Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 381 474

    Wysłany: 13 kwietnia, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    @Paola ale super! Kiedy to mieniło, a jak się czujesz?

    @Dudu pierwsze USG mam w środę i już jak o tym myślę to, aż mnie ściska ze stresu 🫣 bardzo się boję pozamacicznej 😔
    Jakie masz wartości LH/FSH?

    @Daisy obyś szybko wyleczyła stan zapalny i jak najszybciej wróciła do starań, ze szczęśliwym zakończeniem 🤞

    Zleciało szybko, już prawie miesiąc nie biorę accofilu. Czuję się dobrze , minęły dolegliwości, na tą chwilę z małym wszystko jest dobrze☺️

    Trzymam kciuki za Twoje USG i mam nadzieję że accofil ci również pomoże i wszystko będzie dobrze 😍

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 14 kwietnia, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malinka, @Cerva - gratulacje, kciuki ciągle zaciśnięte 🤞 oby zajączki zostały, ciocie czekają na wieści 😍

    Cerva, Claramente lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 14 kwietnia, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Przepraszam, że tak się wtrącę bo nie jestem na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
    Każdej z Was u których są pozytywne wieści gratuluję i trzymam kciuki! 💕
    Te z Was które pojawiły się na wątku ściskam i wierzę, że u Was również zaświeci słońce 🫂
    Ja wczoraj byłam na wizycie i odebrałam swój wynik biopsji endometrium. Wyszło 4/1 cd138.
    Brałam przez 14 dni Metronidazol, Unidox Solutab I probiotyk Crispact. Jestem już 3 tygodnie po kuracji antybiotykami.
    W przyszłym tygodniu we wtorek mam mieć w szpitalu ponowną kontrolną biopsje.
    Tylko najbardziej martwi mnie to, że jest szansa, że mogę być w ciąży bo owulacja byla i to z prawego jajnika (na tym po lewej stronie mam torbiel).
    W poniedziałek pójdę na betę i wtedy będę wiedzieć.
    Boję się, że mogło się udać a ten stan zapalny jest jeszcze niewyleczony....
    Niby lekarka uspokoja, ze to tylko kontrolna biopsja i nawet gdyby coś wyszlo, to ten stan zapalny na pewno będzie mniejszy.
    Od wczoraj tylko to mam w glowie i niepotrzebnie się nakręcam.
    Pytanie do dziewczyn, ktore tez miały stan zapalny. Czy Wam udalo się go wyleczyć po jednej serii antybiotyku?

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 14 kwietnia, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczytana29 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Przepraszam, że tak się wtrącę bo nie jestem na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
    Każdej z Was u których są pozytywne wieści gratuluję i trzymam kciuki! 💕
    Te z Was które pojawiły się na wątku ściskam i wierzę, że u Was również zaświeci słońce 🫂
    Ja wczoraj byłam na wizycie i odebrałam swój wynik biopsji endometrium. Wyszło 4/1 cd138.
    Brałam przez 14 dni Metronidazol, Unidox Solutab I probiotyk Crispact. Jestem już 3 tygodnie po kuracji antybiotykami.
    W przyszłym tygodniu we wtorek mam mieć w szpitalu ponowną kontrolną biopsje.
    Tylko najbardziej martwi mnie to, że jest szansa, że mogę być w ciąży bo owulacja byla i to z prawego jajnika (na tym po lewej stronie mam torbiel).
    W poniedziałek pójdę na betę i wtedy będę wiedzieć.
    Boję się, że mogło się udać a ten stan zapalny jest jeszcze niewyleczony....
    Niby lekarka uspokoja, ze to tylko kontrolna biopsja i nawet gdyby coś wyszlo, to ten stan zapalny na pewno będzie mniejszy.
    Od wczoraj tylko to mam w glowie i niepotrzebnie się nakręcam.
    Pytanie do dziewczyn, ktore tez miały stan zapalny. Czy Wam udalo się go wyleczyć po jednej serii antybiotyku?

    Mnie się udało, tylko kup dobry probiotyk bo u mnie biocenoza padła po antybiotyku

    Zaczytana29 lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 14 kwietnia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Mnie się udało, tylko kup dobry probiotyk bo u mnie biocenoza padła po antybiotyku
    Dzięki! Oprócz tego, że brałam przez 30 dni ten Crispact to biorę cały czas jeszcze Sanprobi.
    Ale mimo wszystko nabawiłam się infekcji grzybiczej jamy ustnej 🙈

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 14 kwietnia, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczytana, wydaje mi się że Megmary jest w ciąży mimo że miała dopiero leczyć stan zapalny 😅 i to już w drugim trymestrze! Więc jak widać można być w zdrowej ciąży mimo niewyleczonego stanu zapalnego ☺️
    Trzymam kciuki za betę i koniecznie bierz probiotyki ! ❤️

    Zaczytana29, Megmery lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 kwietnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, dziewczyny, te leczące zapalenie i nie - co z probiotyków polecacie?:)

    Zaczytana29 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 14 kwietnia, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero zaczelam antybiotyk dzisiaj i do niego mam Trivagin oraz Lactovaginal - tylko jeszcze nie wiem czy polecam bo to sie okaze za 2-3 tygodnie jak bede po antybiotykoterapii 🙈

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 14 kwietnia, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Właśnie, dziewczyny, te leczące zapalenie i nie - co z probiotyków polecacie?:)
    Ja biorę aktualnie dużo probiotyków. Miałam prawie miesiąc antybiotyków więc bałam się bardzo o skutki uboczne. Po pierwszej serii antybiotyków w sierpniu okropnie się czułam. Miałam długo biegunki. Teraz wszystko jest ok więc chyba probiotyki działają.
    Ja podczas antybiotykoterapii brałam dicoflor forte i od dr Jarosz Compliflora Femina i Invag dopochwowo. Gdy skończyłam antybiotyki to wdrożyłam sobie jeszcze na 20 dni enterol, dodatkowo probiotyk wieloszczepowy z bestlab, utrzymuje compliflora femina i biorę jeszcze probiotyk z samymi bifidobacterium z norsa pharma (po pierwszym antybiotyku robiłam badanie mikroflory i miałam spory niedobór bifidobacterium). Planuje tak jeszcze miesiąc (więc te 3 probiotyki łącznie 3 miesiące) i później przejść albo na endoover, albo na omni biotic flora plus jeszcze ze 2 miesiące. Zobaczymy jak się poukłada.

    Ja was dziewczyny podczytuję cały czas i gratuluję bardzo wszystkich pozytywnych testów 😍 trochę zrobiłam sobie ograniczenia od telefonu podczas okresu płodnego 😅😅 wczoraj podałam pierwszą dawkę accofilu i w sumie żadnych objawów raczej nie mam. Stresowałam się trochę tym lekiem, wczorajszy dzień siedziałam jak na szpilkach, ale po podaniu, w nocy obudziłam się ze 2 razy bo było mi gorąco, a teraz czuję się jakbym miała zakwasy, ale nie wiem czy to od accofilu czy od niedzielnych rowerów. Takze można uznać ze bez objawów.
    Ja za tydzień zaczynam testować 🤞 dr Jarosz pisała żebym zaczęła od 7dpo, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. Zastanawiam się nad 8 🤔 chyba że bardzo nie będę mogła się doczekać 🤣🤣

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 313 408

    Wysłany: 14 kwietnia, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska mi koleżanka zaczęła dzisiaj rodzić.. cieszę się bardzo ale też mi przykro..miałyśmy w przyszłym roku jechać razem na wakacje, z naszymi dziećmi 😞

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Ja was dziewczyny podczytuję cały czas i gratuluję bardzo wszystkich pozytywnych testów 😍 trochę zrobiłam sobie ograniczenia od telefonu podczas okresu płodnego 😅😅 wczoraj podałam pierwszą dawkę accofilu i w sumie żadnych objawów raczej nie mam. Stresowałam się trochę tym lekiem, wczorajszy dzień siedziałam jak na szpilkach, ale po podaniu, w nocy obudziłam się ze 2 razy bo było mi gorąco, a teraz czuję się jakbym miała zakwasy, ale nie wiem czy to od accofilu czy od niedzielnych rowerów. Takze można uznać ze bez objawów.
    Ja za tydzień zaczynam testować 🤞 dr Jarosz pisała żebym zaczęła od 7dpo, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. Zastanawiam się nad 8 🤔 chyba że bardzo nie będę mogła się doczekać 🤣🤣
    Hehe no właśnie tak myślałam, że ta cisza oznacza, że pewnie działacie 😄🔥
    Super, że accofil bez większych objawów, u mnie też tak było👌 ja też miałam zalecenia od 7dpo, przerzuciłam się wtedy na te zwykłe papierowe testy, z nastawieniem, że pewnie jeszcze nic nie pokażą, a te ładne zostawiam sobie na później, żeby mieć taki ładny, kolorowy na pamiątkę, gdyby się udało. Niezmiennie trzymam kciuki cały czas🤞🤍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 13:21

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Zaczytana, wydaje mi się że Megmary jest w ciąży mimo że miała dopiero leczyć stan zapalny 😅 i to już w drugim trymestrze! Więc jak widać można być w zdrowej ciąży mimo niewyleczonego stanu zapalnego ☺️
    Trzymam kciuki za betę i koniecznie bierz probiotyki ! ❤️
    Mi dr J opowiadała nawet o pacjentce, która miała zrobioną biopsję i okazało się, że była wtedy w ciąży. Wszystko skończyło się dobrze. Nasze ciała potrafią naprawdę zaskakiwać.

    Zaczytana29, Dudu13, Megmery lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mati01, daj znać co tam u kropeczka, przebieram nogami na wieści po Usg🤞Trzymam kciuki!🤞☘️

    Cerva lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Hehe no właśnie tak myślałam, że ta cisza oznacza, że pewnie działacie 😄🔥
    Super, że accofil bez większych objawów, u mnie też tak było👌 ja też miałam zalecenia od 7dpo, przerzuciłam się wtedy na te zwykłe papierowe testy, z nastawieniem, że pewnie jeszcze nic nie pokażą, a te ładne zostawiam sobie na później, żeby mieć taki ładny, kolorowy na pamiątkę, gdyby się udało. Niezmiennie trzymam kciuki cały czas🤞🤍
    Właśnie pamiętałam jak pisałaś, że nie miałaś żadnych objawów. Poczytałam też posty dziewczyn z grupy dr Jarosz na fb i tam też większość pisała że nie miały objawów. Także odważyłam się podać 😅 ale odciągałam to bardzo, do 21 😅 więcej strachu niż to warte. Za dużo się naczytałam na forum wcześniej.
    Właśnie ja mam już też zrobiony zapas testów. U mnie najwcześniej test wyszedł w 10dpo. Być może jakby ciążę prawidłowo się rozwijały i implantowały to byłby szybciej, ale nie wydaje mi się że aż 7dpo. No ale chyba zrobię zgodnie z zaleceniami bez oczekiwań że coś wyjdzie. Dla czystego sumienia. Także wychodzi na to że w przyszły poniedziałek będzie pierwszy test. A u Ciebie jak po antybiotykach? Dobrze kojarzę że miałaś dwa na raz? Z metronidazolem? Jak się na nim czułaś? Ja miałam dużą dawkę 3x500 i miałam na nim straszne zawroty głowy 🙄

    Megmery lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Mucha94 Przyjaciółka
    Postów: 100 130

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej przyszłe mamy ♥️

    Ja trochę zwolniłam z czytaniem ale mega się cieszę z tych kresek !!!♥️

    Chciałam napisać też tutaj, bo sama nie dawno wpadałam na ten temat : Program kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego na lata 2021-2026.

    Opiszę trochę bo moze też już nie wiedziałyscie w którą stronę iść jak ja..

    Warszawa - ja zapisałam się Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka -WUM na ul Starynkiewicza.

    Ciężko było się dodzwonić, ale termin mam na jutro. Zapisy około 2-4 tygodni do przodu.
    Ważne żeby przy zapisie mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu z NFZ, PESEL swój i męża.

    Dam znać jak to u nas było na wizycie.

    Dodatkowo wcześniej udało mi się zapisać do innego szpitala - na Kasprzaka. Ale na Starynkiewicza mam wcześniej i docelowo tutaj chciałam się dostać.

    Także dziewczyny zapisujcie lokalizację i to że faktycznie to działa ten program.

    Ja jestem po poronieniu w czerwcu tamtego roku, także myślę że dla innych dziewczyn które poroniły będą to także dobre informacje, wiem że w tych placówka nie dyskwalifikuja takich osób w innych niestety tak.

    Powodzenia wam i mi ♥️😁

    Ja 94
    On 93

    Starania od 2017
    10.04⏸️
    10.06💔 8 tydzień
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Zaczytana, wydaje mi się że Megmary jest w ciąży mimo że miała dopiero leczyć stan zapalny 😅 i to już w drugim trymestrze! Więc jak widać można być w zdrowej ciąży mimo niewyleczonego stanu zapalnego ☺️
    Trzymam kciuki za betę i koniecznie bierz probiotyki ! ❤️
    Dzięki wielkie za słowa otuchy i wsparcia! Nie nastawiam się, ale po cichu liczę na tą pozytywną betę 🙈

    Megmery lubi tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Właśnie, dziewczyny, te leczące zapalenie i nie - co z probiotyków polecacie?:)
    Ja biorę Sanprobi i Crispact - podobno jest to ginekologiczny probiotyk, dosyc drogi ale skuteczny i ciężko dostępny. Na Podkarpaciu mialam problem żeby go kupić.

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha, dzięki za info - ja jak interesowałam się tym tematem na początku roku to pani z Karowej z programu nas dyskwalifikowała przez straty. Na Karowej ta obsługa jest oporna i docelowo na końcu jest IVF/IUI. Koniecznie daj znać jak UCZKiN po wizycie.

    Dalej nie szukałam i niestety furę badań zrobiłam sama. Dopiero sobie uświadomiłam jaki to jest ogrom załączając na razie tylko swoje przed wizytą u nowej dr 🤑Nie chce nawet myśleć ile przede mną 😵 oddaje stery lekarzowi = test zaufania ;)

    Któraś z Was sprawdzała sobie onkopakietem swoje, cynk, miedź?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 14:42

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Któraś z Was sprawdzała sobie onkopakietem swoje, cynk, miedź?
    Ja robiłam onkopakiet. Rok temu cynk, selen i miedź a w tym roku pełne 6 pierwiastków razem z mężem zrobiliśmy
    Dobrze pamiętam że zapisałaś się do instytutu rodziny do dr J? Daj znać koniecznie jak wrażenia! Ja byłam też w instytucie rodziny przez kilka miesięcy ale niestety u dr M i nie do końca byłam zadowolona. Czekam na liście rezerwowej też do dr S 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 15:06

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, w piątek druga wizyta razem u dr K. (gin, widziałyśmy się tez dodatkowo i gadałyśmy na biopsji w marcu) a w poniedziałek pierwsza moja (potem wykupię dla pary) u dr J ale online przez fundację. Wydzwaniałam o ten termin od końca roku 😳 także dochodzi zmiana endokrynologa plus immunologia i andrologia. Nie mogę się doczekać poniedziałku, 450zl/30 min oh well🤑🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 15:17

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ