X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    dziewczyny powiedzcie mi jaki mogą być przyczyny pozytywnego testu ciazowego jak sie w ciazy nie jest?

    A masz pozytyw?

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    'Pozytywny wynik nawet, gdy kobieta nie jest w ciąży, może być wywołany przez przyjmowanie niektórych leków antydepresyjnych. Może też być nieprawidłowy, kiedy kobieta znajduje się o okresie okołomenopauzowym lub kiedy operacyjnie usunięto jej jajnik. Nieprawidłowe działanie testu ciążowego jest uwarunkowane również takimi chorobami, jak nadczynność tarczycy oraz schorzenia nerek.

    Poza lekami przeciwdepresyjnymi tylko nieliczne leki wpływają na wynik testu. Są to takie preparaty, które zawierają hCG i zazwyczaj są one podawane w formie zastrzyku (np. terapia hormonalna lecząca niepłodność). Jeśli przyjmujesz leki przeciwbólowe lub pigułki antykoncepcyjne nie musisz się obawiać, ze wynik testu będzie fałszywy.'

    Agnieszka0812, Wiaterek lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    Roxa, a jest taka szansa ;) ?
    Mnie przyznam się korciło trochę, żeby nie czekać do puerwszej @,nawet raz w porywie chwili się nie pilnowaliśmy,mój lekarz mówił, że takie ciąże też prowadził i całe i zdrowe,(choc wiadomo, ze pierwsza @ to dużoblepiej) czasami kobiety czekały i pół roku i roniły.Nie ma reguły reguły. Mimo tego,na takie 100% staranie się nie zdecydowalam.
    No w sumie początkowo się zabezpieczaliśmy, no ale później przestaliśmy... Stwierdziliśmy, że skoro dwa lata się nie udało, skoro praktycznie nie miewam owulacji naturalnych 90% moich cykli przed kliniką i zastrzykami było bezowulacyjnych, to czemu teraz miałoby być inaczej... Tak więc z jakieś 1,5 tyg jesteśmy bez zabezpieczeń... Nie uważam tego za starania bo w sumie nawet nie wiem kiedy @ co i jak nic totalnie...

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jeszcze gdzies pisza ze torbiele czasem daja falszywy pozytywny wynik testu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 sierpnia 2015, 11:12

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    roxa wrote:
    No w sumie początkowo się zabezpieczaliśmy, no ale później przestaliśmy... Stwierdziliśmy, że skoro dwa lata się nie udało, skoro praktycznie nie miewam owulacji naturalnych 90% moich cykli przed kliniką i zastrzykami było bezowulacyjnych, to czemu teraz miałoby być inaczej... Tak więc z jakieś 1,5 tyg jesteśmy bez zabezpieczeń... Nie uważam tego za starania bo w sumie nawet nie wiem kiedy @ co i jak nic totalnie...

    No to mialabyś niespodziankę,gdyby to był taki wyjatkowy vrak @:) wiesz,moja mama starała się o mnie 8 lat,leczenie,hormony,bioenergoterapia...a jak się poddali,po miesiącu okazało się że oto nadchodzę:) luz psychiczny,taki prawdziwy wiele zmienia..ale to tylko takie moje gdybanie:)

    Justine M, s1985 lubią tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Ilonia strasznie dobre wiadomości, torbiel znikła, serduszko jest. Czego chcieć więcej.
    Strasznie się cieszę, mam nadzieję że wreszcie trochę się uspokoiłaś i zaczynasz wierzyć że już teraz będzie oki ;*
    Tak uspokoilam sie Justys i pierwszy raz czuje,ze jestem w ciazy,juz wierze i wiem,ze jest kruszynka I puka jej serduszko :) co do tego forum,mozna tak zrobic tylko Alus musi napisac,ze zostawia to forum,bo jak narazie wszyscy na nia czekaja i mysla ze cos sie stalo...tak to wyglada i tak troche nie fajnie

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    jest jakiś lek który laski dostają na wspomaganie,ale nie luteina ani progesteron. Kurcze no trzeba by w google poszukać, ale jest lek na pęknięcie czy na jajeczkowanie czyc oś takiego
    no i rak niestety
    ovitrelle, pregnyl, brevactid, choragon itp... to zastrzyki na pękniecie pęcherzyka ich główny skład to HCG po ich wstrzyknieciu zaleca się robienie testu nie wcześniej jak po 10 dniach czasem nawet 12...
    Pozytywny test ciążowy wychodzi tez czasem przy torbielach...

    Justine M lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Albo zaburzenia hormonalne, może jednak jest ciąża? Skąd wiadomo na pewno, że nie ma. Moja znajoma nie wiedziała przez 3 miechy że jest w ciązy, bo miała normalny okres. To było w czasach gdy testów nie było :P

    s1985 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Tak uspokoilam sie Justys i pierwszy raz czuje,ze jestem w ciazy,juz wierze i wiem,ze jest kruszynka I puka jej serduszko :) co do tego forum,mozna tak zrobic tylko Alus musi napisac,ze zostawia to forum,bo jak narazie wszyscy na nia czekaja i mysla ze cos sie stalo...tak to wyglada i tak troche nie fajnie

    Ilonia,cudnie,że potrafisz sie w koncu cieszyć!

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Alicja92 Autorytet
    Postów: 897 596

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia sloneczko rozumiem ;) przekazac sie nie da niestety. Na pierwszej stronie jest pieknie napisane zeby podawac terminy ale im sie nie chce. Lista bez terminiw jest bez sensu a mi schodzi na tym zeby sobie to powyliczac. Wlasnie bylam i widzialam :p ide zrobic tam porzadek ;)

    Justine M, ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

  • Olcia O-O Koleżanka
    Postów: 59 73

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Hej Dziewczyny u mnie nadal nic ciekawego ani @ nie ma ani testu pozytywnego ...to czekanie i myślenie cały czas o tym to jakaś masakra. Chciała bym już wiedzieć.

    c4e3dd3e29e0e93e6f18432048756405.png

    Justine M, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

  • lunadelrospo Autorytet
    Postów: 2803 3844

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja92 wrote:
    Ilonia sloneczko rozumiem ;) przekazac sie nie da niestety. Na pierwszej stronie jest pieknie napisane zeby podawac terminy ale im sie nie chce. Lista bez terminiw jest bez sensu a mi schodzi na tym zeby sobie to powyliczac. Wlasnie bylam i widzialam :p ide zrobic tam porzadek ;)
    Go,go Power Rangers ;)!

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    f2w39jcgiqq8ck90.png
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a propo terminów, laseczki już zaciążone proszę podać swoje na naszą główną też wpiszę a co ;)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lunadelrospo wrote:
    No to mialabyś niespodziankę,gdyby to był taki wyjatkowy vrak @:) wiesz,moja mama starała się o mnie 8 lat,leczenie,hormony,bioenergoterapia...a jak się poddali,po miesiącu okazało się że oto nadchodzę:) luz psychiczny,taki prawdziwy wiele zmienia..ale to tylko takie moje gdybanie:)
    My to ogólnie pierwsze miesiące mieliśmy luz psychiczny, chcieliśmy malucha ale nie mielismy czegoś takiego że za wszelka cenę juz i natychmiast, raczej na spokojnie starania zaczynaliśmy... Później wiadomo jak kilka miesięcy nic nie wychodziło to i parcie i strach większy... No i wykresy miałam różne... No u lekarza się okazało dlaczego, zwyczajnie nie miałam owu zazwyczaj i hormony troche pomieszane... No a jak zabieg przez tą złą cytologie i wogóle wszystko minęło to klinika i w piatym cyklu stymulowanym się udało... Teraz raczej nie wierzę w to żeby mnie coś zaskoczyć miało... choć byłoby miło...

  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcia O-O wrote:
    No Hej Dziewczyny u mnie nadal nic ciekawego ani @ nie ma ani testu pozytywnego ...to czekanie i myślenie cały czas o tym to jakaś masakra. Chciała bym już wiedzieć.


    a ile na ogół trwa Twoja faza lutealna, 14 dni i nic hm, normalnie mi sie Ilonia przypomina ;)

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie poczułam taki metaliczny smak w ustach, jakby krew? Kurde, może ja jednak jestem w tej ciąży?

    s1985, ilonia1984, kehlana_miyu, pucek lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wczoraj maila że moje testy już wysłane a nawet jeszcze nie zrobiłam przelewu haha... Pan napisał ze testy wysłane i prosi o uregulowanie płatności do 29.08

    Wiaterek, s1985 lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terminy porodu? Ale z usg czy tak Jak ovu wyliczyl,bo mam Inne :) Dzieki Alus moge Ci pomoc zrobic porzadek,jak chcesz,ale jakos mi tam tak pusto i bezpansko :) A naprawde niektore dupy sa fajne i niczemu nie winne :)

    Wiaterek lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Olcia O-O Koleżanka
    Postów: 59 73

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Olcia O-O wrote:
    No Hej Dziewczyny u mnie nadal nic ciekawego ani @ nie ma ani testu pozytywnego ...to czekanie i myślenie cały czas o tym to jakaś masakra. Chciała bym już wiedzieć.


    a ile na ogół trwa Twoja faza lutealna, 14 dni i nic hm, normalnie mi sie Ilonia przypomina ;)

    Tak 14 dni....jutro pewnie zrobie kolejny test

    Justine M, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 20 sierpnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Właśnie poczułam taki metaliczny smak w ustach, jakby krew? Kurde, może ja jednak jestem w tej ciąży?
    No jestes,jasne ze jestes :)

    Wiaterek, Olcia O-O, kehlana_miyu lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ