Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 15 marca, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli jak się czujesz? To już 12 tydzień?! 😶

    U mnie właśnie pik na owulacyjnym, tak idealnie co do dnia w porównaniu do poprzedniego cyklu. Ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że tym razem miałoby się coś zmienić 😕

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 15 marca, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Laurelli jak się czujesz? To już 12 tydzień?! 😶

    U mnie właśnie pik na owulacyjnym, tak idealnie co do dnia w porównaniu do poprzedniego cyklu. Ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że tym razem miałoby się coś zmienić 😕
    ✊🏼✊🏼✊🏼

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 374 650

    Wysłany: 15 marca, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Maggie94 gratulacje! Rośnijcie zdrowo ☺️
    Mati01, ja już mocno zacisnęłam kciuki za transfer 🤞🏻
    No i dołączam się do grona trzymających kciuki za piękne owulacje!! 🤞🏻🍀

    A ja dzisiaj widziałam w ciągu godziny chyba z 4 ciężarne kobitki, do tego w tym tygodniu śniło mi się że miałam córeczkę, a mojej mamie i mężowi, że byłam w ciąży. Mocno wierzę, że to znaki, że moja kolej już niedługo!! 😁 🤞🏻

    Daisy1, Ninia, _Dysia_, yecikowa, Mati01, Laurelli, Cerva, Olcykowa, Iskierka ✨, Claramente, Mysa1111, Void, ms.paranoya, emciak, 19Maggie94 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 15 marca, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia92 wrote:
    19Maggie94 gratulacje! Rośnijcie zdrowo ☺️
    Mati01, ja już mocno zacisnęłam kciuki za transfer 🤞🏻
    No i dołączam się do grona trzymających kciuki za piękne owulacje!! 🤞🏻🍀

    A ja dzisiaj widziałam w ciągu godziny chyba z 4 ciężarne kobitki, do tego w tym tygodniu śniło mi się że miałam córeczkę, a mojej mamie i mężowi, że byłam w ciąży. Mocno wierzę, że to znaki, że moja kolej już niedługo!! 😁 🤞🏻
    Jusia92, oby to był znak! ✨ A Wy działacie tam w raju, czy macie jeszcze przerwę? 🙂

    Jusia92 lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 758 1458

    Wysłany: 15 marca, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    U mnie właśnie pik na owulacyjnym, tak idealnie co do dnia w porównaniu do poprzedniego cyklu. Ale jakoś ciężko mi uwierzyć, że tym razem miałoby się coś zmienić 😕
    Olcykowa, mam nadzieję, że ten cykl Cię pozytywnie zaskoczy. Trzymam kciuki 🤍🤞

    Olcykowa lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 406 931

    Wysłany: 15 marca, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również trzymam kciuki za owocne owulacje 🥰
    Do mojej to jeszcze trochę bo dopiero co okres się skończył. Ten w końcu był już normalny, nawet troszeczkę łaskawszy niż te przed poronieniem no i zauważyłam, że się skrócił z 7 do 5 dni także można powiedzieć, że są jakieś plusy tego co się stało 🫤
    Na ten cykl kupiłam sobie nowe suplementy i lubrykant niby wspomagający zajście ale to tylko dlatego, że u mnie ze śluzem lipa a chciałam coś co nie będzie przeszkadzało plemnikom 😆
    Tym razem też spróbuję uciszyć brajana, nie kupiłam żadnych owulaków ani testów ciążowych. Nie mam już nawet termometra bo go zbiłam przed okresem i nie chce mi się kupować nowego także totalne yolo. Trzeba w końcu jakoś odżyć bo życie samymi staraniami mi nie służy, na szczęście za oknem ładna pogoda to w końcu mogę pojeździć na rowerze i porobić coś w ogrodzie także mam nadzieję, że ten cykl będzie spokojny 💪

    yecikowa, Milunia, Cerva, Mati01, Claramente, ms.paranoya, 19Maggie94 lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1190 1458

    Wysłany: 15 marca, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa przyjemnego serduszkowania i szczególnie owocnego 🥰

    Tak w środę jadę na pretanalne usg 🤩
    Ale jestem już 12+4. Mój licznik na dole troszkę cofnięty ale czekam na usg prenatalne żeby dokładnie zmienić ✨
    Mam troszkę mdłości momentami, ale coraz lepiej i wracają mi moje smaki, wreszcie mogę jeść 🤩

    Cerva, Olcykowa, Mati01, Claramente, _Dysia_, Zaczytana29, Mysa1111, Jusia92, emciak, Wixa🌸, 19Maggie94 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3452 6298

    Wysłany: 15 marca, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Olcykowa działajcie, mam nadzieję, że Cię za dwa tygodnie dwie kreski zaskoczą. ✊

    🌿Laurelli to teraz wkraczasz w złoty okres ciąży. 😃 korzystaj !

    🌿Dysia podziwiam za luz, oby udało się ładnie wstrzelić w owulację. 😊

    🌿Jusia92 za prorocze sny! 😃

    U mnie dziś 4dc, @ już zbliża się ku końcowi. Ginekolog ostrzegał, że może być jakaś taka hardcorowa, a w sumie wygląda dokładnie tak jak przed poronieniem czyli bardzo łagodnie. Mam nadzieję, że to dobrze wróży. W czwartek idę na cytologię i test na HPV z programu z NFZ. Owulacja powinna być ok 14dc ale zobaczymy czy się nie przesunie nic.

    Cień, _Dysia_, Jusia92, Laurelli, Daisy1 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 15 marca, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dysia ostatnio wyczytałam, że u niektórych kobiet śluz płodny niekoniecznie musi wypływać. Może być blisko szyjki :) ja np nie mam dużo śluzu. Wypływa najczęściej w małych ilościach przy korzystaniu z toalety.

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3452 6298

    Wysłany: 15 marca, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olcykowa wrote:
    Dysia ostatnio wyczytałam, że u niektórych kobiet śluz płodny niekoniecznie musi wypływać. Może być blisko szyjki :) ja np nie mam dużo śluzu. Wypływa najczęściej w małych ilościach przy korzystaniu z toalety.
    U mnie podobnie. Mam większe uczucie wilgoci ale ilościowo nie jest tego dużo. Raczej właśnie przy toalecie, czasem takie jednorazowe „rzuty”.

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 15 marca, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za wiarę w moją owulację ♥️ ja tyle entuzjazmu nie mam, bo skoro co miesiąc owulacja jest i takie super warunki, a ciąży nie ma, to czemu akurat teraz miałoby zaskoczyć 🤷🏻‍♀️

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 406 931

    Wysłany: 15 marca, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znaczy się mi chodziło bardziej o to, że mam tam za sucho przy wejściu i mnie boli dlatego potrzebuję czegoś do pomocy 😆 Zanim zrobię się mokra całkowicie żeby nie bolało to minie pół godziny i mi się odechce 🤣

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Iskierka ✨ Autorytet
    Postów: 295 345

    Wysłany: 15 marca, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za Wasze owulację i za owocne serduszkowania 🥰🤞

    🦋Cerva cieszę się, że 🐒 nie była bardzo bolesna ☺️

    🦋Daisy1 pamiętam, że zaczęłaś ćwiczyć - czy po owulacji odpuściłaś? Ja jestem 4DPO i zastanawiam się co robić. Nie chcę ciągle zaczynać „od nowa”. Przez ostatnie 1,5 roku wstrzymuję się ze wszystkim po owulacji i chyba potrzebuję trochę „normalności”. Zastanawiam się czy może odpuścić treningi grupowe (mam na nich dość wysokie tętno), a chodzić tylko na siłownię? Jakie Wy macie do tego podejście?

    29 👩🏼 33 👱🏻‍♂️ 8 (2018) 👧 z ZD

    Starania o drugie dziecko od 09.2024

    12.2025 - CB 💔
    01.2026 - CP 💔

    💊 11.2025 clo - CB
    💊 12.2025 clo - CP
    💊 05.2025 lametta + Ovitrelle - IUI ⏳

    👩🏼 - 04.2026 laparoskopia diagnostyczna, chromotubacja - oba jajowody nie do końca drożne, usunięte zrosty, brak swoich owulacji
    👱🏻‍♂️ - obniżona morfologia - lekka poprawa (01.2025 vs 02.2026):
    • koncentracja: 22,8 vs 134,6 mln/ml
    • całkowita liczba: 102,6 vs 538,5 mln
    • ruch postępowy: 47% vs 65%
    • ruch całkowity: 75% vs 75%
    • morfologia: 0% vs 3%
    • fragmentacja DNA: nie badano vs 13%
    • HBA: nie badano vs 82%
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 15 marca, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    👋🏻 ☕️ Dobry wieczór, nadrabiam zaległości:

    @emciak - 22 tydzień ciąży już, wow, ale super widzieć taką pozytywną historię ❤️

    @milunia, @olcykowa, @ms.paranoya - trzymam kciuki za ten cykl, niech to będzie ten, po którym miesiączka nie przyjdzie ❤️

    @iskierka - rozumiem, że wizyta Cię zestresowała, ale nie martw się na zapas 😌 Cykl nie jest stracony, nic nie jest jeszcze przesądzone. Co do zabiegu - nie miałam go sama, ale wysyłam mnóstwo wsparcia 🤗 Nie jesteś sama w tych emocjach. Czasem najtrudniejsze jest właśnie czekanie i niepewność.

    @Mati01 - trzymam kciuki za transfer 💪 Są już jakieś wieści?

    @19Maggie94 - wooow, ale ekstra wieści! Super, trzymamy mocno kciuki teraz 💖

    @laurelli - super się czyta te pozytywne wieści, no może poza mdłościami, ale one też przechodzą, więc only good vibes ❤️ Czekamy na newsy w przyszłym tygodniu po prenatalnym. Można zapytać, w jakim kraju jesteś?

    @Dysia - piona ✋ Ja też na końcówce swojej miesiączki i super, że dałaś sobie na luz. Odpoczynek dla głowy i luźniejsze podejście brzmi jak świetny plan - mocno trzymam kciuki za owoce tego czasu 🌿

    @cerva - dobrze słyszeć, że @ minęła łagodnie. U mnie właśnie też mija pierwsza po poronieniu i była dosyć hardcorowa - bolesniejsza i intensywniejsza niż przeciętne. No ale dobry news jest taki, że powoli się kończy 🙂

    Iskierka ✨, _Dysia_, emciak, Laurelli, Milunia, 19Maggie94 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 15 marca, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie update jest taki, że przyszły pierwsze wyniki, a wraz z nimi dobre wieści – nie mam zespołu antyfosfolipidowego! 😊
    Co do histeroskopii - wciąż jedna wielka niewiadoma, jutro będę dzwonić i pytać o termin.

    Mija mi właśnie pierwsza miesiączka po poronieniu - była dosyć intensywna i bolesna, więc cieszę się, że powoli się kończy 🙂 Starania oczywiście u nas teraz są zawieszone, aż do momentu, gdy zakończymy całą diagnostykę.

    Olcykowa, Daisy1 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 374 650

    Wysłany: 16 marca, 05:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Jusia92, oby to był znak! ✨ A Wy działacie tam w raju, czy macie jeszcze przerwę? 🙂
    Aktualnie czekam na okres, ale w następnym cyklu wracamy do gry, bo na początku kwietnia wracamy do Polski 💪🏻
    Jeżeli się uda, to będzie dokładnie rok po zajściu w poprzednia, więc liczę, że to ten czas 🙂

    Iskierka, co do ćwiczeń w fazie lutealnej, to wszędzie ostatnio czytam, że lepiej postawić na spokojne treningi siłowe, jogę lub pilates. A z forum kojarzę parę historii, gdzie kobietki właśnie zwiększyły aktywność po owulacji i to był ich szczęśliwy cykl, także chyba nie ma reguły 🙈

    Daisy1, Claramente lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 16 marca, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie obudziłam się z @ i totalnie nie wiem co to oznacza... Chyba tylko tyle, że lekarz 06.03. się pomylił i to co widział, to wcale nie była zbliżającą się owulacja (miała wypadać teraz weekend). A to z kolei oznacza, że owu była 14 dni temu, też serduszkowaliśmy w tym czasie i się nie udało. Mam ochotę wziąć wolne w pracy, zawinąć się w kokon z kołdry i przeleżeć tak następny tydzień... Macie jakiś pomysł co mogło pójść nie tak ? Bo ja chyba tylko taki, że po 1 lekarz się pomylił a po 2, że cykl był bezowulacyjny

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 16 marca, 06:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Właśnie obudziłam się z @ i totalnie nie wiem co to oznacza... Chyba tylko tyle, że lekarz 06.03. się pomylił i to co widział, to wcale nie była zbliżającą się owulacja (miała wypadać teraz weekend). A to z kolei oznacza, że owu była 14 dni temu, też serduszkowaliśmy w tym czasie i się nie udało. Mam ochotę wziąć wolne w pracy, zawinąć się w kokon z kołdry i przeleżeć tak następny tydzień... Macie jakiś pomysł co mogło pójść nie tak ? Bo ja chyba tylko taki, że po 1 lekarz się pomylił a po 2, że cykl był bezowulacyjny
    Przykro mi kochana … a co miałaś na opise z USG ? Dziwne że lekarze mogą jeszcze w tak prostych kwestiach się mylić… a może miałaś owulację i tak krótką fazę lutealna ?

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 969 1271

    Wysłany: 16 marca, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Właśnie obudziłam się z @ i totalnie nie wiem co to oznacza... Chyba tylko tyle, że lekarz 06.03. się pomylił i to co widział, to wcale nie była zbliżającą się owulacja (miała wypadać teraz weekend). A to z kolei oznacza, że owu była 14 dni temu, też serduszkowaliśmy w tym czasie i się nie udało. Mam ochotę wziąć wolne w pracy, zawinąć się w kokon z kołdry i przeleżeć tak następny tydzień... Macie jakiś pomysł co mogło pójść nie tak ? Bo ja chyba tylko taki, że po 1 lekarz się pomylił a po 2, że cykl był bezowulacyjny

    Kurczę, ja też bym obstawiała niedomogę lutealną. Dwa cykle równo 7 dni po owu dostawałam plamień. Raz żywą krwią, które wyglądały jak okres ale po połowie dnia się wyciszyły i to były około 7 dniowe plamienia, które przechodziły w miesiaczkę. Już wspominałam ale w trzecim cyklu dostałam po potwierdzeniu owulacji dodatkowy progesteron i pojawiła się ciąża zamiast plamień, na progu jechałam do 7 tc.

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Ninia Autorytet
    Postów: 969 1271

    Wysłany: 16 marca, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wszystkim serduszkujacym życzę powodzenia 🩷
    Mati czy Twój transfer to już w tym tygodniu?

    Olcykowa, Daisy1 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - po trymestrach

Odpowiednia dieta w ciąży wpływa nie tylko na przebieg samej ciąży, ale również na zdrowie Twojego dziecka w przyszłości (np. słaby układ odpornościowy dziecka lub problemy z otyłością). Przeczytaj dlaczego dieta w ciąży jest tak istotna, czy kompleks witamin jest w stanie ją zastąpić oraz na co powinnaś zwrócić uwagę w każdym trymestrze ciąży.   

CZYTAJ WIĘCEJ