X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek wrote:
    Robił mi lekarz usg i chyba nie stwierdził że coś zostało. No w każdym razie betę pewnie zrobię.
    Wiatraczek mi wielu lekarzy za pierwszym razem robiło usg i żaden nic nie zobaczył, a później wypadło znalezisko..

    Justine M lubi tę wiadomość

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierz mi że ja czasami mam podobny problem - ostatnio mój J skomentował że przecież królikiem nie jest. Niby tak, ale o to kiedy zrobię test pytal już 3 razy. No niepokalane poczęcia niemodne już są. Ech...

    s1985, Agnieszka0812, niezapominajka, Justine M lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 8 lipca 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine nie nakrecaj się, bo nic z tego nie będzie...Ja starałam się nie nakrecać, a prawie byłam pewna sukcesu, odpuszczam testy ovu i temp, pierdziele, wcześniej nigdy tego nie robiłam i było ok, teraz sprawdzałam i lipa. Teraz co najwyżej będę zaznaczala zbliżenia i nastroje :P

    Justine M lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Kikaaa Przyjaciółka
    Postów: 293 39

    Wysłany: 8 lipca 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M jak dla mnie owulacja :)))

    Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

    ?pokaz=69995759d13fdd9bc.png


    Aniołek 4.03.2014
    Pusty pęcherzyk 11.03.2015
  • monilia84 Autorytet
    Postów: 2543 3884

    Wysłany: 8 lipca 2015, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś bardzo mi przykro, ale jak napisała Sylwia zaczynamy nowy cykl razem :)

    Okres wyczekiwania na testowanie jest najgorszym z możliwych, widzę jak ja sobie objawy ciążowe wciskałam i wymyślałam, w tym cyklu stwierdziłam co ma być to będzie, nic na siłę, testowanie będzie pod koniec lipca, początek sierpnia także wtedy się okaże :)
    Justine co do subskrypcji to rzeczywiście najlepiej Cię rozumiemy. Ja miałam taką przygodę że zamówiłam dla Wiktorii zestaw Bebiko (album i pudełeczko) i dostałam go chyba miesiąc po porodzie. Jak pojechałam na pocztę i odebrałam go to normalnie bałam się to rozpakować. Na szczęście córka mi pomogła.
    Co do starań, to też czasem jestem wściekła na męża, że zmęczony jest albo coś tam. I tłumacze mu, że jest parę dni w miesiącu kiedy można się starać a później znowu za miesiąc. Zobaczymy jak te staranka będą wyglądały za parę dni ehehhe :)

    Agnieszka0812, Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

    f2wlj44jk32wmpis.png
    Wikusia Aniołek 26.02.2015 [*] 27tc
    iv09cwa1ldduj806.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 8 lipca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monilia84 wrote:
    Aguś bardzo mi przykro, ale jak napisała Sylwia zaczynamy nowy cykl razem :)

    Okres wyczekiwania na testowanie jest najgorszym z możliwych, widzę jak ja sobie objawy ciążowe wciskałam i wymyślałam, w tym cyklu stwierdziłam co ma być to będzie, nic na siłę, testowanie będzie pod koniec lipca, początek sierpnia także wtedy się okaże :)
    Justine co do subskrypcji to rzeczywiście najlepiej Cię rozumiemy. Ja miałam taką przygodę że zamówiłam dla Wiktorii zestaw Bebiko (album i pudełeczko) i dostałam go chyba miesiąc po porodzie. Jak pojechałam na pocztę i odebrałam go to normalnie bałam się to rozpakować. Na szczęście córka mi pomogła.
    Co do starań, to też czasem jestem wściekła na męża, że zmęczony jest albo coś tam. I tłumacze mu, że jest parę dni w miesiącu kiedy można się starać a później znowu za miesiąc. Zobaczymy jak te staranka będą wyglądały za parę dni ehehhe :)
    Ja na tablecie miałam aplikację moja ciąża z edziecko i też w tamtym tygodniu dowiedziałam się, że jest w 25tc,oczywiście chłop dostał opieprz (bo ktoś musiał), że nie usunął aplikacji

    Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 8 lipca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie u mnie jest taka sprawa, że umowę mam do października. Gdybym zaszła to szefowa przedłuży mi umowę, a tak to nie jestem pewna... Dlatego też zależało mi na szybkim zalaniu ;)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 8 lipca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justine M wrote:
    Agusia tak mi przykro :(

    Ja mam dziś takiego doła, wczoraj już się zaczęło. Dostałam maila z jednej stronki bo zapomniałam subskrypcje anulować - o moim 18tym tygodniu ciąży...
    Rozumiem że nie muszę rozwijać tej myśli bo tutaj rozumiecie co w tym momencie kobieta czuje. Ja nawet nie myślałam który by był to tydz itd

    Mąż 'zmęczony' zaniemógł mi wczoraj znowu, padł i chciał spać.Kur...a ale siedzieć na komputerze do 23:30 to dał radę.
    On naprawdę nie rozumie chyba jak bardzo pragnę tego dziecka i jaka to męczarnia dla kobiety to wyczekiwanie, testy owulacyjne, śledzenie śluzu, a szyjka a to a sro. A jak się nie uda to potem jest cały kolejny cykl od nowa. 30dni albo i lepiej się odkłada.
    Nie wspominając już że jestem fotografką i pasowałoby mi dziecko z marca/kwietnia żeby jeszcze sezon ślubny spokojnie od maja zacząć :)
    A teraz nie wiem nie biore nic bo a noż bede na porodówce, robota przepada. A on 'nie ma siły'. Dla mnie to cała logistyka, wielkie przedsięwzięcie, plan a b i c w razie co. Jedyne co te chlopy mają zrobić to bzyknąć. Czyli generalnie to co lubią i umieja najlepiej heh, no i patrzcie jak kur trzeba to nawet tego sie nie doprosisz. Za 3 dni jak juz będzie po płodnych oczywiście pewnie będzie chcial pół nocy...

    Wybaczcie, wyżaliłam się, wczoraj już myślałam o napisaniu że mam dołka ale sie jeszce ogarnelam, ale po wczorajszym nieowocnym wieczorze humor mi juz totalnie siadł...

    no i 3 sprawa - mój wykres, dla mnie to jakaś czarna magia, testy owulacyjne wg mnie negatywne. Tzn u mnie pozytyw to byla druga kreska mocniejsza od testowej do tej pory. Wczoraj ostatni pasek wyszedł totalnie negatywnie. Pytanie teraz czy w związku z tym te testy 2 dni z rzędu co kreski wyszly prawie takie same liczyć za pozytywne? Cholera wie. Pokłuło mnie wczoraj jak na owu, ale krótko. Bóle owulacyjne jednak mam mocniejsze na ogół. Aczkolwiek od pp mój organizm zachowuje się zupełnie inaczej. Trudno mi powiedzieć na czym stoję :( Narazie testy owu zapisyje negatyw, bede testowac do @ jak bedzie trzeba heh. Jak mocniejszych wynikow nie zobacze to uznam te najmocniejsze za pozytyw.
    Z tymi chlopami to tak jest....A ja jak teraz okres dostalam to moj do mnie powiedzial;...uwaga...Chyba cos zle sobie wyliczylas te plodne w tym swoim kalendarzyku...hahahah tak,ze my mamy wyliczac katrolowac,sluzy,tem...i jeszcze zle im...bzykac maja i tyle do nich nalezy wiec niech to robia przynajmiej dobrze :)
    Agus sciskam mocno i tule,wiem jak przykro jest dostac ta piepszona @ ale tym razem sie uda...sierpien bedzie nasz :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 09:59

    Renia7910, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Z tymi chlopami to tak jest....A ja jak teraz okres dostalam to moj do mnie powiedzial;...uwaga...Chyba cos zle sobie wyliczylas te plodne w tym swoim kalendarzyku...hahahah tak,ze my mamy wyliczac katrolowac,sluzy,tem...i jeszcze zle im...bzykac maja i tyle do nich nalezy wiec niech to robia przynajmiej dobrze :)
    hehe ty to mnie rozbrajasz;p, ja na przyjazd męża nowa bieliznę kupiłam zabawki, książkę Kamasutry i kosmetyki, trzeba sobie jakoś radzić ;p

    Renia7910, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Wiecie u mnie jest taka sprawa, że umowę mam do października. Gdybym zaszła to szefowa przedłuży mi umowę, a tak to nie jestem pewna... Dlatego też zależało mi na szybkim zalaniu ;)
    Aga - ja miałam cofnięte wypowiedzenie ze względu na ciążę, wiem że jak wrócę do pracy to tego samego dnia wręczą mi je znów, więc uwierz mi - też liczę na łut szczęścia :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiaterek jak ty masz na imie ?jesli moge spytac :) nie smuc sie mnie tez ostatnio wziela rozpacz jak na miesice babke z brzuchem zobaczylam...przyszlam do domu i w ryk...moj chlop to niby pocieszal,ale patrzyl na mnie jak na psychola jakiegos.Bedzie dobrze niedlugo bedziemy sobie wysylac zdjecia usg i pisac jak nam zle,ze mdl i kuje :)

    Renia7910, Wiaterek, Justine M, niezapominajka lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja teraz bym była w 33 tc i juz bym szykowała się do porodu na 21 sierpnia ;] pewnie tego dnia pójdę na cmentarz do mojej myszki ;]

    Justine M lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    hehe ty to mnie rozbrajasz;p, ja na przyjazd męża nowa bieliznę kupiłam zabawki, książkę Kamasutry i kosmetyki, trzeba sobie jakoś radzić ;p
    kochana ja jak w pracy bylam 2 tygodnia i wracalam to po 5 razy dziennie sie bzykalismy,tu ponczoszki,tu wibrator haha....a teraz jak jestem calczas w domu,to raz dziennie czasem co 2 dzien...tak mizernie to wygladac zaczyna...jak stare malzensto,jeszcze te starania ;)Ale na szczescie moj chlop jak potrzebuje jego nasienia ...a nie ma sily,obraca mnie i w 3 minuty robi swoje i idzie spac hahahah chodz raczej sil to on ma jeszcze duzo ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2015, 10:08

    niezapominajka lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    kochana ja jak w pracy bylam 2 tygodnia i wracalam to po 5 razy dziennie sie bzykalismy,tu ponczoszki,tu wibrator haha....a teraz jak jestem calczas w domu,to raz dziennie czasem co 2 dzien...tak mizernie to wygladac zaczyna...jak stare malzensto,jeszcze te starania ;)Ale na szczescie moj chlop jak potrzebuje nasienia ...a nie ma sily obraca mnie i w 3 minuty robi swoje i idzie spac hahahah chodz raczej sil to on ma jeszcze duzo ;)
    buhehehehe my to jednak jak króliki ;p

    ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu już zapowiedziałam bzykanko co 2 dni :) Na razie nie narzeka, ale jak przyjdzie co do czego to pewnie tez będzie zmęczony. Poprzednim razem tylko 3 razy bo go potem nie było i się udało :)

    ilonia1984, Renia7910 lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak trzeba to moze byc kroliczy sex...oby tylko bylo zalane kiedy trzeba :) :)

    Renia7910, monilia84, Agnieszka0812, Justine M, niezapominajka lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Wiaterek jak ty masz na imie ?jesli moge spytac :) nie smuc sie mnie tez ostatnio wziela rozpacz jak na miesice babke z brzuchem zobaczylam...przyszlam do domu i w ryk...moj chlop to niby pocieszal,ale patrzyl na mnie jak na psychola jakiegos.Bedzie dobrze niedlugo bedziemy sobie wysylac zdjecia usg i pisac jak nam zle,ze mdl i kuje :)


    Kaśka :)

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • Wiaterek Autorytet
    Postów: 3117 4128

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się bzykać lubię, więc nie narzekam :)

    ilonia1984, Agnieszka0812, Justine M, niezapominajka lubią tę wiadomość

    Wojtuś ur. 12.11.2016 r. Cc
    Kornelia ur. 21.07.2019 r. Sn
    Moje największe szczęścia <3
    4 Aniołki
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moj po 3 miechach posuch i ja to juz wiem co bedzie sie działa ;p

    ilonia1984, Renia7910, Agnieszka0812, Justine M, niezapominajka lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 8 lipca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasia :) lubie to imie...co 2 dzien to nawet nie ma co gadac...co to dla nich co 2 dzien ;) Faceci to dziwne stwozonka,jak by sie im nie kazalo to by chcieli co chwile...a jak rozkladasz nogi i mowisz bierz...to oni zmeczeni,albo glowa ich boli hahah a kawal taki znacie...Przychodzi zona do sypialni i niesie 2 aspiryny i szklanke wody :) Maz sie pyta-Co to jest ?:)To na bol glowy :)Ale mnie nie boli glowa mowi zdziwiony :)na to zona...MAM CIE :)

    Wiaterek, Renia7910, Agnieszka0812, Justine M, niezapominajka lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ