Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 350 281

    Wysłany: 21 kwietnia, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Dudu a podzielisz się proszę nazwiskiem tej pani doktor? Przydałoby mi się to na „za jakiś czas”. Może być na priv, wyślę Ci zaproszenie. Będę wdzieczna!

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 73 192

    Wysłany: 21 kwietnia, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Dzięki za polecajki supli, i ja skorzystam:)
    W maju muszę zamówić: NAC, magnez (my lubimy z norsa complemag), cynk, Q10 😅 Q10 super wpływa na jakość 🫧 Choć to droga suplementacja i myślę czy nie zrobić przerwy bo od końca roku cisnę 1x200🤑
    NAC przez gin w IR mia rozpisane 3-8DC i tak biorę.
    Natomiast wczoraj dr zalecila mi 2x3 wiesiołka przez cały cykl 😮i że to ma działanie na podwyższenie moich androgenów - muszę dziś o tym poczytać 😵
    Oeparol jest tani ale jedno opakowanie na 10 dni… No myślę że do owu a po owu będę zmniejszać ;) mi się w formie oleju nie sprawdził bo zapominałam, gdzie trzymam się supli sztywno i pudełeczka w domu/pracy ;) najbliższy tydzień na urlop biorę tylko leki (euthyrox, acard,metfo, prg) i jakiś probiotyk ze sobą a po powrocie sprawdzę onkopakiet. Mam nadzieję że 1.5 tyg przerwy będzie ok. Ekspert kosmetyczny z IG (trycholog) która poleca ten pakiet i napisała mi że 5 dni od supli jest ok.

    Dziewczyny a o co chodzi z tym onkopakietem?
    Jeśli już gdzieś było, przepraszam za powtórkę, ale próbowałam przekopać się wstecz i nie znalazłam ;)

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 21 kwietnia, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    May-girl wrote:
    Dziewczyny a o co chodzi z tym onkopakietem?
    Jeśli już gdzieś było, przepraszam za powtórkę, ale próbowałam przekopać się wstecz i nie znalazłam ;)
    Jest takie badanie które nazywa się onkopakiet. Można je zrobić np w diagnostyce. Generalnie jest to autorskie badanie prof. Lubińskiego który robił badania na temat tego w jaki sposób te 6 pierwiastków które są w tym pakiecie wpływa na ryzyko wystąpienia nowotworu. Jeśli chodzi o płodność to są tam bardzo ważne pierwiastki: selen cynk i miedź, których powinna być odpowiednia ilość, a także metale ciężkie kadm ołów i arsen które w nadmiarze podobno również mogą negatywnie wpływać na płodność. U profesor Stachowskiej jest ciekawy podcast z profesorem Lubińskim w którym tłumaczy w jaki sposób badali te zależności i tworzyli ten pakiet badań.

    Ja robiłam z mężem i zakresy normy są zależne od wieku i płci. Mój mąż miał wszystko w normie jedynie cynk za nisko. U mnie natomiast wszystko rozjechane, ale minimalnie. Jak rok temu robiłam pierwszy raz sam cynk,selen i miedź (bo są dwie wersje onkopakietu) to byłam w szoku bo myślałam że wyjdzie mi niedobór selenu, a nadmiar cynku (według tego co jem i jak czytałam w jakich produktach są zawarte) a wyszło całkowicie odwrotnie. W tym roku też wyszedł mi niedobór cynku, ale dodatkowo jeszcze miedzi więc biorę teraz cynk z miedzą.

    Dudu13, Cerva, Daisy1 lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 73 192

    Wysłany: 21 kwietnia, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Jest takie badanie które nazywa się onkopakiet. Można je zrobić np w diagnostyce. Generalnie jest to autorskie badanie prof. Lubińskiego który robił badania na temat tego w jaki sposób te 6 pierwiastków które są w tym pakiecie wpływa na ryzyko wystąpienia nowotworu. Jeśli chodzi o płodność to są tam bardzo ważne pierwiastki: selen cynk i miedź, których powinna być odpowiednia ilość, a także metale ciężkie kadm ołów i arsen które w nadmiarze podobno również mogą negatywnie wpływać na płodność. U profesor Stachowskiej jest ciekawy podcast z profesorem Lubińskim w którym tłumaczy w jaki sposób badali te zależności i tworzyli ten pakiet badań.

    Ja robiłam z mężem i zakresy normy są zależne od wieku i płci. Mój mąż miał wszystko w normie jedynie cynk za nisko. U mnie natomiast wszystko rozjechane, ale minimalnie. Jak rok temu robiłam pierwszy raz sam cynk,selen i miedź (bo są dwie wersje onkopakietu) to byłam w szoku bo myślałam że wyjdzie mi niedobór selenu, a nadmiar cynku (według tego co jem i jak czytałam w jakich produktach są zawarte) a wyszło całkowicie odwrotnie. W tym roku też wyszedł mi niedobór cynku, ale dodatkowo jeszcze miedzi więc biorę teraz cynk z miedzą.

    Wielkie dzięki, posłucham też podcastu❤️

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam te badania pierwiastków w ramach opieki w centrum genetyki nowotworów. Jeśli ktoś z Waszej najbliższej rodziny chorował to warto sprawdzić czy jest takie w waszym mieście. Ja dostałam skierowanie od rodzinnego, bo chorowała mama. Jak wyszły mi mutacje to co jakiś czas mamy tam kontrolę i różne badania. 🙂

    Beta z dziś 8865,74 🥹🌿

    nadzieja09, Dawdler34, Paola2604, ABK, aszin, Dudu13, Niecierpliwa_, Biochemiczka, Daisy1, Zaczytana29, _Dysia_, Fox, 19Maggie94, yecikowa, Ninia, Olcykowa, Sigi133, Waleria, Milunia, Jusia92, Laurelli, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 381 474

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Ja mam te badania pierwiastków w ramach opieki w centrum genetyki nowotworów. Jeśli ktoś z Waszej najbliższej rodziny chorował to warto sprawdzić czy jest takie w waszym mieście. Ja dostałam skierowanie od rodzinnego, bo chorowała mama. Jak wyszły mi mutacje to co jakiś czas mamy tam kontrolę i różne badania. 🙂

    Beta z dziś 8865,74 🥹🌿

    Gratuluję bety! Trzymam kciuki ☺️
    A podpowiedz proszę należysz do genetyki w Toruniu czy w Bydgoszczy? Trzeba się umawiać do genetyka po skierowanie?

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Ja mam te badania pierwiastków w ramach opieki w centrum genetyki nowotworów. Jeśli ktoś z Waszej najbliższej rodziny chorował to warto sprawdzić czy jest takie w waszym mieście. Ja dostałam skierowanie od rodzinnego, bo chorowała mama. Jak wyszły mi mutacje to co jakiś czas mamy tam kontrolę i różne badania. 🙂

    Beta z dziś 8865,74 🥹🌿
    Gratulacje 🥺🥺🥺

    Cerva lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 314 408

    Wysłany: 21 kwietnia, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Ja mam te badania pierwiastków w ramach opieki w centrum genetyki nowotworów. Jeśli ktoś z Waszej najbliższej rodziny chorował to warto sprawdzić czy jest takie w waszym mieście. Ja dostałam skierowanie od rodzinnego, bo chorowała mama. Jak wyszły mi mutacje to co jakiś czas mamy tam kontrolę i różne badania. 🙂

    Beta z dziś 8865,74 🥹🌿
    pięknie ! rośnij Kropeczku ❤️❤️❤️

    Cerva lubi tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola2604 wrote:
    Gratuluję bety! Trzymam kciuki ☺️
    A podpowiedz proszę należysz do genetyki w Toruniu czy w Bydgoszczy? Trzeba się umawiać do genetyka po skierowanie?

    Toruń. Nie, skierowanie miałam od lekarza rodzinnego 🙂

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 21 kwietnia, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa, poszło napisałam :)
    Cerva, 😍😍 gratulacje! Jak się czujesz?

    Onkopakiet to dla mnie tak na wyrost nazwa i taki „skrót myślowy” ekspert kosmetyczny to fajnie wyjaśnia. Po prostu to są metale ciężkie i w tym pakiecie jest najtaniej niż osobno. Można kupić ponoć przez stronę centrum nowe życie za 150 (najtaniej) i zrealizować w każdej diagnostyce. Jeszcze tego nie eksplorowałam, na początku maja to zrobię :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 14:43

    Niecierpliwa_, Daisy1 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 21 kwietnia, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Niecierpliwa, poszło napisałam :)
    Cerva, 😍😍 gratulacje! Jak się czujesz?

    Onkopakiet to dla mnie tak na wyrost nazwa i taki „skrót myślowy” ekspert kosmetyczny to fajnie wyjaśnia. Po prostu to są metale ciężkie i w tym pakiecie jest najtaniej niż osobno. Można kupić ponoć przez stronę centrum nowe życie za 150 (najtaniej) i zrealizować w każdej diagnostyce. Jeszcze tego nie eksplorowałam, na początku maja to zrobię :)
    Ostrzegam tylko że na wynik czeka się około miesiąca. Strasznie długo to trwa, bo wysyłają to tam chyba do tego centrum prof Lubińskiego

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 350 281

    Wysłany: 21 kwietnia, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cerva, ogromne gratulacje!!


    Zainteresowałyście mnie tym onkopakietem, chyba sobie też to zrobię. Akurat jadę niedługo do diagnostyki to od razu to sprawdzę. I faktycznie @Dudu przez to Nowe Życie jest sporo taniej niż bezpośrednio na diag.pl, dzięki za podrzucenie!

    Cerva, Dudu13 lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 21 kwietnia, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    Przyszły moje wyniki i chyba są takie „średnie”. Mam wrażenie, że sam Encorton może być za mało. Zobaczymy, co na to powie dr Jarosz i jakie leczenie zaproponuje.

    Ocena cytokin i współczynnika Th1/Th2:
    Interferon gamma ↓ 79,0 pg/ml (293,3 — 1044,6)
    TNF alfa ↑ 2088,0 pg/ml (322,3 — 1376,6)
    Interleukina 10 ↓ 557,0 pg/ml (695,6 — 3048,4)
    Interleukina 4 31,0 pg/ml (20,0 — 120,2)
    Interleukina 5 ↓ 19,0 pg/ml (20,0 — 59,8 )
    Interleukina 2 ↑ 77,0 pg/ml (20,0 — 62,5)
    Wskaźniki:
    IFN/IL4 ↓ 2,5 (36,7 — 175,0)
    TNF/IL4 67,4 (19,7 — 149,5)
    IFN/IL10 ↓ 0,1 (1,2 — 3,0)
    TNF/IL10 ↑ 3,7 (0,7 — 2,8 )

    Test IMK (MultiTest):
    Limfocyty T 81,0% (60,0 — 82,0)
    Limfocyty B 11,0% (7,0 — 23,0)
    Limfocyty helper CD3+/CD4+ ↑ 52,0% (30,0 — 51,0)
    Limfocyty supresor CD3+/CD8+ 30,0% (19,0 — 39,0)
    CD4/CD8 1,7 (0,8 — 2,5)
    Komórki NK 8,0% (7,0 — 24,0)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 15:53

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 381 474

    Wysłany: 21 kwietnia, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Toruń. Nie, skierowanie miałam od lekarza rodzinnego 🙂

    Dzięki za info. Ja należę do Bydgoszczy , popytam na następnej wizycie ☺️

    Cerva lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 21 kwietnia, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Dudu13 ogólnie czuję się dobrze. Pierwsza ciąża też była łaskawa. Ale jakieś tam objawy są więc się cieszę. Dziś strasznie swędzą mnie piersi/sutki, szybciej się męczę więc zdarza mi się uciąć drzemkę razem z Synkiem. I mdłości rano, ale delikatne. No mam nadzieję, że będzie dobrze tym razem, wysokość bety zbliżona do tych z Synkiem. A w poprzedniej ciąży tak jak dziś (22 dpo) miałam niecałe 2000. Także różnica spora.

    🌿Nadzieja tak, my też tak długo czekamy. To chyba standard wszędzie. Przeczytajcie sobie Dziewczyny jak się przygotować do tego badania pierwiastków, bo tam niektórych rzeczy trzeba unikać w diecie.

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 21 kwietnia, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w pierwszej ciąży polubiłam się z miękkimi sportowymi prostymi TANIMI 👙 z HM. Mam do tej pory, ból 🍒 był realny :D
    Taaak, trzeba ograniczyć ryż, ryby i olej rybne na kilka dni przed. Dodatkowo suple odstawić. Ja to robię bardziej by zobaczyć czy się wysyciłam cynkiem z miedzią i selenem. W maju nie planuję za dużo badań z🩸bo to USG eksperckie chce już odhaczyć i to tez 800 zł 🫠🫢 a jak dojdzie leczenie stanu zapalnego to też antybiotyki i probiotyki swoje kosztują. Męża wyślę na HP na antygen choć pewnie też ma jak i ja mam 💁‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia, 18:03

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 104 207

    Wysłany: 21 kwietnia, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Ja mam te badania pierwiastków w ramach opieki w centrum genetyki nowotworów. Jeśli ktoś z Waszej najbliższej rodziny chorował to warto sprawdzić czy jest takie w waszym mieście. Ja dostałam skierowanie od rodzinnego, bo chorowała mama. Jak wyszły mi mutacje to co jakiś czas mamy tam kontrolę i różne badania. 🙂

    Beta z dziś 8865,74 🥹🌿

    Pięknie 🥰

    Cerva lubi tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 759 1461

    Wysłany: 21 kwietnia, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    A teraz będziesz mieć powtarzaną biopsję żeby zobaczyć efekt leczenia czy jaki jest plan?
    Dr zalecił mi ponowne histero, ze względu na mięśniaki, widoczny stan zapalny i cechy adenomiozy. Biorę też lek na endometriozę i ma to dodatkowo pomóc w "wyciszeniu" ognisk chorobowych. Mam nadzieję, że za miesiąc będzie widać poprawę 🙂🤞

    Cerva lubi tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 314 408

    Wysłany: 22 kwietnia, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was stosuje Arginine ? czytałam, że pomaga w ukrwieniu endometrium, a to z kolei pomaga zagnieżdżeniu zarodka.
    Pytanie, czy jest sens pp ? Ma któraś z Was, z tym jakieś doświadczenie?

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • ABK Autorytet
    Postów: 6403 4534

    Wysłany: 22 kwietnia, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Czy któraś z Was stosuje Arginine ? czytałam, że pomaga w ukrwieniu endometrium, a to z kolei pomaga zagnieżdżeniu zarodka.
    Pytanie, czy jest sens pp ? Ma któraś z Was, z tym jakieś doświadczenie?

    A próbowałaś reswerator i omega 3?

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ