Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 22 kwietnia, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    O ile dobrze pamiętam to w poniedziałek dr pow że ja estradiol w drugiej fazie <200 to estrofem ale zobaczymy co mi wyjdzie. Prog mi za szybko spadał w 8-9dpo i dalej więc jestem obstawiona 🫡

    Hmm… to ja znów mam info że w 2-5 dc powinien być <50 pg/ml, a po owulacji 120-200(max 220)

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 22 kwietnia, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Mq1991 a no to podobnie słyszałam. Kciuki żeby udało się jak najszybciej podejść do transferu. Trzymam ogromnie kciuki !

    🌿Olcykowa co tam u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 13:16

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 22 kwietnia, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, przychodzę z wątku listopadowego, niestety dziś pożegnałam moje 10 tygodniowe dziecko 😭💔 krwiak który zdiagnozowano w niedzielę , uznano że jest średni i nie zagraża, wczoraj silne skurcze - ciąża była prawidłowa i bezpieczna, dziś brak echa i odklejona kosmowka.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 22 kwietnia, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam podejrzenie że krwiak został spowodowany heparyną i acardem, nie wiem czy potrzebnie brałam.
    Mam jedynie nieprawidłowość w PAI-1 , białko c i s sprawdzone na super poziomie. W poniedziałek immunolog kazała odstawić acard i heparynę.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 22 kwietnia, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Awokado30 przeogromnie mi przykro. Widzę, że długa droga już za Tobą. 😭

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Czekająca7 Koleżanka
    Postów: 44 24

    Wysłany: 22 kwietnia, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Cześć dziewczyny, przychodzę z wątku listopadowego, niestety dziś pożegnałam moje 10 tygodniowe dziecko 😭💔 krwiak który zdiagnozowano w niedzielę , uznano że jest średni i nie zagraża, wczoraj silne skurcze - ciąża była prawidłowa i bezpieczna, dziś brak echa i odklejona kosmowka.

    Bardzo mi przykro :( Jeszcze zaświeci słońce, pomimo tego, że teraz jest tak ciężko <3 Wysyłam dużo sił <3

    01.2026 - poronienie samoistne 5/6 tydzień
    04.2026 - poronienie zatrzymane 9 tydzień (rozwój zatrzymany w 6/7 tygodniu)
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 314 408

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Cześć dziewczyny, przychodzę z wątku listopadowego, niestety dziś pożegnałam moje 10 tygodniowe dziecko 😭💔 krwiak który zdiagnozowano w niedzielę , uznano że jest średni i nie zagraża, wczoraj silne skurcze - ciąża była prawidłowa i bezpieczna, dziś brak echa i odklejona kosmowka.
    O nie, Awokado30, bardzo mi przykro, że tu trafiłaś :( pamiętam Cie z wątku 😞 możesz liczyć na Nasze wsparcie 🫂

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 104 213

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mq1991 mam nadzieję, że ta zmiana immunologa i to nowe spojrzenie uzupełni ten brakujący puzzelek. Bardzo mocno trzymam kciuki!

    @awokado30 patrząc na drogę, którą już przeszłaś, aż się serce łamie 😢 strasznie mi przykro :((

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Yecikowa powtarzałaś dziś betę ?

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 104 213

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Yecikowa powtarzałaś dziś betę ?

    Tak, beta 103,54, czyli wzrost ponad 4x; progesteron 40,15. Także póki co chyba jest dobrze 😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia, 15:24

    Czekająca7, Cerva, nadzieja09, Mq1991, Jusia92, Daisy1, Paola2604, Biochemiczka, _Dysia_, Dudu13, Cień, Peachy, Laurelli lubią tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Peachy Ekspertka
    Postów: 127 77

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Awokado30, tak mi przykro 😔

    👩 PCOS fenotyp D + endometrioza I st. + adenomioza
    MTHFR c.665C>T Układ homozygotyczny
    SERPINE1 c.-820_-817G(4_5) Układ homozygotyczny
    👨 morfologia 0-3%
    kariotypy 🆗

    2025.08 - stymulacja letrozolem + ovitrelle
    2025.09 - beta 129,40 → 3169,22
    cp 6 tyg, laparo, zachowany jajowód

    2026 - stymulacja letrozolem
    2026.03/04 - beta 24,75 → 7783.89
    6+3 💔 puste jajo, farmakologia
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 22 kwietnia, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yecikowa wrote:
    Tak, beta 103,54, czyli wzrost ponad 4x; progesteron 40,15. Także póki co chyba jest dobrze 😊

    Przepięknie rośnie. ❤️

    Cień, yecikowa lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7434 16452

    Wysłany: 22 kwietnia, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado, ogromnie mi przykro 😔 Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca, strasznie to wszystko niesprawiedliwe 🥺

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 377 669

    Wysłany: 22 kwietnia, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva, yecikowa, gratuluje ładnych przyrostów ☺️ i dalej trzymam kciuki! 🤞🏻🍀

    Awokado30, bardzo mi przykro, że do nas dołączasz 😔
    Mój ginekolog też jest zdania, że na PAI-1 daje się acard i heparynę, ale po przeczytaniu Twojej wiadomości widzę, że to nie zawsze jest takie zero jedynkowe. Dodatkowo wiadomość Mq1991 daje trochę do myślenia, co do tych magicznych leków (przynajmniej ja tak do tej pory o nich myślałam!).

    Milunia, a masz jakieś objawy tego obniżonego estrogenu? Czy tylko wykryłaś w badaniach? Ja jedynie słyszałam, że idealnie jak 7 dpo stosunek estrogenu do progesteronu wynosi 10:1

    yecikowa lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 22 kwietnia, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Awokado30 tak bardzo mi przykro...💔 To tak niesprawiedliwe, aż brakuje słów. Ściskam Cię mocno w myślach. Mam nadzieję, że masz przy sobie męża albo kogoś bliskiego, kto może Cię teraz wesprzeć. Trzymaj się, kochana...

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 22 kwietnia, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia92 wrote:
    Cerva, yecikowa, gratuluje ładnych przyrostów ☺️ i dalej trzymam kciuki! 🤞🏻🍀

    Awokado30, bardzo mi przykro, że do nas dołączasz 😔
    Mój ginekolog też jest zdania, że na PAI-1 daje się acard i heparynę, ale po przeczytaniu Twojej wiadomości widzę, że to nie zawsze jest takie zero jedynkowe. Dodatkowo wiadomość Mq1991 daje trochę do myślenia, co do tych magicznych leków (przynajmniej ja tak do tej pory o nich myślałam!).

    Milunia, a masz jakieś objawy tego obniżonego estrogenu? Czy tylko wykryłaś w badaniach? Ja jedynie słyszałam, że idealnie jak 7 dpo stosunek estrogenu do progesteronu wynosi 10:1

    Wyszło w badaniach. Nie mam żadnych objawów, a przynajmniej żadnych z tych, o których wszędzie się pisze, chyba że o czymś nie wiem… Jedyne co by mnie mogło niepokoić to np. w tym cyklu, to od wczoraj- 23 dc i dziś delikatne plamienia kawa z mlekiem. Nigdy nie miałam żadnych bóli piersi, bóli podczas miesiączki, krótkich czy długich cykli…

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 377 669

    Wysłany: 22 kwietnia, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milunia wrote:
    Wyszło w badaniach. Nie mam żadnych objawów, a przynajmniej żadnych z tych, o których wszędzie się pisze, chyba że o czymś nie wiem… Jedyne co by mnie mogło niepokoić to np. w tym cyklu, to od wczoraj- 23 dc i dziś delikatne plamienia kawa z mlekiem. Nigdy nie miałam żadnych bóli piersi, bóli podczas miesiączki, krótkich czy długich cykli…
    Pytam, bo również podejrzewam, że mogę mieć problem z estrogenem/progesteronem po owulacji. Dwa razy badałam 7 dpo i raz estradiol 175 (progesteron 13,5) a raz 108 (progesteron 16,9). I tak jak wynik proga mnie nie martwi, tak jest podejrzenie, że za szybko spada, ale będę to badać w tym cyklu. Tak jak Ty nie mam żadnych objawów, ani nie bolą mnie piersi, okres jest po prostu okresem, bez bólów i po poronieniu miewam plamienia przed okresem, ale max 3 dni wcześniej i nie w każdym cyklu. A Ty na długo przed okresem masz plamienia? Czy lekarz Ci włączył jakieś leki?

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Bratek3738 Koleżanka
    Postów: 71 12

    Wysłany: 22 kwietnia, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusia92 wrote:
    Pytam, bo również podejrzewam, że mogę mieć problem z estrogenem/progesteronem po owulacji. Dwa razy badałam 7 dpo i raz estradiol 175 (progesteron 13,5) a raz 108 (progesteron 16,9). I tak jak wynik proga mnie nie martwi, tak jest podejrzenie, że za szybko spada, ale będę to badać w tym cyklu. Tak jak Ty nie mam żadnych objawów, ani nie bolą mnie piersi, okres jest po prostu okresem, bez bólów i po poronieniu miewam plamienia przed okresem, ale max 3 dni wcześniej i nie w każdym cyklu. A Ty na długo przed okresem masz plamienia? Czy lekarz Ci włączył jakieś leki?



    Hej
    Podzielę się swoją historią , mam estradiol zawsze w dolnej granicy normy ale za to dość wysoki progesteron więc lekarze mówią że jest ok. Miewałam cykle z plaminiami tak 3/4dni przed moesiaczka i okazało się wtedy że miałam polipy w endometrium. Często nie są widoczne na uzg w moim przypadku tak było no chyba że są duże. Po usunięciu plamienia się skończyły i wszystko wróciło do normy. Warto zrobić np mini histeroskopie aby to wykluczyć bo to częste przy obniżonym estradiolu

    Milunia, Jusia92 lubią tę wiadomość

  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 22 kwietnia, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Cześć dziewczyny, przychodzę z wątku listopadowego, niestety dziś pożegnałam moje 10 tygodniowe dziecko 😭💔 krwiak który zdiagnozowano w niedzielę , uznano że jest średni i nie zagraża, wczoraj silne skurcze - ciąża była prawidłowa i bezpieczna, dziś brak echa i odklejona kosmowka.

    Przytulam mocno 🫂

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 22 kwietnia, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mq1991 wow, to naprawdę pokazuje, jak bardzo mogą się różnić zalecenia nawet wśród specjalistów. Zaciekawiłaś mnie tą grupą krwi, nigdy wcześniej o tym nie słyszałam, sama mam 0 Rh-. Dobrze, że zasięgnęłaś drugiej opinii. Mam nadzieję, że te nowe zalecenia to będzie krok ku szczęśliwej ciąży ☘️🤞

    Cień lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementy w ciąży – co naprawdę jest potrzebne?

Ciąża to czas pełen radości, ale i wyzwań. Jednym z najważniejszych aspektów, o które należy zadbać, jest odpowiednie odżywianie. Kobiety w ciąży często słyszą o konieczności suplementacji, ale które składniki są naprawdę niezbędne?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ