Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2089

    Wysłany: 2 kwietnia, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy o rety! No cóż - dobrze że poszłaś na to histero - masz kolejny kamyczek do kompletu, na szczęście jesteś odpowiednio zaopiekowana i jak pan doktor z Tobą skończy 🤭 to Twoje pulchniutkie, zdrowiutkie endometrium będzie gotowe na kropusia. Może wyleczenie tego stanu zapalnego pomoże też na słaby wzrost endo w cyklu? 🤞🤞 no trzymam kciuki żeby ta terapia zadziałała i powtórne histero było tylko formalnością do zielonego światła na starania ! ❤️

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 2 kwietnia, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daisy przykro mi, że wyszły u Ciebie takie problemu, ale jednocześnie ciesze się że trafiłaś na takiego specjalistę! Oby to był Twój brakujący puzzelek w drodze do macierzyństwa! Bardzo mocno Ci kibicuję! Tak z ciekawości, czym byłyby te cięższe działa? W ogole będziemy razem na wyciszeniu macicy, tylko innymi środkami - ciekawa jestem jak będziemy to znosić 🫣

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 2 kwietnia, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole dziewczyny ja miałam dziś teleporadę z dr Jarosz i sama nie wiem już co mam myśleć... Dr powiedziała, że mam dobre wyniki badań i że się tego zupełnie nie spodziewała, bo była pewna, ze powodem moich strat są rozjechane akurat te badania. Z jednej strony się cieszę, ale z drugiej strony dalej nie wiem skąd u mnie te poronienia... Ale dr przynajmniej pochwaliła właśnie ten pomysł z wyciszeniem macicy- powiedziała, ze to czesto dobrze działa przed transferem.
    Czekam teraz na wizytę u dra Sydora, zobaczę co on mi powie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 00:35

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 2 kwietnia, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daisy, mam nadzieję, że po leczeniu już nic nie stanie Wam na drodze i niedługo będziecie się cieszyć zdrowym Kropkiem ❤️ kciukasy zaciśnięte 🤞

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Kata3333 Przyjaciółka
    Postów: 143 41

    Wysłany: 2 kwietnia, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy super że być może znalazłaś przyczynę niepowodzeń. Przepraszam, że tak prosto z mostu zapytam (szukam, drogi którą mam pójść😅) ale sama wpadłaś na pomysł histeroskopii? Widziałam że robiłaś prywatnie u Janowca Miałaś jakieś objawy typu cienkie endometrium, obfite miesiączki? czy coś z tych rzeczy

    👧35 🧑35
    Starania styczeń 2024
    💔5/6tydzień poronienie samoistne sierpień 2024
    💔8tydzień indukcja+łyżeczkowanie czerwiec 2025

    Histeroskopia polipa, hsg - drożne kwiecień 2025
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 3 kwietnia, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Dudu13, Tak, od razu bo stan zapalny jest pewny, nie mam pojęcia czy coś nowego nam wniesie jeszcze wynik biopsji, w sumie to była moja prośba na początku o to badanie. Tego drugiego parametru cd56 w ogóle nie sprawdzamy, bo z góry wiemy, że wynik będzie zakrzywiony przy zapaleniu. 10 dni antybiotykoterapii.

    @Mq1991 jak to nie pomoże, to wchodzi sztuczna menopauza, ale dr chce najpierw zacząć od czegoś łagodniejszego. Dużo pozytywnych historii czytałam o takim wyciszeniu, oby u nas też tak właśnie było 🤞 Super, że masz też drugą konsultację i jakby świeże spojrzenie z innej perspektywy. Kiedyś lekarz w klinice mówiła mi o pacjentce po kilkunastu stratach (sic!) i że za każdym razem próbowali u niej czegoś innego. Finalnie nie są w stanie powiedzieć co jej dokładnie pomogło, równie dobrze, któreś zarodki mogły być nieprawidłowe, eh 🫤

    @Kata3333 lekarz z kliniki zachęcała jako rzecz do odhaczenia, poza tym tutaj na forum Dziewczyny polecają to sprawdzić, bo często coś wychodzi. Przedłużające sie starania dawały mi do myślenia i to cienkie endo. W takim środowisku są małe szanse na zagnieżdżenie zarodka, lub może dochodzić do strat z powodu slabego odżywienia lub implantacji. Nie miałam żadnych plamień, czy objawów, inne parametry wzorcowe, owulki potwierdzone, a ciąży nie było. I też pan dr jest zdania, że histero to powinien być taki standard w diagnostyce bo wnosi dużo informacji, a te "mendy" przewlekłe zapalnia bardzo często są bezobjawowe (ta druga część zdania jest ode mnie 😄).

    @Biochemiczka, @Ms.paranoya, dziękuję 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 16:14

    Dudu13, Mq1991 lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 408 931

    Wysłany: 3 kwietnia, 06:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy przykro mi, że wyszło tyle problemów, ale mam nadzieję, że to jest przyczyną niepowodzeń i po leczeniu zajdziesz szybko w zdrową ciążę 💜🤞

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 3 kwietnia, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, a miałaś już wcześniej leczenie stanu zapalnego czy to pierwsza antybiotykoterapia?

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Ninia Autorytet
    Postów: 970 1272

    Wysłany: 3 kwietnia, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy trzymaną kciuki by to był brakujący element w układance. Cieszę się, że zachowałaś pogodę ducha i diagnoza dała Ci tylko motywację do dalszej walki.
    Będzie dobrze. Super, że lekarz jest tak zaangażowany.

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 3 kwietnia, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Daisy, a miałaś już wcześniej leczenie stanu zapalnego czy to pierwsza antybiotykoterapia?
    Pierwsze podejście, nie liczę tego antybiotyku na bakterie w posiewie. Byłam przekonana, że nic nam wczoraj nie wyjdzie.

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Waleria Koleżanka
    Postów: 36 62

    Wysłany: 3 kwietnia, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daisy1 oby to właśnie był ten brakujący puzzel w Waszych staraniach 😘 Czyli teraz antybiotyk, za miesiąc kontrola i jeśli będzie ok - możecie wznowić starania?

    👩🏼32 👨🏼34

    Starania od 08.2025
    09.2025 cb
    12.2025 CP (laparoskopia)
    03.2026 HSG ✅

    MTHFR C1286A heterozygota
    PAI-1 4G/4G (SERPINE1)

    APS ⏳
    Kariotypy ⏳
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 3 kwietnia, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waleria wrote:
    @Daisy1 oby to właśnie był ten brakujący puzzel w Waszych staraniach 😘 Czyli teraz antybiotyk, za miesiąc kontrola i jeśli będzie ok - możecie wznowić starania?
    Mam nadzieję, że tak. Trzeba zrobić tam porządek, jak to pan doktor powiedział, raz a porządnie 🙂

    Cerva, Waleria lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 3 kwietnia, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, obyś szybko wszystko wyleczyła, najważniejsze, że mas diagnozę ✊🏻

    Ja dziś byłam na kontroli, niestety nadal się nie oczyściłam, ale podjęłam decyzję o jeszcze jednej dawce leków i ewentualnie we wtorek dopiero zabieg. Umówiłam się też na wizytę w klinice, chcemy badać pozostałe zarodki, mam nadzieje, że lekarz od razu na to pójdzie i nie będzie nas do tego zniechęcał.

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Milunia Autorytet
    Postów: 587 489

    Wysłany: 3 kwietnia, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie odzywam się za bardzo, ale czytam na bieżąco i trzymam kciuki za Was cały czas. Zwyczajnie nie mam takiej wiedzy jak Wy w tym staraczkowym swiecie.

    Ja już mam badania hormonów i czekam na konsultację po świętach. Nie jest idealnie, ale nie oszukujmy się, wyniki nie będą jak u nastolatki.

    Mam do Was pytanko: czy jest coś bez recepty na infekcje intymne? Miesiąc temu na wizycie dr nic nie mówił, ale przed miesiączka wydawało mi się że mam taki inny śluz i się zastanawiam czy profilaktycznie nie kupić czegoś…

    Gdzie Wasi Panowie robili badanie nasienia i jakie to są mniej więcej koszty? Jak długo czeka się na wyniki?

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 3 kwietnia, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    Ja dziś byłam na kontroli, niestety nadal się nie oczyściłam, ale podjęłam decyzję o jeszcze jednej dawce leków i ewentualnie we wtorek dopiero zabieg. Umówiłam się też na wizytę w klinice, chcemy badać pozostałe zarodki, mam nadzieje, że lekarz od razu na to pójdzie i nie będzie nas do tego zniechęcał.
    Bardzo mi przykro, że to się przeciąga 🫂
    Dużo siły dla Ciebie i trzymam kciuki za drugą próbę i wizytę w klinice🤞

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2089

    Wysłany: 3 kwietnia, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia, może profilaktycznie bierz probiotyki? Ja od kiedy wdrożyłam probiotykoterapie od Jarosz to okres mi sie skrocil, jakoś tam wyglądał lepiej 😅 brałam min 3 Compliflora femine (codziennie) i invag dopochwowo 10 dni po zakończeniu krwawienia :)

    Mój był w invicta, zwykle badanie ogólne i HBA masz wyniki tego samego dnia, tylko na fragmentacje czeka się do 10 dni roboczych ale chyba było jakoś po 5/6 dniach. Posiewów nie robił.

    Aszin trzymam kciuki żeby udało ci się oczyszczic do wtorku 🤞🫂

    ABK, krakowianq jak u Was?

    Milunia lubi tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 3 kwietnia, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Milunia, może profilaktycznie bierz probiotyki? Ja od kiedy wdrożyłam probiotykoterapie od Jarosz to okres mi sie skrocil, jakoś tam wyglądał lepiej 😅 brałam min 3 Compliflora femine (codziennie) i invag dopochwowo 10 dni po zakończeniu krwawienia :)

    Mój był w invicta, zwykle badanie ogólne i HBA masz wyniki tego samego dnia, tylko na fragmentacje czeka się do 10 dni roboczych ale chyba było jakoś po 5/6 dniach. Posiewów nie robił.

    Aszin trzymam kciuki żeby udało ci się oczyszczic do wtorku 🤞🫂

    ABK, krakowianq jak u Was?

    Właśnie jedziemy do szpitala na kontrole. Tyle że nie mamy opieki do dziecka i jedziemy w trójkę. Trzymajcie kciuki żeby sprawnie poszlo

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 3 kwietnia, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam usg kontrolne i macica wygląda dobrze. Są jeszcze jakieś skrzepy ale podobno bardzo mało. To dobra informacja :)
    Psychicznie mam stany depresyjne ale czuję, że to przejdzie jak hormony wrócą do normy.
    Lekarz zachęca do jak najszybszego transferu ale ja nie chcę. Mam w planie ponowną menopauzę, histeroskopię u J. , antybiotyki, zmianę leków immuno.
    Namieszali mi głowie lekarze- immunolog i gin z kliniki. Nie pierwszy raz już mam wrażenie, że sama chcę zrobić o wiele, wiele więcej niż oni by zalecali. Przez to czuję się osamotniona w tej walce, z dużym ciężarem decyzji do podjęcia. Chwilami jak wariatka, która znowu wymyśla zamiast robić kolejne transfery.
    Jedno wiem na pewno- jeśli nie zrobię teraz maxa, jeśli się nie uda to będę się obwiniać. Nawet jeśli to wszystko jest absurdalne dla innych.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 15:23

    Biochemiczka lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 3 kwietnia, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daisy1

    Jakie antybiotyki dostałaś?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 3 kwietnia, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Ja miałam usg kontrolne i macica wygląda dobrze. Są jeszcze jakieś skrzepy ale podobno bardzo mało. To dobra informacja :)
    Psychicznie mam stany depresyjne ale czuję, że to przejdzie jak hormony wrócą do normy.
    Lekarz zachęca do jak najszybszego transferu ale ja nie chcę. Mam w planie ponowną menopauzę, histeroskopię u J. , antybiotyki, zmianę leków immuno.
    Namieszali mi głowie lekarze- immunolog i gin z kliniki. Nie pierwszy raz już mam wrażenie, że sama chcę zrobić o wiele, wiele więcej niż oni by zalecali. Przez to czuję się osamotniona w tej walce, z dużym ciężarem decyzji do podjęcia. Chwilami jak wariatka, która znowu wymyśla zamiast robić kolejne transfery.
    Jedno wiem na pewno- jeśli nie zrobię teraz maxa, jeśli się nie uda to będę się obwiniać. Nawet jeśli to wszystko jest absurdalne dla innych.




    To super, że macica wygląda dobrze 🤍 naprawdę dobra wiadomość.
    A co do reszty… w ogóle Ci się nie dziwię. Przy tym wszystkim człowiek chce zrobić absolutnie wszystko, żeby potem nie mieć do siebie żalu. To nie jest żadne wymyślanie.
    Jeśli czujesz, że nie chcesz teraz transferu, to po prostu nie. To Ty masz się z tym czuć okej, nie lekarze.
    Nie jesteś żadną wariatką. Po prostu bardzo Ci zależy i próbujesz ogarnąć coś, na co tak naprawdę nie ma pełnej kontroli.
    Daj sobie chwilę, to się poukłada 🤍

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ