X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iloncia super, spokojnie jedz :) napiszesz jak dłonie się uspokoją i będziesz mogła napisać :P

    Justine M, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Ilonia jedz spokojnie, dość już tych stresów, masz być spokojna i uśmiechnięta do końca ciąży :)

    Sysiu, czy po castagnusie przyspieszyła ci się ta owulacja? Bo u mnie coś się dzieje a to tydzień za wcześnie.
    powiem ci że testy mi jeszcze pozytywne nie wyszły ale szyjka wysoko sluz płodny i co drugi dzien plamie ;/

    Renia7910, Wiaterek lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz już wiem,o co chodzi z tym nadrabianiem forum po kilku godzinach nieobecności:)
    Iloncia,cudne to Twoje serduszko,teraz chill,koktajle i uroki końcówki lata..
    Wiaterek,mocno wierzę, że Twoje kreseczki wyjdą z cienia..
    Sysia,pieski,kotki,rybki,ale pajączek..o kurza twarz!!
    Justine,Alicja,Misbum,zazdroszczę Wam mdłości, złości i wszystkich pozostałych ciazowych przyjemności! Tak pozytywnie oczywiscie zazdroszcze..
    U mnie dzisiaj na dobre zaczęła się @.Spedzam zatem popoludnie z lampka czerwonego wina. Mam kilka pytań, pomozcie proszę. Chcę kontrolowac dobrze nowy cykl,kiedy zacząć mierzyc tempkę? I kiedy,w jakich czestotliwosciach robic testy ovu? Mam ich chyba 20,wystarczy?
    Cieszę się, że zaczynam nowu cykl :)

    Agnieszka0812, ilonia1984, Wiaterek lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    powiem ci że testy mi jeszcze pozytywne nie wyszły ale szyjka wysoko sluz płodny i co drugi dzien plamie ;/
    A mnie właśnie jajnik zaczął napierdzielać jak nigdy i w dodatku lewy

    Na chwilę przerwałam pisanie, bo nie wyrabiałam :/
    Ale młodszy mnie rozbroił , przyszedł ze swoją apteczką i badał mnie, powiedział, że pewnie mam dzidziusia. Powiedziałam mu, że nie mam to kazał mi się położyć, robił mi "zastrzyk"

    Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Teraz już wiem,o co chodzi z tym nadrabianiem forum po kilku godzinach nieobecności:)
    Iloncia,cudne to Twoje serduszko,teraz chill,koktajle i uroki końcówki lata..
    Wiaterek,mocno wierzę, że Twoje kreseczki wyjdą z cienia..
    Sysia,pieski,kotki,rybki,ale pajączek..o kurza twarz!!
    Justine,Alicja,Misbum,zazdroszczę Wam mdłości, złości i wszystkich pozostałych ciazowych przyjemności! Tak pozytywnie oczywiscie zazdroszcze..
    U mnie dzisiaj na dobre zaczęła się @.Spedzam zatem popoludnie z lampka czerwonego wina. Mam kilka pytań, pomozcie proszę. Chcę kontrolowac dobrze nowy cykl,kiedy zacząć mierzyc tempkę? I kiedy,w jakich czestotliwosciach robic testy ovu? Mam ich chyba 20,wystarczy?
    Cieszę się, że zaczynam nowu cykl :)
    dziewczyny mówią że mierza dzien po miesiączce, a ja lubie cały cykl mierzyć, a jesli chodzi o testy zaczynam od 11 dc i jak widze z rana ze kreska druga juz ciemnieje to robie po dwa rano i popołudniu ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Teraz już wiem,o co chodzi z tym nadrabianiem forum po kilku godzinach nieobecności:)
    Iloncia,cudne to Twoje serduszko,teraz chill,koktajle i uroki końcówki lata..
    Wiaterek,mocno wierzę, że Twoje kreseczki wyjdą z cienia..
    Sysia,pieski,kotki,rybki,ale pajączek..o kurza twarz!!
    Justine,Alicja,Misbum,zazdroszczę Wam mdłości, złości i wszystkich pozostałych ciazowych przyjemności! Tak pozytywnie oczywiscie zazdroszcze..
    U mnie dzisiaj na dobre zaczęła się @.Spedzam zatem popoludnie z lampka czerwonego wina. Mam kilka pytań, pomozcie proszę. Chcę kontrolowac dobrze nowy cykl,kiedy zacząć mierzyc tempkę? I kiedy,w jakich czestotliwosciach robic testy ovu? Mam ich chyba 20,wystarczy?
    Cieszę się, że zaczynam nowu cykl :)
    Z tempką nic nie podpowiem, a testy ovu zalęzy ile trwa twój cykl, bo jeżeli 28 dni, to możesz robić już od 10-11 dc

    Justine M lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    A mnie właśnie jajnik zaczął napierdzielać jak nigdy i w dodatku lewy

    Na chwilę przerwałam pisanie, bo nie wyrabiałam :/
    Ale młodszy mnie rozbroił , przyszedł ze swoją apteczką i badał mnie, powiedział, że pewnie mam dzidziusia. Powiedziałam mu, że nie mam to kazał mi się położyć, robił mi "zastrzyk"
    hehehe fachowiec wie lepiej tak wychodzi teraz połowa dzidziusia tatus da druga polowę i bedzie cały dzidzius ;p

    Agnieszka0812, Wiaterek, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    u mnie dziś ogórkowa, ciągle mam smak na zupy jarzynowe, dobrze bo to akurat w miare zdrowa zachcianka ;)
    Ja to bez ciąży mam takie smaki a że mój syn nie wszystkie warzywa lubi,czasem przerabiam zupę na krem z groszkiem ptysiowym,żeby nje widział dokładnie jaki jest skład.Ostatnio młody siada do obiadu i mówi do męża, o niee,tata dzisiaj znowu jest ta przecierana zupa dla dziadkow ;)

    s1985, Renia7910, Justine M, niezapominajka lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Ja to bez ciąży mam takie smaki a że mój syn nie wszystkie warzywa lubi,czasem przerabiam zupę na krem z groszkiem ptysiowym,żeby nje widział dokładnie jaki jest skład.Ostatnio młody siada do obiadu i mówi do męża, o niee,tata dzisiaj znowu jest ta przecierana zupa dla dziadkow ;)
    3ba sobie jakos radzic z niejadkiem ;]

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia super! to było oczywiste że usłyszysz serduszko i oby tak dalej :) nudnych 8 miesięcy :P

    lunadelrospo, Agnieszka0812, ilonia1984, Wiaterek lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak,szczególnie że Macio,ma od małego dziwne kryteria zywieniowe.Była faza na zupy zielone,kotlety "płaskie i brązowe" no i nieśmiertelny rosół,dopóki nie wiedział, że jest z mięsa i warzyw:) według jego logiki,ogórkowa jest z ogórków, pomidorowa z pomidorów, a rosół, z rosolów:)

    Renia7910, Agnieszka0812, Justine M, niezapominajka lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    No tak,szczególnie że Macio,ma od małego dziwne kryteria zywieniowe.Była faza na zupy zielone,kotlety "płaskie i brązowe" no i nieśmiertelny rosół,dopóki nie wiedział, że jest z mięsa i warzyw:) według jego logiki,ogórkowa jest z ogórków, pomidorowa z pomidorów, a rosół, z rosolów:)
    z rosołów ciekawe myślenie ;] ile on ma lat ?;p gorzej jak się kiedys prawdy dowie ;p

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie,niee..teraz już akceptuje miesno-warzywne realia..ale gdy się dowiedział,postraszyl mnie,że zapyta babcię, bo coś tu mu nie pasuje:).A lat ma teraz 9:)

    Agnieszka0812, s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spacer z psem, a potem 'na wspólnej' :)
    ogórkową trzeba rozchodzić hehe

    Renia7910, s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem cipki zjadlam pomidorowki,kanapusie z twarozkiem trzeba malca nakarmic,bo mial dzis ciezki dzien jak i mamusia,dziewczyny tak sie naczekalam,tylke kobiet bylo,dobrze,ze cos mnie tknelo i o pol godziny wczesniej poszlam,weszlam do niego a on patrzy na mnie zdziwiony i mowi,czy ja mam cos z cisnieniem,no goraczki dostalam naprawde,czulam sie na goraczke,czerwona jak burak,dziewczynki i ten torbiel zmalal strasznie,prawie go niewidac w tydzien,to jakis cud normalnie,albo mowi,ze mogl peknac,ale nie byl duzy to nawet dobrze,odrazu mu powiedzzalam,ze nie wychodze dopoki serduszka nie zobacze,ze ma szukac,namarudzilam mu sie,ze sie boje,ze martwie ale szukac nie musial jak powiekszyl to pdrazu zobaczylam,ze pika cos tam,jakis kropek...jej poplakalam sie,a lekarz sie usmiechal i stwierdzil,ze takie reakcjie chcialby ogladac zawsze :) tak mu dziekowalam,malo go tam nie usciskalam,w pore sie ogarnelam i powiem wam kochane,ze czuje sie o duzo lzej ;) mam karte,skierowania na przerozne wyniki i za 2 tygodnie kolejna wizyta ;) bede dzis spac spokojnie i padne z emocji jak kawka ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 sierpnia 2015, 19:55

    Renia7910, Wiaterek, s1985, lunadelrospo, kehlana_miyu, Agnieszka0812, niezapominajka, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Jestem cipki zjadlam pomidorowki,kanapusie z twarozkiem trzeba malca nakarmic,bo mial dzis ciezki dzien jak i mamusia,dziewczyny tak sie naczekalam,tylke kobiet bylo,dobrze,ze cos mnie tknelo i o pol godziny wczesniej poszlam,weszlam do niego a on patrzy na mnie zdziwiony i mowi,czy ja mam cos z cisnieniem,no goraczki dostalam naprawde,czulam sie na goraczke,czerwona jak burak,dziewczynki i ten torbiel zmalal strasznie,prawie go niewidac w tydzien,to jakis cud normalnie,albo mowi,ze mogl peknac,ale nie byl duzy to nawet dobrze,odrazu mu powiedzzalam,ze nie wychodze dopoki serduszka nie zobacze,ze ma szukac,namarudzilam mu sie,ze sie boje,ze martwie ale szukac nie musial jak powiekszyl to pdrazu zobaczylam,ze pika cos tam,jakis kropek...jej poplakalam sie,a lekarz sie usmiechal i stwierdzil,ze takie reakcjie chcialby ogladac zawsze :) tak mu dziekowalam,malo go tam nie usciskalam,w pore sie ogarnelam i powiem wam kochane,ze czuje sie o duzo lzej ;) mam karte,skierowania na przerozne wyniki i za 2 tygodnie kolejna wizyta ;) bede dzis spac spokojnie i padne z emocji jak kawka ;)
    i o to chodziło żeby te nerwy sie rozluzowały ;)

    ilonia1984, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • kehlana_miyu Autorytet
    Postów: 2757 3712

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia, gratuluję serduszka!!! I super, że problem torbieli sam się rozwiązał :) Same dobre wiadomości od Ciebie :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    961l9vvj59du8plj.png
    961lk6nlda9uyhvb.png
    5tc [*] 04.2015
    10tc [*] 01.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iloncia super ze wszystko dobrze!

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dziewczyny jutro będzie trudny dzień. Latam co chwile do łazienki jak tylko mnie brzuch zaboli sprawdzić czy @ nie nadchodzi. Chciałbym juz ta prawdziwa kreskę zobaczyć, ale do piątku musze wytrzymać bo znów się rozczaruje l.

    Ilonia pipko mówiłam Ci żebyś się w lepek puknęła? Ty też nigdy nie słuchasz. Z torbiela tez Ci mówiłam ale jesteś niereformowalna <3

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 19 sierpnia 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterku,do piątku to dwa dni.To 7 razy krócej niz musialaś teraz czekać. Dasz radę. Przyznam Ci się, że rano spojrzalam na Twoje zdjęcia testów,byłam w samochodzie i nie widziałam tej kreski..ale nie dawało mi to spokoju,więc teraz sprawdziłam na telefonie i dwóch laptopach i trzy razy na tak:)
    Ale tak naprawdę najwazniejsze,że Ty ją widzisz,w realu!

    kehlana_miyu, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
‹‹ 261 262 263 264 265 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ