X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 lipca 2015, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    moja na odstresowanie to ogólnie sprzątanie, moja siostra śmiała się, że przed świętami porządnie mnie podkurwi i zaprosi do siebie :P
    moja cała rodzinka śmieje się że będą swoje łąchy do mnie przynosić :P

    Agnieszka0812, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 2 lipca 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no Renia taka wrażliwość na zapachy - to może być to!
    Ilonia, jak ty jutro testa nie zrobisz to sama Cie udusze. Miałaś cień cienia, ja już czkeam na ta widoczną krechę żeby móc oficjalnie gratulować.
    haha Agniesia, padłam ze śmiechu! nie ma to jak dzieci i ich teksty w miejscach publicznych na cały regulator :P
    s1985 no już niedługo, czekamy :)
    Monia fajnie że się odezwałaś też czekamy na Twoje wyniki.
    A u mnie news! Znalazłam termometr :) hehheheheh

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 2 lipca 2015, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dziś ryczałam na 'Zaklęci w czasie'
    ryk totalny

    Renia7910 lubi tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 2 lipca 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    no Renia taka wrażliwość na zapachy - to może być to!
    Ilonia, jak ty jutro testa nie zrobisz to sama Cie udusze. Miałaś cień cienia, ja już czkeam na ta widoczną krechę żeby móc oficjalnie gratulować.
    haha Agniesia, padłam ze śmiechu! nie ma to jak dzieci i ich teksty w miejscach publicznych na cały regulator :P
    s1985 no już niedługo, czekamy :)
    Monia fajnie że się odezwałaś też czekamy na Twoje wyniki.
    A u mnie news! Znalazłam termometr :) hehheheheh
    lepiej późno niż później ;p

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 lipca 2015, 05:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, do mnie dzisiaj przyszła w odwiedziny @, ale tak łatwo się nie poddam kolejny cykl będzie mój :) hehehe biedny mój mąż :)
    Trzymam za wszystkie testujące kciuki :)

    s1985, Renia7910, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 3 lipca 2015, 06:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zatestowałam...
    I dupa.
    Choć się tego spodziewałam,to jednak jest rozczarowanie :(

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 lipca 2015, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka wiem co czujesz, ja niby nie nastawiałam się na pozytyw ale przykro zawsze jest. Dopóki nie przyjdzie @ trzeba wierzyć :) Trzymam kciuki :)

    Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 3 lipca 2015, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia, u nas to było do przewidzenia. 25.05 miałam łyżeczkowanie i do tej pory nie mam @... więc owu raczej nie było

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    negatyw...ani grama kreski :( ide biegac tak jak obiecalam biore sie za siebie,szkoda lata kur....na wyczekiwanie na cos co byc moze albo i nie :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 lipca 2015, 08:08

    Justine M lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i gdzie Ilona z tesciorem

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    negatyw...ani grama kreski :( ide biegac tak jak obiecalam biore sie za siebie,szkoda lata kur....na wyczekiwanie na cos co byc moze albo i nie :(
    ojoe wspomnialam o tobie kochana, przykro mi <tuli>

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • niezapominajka Autorytet
    Postów: 1239 1886

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia <3
    a ja dzisiaj do męża wybywam, więc będę tutaj zapewne dużo rzadziej :)

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    1usajw4zj5vrwf30.png
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilonia jeszcze nie wszystko przesądzone, jeszcze jest szansa :)

    Justine M lubi tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, nic to, po prostu trzeba iść dalej i korzystać z następnej szansy jaką jest nowy cykl. Ilonia idź biegaj bo od tego czekania to się tylko tyje ;) Tylko uważaj na upały.
    Niezapominajka - ja też w cyklu po zabiegu robiłam testy 4 razy, z jednej strony byłam lekko zawiedziona, z drugiej - uznałam że tak lepiej, mimo wszystko musimy dać sobie czas na regenerację. A strata drugiego maluszka chyba by mnie zabiła :(

    s1985, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    negatyw...ani grama kreski :( ide biegac tak jak obiecalam biore sie za siebie,szkoda lata kur....na wyczekiwanie na cos co byc moze albo i nie :(

    Przykro mi :( Ilonia właśnie o to chodzi nie nastawiać się, że będzie fasol to nic nie muszę robić bo tak naprawdę nie wiadomo kiedy on się pojawi. Ja tak sobie własnie po poronieniu wmówiłam, że nie muszę ćwiczyć, biegać bo i tak zaraz zajdę w kolejną ciążę i przytyję no i teraz walczę od lutego z skutkami tego postanowienia, a tu już 7 cykl po poronieniu i jeszcze nic. Więc ćwiczę, biegam bawię się i czekam na moment kiedy mój aniołek postanowi do mnie wrócić :)

    Renia7910, s1985, ilonia1984, monilia84, matylda08 lubią tę wiadomość

  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie temp poleciala na leb na szyje. Patrze na ten wykres i sie zastanawiam o co mu chodzi? Do planowanej @ jeszcze dobry tydzien zostal. Poprzednio przeddzien @ mialam wysoka temp. Wydupie ten termometr jak nie bedzie pokazywal tego co ja chce. Zlosliwy skurczybyk!

    Ilonia dobrze dziewczyny mowia - dopuki nie ma @ jest nadzieja. Nie jednej test wyszedl dopiero tydzien po terminie planowanej @ :-)

    Rozwiazcie dziewczyny ten worek bo jak na razie slabo nam idzie :-)

    ilonia1984, Renia7910, monilia84, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slabo ale...dopiero 3 dzis ...dalam sobie w dupe tak ze ledwo dysze...pot po dupie sie leje...ale juz mi lepiej ;) a teraz ide sie opalac a potem jade do fryzjiera ;) a moze na paznokcie po niedzieli pojde...macie racjie dziewczyny....jak zwykle...Kochusiam <3

    Renia7910, monilia84, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 3 lipca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pazdzierniku idziemy na wesele a tak liczylam ze wtedy sie rodzinie pochwale jakas ciaza a tu dupa:( za mocno nam chyba rodzina kibicuje bo cos to nie idzie :(

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 3 lipca 2015, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    slabo ale...dopiero 3 dzis ...dalam sobie w dupe tak ze ledwo dysze...pot po dupie sie leje...ale juz mi lepiej ;) a teraz ide sie opalac a potem jade do fryzjiera ;) a moze na paznokcie po niedzieli pojde...macie racjie dziewczyny....jak zwykle...Kochusiam <3
    i popieram ja w sobotę mam paznokcie umówione ;] fryzjera nie bo zapuszczam a farbować farbuję sama chyba że mąż jest to on mnie maluje włosy ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Justine M Autorytet
    Postów: 787 1025

    Wysłany: 3 lipca 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajka - no ale wiesz totalnie negatwny test po poronieniu to też plus. Oznacza to że hormon z poprzedniej ciąży się wchłonął, że nic tam 'nie pozostawało' czyli wszystko dobrze. Dlugo ta @ na siebie każę czekać. Mam nadzieję że szybko dostaniesz żeby szybciej cykl już zacząć kolejny.

    Ilonia, pamiętaj dopóki @ nie ma jest nadzieja. Juz dziewczyny pisały nie zawsze w dniu @ wychodzi, czasem nawet pare dni po.

    I zgadzam się też z tym że trzeba żyć normalnie dopóki test na 100% pozytywny nie jest. Inaczej zwariować można a potem się ma wrażenie że w ciąży od 2 lat.

    Ja dietkuje i staram się ruszać już 67kg. Dupy nie urwya no ale jak mi 69.9 zaswiecilo na wadze, 100 gram od samobójstwa hahhahaha
    Te upały nie pomagają na ćwiczenia ale pomagają na nie jedzenie :)

    Renia7910, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Poronilam....nigdy tego nie zapomnę mimo że udało się zajść w ciążę i urodzić dziewczynke. Skończyła już rok. Ta dziura i smutek w sercu jest i zawsze zostanie po moim aniolku
‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ