Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 3 kwietnia, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Daisy1

    Jakie antybiotyki dostałaś?
    Doustnie 2xdziennie: Unidox Solutab (doksycylina) i Metronidazol

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 3 kwietnia, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Doustnie 2xdziennie: Unidox Solutab (doksycylina) i Metronidazol



    A to ja miałam podobny zestaw.


    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 3 kwietnia, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    A czy dr Sydor mówił co z takich badać histopato mogłoby wyjść? Mogłabyś powiedzieć jak zmodyfikował Ci leki? Nie dostałaś IVIG?

    Przepraszam za późną odpowiedź.
    Nie słuchałam uważnie ale chodziło mu chyba o obecność i proporcje tych różnych CD... ale mogę się mylić. Nie wiem na ile byłaby to dla niego cenna informacja. Dla mnie to troche

    Accofil bez zmian - 4 dni przed transferem cała amp,. 12h po transferze 2/3 amp i potem co 2 dni 1/2 amp. Ja miałam 12h po zastrzyku leukocyty i neutrofile nawet powyżej 50 tys. ale czułam się ok dlatego tu nic nie zmieniamy.
    Prograf mialam 0,5 mg 1 opakowanie czyli od 7 dni przed, do 8 dni po transferze. Teraz mam mieć pełne 2 opakowania a potem przejście na Encorton 7,5mg do odwołania.
    Chciałam żebyśmy ustalili, że dostanę immunoglobuliny ale nie dał się przekonać. Upiera się na ten durny test IPLE, którego nie chcę robić bo szkoda mi kilku tysięcy + ból biopsji. Ale mam plan. Mimo wszystko pójdę do niego na kolejną wizytę w celu wymuszenia tej recepty:P Powiem, że nie udało się zrobić tego testu, że to nasze ostatnie zarodki, zabiorę partnera żeby on też coś dodał od siebie:P Liczę na to, że się uda.
    Chciałabym kolejny transfer zrobić z immunoglobulinami + Accofil. Jeśli się nie uda to kolejny z tymi normalnymi zaleceniami: Prograf,.Encorton + Accofil.
    On chciałby chyba na odwrót ale to bez sensu, moim zdaniem. Lepiej na takich lekach zrobić transfer zarodka, który ma wiekszy potencjał niż mniejszy. (Mam 2 zarodki z 6.doby 4.1.2 i 4.2.2). Niby mała różnica ale zawsze. Mam też schizę, że ostatni zarodek się nie rozmrozi i po wlewie za 8tys zostanę z niczym.

    Edit. Odnośnie Prografu to mam wrażenie, że tu może być coś na rzeczy. Miałam wczesną implantację, ładne bety, a tylko jak odstawilam Prograf to beta zwolniła. Przez to możliwe, że tak jak Sydor twierdzi, z dłuższym stosowaniem Prografu i przejściu na Encorton, udałoby się. Ale tak jak napisałam wyżej, nie mam czasu, siły i pieniędzy żeby ryzykować koleją procedurę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 17:10

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 3 kwietnia, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Krakowianq też czytałam że puste jajo po pgta raczej się nie zdarza. A jak wyglądała Twoja immunologia przed transferem? Widzę że miałaś prograf a encorton też? Jakie dawki? Jakaś cyklosporyna wcześniej? Widzę że wcześniej prowadziła Cię Jarosz a teraz zmieniłaś na Syndora? Jakie leczenie Ci teraz zaproponował?

    Moje pierwsze poronienie wyglądało podobnie jak Twoje, myślę że to nie było puste jajo tylko organizm szybko zwalczył zarodek. Ale w życiu bym się nie odważyła łapać w domu. Zresztą jak i gdzie miałabyś przechować?
    Nie wiem co by dal hispat na tym etapie, bo zazwyczaj to są dość generyczne opisy, najbardziej obrazowe to był opisy dziewczyn z późniejszych etapów ciąży gdzie było napisane że były mikrozakrzepy w łożysku co od razu wskazywało że warto pójść w trombofilie itp.

    ABK, Aszin trzymajcie się ❤️‍🩹

    Daisy, Iskiereczko kciuki za jutrzejsze zabiegi !!! ❤️

    Immunolog mówi, że się nie zdarza a lekarz z kliniki, że oczywiście, że się zdarza... kolejny raz nie wiem co myśleć.

    Po 2 nieudanych transferach skonsultowałam się z Jarosz. Na wizytę miałam wyniki histeroskopii z biopsją, immunofenotyp, profil cytokin, białka C i S, trombofilię, witaminy i wszystko co możliwe.
    Kolejne 2 transfery mialam na jej zaleceniach: Accofil w raczej standardowej dawce, Encorton 5mg od 1dc, 10mg od dnia transferu, Neoparin od transferu, Hydroxychloroquine, wlewy ze Smoflipidu 2 tyg przed i w dniu transferu. Ogólnie wydałam po 2 tys na leki do każdego transferu.
    Kolejne 2 transfery bez implantacji.
    Kazała zrobić cross-match, który wyszedł mi ponad 50%. Usłyszałam, że "z takim wynikiem transfery nie miały prawa się udać" (szkoda, że jak pytałam na początku czy coś jeszcze zbadać to o tym nie wspomniala a potem taki komentarz). Zleciła 8 tyg immunosupresji.
    Chcialam to skonsultować z innym lekarzem i wylądowałam u Sydora. On skrytykował te zalecenia, kazał zbadac crossa inną metodą-> wynik wyszedł dobry. Już zostałam u niego bo jakoś bardziej do mnie przemawiał.
    We wpisie powyżej napisalam jakie leczenie mi teraz zaproponował :)
    Ale on też ma dziwne akcje. Np.mi powiedzial, że Smoflipid nic nie robi i że to bez sensu. Po czym dowiedziałam się, że innej osobie z podobnymi wynikami to zlecił. Albo, że trzeba koniecznie to IPLE zrobić jak wiem, że komuś przepisał te immunoglobuliny bez tego badania, ani nawet większych wskazań.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 17:31

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 3 kwietnia, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    To super, że macica wygląda dobrze 🤍 naprawdę dobra wiadomość.
    A co do reszty… w ogóle Ci się nie dziwię. Przy tym wszystkim człowiek chce zrobić absolutnie wszystko, żeby potem nie mieć do siebie żalu. To nie jest żadne wymyślanie.
    Jeśli czujesz, że nie chcesz teraz transferu, to po prostu nie. To Ty masz się z tym czuć okej, nie lekarze.
    Nie jesteś żadną wariatką. Po prostu bardzo Ci zależy i próbujesz ogarnąć coś, na co tak naprawdę nie ma pełnej kontroli.
    Daj sobie chwilę, to się poukłada 🤍

    Wiem, że się poukłada:)
    Potrzebuję odpocząć. Chociaż to nie będzie brak działania bo będę na menopauzie, podbijać ferrytynę, leczyć stan zapalny itd. Mimo wszystko jak lekarz proponuje transfer, a ja decyduje, że chcę go zrobić za kilka miesięcy to mam poczucie, że sama coś opóźniam itd.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • aszin Autorytet
    Postów: 7432 16446

    Wysłany: 3 kwietnia, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krakowiankq, a ktoś jeszcze powie, że ivf to droga na skróty 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 kwietnia, 17:44

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 3 kwietnia, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Krakowiankq dziękuję Ci za tak szczegółowy opis ❤️ powiem Ci, że ja jadę do dr S tylko i wyłącznie z myślą, że dostanę IVIG, więc dzięki za info że nie jest tak łatwo, porządnie się przygotuję z argumentami. Też wolałabym nie robić IPLE, bo będę na tych tabletkach, więc pewnie ciężko będzie pobrać biopsję, do tego tak jak piszesz- sporo kasy i czasu 🙄
    Co do prografu, to dr J mi go usunęła z zalecen do kolejnego transferu i jestem niezadowolona z tego pomysłu 🫤 (w zamian mam hydroxychloroquine). A jakby bie było miałam dwa ostatnie transfery na prografie i beta ruszyła 🫤
    A co do tego co pisałaś jeszcze Biochemiczce- ja na grupie na Facebooku widziałam, że właśnie przepisywał dziewczynom IVIG bez IPLE na podstawie poronień, więc sama nie wiem co myśleć...🫤

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 3 kwietnia, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Doustnie 2xdziennie: Unidox Solutab (doksycylina) i Metronidazol
    @Daisy1 ten sam zestaw brałam.
    Oby szybko zleciała kuracja antybiotykami i mocno trzymam kciuki, że po niej będzie już dobrze 💕

    Daisy1, Cień lubią tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 102 196

    Wysłany: 3 kwietnia, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Dziewczyny nie odzywam się za bardzo, ale czytam na bieżąco i trzymam kciuki za Was cały czas. Zwyczajnie nie mam takiej wiedzy jak Wy w tym staraczkowym swiecie.

    Ja już mam badania hormonów i czekam na konsultację po świętach. Nie jest idealnie, ale nie oszukujmy się, wyniki nie będą jak u nastolatki.

    Mam do Was pytanko: czy jest coś bez recepty na infekcje intymne? Miesiąc temu na wizycie dr nic nie mówił, ale przed miesiączka wydawało mi się że mam taki inny śluz i się zastanawiam czy profilaktycznie nie kupić czegoś…

    Gdzie Wasi Panowie robili badanie nasienia i jakie to są mniej więcej koszty? Jak długo czeka się na wyniki?

    Mi na możliwą infekcję (podczas badania niczego nie stwierdziła, ale przez objawy dała mi cos wlasnie zapobiegawczo) ginekolog przepisała mi infectvagin i do tego probiotyk trivagin. Oba sa bez recepty.

    Milunia lubi tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 4 kwietnia, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, spokojnych Świąt Wielkanocnych 🌿🐣🐰🐇🥚
    Dużo siły, trochę nadziei i małych kroków do przodu 🤍
    Nowy początek przyjdzie — w swoim czasie ✨🌷

    Paola2604, Cerva, _Dysia_, Laurelli, nadzieja09, Dudu13, Daisy1, Waleria, Ninia, Jusia92, Zaczytana29, Arisia, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 380 474

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również życzę wam Zdrowych, Wesołych Świąt!
    Ogromnej wytrwałości i nadziei ❤️
    Niech te święta będą czasem odrodzenia sił i wiary w to, że po każdej zimie przychodzi wiosna.🐣🥚🐇

    _Dysia_, Cień, Laurelli, nadzieja09, Daisy1, Waleria, Jusia92, Zaczytana29, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do życzeń.
    Myślę, że po stracie te święta mogą mieć szczególne znaczenie. Niech narodzi się Nowe Życie 🥹
    Zdrowych i przede wszystkim spokojnych, trzymajcie się Dziewczyny ❤️

    _Dysia_, Cień, Laurelli, nadzieja09, Paola2604, Daisy1, Waleria, Ninia, Jusia92, Zaczytana29, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 408 931

    Wysłany: 4 kwietnia, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołych świąt dziewczyny, niech los obdarzy nas szczęściem jak najszybciej 💜🐣

    Cień, Laurelli, nadzieja09, Paola2604, Daisy1, Waleria, Jusia92, Zaczytana29, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 4 kwietnia, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne życzenia dziewczyny☀️
    Ja również życzę Wam dużo odpoczynku i nadziei na lepsze jutro ✨✨✨

    Jestem w szoku ile jest tego co opisujecie wyżej…tak jak @aszin pisze, „a ktoś powie że to droga na skróty”

    Jak czytam ile trzeba przejść, to dla mnie to jest droga jak przez himalaje! Jesteście niesamowicie silne kobiety !! 🥹Podziwiam 💪

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia, 10:37

    Cień, nadzieja09, _Dysia_, Paola2604, Mq1991, Daisy1, Jusia92, Zaczytana29, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 4 kwietnia, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja również życzę Wam zdrowych, spokojnych oraz rodzinnych Świąt! Odpoczywajcie, cieszcie się piękną pogodą i jedzonkiem. Mam nadzieję, że w następnym roku każda z nas będzie już spędzała te święta w większym gronie ❤️🐣

    Daisy1, Cerva, _Dysia_, Waleria, Paola2604, Ninia, krakowiankq, Jusia92, Laurelli, Zaczytana29, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2423 4287

    Wysłany: 4 kwietnia, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Krakowiankq dziękuję Ci za tak szczegółowy opis ❤️ powiem Ci, że ja jadę do dr S tylko i wyłącznie z myślą, że dostanę IVIG, więc dzięki za info że nie jest tak łatwo, porządnie się przygotuję z argumentami. Też wolałabym nie robić IPLE, bo będę na tych tabletkach, więc pewnie ciężko będzie pobrać biopsję, do tego tak jak piszesz- sporo kasy i czasu 🙄
    Co do prografu, to dr J mi go usunęła z zalecen do kolejnego transferu i jestem niezadowolona z tego pomysłu 🫤 (w zamian mam hydroxychloroquine). A jakby bie było miałam dwa ostatnie transfery na prografie i beta ruszyła 🫤
    A co do tego co pisałaś jeszcze Biochemiczce- ja na grupie na Facebooku widziałam, że właśnie przepisywał dziewczynom IVIG bez IPLE na podstawie poronień, więc sama nie wiem co myśleć...🫤

    To pewnie zależy od wielu czynników. Zakładam, że podchodzi do każdej pacjentki indywidualnie.
    W moim przypadku był opór do ivig bez IPLE, a ja uważam, że jest już czas żeby spróbować.
    Sama już nie wiem. Może warto byłoby jednak zrobić ten test żeby zobaczyć czy rzeczywiście mam wskazania do tego leku czy nie mam. Coś czuję, że przede mną jeszcze wiele transferów i dobrze byłoby wiedzieć czy to jest potrzebne czy nie.
    Tylko ja nawet nie będę miała kiedy zrobić tego testu: teraz cykl po poronieniu odpada, potem mam histeroskopię ale ma być do 14dc (czyli za wcześnie żeby pobrać biopsję na to badanie), możliwe, że i tak będę na antykoncepcji żeby zgrać się z terminem histero w znieczuleniu czyli też odpada, potem od razu wskakuję w 3msc menopauzy i od razu transfer. Powiem mu to na kolejnej wizycie i może się złamie:p
    Może po przejrzeniu Twoich wyników i historii leczenia zaproponuje jeszcze jakieś inne podejście?
    Trochę nie rozumiem usuwania Prografu przez Jarosz skoro zadziałał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 kwietnia, 19:15

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 71 188

    Wysłany: 4 kwietnia, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego na Święta, dziewczyny!

    Ja niecierpliwie czekam na pierwszy „normalny” okres po indukcji i wznawiamy starania. Na kontroli lekarz powiedział, że wszystko pięknie doszło do siebie (i to po samych tabletkach, bez zabiegu), tak że jest zielone światło. Głowa też już po trzech tygodniach wyczyszczona, chociaż jakiś cień strachu zawsze już będzie- tak, jak pisałyście.
    Życzę nam wszystkim jak najszybciej Małych Zajączków 🐇👶

    Cień, aszin, _Dysia_, Paola2604, Mq1991, Daisy1, Jusia92, Laurelli, Biochemiczka, Waleria, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny i ja dołączam się do świątecznych życzeń 🤍 Życzę nam wszystkim spokoju, odpoczynku i choć odrobiny wytchnienia w tych staraczkowych zmaganiach. A za rok aby każda z nas tuliła już swojego małego kurczaczka 🐣✨

    Mq1991, Laurelli, Cień, May-girl, Zaczytana29, Paola2604, Waleria, _Dysia_, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 376 655

    Wysłany: 4 kwietnia, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do tych pięknych życzeń! Zdrowych, wesołych i spokojnych świąt! 🐣 Dużo pysznego jedzonka i odpoczynku ☺️ oby każda z nas następne święta spędzała w powiększonym gronie 🤞🏻

    Daisy1, Laurelli, Cień, Mq1991, May-girl, Zaczytana29, Paola2604, Waleria, _Dysia_, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 4 kwietnia, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również życzę by narodziło się nowe i w sercu i pod sercem każdej z nas. Niech to będzie oddzielenie starego nad nowym, niech wasze serce zaleją siły i nadzieja że najlepsze jeszcze przed nami ❤️‍🔥

    Mq1991, May-girl, Zaczytana29, Paola2604, Waleria, _Dysia_, Daisy1, Jusia92, Laurelli, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
‹‹ 161 162 163 164 165 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Programy dawstwa komórek i moment, w którym warto o nich pomyśleć.

Gdy własne komórki mówią „nie”. A medycyna wciąż potrafi powiedzieć „tak”. Kiedy pada słowo „dawstwo”, niewiele osób reaguje spokojnie. To nie jest temat do rozmów między zupą a deserem. W życiu większości kobiet i par pojawia się dopiero wtedy, gdy ich pierwotna wizja drogi do rodziny zaczyna się kruszyć. Gdy mają za sobą kilka cykli IVF i za każdym razem wychodzą z wynikiem, na którym znów widnieje słowo „negatywny”. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ