X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tych balonów nakradłam z hotelu bo miałam faze na zdjęcia z nimi, miałam więcej ale zasrane dzieci mi zabrały 'mogie balonika pse pani' grrrr (to jest ten moment kiedy w ciąży masz ochote powiedzieć 'nie kurwa' ale udaje Ci się ugryźć w jęzkyk)
    :)
    f497d.jpg
    2d7u5p3.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 11:02

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    tych balonów nakradłam z hotelu bo miałam faze na zdjęcia z nimi, miałam więcej ale zasrane dzieci mi zabrały 'mogie balonika pse pani' grrrr
    :)
    f497d.jpg
    2d7u5p3.jpg
    jak ty mówisz o kochanych brzdącach :P

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    jak ty mówisz o kochanych brzdącach :P


    haha, bo mogli isć sobie z sali balony skołować od mamy, babci, cioci, wujka albo pierwszej lepszej osoby ale nie, musieli ode mnie chcieć, bachory jedne :)

    s1985, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku, cienie cienia nie pokazują się bez powodu :) Ja już cichutko gratuluję i trzymam kciuki, żeby kreska szybko ciemniała :)

    Jak ja pokazałam mojemu mężowi pozytywny test owulacyjny to prawie zawału dostał z zaskoczenia, bo też myślał, że ciążowy tylko nie wiedział jakim cudem, bo umie liczyć i kojarzył kiedy miałam okres. Myślałam, że padnę ze śmiechu :D

    Ilonia, kciuki za wizytę zaciśnięte, ale to tylko tak pro forma - przecież wszystko na pewno jest dobrze!

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś w piątek kupuję ten co mi poleciłąś
    http://allegro.pl/canon-550d-obiektyw-ef-s-18-55-is-ii-i5607515225.html
    a pozniej dokupię obiektyw do niego na moje robaki ktory mi doradzisz ;]

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    55monika5 wrote:
    robię testy owulacyjne o wczoraj i rano zarówno dzisiaj jak i wczoraj druga kreska jest słabo widoczna, natomiast jak powtarzam test ok 17 to kreska jest wyraźniejsza. Skoro wczoraj o 17 była mocniejsza to dlaczego jak zrobiłam dzisiaj o 10 jest znacznie słabsza niż ta wczorajsza?
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/2491d082ab59.jpg

    Mnie dziś taki wyszedł, robiłam o 8.30, ale było to moje chyba 4 siknięcie od rana, więc nie jest to mocz poranny, w ciągu dnia dużo piję i wychodzą nie bardzo

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • 55monika5 Ekspertka
    Postów: 279 77

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u mnie jest na odwrót z rana dość dużo piję a popołudniu jak wrócę do domu nie bardzo mam czas więc pije mniej i może dlatego te testy popołudniu wychodzą wyraźniejsze

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    Justyś w piątek kupuję ten co mi poleciłąś
    http://allegro.pl/canon-550d-obiektyw-ef-s-18-55-is-ii-i5607515225.html
    a pozniej dokupię obiektyw do niego na moje robaki ktory mi doradzisz ;]


    no i super, ten juz kreci filmy, 18megapixeli, czyściutki zadbany jak nowy niemal.
    Magic lantern może kogoś kumatego znasz z komputerów to Ci to zrobi. Instrukcja jest w necie, co i jak, także dla dobrego mózga to nie problem.
    ten filtr hoya ponad 100zł sam kosztuje
    także naprawdę fajny zestaw
    a obiektyw to musisz w necie o makro poczytać bo mnie nigdy ten kierunek nie podniecał :)
    pamietaj ze obiektyw mozna kupic innej firmy sigma czy tamron, duuzo taniej niz canon i nie gorsze wcale

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    no i super, ten juz kreci filmy, 18megapixeli, czyściutki zadbany jak nowy niemal.
    Magic lantern może kogoś kumatego znasz z komputerów to Ci to zrobi. Instrukcja jest w necie, co i jak, także dla dobrego mózga to nie problem.
    ten filtr hoya ponad 100zł sam kosztuje
    także naprawdę fajny zestaw
    a obiektyw to musisz w necie o makro poczytać bo mnie nigdy ten kierunek nie podniecał :)
    pamietaj ze obiektyw mozna kupic innej firmy sigma czy tamron, duuzo taniej niz canon i nie gorsze wcale
    super dzięki za rady, a z tym programem co mówisz to mój mąż lubi się bawić w taki rzeczy wkoncu szkole informatyczna ma ;p

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wgraj wszystkie plyty, w aparacie ustaw zeby robil zdjecia jpg i raw, jakiś prgram lightroom albo photoshop sobie spraw i tam otwieraj rawy i wtedy zobaczysz potęge lustrzanki, co mozna zrobić z raw'em

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    wgraj wszystkie plyty, w aparacie ustaw zeby robil zdjecia jpg i raw, jakiś prgram lightroom albo photoshop sobie spraw i tam otwieraj rawy i wtedy zobaczysz potęge lustrzanki, co mozna zrobić z raw'em
    kochana ty bedziesz mi pomagac jak go mi kurier juz przywiezie ;]


    bo ja wszystkiego nie spamiętam a odkopać tą wiedze z tego natłoku naszych myśli będzie ciężko ;p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 11:28

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine że się wtrącę ja miałam obiektyw tamrona przy canonie i wysyłaliśmy dziada 2 razy na serwis za granicę do regulacji bo skurczybyk nie chciał w ogóle ostrzyć. Sa tańse od canoca ale czy lepsze - pewnie zależy jaki. Teraz mam sigmę i jest lepszy ale i tak nie jestem do końca zadowolona. Mama ma cały zestaw z canona - notabene cały komplet ją kosztował 25tyś ale cudo - no miód malina. Sama przyjemność w trakcie pracy :)Tylko skurczybyk ciężki :)

    Wiaterek ja jestem nieufna co do cieni na testach ale oby u ciebie to był zwiastun czerwonej kreski :) Najprościej by było wysikać od razu mocne 2 krechy ale do tego trzeba by było duuuuużo cierpliwości :)

    Ilonia oczywiście kciuki zaciśnięte - na tym etapie moja gin powiedziała że to taki "zlepek komórek" ale ważne że pikawka jest :)

    Ja robię testy owu z porannego moczu bo w dzień za często pije. Jako pozytywny zaznaczam ten prawie taki ciemny jak kreska testowa. U mnie dziś znowu negatyw a mi szarpnęło temp. Nie wiem... obstawiam owu za jutro więc zobaczymy czy słusznie...

    Mojemy O. kiedyś pokazałam piękny teścik owu z 2 kreskami to on tylko wykrzyczał w eufori "co to masz!" a ja na to "owulacje mam". Biedny się rozczarował :P A dobrze wie że testy owulacyjne robię bo się dopytuje jak temp i testy.

    Agnieszka0812, s1985, Wiaterek lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Justine że się wtrącę ja miałam obiektyw tamrona przy canonie i wysyłaliśmy dziada 2 razy na serwis za granicę do regulacji bo skurczybyk nie chciał w ogóle ostrzyć. Sa tańse od canoca ale czy lepsze - pewnie zależy jaki. Teraz mam sigmę i jest lepszy ale i tak nie jestem do końca zadowolona. Mama ma cały zestaw z canona - notabene cały komplet ją kosztował 25tyś ale cudo - no miód malina. Sama przyjemność w trakcie pracy :)Tylko skurczybyk ciężki :)

    Sama mam sigme i jestem bardzo zadowolona. Wadliwy obiektyw może się trafić każdej firmy. Czesto na 10 obiektywow tej samej marki i modelu 9 moze nie ostrzyc idealnie
    Stad ja jak kupowalam prosilam o pokazanie mi wszystkich sztuk jakie maja na stanie i przypinalam do body testujac. Na szczescie graly jak ulal, ale kolezanka kupowała i też testowala obiektywy sama i okazalo sie ze cos nie gra.
    Nie napisałam że są lepsze, tylko że nie bywają wcale gorsze.
    Podobnie jak flash, wcale nie musi byc oryginalny.
    Szczególnie że doradzam osobie która dopiero zaczyna swoją przygodę i nie jest zawodową fotografką. A Ty Marzusia od razu zaczęłaś od zestawu za 25tysi?

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja teściowa czasem potrafi zaskoczyć, tym razem na plus. Zadzwoniła do mojego chłopa z propozycją zabrania chłopaków do siebie na 2-3 dni, od jutra popołudnia :D normalnie cud :P chyba zazdrosna, że długo przebywali z moimi rodzicami. Cały czas powtarzała, że wolałaby wnuczkę zamiast wnuków, ale z braku laku to i moi chłopcy pasują...dobrze, dobrze, bo ovulka się zbliża :P

    Justine M, Wiaterek, s1985, Renia7910, kehlana_miyu, ilonia1984, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Moja teściowa czasem potrafi zaskoczyć, tym razem na plus. Zadzwoniła do mojego chłopa z propozycją zabrania chłopaków do siebie na 2-3 dni, od jutra popołudnia :D normalnie cud :P chyba zazdrosna, że długo przebywali z moimi rodzicami. Cały czas powtarzała, że wolałaby wnuczkę zamiast wnuków, ale z braku laku to i moi chłopcy pasują...dobrze, dobrze, bo ovulka się zbliża :P


    ahhahahhhahahahah, no to będzie się działo
    'gdy nie ma w domu dzieci to jesteśmy niegrzeczni...'

    Agnieszka0812, s1985, kehlana_miyu, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Moja teściowa czasem potrafi zaskoczyć, tym razem na plus. Zadzwoniła do mojego chłopa z propozycją zabrania chłopaków do siebie na 2-3 dni, od jutra popołudnia :D normalnie cud :P chyba zazdrosna, że długo przebywali z moimi rodzicami. Cały czas powtarzała, że wolałaby wnuczkę zamiast wnuków, ale z braku laku to i moi chłopcy pasują...dobrze, dobrze, bo ovulka się zbliża :P
    albo wyczula pismo nosem tak jak ci pisałam że dziewczyna bedzie ;] on może też już coś poczuła ;p

    Agnieszka0812, niezapominajka lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Sama mam sigme i jestem bardzo zadowolona. Wadliwy obiektyw może się trafić każdej firmy. Czesto na 10 obiektywow tej samej marki i modelu 9 moze nie ostrzyc idealnie
    Stad ja jak kupowalam prosilam o pokazanie mi wszystkich sztuk jakie maja na stanie i przypinalam do body testujac. Na szczescie graly jak ulal, ale kolezanka kupowała i też testowala obiektywy sama i okazalo sie ze cos nie gra.
    Nie napisałam że są lepsze, tylko że nie bywają wcale gorsze.
    Podobnie jak flash, wcale nie musi byc oryginalny.
    Szczególnie że doradzam osobie która dopiero zaczyna swoją przygodę i nie jest zawodową fotografką. A Ty Marzusia od razu zaczęłaś od zestawu za 25tysi?
    Tylko napisałam o swoich doświadczeniach. Jak chce robić zdjęcia robaczkom to dobre ostrzenie jest niezbędne. Z czasem zobaczy czy jej zestaw wystarcza czy ma "chrapkę na coś lepszego". Ja zawodową fotograf nie jestem. Szkoły w tym kierunku nie robiłam. Życie nas uczy co jest dobre a co nie. Mamy taką rodzinną działalność. Mama takiego sprzętu dorobiła się po 15latach pracy więc nic za darmo :) Cieszę się że Sylwia ma chęć kupić sobie coś lepszego niż kieszonkowy aparacik za 500zł. Wątpię żeby już wróciła do takich takich totalnie amatorskim aparatów, bo jak sama piszesz lustrzanka i photoshop dają niesamowite możliwości :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 12:15

    Agnieszka0812, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Tylko napisałam o swoich doświadczeniach. Jak chce robić zdjęcia robaczkom to dobre ostrzenie jest niezbędne. Z czasem zobaczy czy jej zestaw wystarcza czy ma "chrapkę na coś lepszego". Ja zawodową fotograf nie jestem. Mamy taką rodzinną działalność. Mama takiego sprzętu dorobiła się po 15latach pracy więc nic za darmo :) Cieszę się że Sylwia ma chęć kupić sobie coś lepszego niż kieszonkowy aparacik za 500zł. Wątpię żeby już wróciła do takich takich totalnie amatorskim aparatów, bo jak sama piszesz lustrzanka i photoshop dają niesamowite możliwości :)
    zaraz na gołe klaty będzie walka normalnie ;p

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    zaraz na gołe klaty będzie walka normalnie ;p
    Ty nie podjudzaj :P

    s1985, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak już bede miałą aparat to zrobie zdjęcie w pełnej okazałości mojemu pająkowi ;D

    moja modeleczka z sześcioma nogami ;]

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 12:17

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ