Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 1 kwietnia, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daisy udanego wyjazdu ☀️

    @ABK trzymaj się, przesyłam dużo siły 🫂

    Daisy1, ABK lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 1 kwietnia, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Trzymam kciuki, żeby to był szczęśliwy cykl 🤞🌱
    Ja nie decydowałam się żadną diagnostykę, wszyscy twierdzili, że skoro to pierwsze poronienie, to nie ma sensu i zobaczymy co będzie dalej. W pierwszym cyklu się nie udało, w sumie nawet nie byłam w stanie ustalić kiedy dokładnie była owulacja. Teraz jestem 2tyg po okresie i próbujemy - zobaczymy z jakim efektem ☺️

    @Aszin przytulam 🫂 jeśli będziesz potrzebowała się wygadać, to jesteśmy 💞

    Dziękuję!
    Próbujcie, ja trzymam mocno kciuki żeby Wam się udało 💕 Może akurat się okaże, że nam się znowu w tym samym czasie uda i tym razem będzie szczęśliwe zakończenie 🍀

    ms.paranoya lubi tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Cień Autorytet
    Postów: 1426 1552

    Wysłany: 1 kwietnia, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka ✨
    Daisy1 🌼
    Powodzenia na zabiegach 🤞🍀💛

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 408 931

    Wysłany: 2 kwietnia, 06:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia dziś 🥰

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 2 kwietnia, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iskierka, Daisy 💪 Powodzenia!!
    Dobrego spania jeśli histero w ogólnym i pewnie dziś na opisie będzie coś wiadomo już🤓💁‍♀️

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 2 kwietnia, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki!

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 2 kwietnia, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki żeby wszystko poszło gładko i niech to przybliży Was do upragnionego bobasa. ✊

    🌿Mq1991 jak tam Twoje owulaki? Udało się coś wyłapać ?

    Daisy1, Mq1991, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Waleria Koleżanka
    Postów: 36 62

    Wysłany: 2 kwietnia, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Daisy @Iskierka powodzenia dziś!

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    👩🏼32 👨🏼34

    Starania od 08.2025
    09.2025 cb
    12.2025 CP (laparoskopia)
    03.2026 HSG ✅

    MTHFR C1286A heterozygota
    PAI-1 4G/4G (SERPINE1)

    APS ⏳
    Kariotypy ⏳
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 2 kwietnia, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ! <3

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 2 kwietnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja trzymam za Was wszystkie kciuki 🤞😘

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 2 kwietnia, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cerva a skąd 🫣 jakieś dwa tygodnie temu miałam raz jaśniejszy/raz ciemniejszy test. Teraz jak zapytałaś, to z ciekawości zrobiłam i jest całkowicie wyraźna kreska, więc sama nie wiem o co chodzi 🫣 pewnie mi wariują hormony jeszcze po poronieniu.

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 102 196

    Wysłany: 2 kwietnia, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ✊️ żeby te dzisiejsze zabiegi przyniosły wyczekiwane odpowiedzi!

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 2 kwietnia, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Cerva a skąd 🫣 jakieś dwa tygodnie temu miałam raz jaśniejszy/raz ciemniejszy test. Teraz jak zapytałaś, to z ciekawości zrobiłam i jest całkowicie wyraźna kreska, więc sama nie wiem o co chodzi 🫣 pewnie mi wariują hormony jeszcze po poronieniu.

    O to sprawdź jeszcze jutro, bo ja też tak miałam. Może będzie już teraz pik. 🙂

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Megmery Ekspertka
    Postów: 180 296

    Wysłany: 2 kwietnia, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    @Magmery
    Mam pytanko czy w tej ciąży jesteś na jakiś lekach? Widzę że masz kir AA czy w związku z tym bierzesz accofil?

    .

    Z tą ciążą to jest w ogóle zagadka, to jest ciąża niespodzianka i zaszłam w nią zanim miałam konsultacje u dr Jarosz. Mój lekarz prowadzący akurat nie uznaje w ogóle kir-ów, ja je sprawdziłam zanim się o tym dowiedziałam. W listopadzie się zapisałam do dr Jarosz w tej sprawie, ale wizytę miałam dopiero na początek marca. Plan był taki, żeby wyleczyć zapalenie endometrium, dostać receptę na accofil i wtedy wznowić starania. Ale zaszłam w ciążę wcześniej. To co jej napewno pomogło w rozwoju to cyclogest dwa razy dziennie, brany już po owulacji.

    Na konsultacji z dr Jarosz byłam między 6 a 7 tygodniem. Przeanalizowała sytuację, powiedziała, że jeśli nie będzie krwiaków, ani rozwarstwienia kosmówki, to accofilu nie włączamy. No i nie było, więc tak sobie jestem bez leków. Na początku mnie to bardzo stresowało. Ogólnie dr Jarosz powiedziała, że nie wiadomo dlaczego tak się dzieje, że kir AA to nie jest wyrok, tylko wskazówka że te problemy z implantacją mogą się pojawiać. Może być tak, że akurat to dziecko jakoś jest bardziej genetycznie do mnie podobne, może ma HLA- C c1 (my z mężem mamy oboje c1c2, ale przypadek Paoli pokazuje że czasem to też nie ma znaczenia). Mam zalecenie, żeby przed następną ciążą się zgłosić wcześniej, żeby zapobiegać ewentualnym ciążom biochemicznym.

    Nie wiem czy z tego płynie jakaś rada. My na pewno mocno wsparliśmy nasze organizmy przed ciążą, ten progesteron pomógł, ta biopsja. Gdybym miała wybór, to był brała accofil. Na pewno sama bym nie poszła na żywioł bez obstawy lekami, ale z drugiej strony cieszę się że życie mi napisało taki scenariusz.


    Powodzenia wszystkim 💕

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 13:17

    Waleria, Paola2604, 19Maggie94, Daisy1 lubią tę wiadomość

    02.25 cb💔
    10.25 cb💔

    ✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕

    🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10

    ⏸️12.02.26
    18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
    03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
    26.03.26 - 2,77 cm bobaska

    preg.png[/url]

    Jestem dobrej myśli 🙏💖
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1193 1458

    Wysłany: 2 kwietnia, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny ✨✨😘

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 376 654

    Wysłany: 2 kwietnia, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja trzymam mocno kciuki za dzisiejsze zabiegi dziewczyny! 🤞🏻🍀

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • 19Maggie94 Znajoma
    Postów: 28 75

    Wysłany: 2 kwietnia, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, również mocno trzymam kciuki za dzisiejsze zabiegi!🤞

    Daisy1, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kobietki za pamięć i dobre myśli 💚 Czułam je cały czas czekając na zabieg 🙂
    Powiem krótko, jest niedobrze 😝 Cieszę się, że trafiłam w ręce pana doktora bo widać, że wie co robi. Stan zapalny widoczny gołym okiem, tylna ściana macicy zaczerwieniona, mięśniak który wg Usg był do zostawienia (bo nie jest duży) okazał się poważnym problemem- szerokie pole zapalne wokół niego, ciachnęliśmy go. I pierwszy raz uslyszałam że endo ma cechy adenomiozy. No jest robota do zrobienia 🙂 Dostałam dwa antybiotyki, do tego Aridya na wstrzymanie cyklu i wyciszenie macicy, i probiotyk endo-over biotic. W maju ponawiamy histero i sprawdzamy czy terapia działa, czy wyciągamy cięższe działa 💪
    Dziękuję jeszcze raz za kciuki 😘

    @Iskierko mam nadzieję, że u Ciebie tylko pozytywnie 🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 kwietnia, 21:19

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    19Maggie94 wrote:
    Dziewczyny, również mocno trzymam kciuki za dzisiejsze zabiegi!🤞
    @19Maggie94, a jak Ty się czujesz? Już niedługo zobaczysz znów kropusia 😊

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 2 kwietnia, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy, czyli w sumie nie musisz czekać na wyniki biopsji o już leczysz zapalenie endometrium? Jak długa antybiotykoterapia?
    Przykro mi, ale to zawsze krok do przodu i „restart”

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
‹‹ 159 160 161 162 163 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy to nie wszystko: Kompletny Przewodnik po mądrej suplementacji przed ciążą.

Co najmniej dwa fakty na temat folianów i suplementacji przed ciążą naprawdę Cię tu zaskoczą. Zebraliśmy najczęstsze pytania naszej społeczności i na ich podstawie stworzyliśmy kompletny, oparty na badaniach przewodnik po mądrej suplementacji. Jeśli myślisz, że „zacznę brać coś po pozytywnym teście” - koniecznie sprawdź, dlaczego nauka mówi coś zupełnie innego.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ