Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 381 474

    Wysłany: 13 kwietnia, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    @Paola ale super! Kiedy to mieniło, a jak się czujesz?

    @Dudu pierwsze USG mam w środę i już jak o tym myślę to, aż mnie ściska ze stresu 🫣 bardzo się boję pozamacicznej 😔
    Jakie masz wartości LH/FSH?

    @Daisy obyś szybko wyleczyła stan zapalny i jak najszybciej wróciła do starań, ze szczęśliwym zakończeniem 🤞

    Zleciało szybko, już prawie miesiąc nie biorę accofilu. Czuję się dobrze , minęły dolegliwości, na tą chwilę z małym wszystko jest dobrze☺️

    Trzymam kciuki za Twoje USG i mam nadzieję że accofil ci również pomoże i wszystko będzie dobrze 😍

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 14 kwietnia, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malinka, @Cerva - gratulacje, kciuki ciągle zaciśnięte 🤞 oby zajączki zostały, ciocie czekają na wieści 😍

    Cerva, Claramente lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 14 kwietnia, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Przepraszam, że tak się wtrącę bo nie jestem na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
    Każdej z Was u których są pozytywne wieści gratuluję i trzymam kciuki! 💕
    Te z Was które pojawiły się na wątku ściskam i wierzę, że u Was również zaświeci słońce 🫂
    Ja wczoraj byłam na wizycie i odebrałam swój wynik biopsji endometrium. Wyszło 4/1 cd138.
    Brałam przez 14 dni Metronidazol, Unidox Solutab I probiotyk Crispact. Jestem już 3 tygodnie po kuracji antybiotykami.
    W przyszłym tygodniu we wtorek mam mieć w szpitalu ponowną kontrolną biopsje.
    Tylko najbardziej martwi mnie to, że jest szansa, że mogę być w ciąży bo owulacja byla i to z prawego jajnika (na tym po lewej stronie mam torbiel).
    W poniedziałek pójdę na betę i wtedy będę wiedzieć.
    Boję się, że mogło się udać a ten stan zapalny jest jeszcze niewyleczony....
    Niby lekarka uspokoja, ze to tylko kontrolna biopsja i nawet gdyby coś wyszlo, to ten stan zapalny na pewno będzie mniejszy.
    Od wczoraj tylko to mam w glowie i niepotrzebnie się nakręcam.
    Pytanie do dziewczyn, ktore tez miały stan zapalny. Czy Wam udalo się go wyleczyć po jednej serii antybiotyku?

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 14 kwietnia, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczytana29 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Przepraszam, że tak się wtrącę bo nie jestem na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
    Każdej z Was u których są pozytywne wieści gratuluję i trzymam kciuki! 💕
    Te z Was które pojawiły się na wątku ściskam i wierzę, że u Was również zaświeci słońce 🫂
    Ja wczoraj byłam na wizycie i odebrałam swój wynik biopsji endometrium. Wyszło 4/1 cd138.
    Brałam przez 14 dni Metronidazol, Unidox Solutab I probiotyk Crispact. Jestem już 3 tygodnie po kuracji antybiotykami.
    W przyszłym tygodniu we wtorek mam mieć w szpitalu ponowną kontrolną biopsje.
    Tylko najbardziej martwi mnie to, że jest szansa, że mogę być w ciąży bo owulacja byla i to z prawego jajnika (na tym po lewej stronie mam torbiel).
    W poniedziałek pójdę na betę i wtedy będę wiedzieć.
    Boję się, że mogło się udać a ten stan zapalny jest jeszcze niewyleczony....
    Niby lekarka uspokoja, ze to tylko kontrolna biopsja i nawet gdyby coś wyszlo, to ten stan zapalny na pewno będzie mniejszy.
    Od wczoraj tylko to mam w glowie i niepotrzebnie się nakręcam.
    Pytanie do dziewczyn, ktore tez miały stan zapalny. Czy Wam udalo się go wyleczyć po jednej serii antybiotyku?

    Mnie się udało, tylko kup dobry probiotyk bo u mnie biocenoza padła po antybiotyku

    Zaczytana29 lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 14 kwietnia, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Mnie się udało, tylko kup dobry probiotyk bo u mnie biocenoza padła po antybiotyku
    Dzięki! Oprócz tego, że brałam przez 30 dni ten Crispact to biorę cały czas jeszcze Sanprobi.
    Ale mimo wszystko nabawiłam się infekcji grzybiczej jamy ustnej 🙈

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 14 kwietnia, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczytana, wydaje mi się że Megmary jest w ciąży mimo że miała dopiero leczyć stan zapalny 😅 i to już w drugim trymestrze! Więc jak widać można być w zdrowej ciąży mimo niewyleczonego stanu zapalnego ☺️
    Trzymam kciuki za betę i koniecznie bierz probiotyki ! ❤️

    Zaczytana29, Megmery lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 kwietnia, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie, dziewczyny, te leczące zapalenie i nie - co z probiotyków polecacie?:)

    Zaczytana29 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 14 kwietnia, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero zaczelam antybiotyk dzisiaj i do niego mam Trivagin oraz Lactovaginal - tylko jeszcze nie wiem czy polecam bo to sie okaze za 2-3 tygodnie jak bede po antybiotykoterapii 🙈

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 14 kwietnia, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Właśnie, dziewczyny, te leczące zapalenie i nie - co z probiotyków polecacie?:)
    Ja biorę aktualnie dużo probiotyków. Miałam prawie miesiąc antybiotyków więc bałam się bardzo o skutki uboczne. Po pierwszej serii antybiotyków w sierpniu okropnie się czułam. Miałam długo biegunki. Teraz wszystko jest ok więc chyba probiotyki działają.
    Ja podczas antybiotykoterapii brałam dicoflor forte i od dr Jarosz Compliflora Femina i Invag dopochwowo. Gdy skończyłam antybiotyki to wdrożyłam sobie jeszcze na 20 dni enterol, dodatkowo probiotyk wieloszczepowy z bestlab, utrzymuje compliflora femina i biorę jeszcze probiotyk z samymi bifidobacterium z norsa pharma (po pierwszym antybiotyku robiłam badanie mikroflory i miałam spory niedobór bifidobacterium). Planuje tak jeszcze miesiąc (więc te 3 probiotyki łącznie 3 miesiące) i później przejść albo na endoover, albo na omni biotic flora plus jeszcze ze 2 miesiące. Zobaczymy jak się poukłada.

    Ja was dziewczyny podczytuję cały czas i gratuluję bardzo wszystkich pozytywnych testów 😍 trochę zrobiłam sobie ograniczenia od telefonu podczas okresu płodnego 😅😅 wczoraj podałam pierwszą dawkę accofilu i w sumie żadnych objawów raczej nie mam. Stresowałam się trochę tym lekiem, wczorajszy dzień siedziałam jak na szpilkach, ale po podaniu, w nocy obudziłam się ze 2 razy bo było mi gorąco, a teraz czuję się jakbym miała zakwasy, ale nie wiem czy to od accofilu czy od niedzielnych rowerów. Takze można uznać ze bez objawów.
    Ja za tydzień zaczynam testować 🤞 dr Jarosz pisała żebym zaczęła od 7dpo, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. Zastanawiam się nad 8 🤔 chyba że bardzo nie będę mogła się doczekać 🤣🤣

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 313 408

    Wysłany: 14 kwietnia, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bliska mi koleżanka zaczęła dzisiaj rodzić.. cieszę się bardzo ale też mi przykro..miałyśmy w przyszłym roku jechać razem na wakacje, z naszymi dziećmi 😞

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Ja was dziewczyny podczytuję cały czas i gratuluję bardzo wszystkich pozytywnych testów 😍 trochę zrobiłam sobie ograniczenia od telefonu podczas okresu płodnego 😅😅 wczoraj podałam pierwszą dawkę accofilu i w sumie żadnych objawów raczej nie mam. Stresowałam się trochę tym lekiem, wczorajszy dzień siedziałam jak na szpilkach, ale po podaniu, w nocy obudziłam się ze 2 razy bo było mi gorąco, a teraz czuję się jakbym miała zakwasy, ale nie wiem czy to od accofilu czy od niedzielnych rowerów. Takze można uznać ze bez objawów.
    Ja za tydzień zaczynam testować 🤞 dr Jarosz pisała żebym zaczęła od 7dpo, ale nie wiem czy to nie za wcześnie. Zastanawiam się nad 8 🤔 chyba że bardzo nie będę mogła się doczekać 🤣🤣
    Hehe no właśnie tak myślałam, że ta cisza oznacza, że pewnie działacie 😄🔥
    Super, że accofil bez większych objawów, u mnie też tak było👌 ja też miałam zalecenia od 7dpo, przerzuciłam się wtedy na te zwykłe papierowe testy, z nastawieniem, że pewnie jeszcze nic nie pokażą, a te ładne zostawiam sobie na później, żeby mieć taki ładny, kolorowy na pamiątkę, gdyby się udało. Niezmiennie trzymam kciuki cały czas🤞🤍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 13:21

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Zaczytana, wydaje mi się że Megmary jest w ciąży mimo że miała dopiero leczyć stan zapalny 😅 i to już w drugim trymestrze! Więc jak widać można być w zdrowej ciąży mimo niewyleczonego stanu zapalnego ☺️
    Trzymam kciuki za betę i koniecznie bierz probiotyki ! ❤️
    Mi dr J opowiadała nawet o pacjentce, która miała zrobioną biopsję i okazało się, że była wtedy w ciąży. Wszystko skończyło się dobrze. Nasze ciała potrafią naprawdę zaskakiwać.

    Zaczytana29, Dudu13, Megmery lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mati01, daj znać co tam u kropeczka, przebieram nogami na wieści po Usg🤞Trzymam kciuki!🤞☘️

    Cerva lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 14 kwietnia, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    Hehe no właśnie tak myślałam, że ta cisza oznacza, że pewnie działacie 😄🔥
    Super, że accofil bez większych objawów, u mnie też tak było👌 ja też miałam zalecenia od 7dpo, przerzuciłam się wtedy na te zwykłe papierowe testy, z nastawieniem, że pewnie jeszcze nic nie pokażą, a te ładne zostawiam sobie na później, żeby mieć taki ładny, kolorowy na pamiątkę, gdyby się udało. Niezmiennie trzymam kciuki cały czas🤞🤍
    Właśnie pamiętałam jak pisałaś, że nie miałaś żadnych objawów. Poczytałam też posty dziewczyn z grupy dr Jarosz na fb i tam też większość pisała że nie miały objawów. Także odważyłam się podać 😅 ale odciągałam to bardzo, do 21 😅 więcej strachu niż to warte. Za dużo się naczytałam na forum wcześniej.
    Właśnie ja mam już też zrobiony zapas testów. U mnie najwcześniej test wyszedł w 10dpo. Być może jakby ciążę prawidłowo się rozwijały i implantowały to byłby szybciej, ale nie wydaje mi się że aż 7dpo. No ale chyba zrobię zgodnie z zaleceniami bez oczekiwań że coś wyjdzie. Dla czystego sumienia. Także wychodzi na to że w przyszły poniedziałek będzie pierwszy test. A u Ciebie jak po antybiotykach? Dobrze kojarzę że miałaś dwa na raz? Z metronidazolem? Jak się na nim czułaś? Ja miałam dużą dawkę 3x500 i miałam na nim straszne zawroty głowy 🙄

    Megmery lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Mucha94 Przyjaciółka
    Postów: 100 130

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej przyszłe mamy ♥️

    Ja trochę zwolniłam z czytaniem ale mega się cieszę z tych kresek !!!♥️

    Chciałam napisać też tutaj, bo sama nie dawno wpadałam na ten temat : Program kompleksowej ochrony zdrowia prokreacyjnego na lata 2021-2026.

    Opiszę trochę bo moze też już nie wiedziałyscie w którą stronę iść jak ja..

    Warszawa - ja zapisałam się Uniwersyteckie Centrum Zdrowia Kobiety i Noworodka -WUM na ul Starynkiewicza.

    Ciężko było się dodzwonić, ale termin mam na jutro. Zapisy około 2-4 tygodni do przodu.
    Ważne żeby przy zapisie mieć skierowanie od lekarza pierwszego kontaktu z NFZ, PESEL swój i męża.

    Dam znać jak to u nas było na wizycie.

    Dodatkowo wcześniej udało mi się zapisać do innego szpitala - na Kasprzaka. Ale na Starynkiewicza mam wcześniej i docelowo tutaj chciałam się dostać.

    Także dziewczyny zapisujcie lokalizację i to że faktycznie to działa ten program.

    Ja jestem po poronieniu w czerwcu tamtego roku, także myślę że dla innych dziewczyn które poroniły będą to także dobre informacje, wiem że w tych placówka nie dyskwalifikuja takich osób w innych niestety tak.

    Powodzenia wam i mi ♥️😁

    Ja 94
    On 93

    Starania od 2017
    10.04⏸️
    10.06💔 8 tydzień
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biochemiczka wrote:
    Zaczytana, wydaje mi się że Megmary jest w ciąży mimo że miała dopiero leczyć stan zapalny 😅 i to już w drugim trymestrze! Więc jak widać można być w zdrowej ciąży mimo niewyleczonego stanu zapalnego ☺️
    Trzymam kciuki za betę i koniecznie bierz probiotyki ! ❤️
    Dzięki wielkie za słowa otuchy i wsparcia! Nie nastawiam się, ale po cichu liczę na tą pozytywną betę 🙈

    Megmery lubi tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Właśnie, dziewczyny, te leczące zapalenie i nie - co z probiotyków polecacie?:)
    Ja biorę Sanprobi i Crispact - podobno jest to ginekologiczny probiotyk, dosyc drogi ale skuteczny i ciężko dostępny. Na Podkarpaciu mialam problem żeby go kupić.

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 kwietnia, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mucha, dzięki za info - ja jak interesowałam się tym tematem na początku roku to pani z Karowej z programu nas dyskwalifikowała przez straty. Na Karowej ta obsługa jest oporna i docelowo na końcu jest IVF/IUI. Koniecznie daj znać jak UCZKiN po wizycie.

    Dalej nie szukałam i niestety furę badań zrobiłam sama. Dopiero sobie uświadomiłam jaki to jest ogrom załączając na razie tylko swoje przed wizytą u nowej dr 🤑Nie chce nawet myśleć ile przede mną 😵 oddaje stery lekarzowi = test zaufania ;)

    Któraś z Was sprawdzała sobie onkopakietem swoje, cynk, miedź?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 14:42

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Któraś z Was sprawdzała sobie onkopakietem swoje, cynk, miedź?
    Ja robiłam onkopakiet. Rok temu cynk, selen i miedź a w tym roku pełne 6 pierwiastków razem z mężem zrobiliśmy
    Dobrze pamiętam że zapisałaś się do instytutu rodziny do dr J? Daj znać koniecznie jak wrażenia! Ja byłam też w instytucie rodziny przez kilka miesięcy ale niestety u dr M i nie do końca byłam zadowolona. Czekam na liście rezerwowej też do dr S 😅

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 15:06

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja, w piątek druga wizyta razem u dr K. (gin, widziałyśmy się tez dodatkowo i gadałyśmy na biopsji w marcu) a w poniedziałek pierwsza moja (potem wykupię dla pary) u dr J ale online przez fundację. Wydzwaniałam o ten termin od końca roku 😳 także dochodzi zmiana endokrynologa plus immunologia i andrologia. Nie mogę się doczekać poniedziałku, 450zl/30 min oh well🤑🫣

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 15:17

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
‹‹ 175 176 177 178 179 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ