X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pucek wrote:
    Czekam na razie w labo w poczekalni. Nie wiem czy w ogóle zdążę bo do 9 pobierają krew a ja jakos nie mogłam sie zebrac na wxzesniej... Wynik będę miała nie wiem kiedy... Zapytam czy będę mogla zadzwonic pp wynik bo jak nie to odbiorę dopiero jutro..
    u nas wyniki można w necie podejrzeć

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sysia to i tak się ciesz że w ogóle miałaś w aptece, bo ja u mnie obleciałam wszystkie apteki w okolicy i nigdzie nie mieli :) Ja mierzę zwykłym elektronicznym z jednym miejscem po przecinku więc nie jest zbyt dokładnie :)

    Kasia u mnie tez się tak mówi, że córka odbiera urodę a synek dodaje, ale siostry tak ładnie wyglądały z córkami, że u nas to się chyba nie sprawdza chyba u nas. A czy ciąża jest to też się okaże. Korci mnie, żeby na betę pójść, ale chyba sobie daruję dopóki mi jako taki test nie wyjdzie :)

    Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    Kacha, u mnie się mówi, że jak kobieta na początku ciązy źle wygląda, to znaczy, że córka ciągnie z niej urodę, a jak pięknieje, to syn będzie :) więc... tego, że zaciążyłaś to jestem pewna, ciekawa jestem tylko czy to się sprawdzi :P

    Moja kuzynka tez tak powtarzala i z racji tego ze wygladala jak upior to nie dopuszczala do siebie mysli ze moze byc inaczej jak corka i wszystko planowala pod katem dziewczynki... jakiez bylo rozczarowanie jak okazalo sie ze to syn...
    I to doslownie rozczarowanie i rozzalenie! Laska zamiast cieszyc sie ze zaszla za pierwszym strzalem i wszystko z dzieckiem ok to rozpaczala ze bedzie syn...

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    http://allegro.pl/pewny-termometr-owulacyjny-kardioline-kl60-0-01-c-i5455176996.html ja kupiłam taki bo jak pani w aptece powiedziałą żeowulacuyjne u nich 90 zł kosztują to ja wysmiałam obróciłam się na pięcie i wyszłąm ;]

    dzięki Sysia, w domku sobie pooglądam , bo w pracy mi allegro blokują :P

    s1985 lubi tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Moja kuzynka tez tak powtarzala i z racji tego ze wygladala jak upior to nie dopuszczala do siebie mysli ze moze byc inaczej jak corka i wszystko planowala pod katem dziewczynki... jakiez bylo rozczarowanie jak okazalo sie ze to syn...
    I to doslownie rozczarowanie i rozzalenie! Laska zamiast cieszyc sie ze zaszla za pierwszym strzalem i wszystko z dzieckiem ok to rozpaczala ze bedzie syn...

    Jak dla mnie to to nie ma żadnego znaczenia :)

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    Ilonia, cudny ten Twój Kropuś, aż mi się łezka w oku zakręciła, ze wzruszenia :) coś mam przeczucia, ze to synuś będzie :) dużo zdrówka wam życzę :)

    Pucuś, będzie dobrze. Trzymam kciuki za bete i piękne przyrosty.

    Kacha, u mnie się mówi, że jak kobieta na początku ciązy źle wygląda, to znaczy, że córka ciągnie z niej urodę, a jak pięknieje, to syn będzie :) więc... tego, że zaciążyłaś to jestem pewna, ciekawa jestem tylko czy to się sprawdzi :P
    Marze o synku...obyvsie sprawdzilo,corke cudna juz mam...a ja zadnych chrostek,wypryskow buzka jak dupcia niemowlaczka;)ja tez uzywalam,normalnego elektronicznego i pod jezorkiem ;) co do bety to jak robia na miejscu to beda dzis popoludniu,jak robilam w szpitalu tam gdsie robili odrazu to po 6 godzinkach byl a jak musieli wozic to na 2 dzien,ale wszedzie jest inaczej

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez nie ale chyba bym dziewuszkę wolałą ;D

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Jak dla mnie to to nie ma żadnego znaczenia :)
    No dla mnie tez nie wszystko jedno jaka plec wazne ze dziecko zdrowe jest! A ta glupia laska 2 dni ryczala ze nie taka plec jak chciala... no w pysk strzelic to za malo!

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    Moja kuzynka tez tak powtarzala i z racji tego ze wygladala jak upior to nie dopuszczala do siebie mysli ze moze byc inaczej jak corka i wszystko planowala pod katem dziewczynki... jakiez bylo rozczarowanie jak okazalo sie ze to syn...
    I to doslownie rozczarowanie i rozzalenie! Laska zamiast cieszyc sie ze zaszla za pierwszym strzalem i wszystko z dzieckiem ok to rozpaczala ze bedzie syn...

    To tylko takie gadanie starych ciotek, nie wiem czy się sprawdza, ja w ciąży z Zośką na początku to strasznie wyglądałam, a tak od połowy to wręcz kwitnąco. W drugiej ciąży też wyglądałam okropnie, ale nie wiem jak płeć miała być, przeczucia tylko miałam, że synuś.

    Wiaterek, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    No dla mnie tez nie wszystko jedno jaka plec wazne ze dziecko zdrowe jest! A ta glupia laska 2 dni ryczala ze nie taka plec jak chciala... no w pysk strzelic to za malo!

    no i roxa na gołe klaty z nią ;] No głupie są czasami laski, ale jakby jej się przytrafiło to co nam to inaczej by gadała. Zdrowe, śliczne, różowe :)

    s1985 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    To tylko takie gadanie starych ciotek, nie wiem czy się sprawdza, ja w ciąży z Zośką na początku to strasznie wyglądałam, a tak od połowy to wręcz kwitnąco. W drugiej ciąży też wyglądałam okropnie, ale nie wiem jak płeć miała być, przeczucia tylko miałam, że synuś.
    Wiem wiem bo tez znam ta "teorie" z gadania starszych czlonkow rodziny ;-)

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogóle to mnie też to wkurza, jak mi babcia np. życzyła "chłopaczka" bo u mnie dużo dziewczyn w rodzinie, moi rodzice 3 wnuczki mają i chłopaka żadnego, a i rodzice 3 córki i tylko jeden chłopak z przypadku ;] Teraz po poronieniu to mam nadzieję już nikt mi nic nie będzie życzył byleby zdrowe było :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    no i roxa na gołe klaty z nią ;] No głupie są czasami laski, ale jakby jej się przytrafiło to co nam to inaczej by gadała. Zdrowe, śliczne, różowe :)
    A poszlabym bo laska ogolnie jebnieta! Jej siostra poronila 4 razy i wkoncu ja przekonalam jak sama szlam do kliniki zeby sprobowala tez poszla zaszla odrazu bo z tym nie miala problemu tylko z utrzymaniem a ta jak sie dowiedziala to byla autentycznie wkurwiona ze tamta jest w ciazy bo tylko ona moze byc...
    I nie wazne ze jej siostra stara sie od 5 lat my przeszlo 2 laska stwierdzila ze ona jest w ciazy i teraz nagle wszystkie chcemy byc!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Roxa, niektóre laski naprawdę potrafią byc infantylne, bez względu na wiek...
    Wiaterek, ja też mam 2 siostry jeszcze i brata "z przypadku", późno rodzonego :) Chociaż jak na to spojrzeć z drugiej strony to i tak mama była młodsza w swojej 4 ciąży niż ja gdy poroniłam pierwszą.

    Agnieszka0812, Wiaterek, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym chciala chlopca,ale...coreczki sa tak cudowne,ze jak bedzie to bede skakac i uszkami klaskac,dla dziewczynki mam od wczoraj juz imie Lili Lilianka,tylko nie wiem co na to jeszcze moj,bo narazie nie poruszam z nim tego tematu i dam mu czasu troche,zeby sie bac przestal ;) cos czuje ,ze beda wojny o imie w tamtej straconej ciazy juz spiny na poczatku byly,tak ze tym razem ja wiem jak bedzie moja cora miec na imie i nieiwem co by musial zrobic zeby mnie przekonac hehe raczej nie mozliwe :)

    Agnieszka0812, Renia7910, katkaz lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    A poszlabym bo laska ogolnie jebnieta! Jej siostra poronila 4 razy i wkoncu ja przekonalam jak sama szlam do kliniki zeby sprobowala tez poszla zaszla odrazu bo z tym nie miala problemu tylko z utrzymaniem a ta jak sie dowiedziala to byla autentycznie wkurwiona ze tamta jest w ciazy bo tylko ona moze byc...
    I nie wazne ze jej siostra stara sie od 5 lat my przeszlo 2 laska stwierdzila ze ona jest w ciazy i teraz nagle wszystkie chcemy byc!

    To naprawdę głupie dziewczynisko ! Ja tam się z każdej ciąży w okolicy cieszę :) moim marzeniem jest teraz zaciążyć i zdrowo donosić :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 09:01

    Agnieszka0812, ilonia1984, s1985 lubią tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja bym chciala chlopca,ale...coreczki sa tak cudowne,ze jak bedzie to bede skakac i uszkami klaskac,dla dziewczynki mam od wczoraj juz imie Lili Lilianka,tylko nie wiem co na to jeszcze moj,bo narazie nie poruszam z nim tego tematu i dam mu czasu troche,zeby sie bac przestal ;) cos czuje ,ze beda wojny o imie w tamtej straconej ciazy juz spiny na poczatku byly,tak ze tym razem ja wiem jak bedzie moja cora miec na imie i nieiwem co by musial zrobic zeby mnie przekonac hehe raczej nie mozliwe :)
    Piękne imię :) a ja myślę, że po tym wszystkim to on się zgodzi na wszystko :P Nie będzie drażnił lwa ;)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyś coś dla Ciebie ;]
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/0215066ea13a.gif

    Renia7910, katkaz, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia napisałam Ci wiadomość na priv, zerknij proszę.

  • katkaz Ekspertka
    Postów: 158 209

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja bym chciala chlopca,ale...coreczki sa tak cudowne,ze jak bedzie to bede skakac i uszkami klaskac,dla dziewczynki mam od wczoraj juz imie Lili Lilianka,tylko nie wiem co na to jeszcze moj,bo narazie nie poruszam z nim tego tematu i dam mu czasu troche,zeby sie bac przestal ;) cos czuje ,ze beda wojny o imie w tamtej straconej ciazy juz spiny na poczatku byly,tak ze tym razem ja wiem jak bedzie moja cora miec na imie i nieiwem co by musial zrobic zeby mnie przekonac hehe raczej nie mozliwe :)

    Ślicznie - Lila, Lilka, Lilianka - lubię zdrobnienia :) A pierworodna córcia jak ma na imię?

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Adaś 14.07.17r.
    Aniołek 9tc [*] 03.11.15r.
    Aniołek 12tc [*] 29.06.15r
    Zosia :) 31.01.14r
‹‹ 265 266 267 268 269 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ