X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katkaz wrote:
    Będzie i u nas :P może nie dziś czy jutro, ale będzie :P
    A to to na pewno! Ja to narazie czekam na @ ktora idzie i dojsc nie moze... no chyba ze by z konkretnego powodu miala nie dojsc w co nie wierze...

    s1985, ilonia1984, katkaz, Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    az boję się wejść na wagę jak mówią ze to można przytyć :(
    Sysiu ja poprzednio po nim nie przytyłam, a jeśli nawet to było to niezauważalne. Bardzo roztyłam się po Luteinie, wiadomo - progesteron. Pomału wracam do swojej poprzedniej wagi ale pewnie mi sie nie uda tak do końca. Ale szczerze - czy to ważne? Przeciez te parę dodatkowych kg to naprawdę niewielka cena za skarb...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia nie tylko Ty jesteś w szoku. Mój umysł tego nie ogarnia, jak można po prostu podejść i uderzyć dziecko siekierą. Jak chory umysł musi mieć ten człowiek? Nigdy nie wiesz kto mija cię właśnie na ulicy, co mu się w tej głowie dzieje w tym momencie...

  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renia7910 wrote:
    Sysiu ja poprzednio po nim nie przytyłam, a jeśli nawet to było to niezauważalne. Bardzo roztyłam się po Luteinie, wiadomo - progesteron. Pomału wracam do swojej poprzedniej wagi ale pewnie mi sie nie uda tak do końca. Ale szczerze - czy to ważne? Przeciez te parę dodatkowych kg to naprawdę niewielka cena za skarb...
    tia siedzę i modlę się żeby to poszło w cycki nie w dupę ;p

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oglądałam wczoraj wiadomości właśnie

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    tia siedzę i modlę się żeby to poszło w cycki nie w dupę ;p
    pomarzyć możesz hahaah Renia dobrze mówi - jak by ci to miało pomuc to nie tyle w ciąży przytyjesz :) ale to wtedy między innymi ci w cycki pójdzie :)

    My mieliśmy wojnę o imię Sebastian (Mąż) i Nikodem (ja). Doszliśmy do kompromisu że miał być sebastian, ale jak się dowiedzieliśmy o sprawie do zdecydowaliśmy że damy Krzyś (patron kierowców-mąż zawodowo jeździ) a na sebastiana poczekamy. Dziś jak tam myślę to chyba nigdy nie nazwę tak syna bo dla mnie w duchu Sebastianem zawsze będzie mój pierwszy syn Krzyś.

    Cholera ale mi myśl przeleciała przez głowę - plaga egipska mnie spotkała, bo zmarło moje pierworodne dziecko...

    Dla córki nie wymyślałam bo od 2 kresek czułam że będzie syn :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 10:12

    s1985, katkaz lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    pomarzyć możesz hahaah Renia dobrze mówi - jak by ci to miało pomuc to nie tyle w ciąży przytyjesz :) ale to wtedy między innymi ci w cycki pójdzie :)

    My mieliśmy wojnę o imię Sebastian (Mąż) i Nikodem (ja). Doszliśmy do kompromisu że miał być sebastian, ale jak się dowiedzieliśmy o sprawie do zdecydowaliśmy że damy Krzyś (patron kierowców-mąż zawodowo jeździ) a na sebastiana poczekamy. Dziś jak tam myślę to chyba nigdy nie nazwę tak syna bo dla mnie w duchu Sebastianem zawsze będzie mój pierwszy syn Krzyś.

    Cholera ale mi myśl przeleciała przez głowę - plaga egipska mnie spotkała, bo zmarło moje pierworodne dziecko...

    Dla córki nie wymyślałam bo od 2 kresek czułam że będzie syn :)
    gdzie ci owulacja zaginęła? ;p

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax to mamy mezow w tym samym zawodzie ;-)

  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Własnie ja czułam że będzie dziewczynka i dałam na imię Ala (tak w myślach, nikomu o tym nie powiedziałam) i trochę się rozczarowałam jak moja siostra zmieniła dziecku imię z Ania na Ala. Mówiłam mojemu że moja siostra nieświadomie zrobiła mi straszną przykrość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    marzusiax to mamy mezow w tym samym zawodzie ;-)
    No ja też przyszła żona zawodowego :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    gdzie ci owulacja zaginęła? ;p
    Pytaj się mnie a ja ciebie :P

    s1985, Renia7910 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alus kochana,wszyscy o Ciebie pytaja,starsze dziewuchy co z nimi bylas od poczatku na forum kwietniowek,i ciagle jest o uzupelnieniu listy,wiem,ze stracilas serce i Ci sie tam uzupelniac nic nie chce,ale sa tez fajne kobitki itd...moze poprostu przekaz kwietnioweczki komus,bo tak glupio bez kogos kto trzyma nad tym piecze,takie moje zdanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 10:56

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ilonia, tylko od technicznej strony Ci powiem że nie da się wątku przekazać. Tzn ktoś inny musi utworzyć nowy wątek i laski niech na nowy przejdą a stary naturalnie spadnie w dal

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    A to to na pewno! Ja to narazie czekam na @ ktora idzie i dojsc nie moze... no chyba ze by z konkretnego powodu miala nie dojsc w co nie wierze...
    Roxa, a jest taka szansa ;) ?
    Mnie przyznam się korciło trochę, żeby nie czekać do puerwszej @,nawet raz w porywie chwili się nie pilnowaliśmy,mój lekarz mówił, że takie ciąże też prowadził i całe i zdrowe,(choc wiadomo, ze pierwsza @ to dużoblepiej) czasami kobiety czekały i pół roku i roniły.Nie ma reguły reguły. Mimo tego,na takie 100% staranie się nie zdecydowalam.

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia strasznie dobre wiadomości, torbiel znikła, serduszko jest. Czego chcieć więcej.
    Strasznie się cieszę, mam nadzieję że wreszcie trochę się uspokoiłaś i zaczynasz wierzyć że już teraz będzie oki ;*

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia, tak się cieszę! śliczny bąbelek :)
    eh, dopiero za tydzień się dowiem czy wszystko tam się dobrze dzieje. Ale chyba musi, skoro zaczęłam dzień od głowy w klozecie. ;)

    s1985, Justine M, ilonia1984, Renia7910, pucek, monilia84 lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny powiedzcie mi jaki mogą być przyczyny pozytywnego testu ciazowego jak sie w ciazy nie jest?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pomagają tez napoje z lodem, duuużą ilością lodu na młości, przynajmniej mi!

    missbum lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    dziewczyny powiedzcie mi jaki mogą być przyczyny pozytywnego testu ciazowego jak sie w ciazy nie jest?

    jest jakiś lek który laski dostają na wspomaganie,ale nie luteina ani progesteron. Kurcze no trzeba by w google poszukać, ale jest lek na pęknięcie czy na jajeczkowanie czyc oś takiego
    no i rak niestety

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 11:05

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    jest jakiś lek który laski dostają na wspomaganie,ale nie luteina ani progesteron. Kurcze no trzeba by w google poszukać, ale jest lek na pęknięcie czy na jajeczkowanie czyc oś takiego
    no i rak niestety
    ale to na receptę lek?

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 267 268 269 270 271 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ