mnie niestety się na nic nie zanosi :-(

  • Stópka Autorytet
    Postów: 556 766

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do mężów...
    Mój na początku chciał wszystkim się chwalić, że będzie ojcem itp... Ja mu trochę zapał ostudziłam tłumacząc, że jeszcze czas itp... A po tygodniu, jak mnie naszło na oglądanie ciuszków w sklepach i zastanawianiem się nad ewentualnymi imionami to on mnie studził... No i słusznie, bo jak czas pokazał, radość była zbyt szybka.

    s1985 lubi tę wiadomość

    Stópka
    Aniołek [*] 04.07.2015 r.
    Aniołek [*| 15.03.2016 r.
    Mutacja MTHFR C677T, A1298C.
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine fajny pomysl mialas!

    Co do mowienia... u nas wszyscy juz wiedza. Ten watek pokazal mi, ze etap ciazy juz nie wazny, ze bijace serduszko i 2 kreski na tescie nic nie gwarantuja. Niestety...
    Ja juz zmadrzalam. Jestem w ciazy i sie ciesze. Nie dam sie zwariowac. Co to za roznica czy w brzuszku czy w lozeczku?

    Wiaterek, Agnieszka0812, s1985, Justine M, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Justine fajny pomysl mialas!

    Co do mowienia... u nas wszyscy juz wiedza. Ten watek pokazal mi, ze etap ciazy juz nie wazny, ze bijace serduszko i 2 kreski na tescie nic nie gwarantuja. Niestety...
    Ja juz zmadrzalam. Jestem w ciazy i sie ciesze. Nie dam sie zwariowac. Co to za roznica czy w brzuszku czy w lozeczku?
    My też na początku nic nie mówilismy bo czekałam na usg i wogóle, potem dalej nic tylko pojedyncze osoby bo u nas od poczatku było coś nie tak... No ale jak poroniłam to i tak wszyscy wiedzieli tzn. wiedziało wiecej osób jak o ciązy... Więc tym razem będę mówiła odrazu otwarcie, bo czy tak czy takwszyscy pytali o poronienie nawet jak im o ciąży nie mówiłam...

    Agnieszka0812, s1985, Justine M lubią tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, lepiej bym tego nie ujęła
    ja tez tym razem nie trzymam tajemnicy

    s1985 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja trzymam,tylko mamy wiedza nasze i moje i 3 przyjaciolki moje,powiem jak tylko zobacze serduszko....ja mam troszke inne schizo,bo ja mojego dzidzi serduszka ostatnio nie zobaczylam,oj nie wazne moze jutro zobacze ;) wiecie co dzis np boli mnie drugi jajnik,ale juz kluc nie ma takich bolesnych,tylko ciagniecie wiec jestem spokojniejsza,co do tej nazwy to moze wierszyk jakis...hokus pokus czary mary,my tu wszystkie zaciazamy hehe no to taki przyklad tylko haha

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2015, 16:18

    Wiaterek, Justine M, Agnieszka0812, s1985, Stópka lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej właśnie przechodziłam kolo sklepu z dziecięcymi rzeczami i się nie powstrzymał i weszłam. Kupiłam niebieskie skarpetki. Wrzucę zdjęcie jak przyjdę do domu ;-)

    ilonia1984, Justine M, s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Hej właśnie przechodziłam kolo sklepu z dziecięcymi rzeczami i się nie powstrzymał i weszłam. Kupiłam niebieskie skarpetki. Wrzucę zdjęcie jak przyjdę do domu ;-)
    Moja przyjaciolka wlasnie dzwonila.ze smyka i mowi do mnie szykuj kasy duzo bo ceny sa masakryczne,a ja mowie do niej,ze mi to.sie juz marzy wpadc do takiego sklepu,juz sie tam widze,ale narazie sie powstrzymuje,wytrwam do konca 1 trymestru i dopiero zaczne kupowac,no napewno nie bede czekac do 8 miesiaca bez jaj ;) nie wytrzymam,to czekam na foto skarpetuniow ja sie takim czyms strasznie wzruszam teraz :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mowilam wam co mi sie dzis snilo,ze urodzilam coreczke i calczas plakala,taka placzliwa byla i do mojego A rano mowilam,ze bedzie chlopak i pewnie grzeczniutki ;) no zobaczymy

    Justine M, kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba @ dostane, tak się zaczynam czuć :-(

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek ja tez sie tak czulam. Bole na poczatku ciazy typowo okresowe.

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    My też na początku nic nie mówilismy bo czekałam na usg i wogóle, potem dalej nic tylko pojedyncze osoby bo u nas od poczatku było coś nie tak... No ale jak poroniłam to i tak wszyscy wiedzieli tzn. wiedziało wiecej osób jak o ciązy... Więc tym razem będę mówiła odrazu otwarcie, bo czy tak czy takwszyscy pytali o poronienie nawet jak im o ciąży nie mówiłam...

    Ja wlasnie tez dlatego nie ukrywam ciazy. Pozniej tylko tlumaczenie i w ogole... ale teraz u kazdej z nas bedzie dobrze! <3

  • Olcia O-O Koleżanka
    Postów: 59 73

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek ja też tak dziwnie sie czuje jak na @ albo mi sie wydaje :/ raz czuje lekko brzuch a raz takie delikatne kłucie jajników a dokładnie bardziej lewego.

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 18 sierpnia 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Hej właśnie przechodziłam kolo sklepu z dziecięcymi rzeczami i się nie powstrzymał i weszłam. Kupiłam niebieskie skarpetki. Wrzucę zdjęcie jak przyjdę do domu ;-)
    Poka poka to ja wam też coś pokaże jak będę w domu ;D

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 247 248 249 250 251 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ