X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie Magiczny Wątek - Czarowna Jesień
Odpowiedz

Magiczny Wątek - Czarowna Jesień

Oceń ten wątek:
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo ile nadrabiania,ile dziewczynek...super :) Juz do was wracam,wczoraj caly dzien w lozku spedzilam,caly dzien przespalam ale juz troszke lepiej choc gardlo boli dalej i glowa.Juz z rana mnie pokorcilo o test ale pobieglam szybko siusiu i z glowy chyba jutro go zrobie,bo juz nie wytrzymam tylko ze....boje sie.Ale jaja,cykam jak nic ze zobacze 1 kreche i sie zawiode a potem bede w stresie czekac 2 dni zeby 2 zrobic,wolala bym do srody,czwartku poczekac,no zobaczymy.Przegladnelam duzo wykresow i najlepiej by bylo w 12 nawet 14 zrobic bo w 10 czesto nie wychodza.Nie przypuszczalam,ze tyle emocji bedzie mnie kosztowalo oczekiwanie na testowanie,ale trzeba bedzie przyjac na klate co by nie bylo :) moze jak nawet nie wyjdzie to was jeszcze dogonie w lipcowkach jak dobrze pojdzie,bo chyba mnie tak nie zostawicie :* cos mnie zaczynaja dobre przeczucia opuszczac,zle mysli nachodza,ze sie nie udalo 2wow2.gif

    Agnieszka0812, s1985, Justine M lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    oooo ile nadrabiania,ile dziewczynek...super :) Juz do was wracam,wczoraj caly dzien w lozku spedzilam,caly dzien przespalam ale juz troszke lepiej choc gardlo boli dalej i glowa.Juz z rana mnie pokorcilo o test ale pobieglam szybko siusiu i z glowy chyba jutro go zrobie,bo juz nie wytrzymam tylko ze....boje sie.Ale jaja,cykam jak nic ze zobacze 1 kreche i sie zawiode a potem bede w stresie czekac 2 dni zeby 2 zrobic,wolala bym do srody,czwartku poczekac,no zobaczymy.Przegladnelam duzo wykresow i najlepiej by bylo w 12 nawet 14 zrobic bo w 10 czesto nie wychodza.Nie przypuszczalam,ze tyle emocji bedzie mnie kosztowalo oczekiwanie na testowanie,ale trzeba bedzie przyjac na klate co by nie bylo :) moze jak nawet nie wyjdzie to was jeszcze dogonie w lipcowkach jak dobrze pojdzie,bo chyba mnie tak nie zostawicie :* cos mnie zaczynaja dobre przeczucia opuszczac,zle mysli nachodza,ze sie nie udalo 2wow2.gif
    Ilonia, też mam takie myśli, jednak z drugiej strony co ma być to będzie, to dopiero pierwszy cykl, z resztą w drugim też na lipiec byśmy się załapały :P
    Mnie martwi to cholerstwo co się do nas przypałętało, działa na niekorzyć...

    ilonia1984, Justine M lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś spałam do 8.20, chyba w życiu nie spałam tak długo, położyłam się po 22, a rano ledwie oczy otworzyłam...
    Z drugiej strony chłopaki nadal u teściów, więc nie miał mnie kto budzić...
    Ale żebym spała tak długo, masakra, w głowie się nie mieści, a w dodatku to najchętniej jeszcze bym poszła spać :P

    Justine M lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z tym spaniem mam to samo,przez tego wirusa piepszonego,zla jestem bo nie mial kiedy sie przypaletac.Ale mi juz lepiej mleko z miodem i czosnkiem chyba zadzialalo,herbatka z soczkiem.Wiem co ma byc to bedzie ale mimo wszystko kuzwa czlowiek by chcial zeby juz bylo dobrze :) doszukuje sie symptonow oczywiscie,bo inaczej byc nie moze :) sluzu duzo bialego i czasem wodnistego....choc czesto przed okresem tez tak miewam chyba hehe cyki bola,ale to tez raczej przed @ norma wiec dupa trzeba czekac do jakiejs srody.Agus a ty na kiedy sie nastawiasz na test ?:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 08:45

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • marzusiax Autorytet
    Postów: 3771 2713

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak u mnie minelo pol roku. Mierze codziennie rano przed wstaniem o tej samej porze dowcipie. Chyba ze ma znaczenie fakt ze ostatnio budze sie wczesniej i krece sie na luzku, czekam na 8 zeby zmierzyc temp i dopiero wstaje. Od trzech dni temp idzie w gore ale tak delikatnie. Nie jest to skok z dnia na dzien. Tylko ze ovu wg testow owulacyjnych mialam 5 dni temu. I dopiero po 2 dniach temp by poszla do gory? Ja myslalam ze owulacja jest w 1 dzien skoku. W dniu kiedy temp zaczyla mi sie podnosic test owu byl negatywny. 2 dni testy owulacyjne pozytywne temp skacze, testy owulacyjne negatywne, temp sie podnosci co dzien o 0,1. Za skomplikowanw to jak dla mnie. Ja myslalm ze pozytywny test owulacyjny powienien sie pokryc ze skokiem?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 08:46

    ilonia1984, Agnieszka0812 lubią tę wiadomość

    f2wl9vvjip8wdzqr.png1usawn15ypoqzu4l.png
    Krzyś [*] 38tc 13.01.2015 - maleńka duszyczka a brakuje tak wiele...
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    Ja z tym spaniem mam to samo,przez tego wirusa piepszonego,zla jestem bo nie mial kiedy sie przypaletac.Ale mi juz lepiej mleko z miodem i czosnkiem chyba zadzialalo,herbatka z soczkiem.Wiem co ma byc to bedzie ale mimo wszystko kuzwa czlowiek by chcial zeby juz bylo dobrze :) doszukuje sie symptonow oczywiscie,bo inaczej byc nie moze :) sluzu duzo bialego i czasem wodnistego....choc czesto przed okresem tez tak miewam chyba hehe cyki bola,ale to tez raczej przed @ norma wiec dupa trzeba czekac do jakiejs srody.Agus a ty na kiedy sie nastawiasz na test ?:)
    No nie wiem, na razie się nie nastawiam na testowanie, choć wczoraj bardzo się nastawiłam i po testy nawet pojechałam do sklepu 10 minut przed zamknięciem. Dziś lekko ochłonęłam.

    A czy miałyście tak, że ovu przesunęło Wam kreskę na wykresie z wyznaczeniem dnia owulacji? Mnie dziś po wpisaniu temp przesunęło z 15 na 19 dc

    Justine M lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Tak u mnie minelo pol roku. Mierze codziennie rano przed wstaniem o tej samej porze dowcipie. Chyba ze ma znaczenie fakt ze ostatnio budze sie wczesniej i krece sie na luzku, czekam na 8 zeby zmierzyc temp i dopiero wstaje. Od trzech dni temp idzie w gore ale tak delikatnie. Nie jest to skok z dnia na dzien. Tylko ze ovu wg testow owulacyjnych mialam 5 dni temu. I dopiero po 2 dniach temp by poszla do gory? Ja myslalam ze owulacja jest w 1 dzien skoku. W dniu kiedy temp zaczyla mi sie podnosic test owu byl negatywny. 2 dni testy owulacyjne pozytywne temp skacze, testy owulacyjne negatywne, temp sie podnosci co dzien o 0,1. Za skomplikowanw to jak dla mnie. Ja myslalm ze pozytywny test owulacyjny powienien sie pokryc ze skokiem?
    Ja to sie tak nie znam 1 raz tak mierze temperature,ale mysle ze powinien,u mnie sie pokryl.Gdybys mogla udostepnic kochana wykresik,bo chcialam zajzec a nie moge,wtedy lepiej by nam bylo cos na temat niego powiedziec :)

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Tak u mnie minelo pol roku. Mierze codziennie rano przed wstaniem o tej samej porze dowcipie. Chyba ze ma znaczenie fakt ze ostatnio budze sie wczesniej i krece sie na luzku, czekam na 8 zeby zmierzyc temp i dopiero wstaje. Od trzech dni temp idzie w gore ale tak delikatnie. Nie jest to skok z dnia na dzien. Tylko ze ovu wg testow owulacyjnych mialam 5 dni temu. I dopiero po 2 dniach temp by poszla do gory? Ja myslalam ze owulacja jest w 1 dzien skoku. W dniu kiedy temp zaczyla mi sie podnosic test owu byl negatywny. 2 dni testy owulacyjne pozytywne temp skacze, testy owulacyjne negatywne, temp sie podnosci co dzien o 0,1. Za skomplikowanw to jak dla mnie. Ja myslalm ze pozytywny test owulacyjny powienien sie pokryc ze skokiem?

    Test owulacyjny wychodzi pozytywny kiedy jest najwyższy wyrzut LH czyli 24-36h przed owulacją;-) czyli jezeli masz pozytywny test a za dwa dni się podnosi temperatura to wszystko jest w najlepszym porządku;-)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka0812 wrote:
    No nie wiem, na razie się nie nastawiam na testowanie, choć wczoraj bardzo się nastawiłam i po testy nawet pojechałam do sklepu 10 minut przed zamknięciem. Dziś lekko ochłonęłam.

    A czy miałyście tak, że ovu przesunęło Wam kreskę na wykresie z wyznaczeniem dnia owulacji? Mnie dziś po wpisaniu temp przesunęło z 15 na 19 dc
    mi tez przesunelo ale o 1 dzien...mialam na piatek a teraz jest na sobote,tez sie zastanawialam dlaczego i od czego to jest zalezne.4 dni to duzo...hm....

    Agnieszka0812 lubi tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzusiax wrote:
    Tak u mnie minelo pol roku. Mierze codziennie rano przed wstaniem o tej samej porze dowcipie. Chyba ze ma znaczenie fakt ze ostatnio budze sie wczesniej i krece sie na luzku, czekam na 8 zeby zmierzyc temp i dopiero wstaje. Od trzech dni temp idzie w gore ale tak delikatnie. Nie jest to skok z dnia na dzien. Tylko ze ovu wg testow owulacyjnych mialam 5 dni temu. I dopiero po 2 dniach temp by poszla do gory? Ja myslalam ze owulacja jest w 1 dzien skoku. W dniu kiedy temp zaczyla mi sie podnosic test owu byl negatywny. 2 dni testy owulacyjne pozytywne temp skacze, testy owulacyjne negatywne, temp sie podnosci co dzien o 0,1. Za skomplikowanw to jak dla mnie. Ja myslalm ze pozytywny test owulacyjny powienien sie pokryc ze skokiem?
    Jeżeli o to chodzi to całkiem zielona jestem, mnie z obserwacji i początkowo z wykresu wychodziło, że owulka powinna być 15dc, dziś po wpisaniu temp na wykresie ovu przesunęło mi linię na 19dc

    Justine M lubi tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ilonia1984 wrote:
    mi tez przesunelo ale o 1 dzien...mialam na piatek a teraz jest na sobote,tez sie zastanawialam dlaczego i od czego to jest zalezne.4 dni to duzo...hm....
    Jak dla mnie owulacje miałaś w sobotę bo wtedy byl pierwszy dzien wyższych temperatur (ewentualnie dzień wczesniej) ;-)
    Masz jeszcze tzw. trzeci skok wiec ja widzę duże szanse na ciążę ;-)

    U nas dzis 2 rocznica ślubu;-)

    Agnieszka0812, ilonia1984, missbum, s1985 lubią tę wiadomość

  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Jak dla mnie owulacje miałaś w sobotę bo wtedy byl pierwszy dzien wyższych temperatur (ewentualnie dzień wczesniej) ;-)
    Masz jeszcze tzw. trzeci skok wiec ja widzę duże szanse na ciążę ;-)

    U nas dzis 2 rocznica ślubu;-)
    Gratulacje!
    Wszystkiego Najlepszego! :):*

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Jak dla mnie owulacje miałaś w sobotę bo wtedy byl pierwszy dzien wyższych temperatur (ewentualnie dzień wczesniej) ;-)
    Masz jeszcze tzw. trzeci skok wiec ja widzę duże szanse na ciążę ;-)

    U nas dzis 2 rocznica ślubu;-)
    gratuluje....:* 3 skok?a ktory to 3 skok?Dobrze ze sa tu dziewczyny ktore sie na tym znaja,bo dla mnie to czarna magia,wpisuje to co kaza ale szczerze to nie wiem co i jak :)naprawde myslisz ze sa jakies szanse? :) dzieki,zawsze to jakies pocieszenie bo ja mam jakies zle mysli od wczoraj,niewiem co mi sie stalo,calczas myslalam pozytywnie a teraz cos mnie pesymizm zlapal ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 09:32

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny;*

    Ilonia jak Ci skoczyla temperatura w sobotę to potem po trzech dniach podniosła sie znowu ;-) wykres to takie schody są i to dobry znak ;-)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jest taki trzeci poziom temperatur, trzecie "piętro" ;-)

    ilonia1984 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę ze są duże szanse i tego sie trzymamy! ;*

    Agnieszka0812, ilonia1984 lubią tę wiadomość

  • missbum Przyjaciółka
    Postów: 105 160

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka - gratuluję rocznicy! życzę w każdym kątku po dzieciątku ;)

    Ja mam tak nieregularny tryb życia, że mierzenie temperatury odpada, poza tym boję się, że to byłby tylko dodatkowy stres. Dochodzimy z mężem do wniosku że może pójdziemy trochę na żywioł w tym miesiącu, plus jakiś wypad wakacyjny.

    ilonia1984, Agnieszka0812, s1985 lubią tę wiadomość

    Kropek [*] 21.01.2015 (8 tc)
    niedoczynność tarczycy
    vfrxd36.png
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś drinki...syrop z cebuli...
    A Wy jak się leczycie?

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • Agnieszka0812 Autorytet
    Postów: 4434 5130

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missbum wrote:
    Majówka - gratuluję rocznicy! życzę w każdym kątku po dzieciątku ;)

    Ja mam tak nieregularny tryb życia, że mierzenie temperatury odpada, poza tym boję się, że to byłby tylko dodatkowy stres. Dochodzimy z mężem do wniosku że może pójdziemy trochę na żywioł w tym miesiącu, plus jakiś wypad wakacyjny.
    Bardzo dobre podejście :)

    "Cztery razy po dwa razy, osiem razy raz po raz
    O północy ze dwa razy i nad ranem jeszcze raz"

    ilonia1984, s1985 lubią tę wiadomość

    Franio 2008 <3
    Wojtuś 2010 <3
    Ania 2016 <3
    Aniołek 11tc 10.04.15
  • ilonia1984 Autorytet
    Postów: 2048 3124

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majówka90 wrote:
    Myślę ze są duże szanse i tego sie trzymamy! ;*
    ok trzymajmy sie tego,bo czegos trzeba :) niebawem sie okarze ;)
    missbum wrote:
    Majówka - gratuluję rocznicy! życzę w każdym kątku po dzieciątku ;)

    Ja mam tak nieregularny tryb życia, że mierzenie temperatury odpada, poza tym boję się, że to byłby tylko dodatkowy stres. Dochodzimy z mężem do wniosku że może pójdziemy trochę na żywioł w tym miesiącu, plus jakiś wypad wakacyjny.
    Podejscie super,ponoc takie odpuszczenie przewaznie konczy sie wlasnie sukcesem :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2015, 09:43

    Agnieszka0812, coffee lubią tę wiadomość

    <3 <3 cykl pp.Udalo sie Zosia <3
    wkoncu z nami :) 16.04.2016
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ