Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Waleria Koleżanka
    Postów: 36 62

    Wysłany: 14 kwietnia, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja przy okazji daje również znać, że w Poznaniu działa poradnia niepowodzeń rozrodu w szpitalu na Polnej i nie trzeba mieć do niej żadnego skierowania. Przyjmują tylko we wtorki, ale terminy nie są aż tak odległe. My będziemy czekać nieco ponad miesiąc. Pierwsza wizyta u nas 5 maja, więc dam znać jak było. Z tego co mówiła mi ginekolog, to tam mogą zlecić różne badania typu kiry, trombofilia, badania nasienia. Zawsze to jakaś oszczędność 😊

    Claramente, Jusia92 lubią tę wiadomość

    👩🏼32 👨🏼34

    Starania od 08.2025
    09.2025 cb
    12.2025 CP (laparoskopia)
    03.2026 HSG ✅

    MTHFR C1286A heterozygota
    PAI-1 4G/4G (SERPINE1)

    APS ⏳
    Kariotypy ⏳
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waleria, tez myslalam wlasnie zeby pojsc do tej poradni bo uslyszalam o niej. Potem troche odpuscilam bo zobaczylam ze to wizyta na NFZ wiec zalozylam ze bedzie trudno z terminami ale widze ze nie jest tak zle wiec jestem ciekawa jak bedzie na tej wizycie - daj znaka :)

    Btw, wyslalam Ci zapro do przyjaciolek bo wyglada na to, ze jestesmy z tych samych okolic najwyrazniej wiec moze mozemy sie wymienic jakmis info dot. specjalistow/opcji w okolicy.

    Waleria, Jusia92 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    @Mati01, daj znać co tam u kropeczka, przebieram nogami na wieści po Usg🤞Trzymam kciuki!🤞☘️
    Dziękuję ❤️ dam znać 😘

    Cerva, Daisy1 lubią tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Megmery Ekspertka
    Postów: 180 296

    Wysłany: 14 kwietnia, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczytana29 wrote:
    Hej dziewczyny!
    Przepraszam, że tak się wtrącę bo nie jestem na bieżąco ze wszystkimi informacjami.
    Każdej z Was u których są pozytywne wieści gratuluję i trzymam kciuki! 💕
    Te z Was które pojawiły się na wątku ściskam i wierzę, że u Was również zaświeci słońce 🫂
    Ja wczoraj byłam na wizycie i odebrałam swój wynik biopsji endometrium. Wyszło 4/1 cd138.
    Brałam przez 14 dni Metronidazol, Unidox Solutab I probiotyk Crispact. Jestem już 3 tygodnie po kuracji antybiotykami.
    W przyszłym tygodniu we wtorek mam mieć w szpitalu ponowną kontrolną biopsje.
    Tylko najbardziej martwi mnie to, że jest szansa, że mogę być w ciąży bo owulacja byla i to z prawego jajnika (na tym po lewej stronie mam torbiel).
    W poniedziałek pójdę na betę i wtedy będę wiedzieć.
    Boję się, że mogło się udać a ten stan zapalny jest jeszcze niewyleczony....
    Niby lekarka uspokoja, ze to tylko kontrolna biopsja i nawet gdyby coś wyszlo, to ten stan zapalny na pewno będzie mniejszy.
    Od wczoraj tylko to mam w glowie i niepotrzebnie się nakręcam.
    Pytanie do dziewczyn, ktore tez miały stan zapalny. Czy Wam udalo się go wyleczyć po jednej serii antybiotyku?


    Potwierdzam słowa Biochemiczki, ja jestem w zdrowej ciąży mimo tego, że nie zdążyłam wyleczyć stanu zapalnego (tzn w ogóle nie zdarzyłam wziąć antybiotyku). Bierz koniecznie probiotyki, a jakby się okazało że jesteś w ciąży, polecam spytać lekarza czy może ci przepisać dodatkowo progesteron, on też ma podobno silne działanie przeciwzapalne (ja biorę cyclogest). Mój stan zapalny miał oznaczenie 5/10 jakby co. A, tylko nie wiem, czy jeśli jesteś w ciąży, to powinnaś mieć biopsję, sprawdź to wcześniej;)

    Chciałam też porozsiewac ciążowe wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 Wczoraj miałam pierwsze badania prenatalne i wszystko jest super! Dzidziuś bardzo urósł i wystrzelił i teraz jest dwa dni do przodu, mimo późnej owulacji ;)

    Trzymam za was wszystkie kciuki i kibicuję wszystkim kropkom obecnym i przyszłym 💕

    ms.paranoya, Waleria, Biochemiczka, _Dysia_, Jusia92, Daisy1, yecikowa, Dawdler34, Ninia, Dudu13, Cerva, Paola2604, Claramente, Zaczytana29, Czekająca7, Laurelli, Milunia, 19Maggie94, Edytka91, Iskierka ✨ lubią tę wiadomość

    02.25 cb💔
    10.25 cb💔

    ✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕

    🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10

    ⏸️12.02.26
    18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
    03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
    26.03.26 - 2,77 cm bobaska

    preg.png[/url]

    Jestem dobrej myśli 🙏💖
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 376 656

    Wysłany: 14 kwietnia, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Waleria wrote:
    To ja przy okazji daje również znać, że w Poznaniu działa poradnia niepowodzeń rozrodu w szpitalu na Polnej i nie trzeba mieć do niej żadnego skierowania. Przyjmują tylko we wtorki, ale terminy nie są aż tak odległe. My będziemy czekać nieco ponad miesiąc. Pierwsza wizyta u nas 5 maja, więc dam znać jak było. Z tego co mówiła mi ginekolog, to tam mogą zlecić różne badania typu kiry, trombofilia, badania nasienia. Zawsze to jakaś oszczędność 😊

    Tez będę czekać na relacje po wizycie, bo ja również pyrka ☺️

    Waleria, Claramente lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 14 kwietnia, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cerva
    Ooo ale mi miło, kochana jesteś ❤️strasznie się boję jutrzejszego dnia🙈mam nadzieję, że wszystko będzie po naszej myśli 🤞
    a jak u Ciebie masz jakieś dolegliwości? kiedy umawiasz się na USG i ile jesteś dpo?

    @ Paola bardzo się cieszę, że dobrze się czujesz i z maluszkiem też wszystko super, oby tak do końca ❤️

    Dziewczyny ja z probiotyków to polecam gynoflor dopochwowo - jest na receptę, kuracja 14 dni jest świetny, w zeszłym roku cały czas zmagałam się z zapaleniem pęcherza praktycznie co półtorej miesiąca a po tym probiotyku ponad 3 miesiące spokoju już mam, liczę że cholerstwo nie wróci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 17:50

    Paola2604, Claramente lubią tę wiadomość

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Mati01 Autorytet
    Postów: 1319 1122

    Wysłany: 14 kwietnia, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny melduję po USG jest zarodek
    Z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️❤️

    Megmery, _Dysia_, yecikowa, Biochemiczka, krakowiankq, Ninia, Daisy1, ABK, Dudu13, nadzieja09, Cień, Malinka18, Cerva, Paola2604, Jusia92, Waleria, Claramente, Zaczytana29, Mysa1111, Olcykowa, Mucha94, Czekająca7, ms.paranoya, Dawdler34, Laurelli, Milunia, 19Maggie94, Void, Edytka91, Iskierka ✨, Kata3333 lubią tę wiadomość

    Starania od 2022
    🙋🏻‍♀️ 35
    🙋🏻‍♂️30

    Nasienie ✅
    Owulacja ✅
    Hormony ✅
    AMH 2,8 ✅
    HSG ✅
    Witaminy ✅
    Kir Bx 3/5
    Kariotypy ✅
    Niedoczynność tarczycy
    12.2024 hsg z lipiodolem
    02.2025 kwalifikacja in vitro
    03.2025 scratching endometrium
    04.2025 start stymulacji, protokół krótki
    19.04 punkcja ❄️❄️❄️
    28.07 USG endometriozy= endometrioza otrzewnowa niewielkie ogniska ❌
    08.2025 naturalna ciąża
    24.09.2025 6+0 poronienie chybione💔
    21.01.2026 histeroskopia ✅
    21.03.2026 I transfer ❄️
    7dpt beta 103,82 prog 43,38
    9dpt beta 213,94 prog 35,60
    11dpt beta 477,98 prog 32,69
    13dpt beta 1061,55 prog 95,2
    17dpt beta 6906,00 prog 94,7
    20dpt beta 19435,0 prog 98,4
    14.04 I USG mamy <3 (24dpt)
    Felia zdrowa dziewczynka 🩷
    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 14 kwietnia, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megmery 🥹🥹🥹
    Czy ja dobrze kojarzę że ty na Accofilu a w sumie już pewnie po z uwagi na AA?

    Megmery lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 14 kwietnia, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Dziewczyny melduję po USG jest zarodek
    Z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️❤️



    Gratulacje 🥳🌈❤️

    Mati01 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 14 kwietnia, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Nadzieja, w piątek druga wizyta razem u dr K. (gin, widziałyśmy się tez dodatkowo i gadałyśmy na biopsji w marcu) a w poniedziałek pierwsza moja (potem wykupię dla pary) u dr J ale online przez fundację. Wydzwaniałam o ten termin od końca roku 😳 także dochodzi zmiana endokrynologa plus immunologia i andrologia. Nie mogę się doczekać poniedziałku, 450zl/30 min oh well🤑🫣
    O tak, pisałam też do fundacji w sprawie terminu, ale ceny mnie trochę przeraziły, a z racji że ja nie mam problemów z hormonami to stwierdziłam, że daruję sobie, bo bardziej potrzebuje kogoś w perspektywie też prowadzenia ciąży. Jestem na liście rezerwowej do dr S w instytucie, ale mam nadzieję że się nie doczekam bo przewidywany termin jest na listopad 😅 no jestem ciekawa Twoich wrażeń. Koniecznie daj znać!

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 14 kwietnia, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    @Cerva
    Ooo ale mi miło, kochana jesteś ❤️strasznie się boję jutrzejszego dnia🙈mam nadzieję, że wszystko będzie po naszej myśli 🤞
    a jak u Ciebie masz jakieś dolegliwości? kiedy umawiasz się na USG i ile jesteś dpo?

    @ Paola bardzo się cieszę, że dobrze się czujesz i z maluszkiem też wszystko super, oby tak do końca ❤️

    Dziewczyny ja z probiotyków to polecam gynoflor dopochwowo - jest na receptę, kuracja 14 dni jest świetny, w zeszłym roku cały czas zmagałam się z zapaleniem pęcherza praktycznie co półtorej miesiąca a po tym probiotyku ponad 3 miesiące spokoju już mam, liczę że cholerstwo nie wróci

    Na ten moment rano trochę mnie muli. I lekko pobolewają piersi. Może jestem bardziej zmęczona. Ale nie wiem na ile to serio są objawy, a na ile mój mózg chce się inaczej czuć. 🫣 okropnie mi zimno wieczorami, zasypiam w dresach. moja pierwsza ciąża obeszła się ze mną bardzo delikatnie więc tu też się raczej nie spodziewam jakichś ekstremalnych objawów. No i kilka nocy z rzędu ok. 4-5 pobudka i koniec spania. To tak miałam z Synkiem właśnie.
    USG mam umówione na 27.04 bo miałam już wcześniej zaklepaną kontrolę u ginekologa. To będzie 6+4 z OM, ale owulacja była przesunięta także może jeszcze nie być serduszka. A dziś jestem 15 dpo. 🙂 też już mam stresa przed jutrem. 😬

    🌿Mati01 pięknie 🥰🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia, 19:27

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Waleria Koleżanka
    Postów: 36 62

    Wysłany: 14 kwietnia, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Dziewczyny melduję po USG jest zarodek
    Z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️❤️

    😍 Wszystkiego dobrego ❤️❤️❤️

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👩🏼32 👨🏼34

    Starania od 08.2025
    09.2025 cb
    12.2025 CP (laparoskopia)
    03.2026 HSG ✅

    MTHFR C1286A heterozygota
    PAI-1 4G/4G (SERPINE1)

    APS ⏳
    Kariotypy ⏳
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 376 656

    Wysłany: 14 kwietnia, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati01 wrote:
    Dziewczyny melduję po USG jest zarodek
    Z bijącym serduszkiem ❤️❤️❤️❤️
    Cudowne wieści! Niech się maluch dalej dobrze rozwija! 🤞🏻🍀🌈

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Claramente Koleżanka
    Postów: 41 79

    Wysłany: 14 kwietnia, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mati01 - fantastyczne wiesci! Teraz niech sie wszystko ladnie rozwija ❤️🍀

    @Cerva - nic sie nie stresuj, wszystko bedzie dobrze - nie ma innej opcji! 🤗

    @Jusia92 - o super, jest nas wiecej! Wyslalam tez zapro 😇

    Mati01, Cerva, Jusia92 lubią tę wiadomość

    🙋🏻‍♀️ '94 🙋🏻‍♂️ '91

    09.2025 💔 10 tc
    02.2026 💔 10 tc

    🔎 Diagnostyka
    APS (zespół antyfosfolipidowy) ✅
    Trombofilia ✅
    Kariotypy ✅

    💊 Niedoczynność tarczycy leczona
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 14 kwietnia, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megmery wrote:
    Potwierdzam słowa Biochemiczki, ja jestem w zdrowej ciąży mimo tego, że nie zdążyłam wyleczyć stanu zapalnego (tzn w ogóle nie zdarzyłam wziąć antybiotyku). Bierz koniecznie probiotyki, a jakby się okazało że jesteś w ciąży, polecam spytać lekarza czy może ci przepisać dodatkowo progesteron, on też ma podobno silne działanie przeciwzapalne (ja biorę cyclogest). Mój stan zapalny miał oznaczenie 5/10 jakby co. A, tylko nie wiem, czy jeśli jesteś w ciąży, to powinnaś mieć biopsję, sprawdź to wcześniej;)

    Chciałam też porozsiewac ciążowe wiruski 🦠🦠🦠🦠🦠🦠🦠 Wczoraj miałam pierwsze badania prenatalne i wszystko jest super! Dzidziuś bardzo urósł i wystrzelił i teraz jest dwa dni do przodu, mimo późnej owulacji ;)

    Trzymam za was wszystkie kciuki i kibicuję wszystkim kropkom obecnym i przyszłym 💕
    Dziękuję Ci za tą wiadomość, jestem spokojniesza 🙈
    Biorę probiotyki, a w pon pójdę na betę, jeśli nie będzie ciąży to we wtorek biopsja kontrolna
    Bardzo się cieszę, że u Ciebie wszystko w porzadku, trzymam kciuki za Was 💕💕

    Megmery lubi tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Zaczytana29 Przyjaciółka
    Postów: 78 118

    Wysłany: 14 kwietnia, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mati09 cudownie, bardzo się cieszę i gratuluję!💕

    @Cerva trzymam kciuki za Was, nie stresuj się, wszystko będzie w porządku! 😊

    Cerva, Mati01 lubią tę wiadomość

    🙋‍♀97
    Hashimoto

    🙋‍♂ 92
    Starania od 2023

    05.2025 operacja żylaków powrózka nasiennego III stopnia

    25.11.2025 upragnione II kreski
    04.12.2025 ❤️️
    29.12.2025 💔poronienie samoistne 9+3 (zatrzymane serduszko 8+5)
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2111 2160

    Wysłany: 14 kwietnia, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mati 😍😍😍😍😍

    Mati01 lubi tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Megmery Ekspertka
    Postów: 180 296

    Wysłany: 14 kwietnia, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Megmery 🥹🥹🥹
    Czy ja dobrze kojarzę że ty na Accofilu a w sumie już pewnie po z uwagi na AA?

    Właśnie się udało bez accofilu, przez to że ciąża była niespodzianką i konsultacja u dr Jarosz zastała mnie w 7 tygodniu (czekałam od listopada czy grudnia), a mój lekarz prowadzący nie uznaje KIRów. Miałam tylko kontrolować, czy nie ma krwiaków albo odklejającej się kosmówki i wtedy w razie czego włączyć accofil (dostałam receptę na konsultacji). No, ale wszystko szło idealnie, więc nie było potrzeby. Dr Jarosz tłumaczyła mi, że czasem jest tak, że dziecko jest bardziej kompatybilne czasem mniej, dlatego czasem się udaje bez leków, to jest trochę loteria.

    Za to przy kirze AA dobrze mieć włączony progesteron, nawet jak się ma wyniki w normie, bo ten kir powoduje gorsze odżywienie zarodka, a progesteron też to trochę naprawia.

    Mati, gratulacje! Trzymam kciuki!

    Paola2604, Mati01 lubią tę wiadomość

    02.25 cb💔
    10.25 cb💔

    ✅kariotypy, regularna owulacja, poziomy witamin i minerałów, homocysteina, kortyzol, nadnercza, hormony, ferrytyna, krzywa cukrowa, wykluczona celiakia, wykluczona trombofilia, AMH 3,47 💕

    🚩insulina, ANA1 1:640 (bez choroby autoimmunologicznej), kir AA, MTHFR, cd138 5/10

    ⏸️12.02.26
    18.02.26 - 2,8 mm Sezamka
    03.03.26 - 0,67 cm i ❤️
    26.03.26 - 2,77 cm bobaska

    preg.png[/url]

    Jestem dobrej myśli 🙏💖
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 14 kwietnia, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Także wychodzi na to że w przyszły poniedziałek będzie pierwszy test. A u Ciebie jak po antybiotykach? Dobrze kojarzę że miałaś dwa na raz? Z metronidazolem? Jak się na nim czułaś? Ja miałam dużą dawkę 3x500 i miałam na nim straszne zawroty głowy 🙄
    Trzymam kciuki za poniedziałek!🤞
    Tak, brałam metronidazol 2x500 i doksycyklinę. Trochę chciało mi się po nim spać na początu, a po doksycyklinie miałam lekkie poparzenie od słońca, ale poza tym wszystko ok, żołądek daje radę 🙂

    Od kilku dni mam za to dziwny wysyp krostek na żuchwie i szyi :/ Wcześniej miałam gładką, bezproblemową cerę, a teraz nie wiem jak z nią dojść do ładu. Wprowadziłam ostatnio sporo zmian - antybiotyki, odstawiłam encorton, biorę nowy lek Aridya (progestagen). Podejrzewam, że to właśnie on może być winowajcą, bo w skutkach ubocznych ma właśnie trądzik 🙄 Świetnie 😆

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Nadziejaa2 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 14 kwietnia, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Hej, mnie lekarz z kliniki namawiał żeby przystąpić do starań już od kolejnego cyklu.
    U mnie chodzi konkretnie o transfer zarodka w in vitro.
    Nie zdecydowałam się ale tylko dlatego, że chcę wcześniej zrobić histeroskopię, a potem mieć kolejną sztuczną menopauzę, bo to zadziałało ostatnio.
    Mimo to, robię pewne przymiarki do starań naturalnych w tym cyklu bo histeroskopia dopiero w maju ;)

    Ja 12 marca miałam zabieg łyżeczkowania i lekarz mi powiedział że muszę odczekać 2 cykle. Mówi, że po jednym poronieniu i zabiegu nie jest potrzebna histeparoskopia. To czekanie do czerwca do miesiączki jest dla mnie straszne. Też czekam na transfer ostatniego zarodka. Trzecie podejście😏

    3.2015 r. Synek🥰
    9 lat starań od września 2025 r. Ivf
    Kariotypy ok
    3 zarodki
    11.2025 r. Zarodek się nie przyjął
    12.03.2026 r. 10 tydzień (8/9 tydzień zatrzymanie serduszka) poronienie zatrzymane💔
    Trombofilia, hashimoto zatrzymane , a w zamian guzy łagodne na tarczycy.
‹‹ 176 177 178 179 180 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ