Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 14 marca, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przychodzę na żebry kciukasowe, bo w ten weekend powinna być owulka (tak wynika z monitoringu), więc serduszkujemy od środy codziennie i mam nadzieję, że się uda 🥹 narzeczony już zaczyna mnie omijać 🤣 bo tylko jest "chodź do wyra i chodź do wyra" 🤣 ale mówię mu, żeby korzystał póki może 🤣 to tak na rozluźnienie sytuacji 🙂 tak więc bardzo proszę o kciuki i będę meldować za tydzień jak się ma sytuacja ❤️

    Daisy1, _Dysia_, yecikowa, Jusia92, Biochemiczka, Ninia, Milunia, emciak, Iskierka ✨, Olcykowa, Cerva, 19Maggie94, Laurelli, Mysa1111, Kassialka, Claramente lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 14 marca, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @kleopatr4 cieszę się, że się odezwałaś. Myślałyśmy o Tobie. Ja sobie radziłam ze strachem w ten sposób, że żyłam dniem dzisiejszym, nie wybiegałam myślami zbyt daleko w przyszłość, tak, żeby świętować każdy dzień. Mam nadzieję, że niedługo poczujesz większy spokój 🫂

    @Mysa1111 odpoczywaj i zaopiekuj się sobą 😚 Ta kolejka i terminy są szokujące 😔

    @Claramente cieszę się, że zaczynasz nowy cykl, oby wszystko się już wyregulowało. Trzymam kciuki za logistykę 😀

    @Zaczytana29 dziękuję, napewno zamówię 😚

    Dziewczyny powodzenia i kciuki za owocne owulacje 😊 💫
    Ja testuję w przyszłym tygodniu, cykl ostatniej szansy przed histero🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 08:10

    _Dysia_, ms.paranoya, Cień, Milunia, Olcykowa, Cerva, 19Maggie94, Laurelli, Mysa1111, Zaczytana29 lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 374 650

    Wysłany: 14 marca, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Ja będę od jutra testować i zobaczymy. Śluzu jeszcze nie mam płodnego.

    Wgl dzisiaj zauważyłam nitki krwi w śluzie. Nigdy czegoś takiego nie miałam i się zastanawiam skąd to i co może oznaczać 🤔

    Ja tak miałam w okolicach owulacji przy braniu Acardu, ale czytałam, że ogólnie może się tak dziać przy owulacji, przy pęknięciu pęcherzyka 😉

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 843 2086

    Wysłany: 14 marca, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy trzymam mocno kciuki 🤞🤞🤞

    Zresztą za wszystkie Wasze owulki trzymam kciuki! Niech to będą te jajeczka 🤭✨

    Cień, Milunia, Daisy1, Olcykowa, 19Maggie94, Laurelli lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Milunia Autorytet
    Postów: 587 489

    Wysłany: 14 marca, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Ja będę od jutra testować i zobaczymy. Śluzu jeszcze nie mam płodnego.

    Wgl dzisiaj zauważyłam nitki krwi w śluzie. Nigdy czegoś takiego nie miałam i się zastanawiam skąd to i co może oznaczać 🤔

    U mnie właśnie dwie minuty temu też zaobserwowałam różowy śluz. Albo to po wczorajszych przytulankach, albo owulacyjne albo nie wiem co 🤷🏼‍♀️

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 14 marca, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mamy wysyp owulacji,
    Powodzenie za wszystkie !!! ✊🏼✊🏼✊🏼
    Ja właśnie po drugim monitoringu, w tym cyklu szalenie szybko rośnie mi pęcherzyk, w czwartek miał 12,7 a dzis 18,7 🤯 dziś o 20 mam zrobić zastrzyk ovitrele i w poniedziałek kontrola. Z tego co liczę chyba w piątek albo sobotę transfer 🥹

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 10:42

    Mq1991, Milunia, nadzieja09, Daisy1, Olcykowa, Iskierka ✨, Cień, yecikowa, Cerva, Biochemiczka, _Dysia_, Ninia, Laurelli, Jusia92, Claramente lubią tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 14 marca, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia92 wrote:
    Ja tak miałam w okolicach owulacji przy braniu Acardu, ale czytałam, że ogólnie może się tak dziać przy owulacji, przy pęknięciu pęcherzyka 😉

    Wiem, że przy owulacji tak może być, ale z mojej ogólnej obserwacji objawów i testów, owu będzie w poniedziałek, także to nie to.

    A co do Acardu to ja biorę po owulacji, więc tym bardziej nie to 🙂

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 14 marca, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati ja już trzymam kciuki za Twój transfer 🤞🍀

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 14 marca, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Mati ja już trzymam kciuki za Twój transfer 🤞🍀
    Dziękuję ❤️❤️❤️

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 14 marca, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doktor nie zabroniła współżycia powiedziała że można ryzykować że raz mieli taki przypadek że były bliźniaki 😆 także chyba spróbuję większa szansa na powodzenie 😆

    Daisy1, yecikowa, Cerva, Biochemiczka, Iskierka ✨, _Dysia_, Laurelli, Jusia92 lubią tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 14 marca, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Doktor nie zabroniła współżycia powiedziała że można ryzykować że raz mieli taki przypadek że były bliźniaki 😆 także chyba spróbuję większa szansa na powodzenie 😆
    Podoba mi się ten plan 😄☘️🤞🤞

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3452 6298

    Wysłany: 14 marca, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale wysyp owulek. 😃 działajcie dziewczyny ! 😊

    🌿Mati01 ale by było 🤭 kciuki już na pokładzie

    Daisy1, Mati01 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 14 marca, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Ale wysyp owulek. 😃 działajcie dziewczyny ! 😊

    🌿Mati01 ale by było 🤭 kciuki już na pokładzie
    Oczywiście wpłynęłam w morze internetu i mój plan już nie jest tak jednoznaczny, jedni piszą że ok można jedyne ryzyko to ciąża bliźniacza a inni pisza że lepiej nie przeszkadzać w transferze innymi zmiennymi
    🙈 znowu mam zagwozdkę to się
    Chyba nigdy nie skończy 😆 ja tylko chciałam zwiększyć swoje szanse a jak by były bliźniaki to chętnie wychowam 😆 ale nie chce popsuć transferu ani nic

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Bratek3738 Koleżanka
    Postów: 71 12

    Wysłany: 14 marca, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Wypowiem się co stosunku przed transferem ,najprawdopodobniej pomaga dzień lub dwa dni przed podobno zwiększa receptywnść endometrium i co daje większą szansę na ciążę. W Moim przypadku się sprawdziło 2 razy ,zwłaszcza dla kobiet które mają problem z zagnieżdżeniem zarodka.

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 14 marca, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati jeśli nie straszna Ci ewentualna ciąża bliźniacza, to jak najbardziej możecie działać 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 20:47

    Laurelli lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 14 marca, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Mati jeśli nie straszna Ci ewentualna ciąża bliźniacza, to jak najbardziej możecie działać 😉
    Teoche poczytałam i zrezygnowałam z mojego super pomysłu 😁 bliźniaki fajna sprawa ale jak poczytałam o komplikacjach, trudnej ciąży itd to stwierdziłam że lepiej nie ryzykować 😁 także trzymajcie kciuki za mój jeden zarodek 🙏🏼❤️ w poniedziałek dam znać kiedy dokaldnie transfer ✊🏼

    No i trzymam kciuki za nasze wszystkie owulki
    Które się zbliżają ✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼

    Mq1991, yecikowa, Daisy1, Iskierka ✨, _Dysia_, Olcykowa, ms.paranoya, Laurelli, Cień, Jusia92 lubią tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 14 marca, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Teoche poczytałam i zrezygnowałam z mojego super pomysłu 😁 bliźniaki fajna sprawa ale jak poczytałam o komplikacjach, trudnej ciąży itd to stwierdziłam że lepiej nie ryzykować 😁 także trzymajcie kciuki za mój jeden zarodek 🙏🏼❤️ w poniedziałek dam znać kiedy dokaldnie transfer ✊🏼

    No i trzymam kciuki za nasze wszystkie owulki
    Które się zbliżają ✊🏼✊🏼✊🏼✊🏼
    Ja mam znajomą która miała podany podczas transferu jeden zarodek, który się podzielił i urodziła bliźniaki 🫣
    Co prawda ciąża obyła się bez żadnych skutków ubocznych, ale faktycznie musiała dużo częściej jeździć na wizyty (nawet co tydzień 🫣) i ostatecznie urodziła w 30tc. W dzisiejszych czasach ciążę bliźniacze jak najbardziej da się ogarnąć, ale masz rację, że moglby to być ewentualnie dodatkowy stres 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 20:56

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • 19Maggie94 Znajoma
    Postów: 28 75

    Wysłany: 14 marca, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny,
    U mnie beta z dziś 332,4 prog: 35,9. Robiłam jak nigdy badania w Alabie i kurde czekałam jak na szpilkach aż do 19 na wynik. Wg internetowych obliczeń to 4+1

    Umówiłam się na wizytę u mojej gin na 26.03

    Owocnych owulacji moje Drogie!

    Niestety nie jestem na bieżąco, bo zawsze coś nadrabiała wieczorem, a w tym tygodniu codziennie padałam z moim dzieckiem na sen nocny.

    Spokojnej niedzieli;)

    Biochemiczka, Daisy1, Cerva, ms.paranoya, nadzieja09, Laurelli, Paola2604, yecikowa, Mq1991, Iskierka ✨, emciak, Olcykowa, Ninia, Jusia92, Milunia, Claramente, Wixa🌸 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 14 marca, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Maggie94 wrote:
    Dziewczyny,
    U mnie beta z dziś 332,4 prog: 35,9. Robiłam jak nigdy badania w Alabie i kurde czekałam jak na szpilkach aż do 19 na wynik. Wg internetowych obliczeń to 4+1

    Umówiłam się na wizytę u mojej gin na 26.03

    Owocnych owulacji moje Drogie!

    Niestety nie jestem na bieżąco, bo zawsze coś nadrabiała wieczorem, a w tym tygodniu codziennie padałam z moim dzieckiem na sen nocny.

    Spokojnej niedzieli;)
    Ale się cieszę! 🥰 Gratulacje! 🎉 Piękna beta i progesteron. Trzymam kciuki, żeby wszystko dalej ładnie się rozwijało🤞 Spokojnego czasu do wizyty!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca, 22:21

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 14 marca, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Kochane z owulacja, trzymam kciuki za Was wszystkie ✨🤩🙏🏻 🍀taki wysyp że aż rumieńców nabieram na myśl o takim serduszkowaniu 🥰😘☺️☺️☺️☺️ hihi


    @19Maggie94 gratulacje! Wspaniała wiadomość🌸 czekamy na kolejne wizyty i wiadomości ☀️

    ms.paranoya, Daisy1, Milunia, Claramente lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
‹‹ 129 130 131 132 133 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Męska płodność – kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problemy z zajściem w ciążę dotyczą coraz większej liczby par na całym świecie, także w Polsce. Styl życia, stres, zanieczyszczenie środowiska, opóźnianie decyzji o rodzicielstwie – wszystko to wpływa na pogarszające się parametry płodności, również u mężczyzn. W niemal połowie przypadków trudności z płodnością wynikają z czynników męskich. Mimo to temat męskiej płodności wciąż jest marginalizowany, a badanie nasienia – niepotrzebnie kojarzone z czymś wstydliwym. Tymczasem seminogram, czyli analiza nasienia, to podstawowe i bardzo ważne narzędzie diagnostyczne. Sprawdź, kiedy warto je wykonać i co może powiedzieć o Twojej płodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ