X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    No nie wiem, na razie się nie nastawiam na testowanie, choć wczoraj bardzo się nastawiłam i po testy nawet pojechałam do sklepu 10 minut przed zamknięciem. Dziś lekko ochłonęłam.

    A czy miałyście tak, że ovu przesunęło Wam kreskę na wykresie z wyznaczeniem dnia owulacji? Mnie dziś po wpisaniu temp przesunęło z 15 na 19 dc
    ja tak miałam najpierw przesunęła do przodu a teraz z 18 dc na 14 dc chore to

    ilonia1984, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 najlepszego to bawełniana rocznica ;D

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missbum, s1985 dziekuje ;-)
    Nawet nie wiedziałam ze druga rocznica ma jakas nazwę ;D

    s1985 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie sugeruję sie dniem wyznaczonym przez OF, po prostu tylko tyle ze temperatury wpisuję ;-) ostatnio mi zaznaczył owulację kilka dni wczesniej niż byla ;-)

    ilonia1984, Agnieszka0812, Justine M lubią tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u was tez taka zgnila pogoda?Wczoraj przez ta chorobe nic w domu nie zrobilam,a dzis mam tyle sprzatania ze nawet nie chce mi sie na to patrzec i ciezko sie zabrac ;)tymbardziej,ze slabo sie nadal czuje,ale wyjscia nie ma buuuu

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Ja nigdy nie sugeruję sie dniem wyznaczonym przez OF, po prostu tylko tyle ze temperatury wpisuję ;-) ostatnio mi zaznaczył owulację kilka dni wczesniej niż byla ;-)
    dokładnie tez się tym nie kieruje

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    u was tez taka zgnila pogoda?Wczoraj przez ta chorobe nic w domu nie zrobilam,a dzis mam tyle sprzatania ze nawet nie chce mi sie na to patrzec i ciezko sie zabrac ;)tymbardziej,ze slabo sie nadal czuje,ale wyjscia nie ma buuuu
    u nas wczoraj upał i słońce dziś widzę to samo nas czeka ;] żar z nieba się leje ;]

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pochmurno i tylko 20 stopni :(
    Ja czekam na te upały co maja być ;-)
    Ja nadal mam katar ale juz go nie leczę, wychodzę z założenia ze nieleczony trwa tydzień a leczony 7 dni ;-)
    Ilonia a robilaś sobie inhalacje? Zagotuj wodę, nalej kilka kropli amolu do miedniczki, nakryj głowę i wdychaj ;-) mi polowa kataru odeszlo ;-)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia ja wlasnie zaszlam w cyklu w ktorym bym sie wcale a wcale nie spodziewalam... test zrobiony z przyzwyczajenia i to dopiero w terminie @ ... wielka radosc a pozniej to juz wiecie... trzeba byc dobrej mysli w kocu kazda z nas zostanie szczesliwa mama... :) trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :)

    Ja ten czas oczekiwania na powrot do starania postanowilam wykorzystac do zajecia sie na maksa soba.. szlifowanie jezka, spotkania towarzyskie, zadbanie o siebie na maksa(moze jakas silownia zeby ladnie ujedrnic skore ;) ) no i od jakis 2 tygodni zaczelam zwracac uwage na to co jem i pije, zeby przygotowac cialo/ organizm do przyszlej ciazy :)

    Agnieszka0812, s1985, ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    u was tez taka zgnila pogoda?Wczoraj przez ta chorobe nic w domu nie zrobilam,a dzis mam tyle sprzatania ze nawet nie chce mi sie na to patrzec i ciezko sie zabrac ;)tymbardziej,ze slabo sie nadal czuje,ale wyjscia nie ma buuuu
    u mnie pochmurno od samego rana,wczoraj duchota nieprzeciętna...podobnie jak Ty Ilonia mam strasznego lenia :P
    Coś mnie w dole pleców boli jak na @....

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    U mnie pochmurno i tylko 20 stopni :(
    Ja czekam na te upały co maja być ;-)
    Ja nadal mam katar ale juz go nie leczę, wychodzę z założenia ze nieleczony trwa tydzień a leczony 7 dni ;-)
    Ilonia a robilaś sobie inhalacje? Zagotuj wodę, nalej kilka kropli amolu do miedniczki, nakryj głowę i wdychaj ;-) mi polowa kataru odeszlo ;-)
    nie robilam,ale chyba zaraz zrobie,bo jedynie krople pomagaja,a nie chce ich naduzywac.Tak samo jak mam stresa przed lekami,kroplami tabletkami do ssania bo tak sobie mysle ze jak fasolek jest to nie chciala bym go truc.Slabo mi dzis strasznie kreci sie w glowie,do tego glowa boli od kataru...kuzwa chora 100 lat nie bylam i teraz musialo sie przypaletac...szlak by to
    Agnieszka0812 wrote:
    u mnie pochmurno od samego rana,wczoraj duchota nieprzeciętna...podobnie jak Ty Ilonia mam strasznego lenia :P
    Coś mnie w dole pleców boli jak na @....
    na okres albo nie koniecznie kochana :) :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 10:26

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:
    ilonia ja wlasnie zaszlam w cyklu w ktorym bym sie wcale a wcale nie spodziewalam... test zrobiony z przyzwyczajenia i to dopiero w terminie @ ... wielka radosc a pozniej to juz wiecie... trzeba byc dobrej mysli w kocu kazda z nas zostanie szczesliwa mama... :) trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :)

    Ja ten czas oczekiwania na powrot do starania postanowilam wykorzystac do zajecia sie na maksa soba.. szlifowanie jezka, spotkania towarzyskie, zadbanie o siebie na maksa(moze jakas silownia zeby ladnie ujedrnic skore ;) ) no i od jakis 2 tygodni zaczelam zwracac uwage na to co jem i pije, zeby przygotowac cialo/ organizm do przyszlej ciazy :)
    To super! Ja niestety tylko zrobiłam sobie kolorowe neonowe hybrydki i balsam do ciała, jakoś nie mogę zmusić się do siłowni...

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:
    ilonia ja wlasnie zaszlam w cyklu w ktorym bym sie wcale a wcale nie spodziewalam... test zrobiony z przyzwyczajenia i to dopiero w terminie @ ... wielka radosc a pozniej to juz wiecie... trzeba byc dobrej mysli w kocu kazda z nas zostanie szczesliwa mama... :) trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :)

    Ja ten czas oczekiwania na powrot do starania postanowilam wykorzystac do zajecia sie na maksa soba.. szlifowanie jezka, spotkania towarzyskie, zadbanie o siebie na maksa(moze jakas silownia zeby ladnie ujedrnic skore ;) ) no i od jakis 2 tygodni zaczelam zwracac uwage na to co jem i pije, zeby przygotowac cialo/ organizm do przyszlej ciazy :)
    podejście masz jak ja, odstawiłam alkohol zaczełam się wysypiać uważam co jem choć nie z takim dużym naciskiem, bo jak mam ochotę to jem, poszłam do kosmetyczki, zafarbowałam włosy, zrobiłam paznokcie u rąk i nóg, i człowiek od razu inaczej się czuje ;]

    Agnieszka0812, Justine M, coffee lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    nie robilam,ale chyba zaraz zrobie,bo jedynie krople pomagaja,a nie chce ich naduzywac.Tak samo jak mam stresa przed lekami,kroplami tabletkami do ssania bo tak sobie mysle ze jak fasolek jest to nie chciala bym go truc.Slabo mi dzis strasznie kreci sie w glowie,do tego glowa boli od kataru...kuzwa chora 100 lat nie bylam i teraz musialo sie przypaletac...szlak by to
    No właśnie, ja u lekarza pierwszego kontaktu to chyba ostatnio na pierwszym roku studiów byłam, masakra. Na razie zrobiłam sobie syrop z cebuli, całe szczęście nie mam kataru. Jak masz inhalator to może zrób inhalacje z samej soli fizjologicznej

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coffee wrote:
    ilonia ja wlasnie zaszlam w cyklu w ktorym bym sie wcale a wcale nie spodziewalam... test zrobiony z przyzwyczajenia i to dopiero w terminie @ ... wielka radosc a pozniej to juz wiecie... trzeba byc dobrej mysli w kocu kazda z nas zostanie szczesliwa mama... :) trzymam za Was wszystkie mocno kciuki :)

    Ja ten czas oczekiwania na powrot do starania postanowilam wykorzystac do zajecia sie na maksa soba.. szlifowanie jezka, spotkania towarzyskie, zadbanie o siebie na maksa(moze jakas silownia zeby ladnie ujedrnic skore ;) ) no i od jakis 2 tygodni zaczelam zwracac uwage na to co jem i pije, zeby przygotowac cialo/ organizm do przyszlej ciazy :)
    ja tez tak myslalam po poronieniu,ale tez slabo mi to wyszlo.Przybralam z 4 kg niestey i siedzi i zlesc nie chce,ale teraz jak dla mnie to malo istotne bede sie tym zajmowac jak urodze zdrowego rozowego piwknego bobaska :) :)

    s1985, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    podejście masz jak ja, odstawiłam alkohol zaczełam się wysypiać uważam co jem choć nie z takim dużym naciskiem, bo jak mam ochotę to jem, poszłam do kosmetyczki, zafarbowałam włosy, zrobiłam paznokcie u rąk i nóg, i człowiek od razu inaczej się czuje ;]
    Kochana ja coś czuję, że TY oprócz dla siebie to robiłaś też to na przyjazd męża :) Ile jeszcze czasu? Ale bardzo dobrze, głupie paznokcie a człowiek od razu lepiej się czuje :)

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Kochana ja coś czuję, że TY oprócz dla siebie to robiłaś też to na przyjazd męża :) Ile jeszcze czasu? Ale bardzo dobrze, głupie paznokcie a człowiek od razu lepiej się czuje :)
    hehe w sumie i dla tego żeby nie myśleć i dla niego, jeszcze 13 dni ;D a z tymi ćwiczeniami to ćwiczę codziennie oprócz jednego dnia w tygodniu ;] ale to już dla siebie bo lubię ;]

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Może powinnaś pójść do lekarza i poprosić o coś na przeziębienie? Tylko powiedz ze starasz sie o dziecko ;-)
    Ewentualnie sprawdź jakie leki są z kategorii A i są bezpieczne w ciąży i ewentualnie to weź ;-)
    Ja miałam to samo z maściami na pryszcze i w końcu poszlam do dermatologa bo po poronieniu moja cera oszalala.. Przepisala mi jakies lekkie maści i stosuję :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    s1985 wrote:
    hehe w sumie i dla tego żeby nie myśleć i dla niego, jeszcze 13 dni ;D a z tymi ćwiczeniami to ćwiczę codziennie oprócz jednego dnia w tygodniu ;] ale to już dla siebie bo lubię ;]
    Podziwiam takich ludzi jak Ty, co ćwiczą codziennie! :)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • s1985 Autorytet
    Postów: 6110 5586

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    Podziwiam takich ludzi jak Ty, co ćwiczą codziennie! :)
    to juz element mojego dnia codziennego, jak zaszłam w ciąże to lekarz powiedział ze mam nie przerywać ćwiczeń tylko nie dźwigać i nie forsować się

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

    2004 - Agnieszka
    2010 - Filip moje skarby
    15 Aniołków w tym 4 cb i 3 cbz
    NEVER GIVE UP
    Mutacje v Leiden, PAI, ANA, AMH 4,18
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ