Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 7 maja, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Dziś wynik bety 26 w 8dpt (2dni temu 12,5).
    Takie mamy 🐢 tempo. Zobaczymy czy wystrzeli czy nie 🤷‍♀️

    Czyli jest 100%. Nie puszczamy kciuków. ✊❤️
    Kiedy beta dla kliniki?

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 7 maja, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Dziś wynik bety 26 w 8dpt (2dni temu 12,5).
    Takie mamy 🐢 tempo. Zobaczymy czy wystrzeli czy nie 🤷‍♀️
    Podwoiła się 🥰 trzymamy kciuki dalej!

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1464

    Wysłany: 7 maja, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Dziś wynik bety 26 w 8dpt (2dni temu 12,5).
    Takie mamy 🐢 tempo. Zobaczymy czy wystrzeli czy nie 🤷‍♀️

    Trzymamy kciuki, nie puszczamy ✨🍀💖🫶 każdy organizm inaczej się rozpędza 🤗✨😗

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 7 maja, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki

    ✊️🌈 jesteśmy z Tobą

    Rafiki, Laurelli lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 7 maja, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @yeciokowa

    @Paola2604

    Nie puszczam kciuków🤞Rośniecie zdrowo.🧡

    yecikowa, Paola2604 lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1465

    Wysłany: 7 maja, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cerva, powodzenia jutro!✊️☘️

    @Rafiki, podwoiło się i to jest najważniejsze💫 Niech maluszki dalej się wgryzają i robią swoje✊️☘️

    Cień, Cerva, Rafiki lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 106 223

    Wysłany: 7 maja, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Dziś wynik bety 26 w 8dpt (2dni temu 12,5).
    Takie mamy 🐢 tempo. Zobaczymy czy wystrzeli czy nie 🤷‍♀️

    Czyli przyrost prawidłowy!
    Czekamy na kolejny taki przyrost za 2 dni!
    Nie puszczam kciuków !

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 8 maja, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cerva

    Kciuki za dzisiejsze USG🤞❤️🍀

    Cerva lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 8 maja, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prawie miesiąc temu bo 11.04 miałam ta aspiracje próżniowa, wczoraj sprawdziłam betę i jest 4,8, za ile mogę się spodziewać miesiączki?
    I czy mogę powiedzmy za 2-3tyg zbadać amh

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 8 maja, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Prawie miesiąc temu bo 11.04 miałam ta aspiracje próżniowa, wczoraj sprawdziłam betę i jest 4,8, za ile mogę się spodziewać miesiączki?
    I czy mogę powiedzmy za 2-3tyg zbadać amh
    W przypadku tak niskiej bety więcej powiedziałby obraz jajników, niż sam wynik. Ciężko powiedzieć, zazwyczaj okres pojawia się do tych 6 tygodniu po poronieniu.

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 8 maja, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Prawie miesiąc temu bo 11.04 miałam ta aspiracje próżniowa, wczoraj sprawdziłam betę i jest 4,8, za ile mogę się spodziewać miesiączki?
    I czy mogę powiedzmy za 2-3tyg zbadać amh
    ale ładnie Ci beta spadła.
    Z tego co wiem to spadek bety -> owulacja (lub cykl bezowulacyjny) -> miesiączka
    ale tak jak aszin napisała, raczej już tylko USG coś powie niż sam wynik bety

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 8 maja, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) pozwolę sobie dać mały update co u mnie. W weekend będzie równo 6 tyg.po poronieniu. Dziś jestem 11 dni po podaniu Ovitrelle. 10 dnia po potwierdzone, że się wypłukał. Przyznam nieśmiało, że trochę się staraliśmy, a ja wspomogłam się niektórymi lekami jak do transferu. Nie liczę na cud bo nigdy nie udało się naturalnie ale po tym jak zobaczyłam ten pęcherzyk 21mm na wizycie to stwierdziłam, że czemu nie spróbować? Pewnie jutro lub w niedzielę zrobię test, w pon betę przy okazji rutynowych badań przed transferem (tsh, ferrytyna itd.) Przyznam, że trochę głupio się z tym czuję bo miałam dać sobie odpocząć a szykuję sobie po prostu kolejne rozczarowanie.

    Cerva lubi tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 8 maja, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ABK ładnie spadła. A w szpitalu Ci sprawdzali jaka mialas?
    Ja końcem kwietnia miałam 50 z hakiem, ale chyba nie będę sprawdzać ponownie.

    @krakowianq, zrobiłaś to co czułaś, chyba wszystkie wiemy jak ciężko jest odpuścić chociaż na chwilę i łapiemy każdą szanse. Trzymam kciuki!!


    Ja już mam wyniki kariotypów - tutaj na szczęście ok. Będę mieć przy ivf rozterkę czy robić pgt-a od razu.

    Z pakietu badań na Trombofilie wyszło mi kilka mutacji hetero. Jeszcze tego nie konsultowałam z zadnym lekarzem. Z tego co czytam to głównie trzeba pilnować poziomu homocysteiny i tych form metylowanych Wit b. Już się po poronieniu na nie przerzuciłam, bo miałam problem z wyregulowaniem b12 zwykłymi supłami.

    * MTHFR C677T — heterozygota (C/T)
    * MTHFR A1298C — heterozygota (A/C)
    * PAI-1 (SERPINE1) 675 4G/5G — heterozygota

    Czy któraś z Was może ma podobne mutacje i dostała jakieś inne wskazania? Czytałam też że przy pai 1 część lekarzy zaleca acard lub nawet heparynę w ciąży, ale teorie widzę są rozne.

    krakowiankq lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 384 474

    Wysłany: 8 maja, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @ABK ładnie spadła. A w szpitalu Ci sprawdzali jaka mialas?
    Ja końcem kwietnia miałam 50 z hakiem, ale chyba nie będę sprawdzać ponownie.

    @krakowianq, zrobiłaś to co czułaś, chyba wszystkie wiemy jak ciężko jest odpuścić chociaż na chwilę i łapiemy każdą szanse. Trzymam kciuki!!


    Ja już mam wyniki kariotypów - tutaj na szczęście ok. Będę mieć przy ivf rozterkę czy robić pgt-a od razu.

    Z pakietu badań na Trombofilie wyszło mi kilka mutacji hetero. Jeszcze tego nie konsultowałam z zadnym lekarzem. Z tego co czytam to głównie trzeba pilnować poziomu homocysteiny i tych form metylowanych Wit b. Już się po poronieniu na nie przerzuciłam, bo miałam problem z wyregulowaniem b12 zwykłymi supłami.

    * MTHFR C677T — heterozygota (C/T)
    * MTHFR A1298C — heterozygota (A/C)
    * PAI-1 (SERPINE1) 675 4G/5G — heterozygota

    Czy któraś z Was może ma podobne mutacje i dostała jakieś inne wskazania? Czytałam też że przy pai 1 część lekarzy zaleca acard lub nawet heparynę w ciąży, ale teorie widzę są rozne.

    Ja mam MTHFR 1298 i pai, ale homo. Biorę acard 150 i heparynę. Nie wiem czy to standardowy zestaw , ale dostałam go , bo ja miałam kilka strat. Póki co jest ok. Zalecenie od ginekologa i immunologa.

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 106 223

    Wysłany: 8 maja, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @ABK ładnie spadła. A w szpitalu Ci sprawdzali jaka mialas?
    Ja końcem kwietnia miałam 50 z hakiem, ale chyba nie będę sprawdzać ponownie.

    @krakowianq, zrobiłaś to co czułaś, chyba wszystkie wiemy jak ciężko jest odpuścić chociaż na chwilę i łapiemy każdą szanse. Trzymam kciuki!!


    Ja już mam wyniki kariotypów - tutaj na szczęście ok. Będę mieć przy ivf rozterkę czy robić pgt-a od razu.

    Z pakietu badań na Trombofilie wyszło mi kilka mutacji hetero. Jeszcze tego nie konsultowałam z zadnym lekarzem. Z tego co czytam to głównie trzeba pilnować poziomu homocysteiny i tych form metylowanych Wit b. Już się po poronieniu na nie przerzuciłam, bo miałam problem z wyregulowaniem b12 zwykłymi supłami.

    * MTHFR C677T — heterozygota (C/T)
    * MTHFR A1298C — heterozygota (A/C)
    * PAI-1 (SERPINE1) 675 4G/5G — heterozygota

    Czy któraś z Was może ma podobne mutacje i dostała jakieś inne wskazania? Czytałam też że przy pai 1 część lekarzy zaleca acard lub nawet heparynę w ciąży, ale teorie widzę są rozne.

    Mi ginekolog powiedziała, ze mutacje MTHFR sa bardzo popularne i tutaj trzeba zwrócić uwagę na odpowiednią formę kwasu foliowego.
    Mam tez taka sama mutacje PAI-1, z tym, ze dodatkowo jeszcze mutacje V-Leiden i od pozytywnego testu mam wdrożoną heparynę.

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 8 maja, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @ABK ładnie spadła. A w szpitalu Ci sprawdzali jaka mialas?
    Ja końcem kwietnia miałam 50 z hakiem, ale chyba nie będę sprawdzać ponownie.

    @krakowianq, zrobiłaś to co czułaś, chyba wszystkie wiemy jak ciężko jest odpuścić chociaż na chwilę i łapiemy każdą szanse. Trzymam kciuki!!


    Ja już mam wyniki kariotypów - tutaj na szczęście ok. Będę mieć przy ivf rozterkę czy robić pgt-a od razu.

    Z pakietu badań na Trombofilie wyszło mi kilka mutacji hetero. Jeszcze tego nie konsultowałam z zadnym lekarzem. Z tego co czytam to głównie trzeba pilnować poziomu homocysteiny i tych form metylowanych Wit b. Już się po poronieniu na nie przerzuciłam, bo miałam problem z wyregulowaniem b12 zwykłymi supłami.

    * MTHFR C677T — heterozygota (C/T)
    * MTHFR A1298C — heterozygota (A/C)
    * PAI-1 (SERPINE1) 675 4G/5G — heterozygota

    Czy któraś z Was może ma podobne mutacje i dostała jakieś inne wskazania? Czytałam też że przy pai 1 część lekarzy zaleca acard lub nawet heparynę w ciąży, ale teorie widzę są rozne.

    Nie w szpitalu nie sprawdzali, za ok 2 tyg lecimy na wakacje odpocząć i mam nadzieję że wtedy nie dostanę okresu.

    Na przyszły tydzień umówiłam się do ginekologa na lux med. Zobaczymy co powie
    Jeśli chodzi o pgt sama się zastanawiam z racji wieku, przy prawidłowych kariotypach puste jajo płodowe będę traktowała jako wypadek

    Jeśli chodzi o te mutacje to chyba heparyna plus acard, chociaż w ciazy trzeba uważać na krwiaki.
    Ja cały czas się bije z myslalmi czy histeroskopie robić gdzieś w Warszawie na nfz czy jechać znowu do nowego Sącza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 12:55

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 8 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy przy przyjmowaniu encortonu też miałyście podwyższoną insulinę? Chyba to efekt uboczny leku z tego co czytam, ale insulina wyszła mi 12.9 to wydaje mi się całkiem wysoka. Zazwyczaj miałam około 7-8. Za to glukoza 83 także może insulina mocno pracuje żeby ta podwyższona glukozę przez encorton poprawic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 14:13

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Biochemiczka Autorytet
    Postów: 846 2090

    Wysłany: 8 maja, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj byłam u genetyka (odebrać ryzyka z prenatalnych - niziutkie, niższe nie w pierwszej ciąży 😊) i akurat pogadałyśmy o tych mutacjach trombofilii. PAI (homo a hetero tym bardziej) bez mutacji V Leiden, nie ma znaczenia klinicznego. Ja mam PAI hetero i MTHFR A1298 homo i tylko pilnuje homocysteiny. Mimo brania form metylowanych, musiałam ja zbijać dodatkowo TMG, NAC i cynkiem.

    Cały czas tu jestem, podczytuję Was i trzymam mocno kciuki ❤️
    Krakowianq, kto by nie spróbował. Organizm poznał jak to jest być w ciąży i kto wie, może zaskoczy naturalnie🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja, 17:42

    nadzieja09, yecikowa, Niecierpliwa_, 19Maggie94, Dawdler34, Dudu13, Daisy1, Rafiki, Cerva, _Dysia_, Laurelli, Ninia, Jusia92 lubią tę wiadomość

    12/2022 42tc (cc) 🩵
    02/2025 6tc 💔
    08/2025 8tc 💔
    02/2026 10dpo ⏸️, 12dpo beta 37.6, 14dpo beta 132.0, 16dpo beta 341.0, 23dpo beta 5944, 30dpo beta 30715
    11.03 0.64cm🐞 + ❤️
    16.03 1.30cm 🐝
    26.03 2.36cm 🐌
    09.04 4.47cm 🦋
    22.04 6.74cm 🩵
    30.04 8.40cm 🐥
    11.05 130g 🦔
    25.05 254g 🐿️
    08.06 311g 🩵

    Ona
    ❗️ cross-match 36,6%
    ⚠️homocysteina, MTHFR (A1298) homo, PAI-1 hetero
    ✅ HLA-C1, anxa5, kariotyp, KIR Bx (brak 2DS3), ana1+, ana3-, antytrombina III, białko c&s, APS, cd56, cd138

    💊euthyrox 50, jod, modulator homocysteiny, wit C+Zn, omega3, wit D, probiotyki, desloratadyna, encorton, prograf, progesteron
    On
    ✅ HLA-C1, kariotyp, anxa5
    ✅Morfologia (4%), fDNA (13%), HBA (88%)

    preg.png
  • Waleria Koleżanka
    Postów: 36 62

    Wysłany: 8 maja, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Niecierpliwa_ gdzie ostatecznie robiłaś badania kariotypów i ile czekałaś na wyniki?

    👩🏼32 👨🏼34

    Starania od 08.2025
    09.2025 cb
    12.2025 CP (laparoskopia)
    03.2026 HSG ✅

    MTHFR C1286A heterozygota
    PAI-1 4G/4G (SERPINE1)

    APS ⏳
    Kariotypy ⏳
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 8 maja, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dziewczyny czy przy przyjmowaniu encortonu też miałyście podwyższoną insulinę? Chyba to efekt uboczny leku z tego co czytam, ale insulina wyszła mi 12.9 to wydaje mi się całkiem wysoka. Zazwyczaj miałam około 7-8. Za to glukoza 83 także może insulina mocno pracuje żeby ta podwyższona glukozę przez encorton poprawic

    Mi wybiło glukozę

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
‹‹ 207 208 209 210 211 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ