Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 9 maja, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Rafiki


    Jak dzisiejsza beta?🤞

    Dziękuję, że pytasz ale niestety nie będzie tutaj szczęśliwego zakończenia..
    6dpt hcg 12,5
    8dpt hcg 26
    10dpt hcg 33

    Jestem w tym punkcie, kiedy mam nadzieję, że kolejna beta będzie spadkowa. Już to przerabiałam wcześniej i to bycie w zawieszeniu jest najgorsze 😔
    Jest mi niesamowicie przykro i czuję ogromną niesprawiedliwość losu. Podporządkowałam całe życie pod starania przez ostatnie kilka lat i mam na koncie tyle ciąż, a dzieci wciąż brak.

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 9 maja, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki


    Bardzo mi przykro… Ja naprawdę wierzyłam, że beta wystrzeli w kosmos, że to właśnie TEN transfer. 💔
    To wszystko jest takie niesprawiedliwe, trudne i po prostu bardzo bolesne.
    Bardzo Ci współczuję i mocno Cię przytulam. 🫂


    Edit.

    Rafiki, Ty miałaś podane dwa zarodki. Jest szansa, że jeden z nich jeszcze walczy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 19:47

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 9 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Rafiki


    Bardzo mi przykro… Ja naprawdę wierzyłam, że beta wystrzeli w kosmos, że to właśnie TEN transfer. 💔
    To wszystko jest takie niesprawiedliwe, trudne i po prostu bardzo bolesne.
    Bardzo Ci współczuję i mocno Cię przytulam. 🫂


    Edit.

    Rafiki, Ty miałaś podane dwa zarodki. Jest szansa, że jeden z nich jeszcze walczy?

    Cień, jesteś Kochana, dziękuję za wsparcie 😘
    Wydaje mi się, że wartości są za niskie żeby chociaż jeden próbował powalczyć, chociaż raz już miałam taką sytuację jak niżej i skończyło się dopiero w 9+0 i nigdy nie pojawiło się serduszko.
    7dpt 47,5
    9dpt 53,5
    10dpt 57
    14dpt 109
    16spt 209
    18dpt 373

    Lekarka chce żebym jeszcze w poniedziałek sprawdziła betę, więc mam nadzieję, że będzie decydująca.

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 9 maja, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki

    Tak bardzo mi przykro. Aż się spłakałam przez tą niesprawiedliwość.
    Piszesz, że wszystko podporządkowałaś pod transfer. Jakbym czytała o sobie.
    Urlop idzie głównie na lekarzy, bo nie zawsze da się umówić wizytę po południu, a jeszcze dochodzi 100 km dojazdu.
    Praca też jest podporządkowana potą transfer. Zapieprzam, żeby nie było dużych zaległości w razie mojej nieobecności. Staram się też po godzinach robić w domu dużo rzeczy zdalnie.
    Oszczędzam na wyjazdach i wypoczynku, żeby starczyło mi urlopu na lekarzy i pieniędzy na wizyty. Bo mimo refundacji i tak płacę bardzo dużo. Lekarz wypisuje leki na 100%, dorzuca jeszcze coś od siebie, jak np. wlewy z atosibanu — dodatkowo płatne. Tak, wiem, że to nie jest zgodne z regulaminem programu MZ.
    Suplementy, immunolog i cała reszta ekipy też prywatnie, bo prawda jest taka, że konkretni specjaliści nie pracują na NFZ — przeszli do prywatnych praktyk.
    Oszczędzam nawet na ubraniach, bo myślę sobie: „może w końcu będę w ciąży, więc po co znowu zmieniać garderobę”.
    Odłożyliśmy budowę domu, bo ciągle mamy za mało na wkład własny, a jak już zaczynać budowę, to z rozmachem, żeby nie urządzać się przez 20 lat.
    Ogólnie gdzieś po drodze zniknęłam jako „ja” w tych wszystkich staraniach o ciążę.
    Dlatego rozumiem Cię i tę niesprawiedliwość po kolejnym niepowodzeniu. To okropne, że Cię to spotyka.

    Edit.

    Przepraszam za ten długi wpis. Przytulam Cię mocno 🫂❤️‍🩹.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja, 20:15

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • sirengirl92 Przyjaciółka
    Postów: 104 372

    Wysłany: 9 maja, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki, przykro mi kochana 😞 może jeszcze jest jakaś nadzieja…

    👩‍💼 33 👨‍💼 40

    starania od 09.2025
    12.25 : cb, beta max 185
    04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔

    Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic

    ❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
    Brak APS, brak celiakii 👌🏻

    On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
    rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
    DFI 23% ❗

    09.02 -> TSH 1,180
    AMH: 4,11
    ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 9 maja, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Rafiki

    Tak bardzo mi przykro. Aż się spłakałam przez tą niesprawiedliwość.
    Piszesz, że wszystko podporządkowałaś pod transfer. Jakbym czytała o sobie.
    Urlop idzie głównie na lekarzy, bo nie zawsze da się umówić wizytę po południu, a jeszcze dochodzi 100 km dojazdu.
    Praca też jest podporządkowana potą transfer. Zapieprzam, żeby nie było dużych zaległości w razie mojej nieobecności. Staram się też po godzinach robić w domu dużo rzeczy zdalnie.
    Oszczędzam na wyjazdach i wypoczynku, żeby starczyło mi urlopu na lekarzy i pieniędzy na wizyty. Bo mimo refundacji i tak płacę bardzo dużo. Lekarz wypisuje leki na 100%, dorzuca jeszcze coś od siebie, jak np. wlewy z atosibanu — dodatkowo płatne. Tak, wiem, że to nie jest zgodne z regulaminem programu MZ.
    Suplementy, immunolog i cała reszta ekipy też prywatnie, bo prawda jest taka, że konkretni specjaliści nie pracują na NFZ — przeszli do prywatnych praktyk.
    Oszczędzam nawet na ubraniach, bo myślę sobie: „może w końcu będę w ciąży, więc po co znowu zmieniać garderobę”.
    Odłożyliśmy budowę domu, bo ciągle mamy za mało na wkład własny, a jak już zaczynać budowę, to z rozmachem, żeby nie urządzać się przez 20 lat.
    Ogólnie gdzieś po drodze zniknęłam jako „ja” w tych wszystkich staraniach o ciążę.
    Dlatego rozumiem Cię i tę niesprawiedliwość po kolejnym niepowodzeniu. To okropne, że Cię to spotyka.

    Edit.

    Przepraszam za ten długi wpis. Przytulam Cię mocno 🫂❤️‍🩹.

    Nie przepraszaj, po to tu jesteśmy żeby czasem z siebie wyrzucić ten żal. U nas jest tak samo.. większość urlopu wykorzystuje na leczenie, a to ile razy muszę wcześniej wyjść albo później przyjść do pracy.. Mam takie szczęście, że mogę sobie raczej na to pozwolić i po porostu odrabiam te godziny w inne dni, ale docelowo to rozwala całe życie. Też do kliniki muszę dojechać prawie 70km i niestety nie zawsze udaje się ogarnąć wizytę popołudniu.
    Kosztów też już nawet nie liczę. Pierwszą procedurę robiliśmy komercyjnie, a dwie kolejne z programu, ale diagnostyka, immunologia i dodatkowe leki to się robi potężna suma. Ja jeszcze korzystałam z usług dietetyka i fizjoterapeutki uro-gin.

    Bardzo, bardzo Cię rozumiem. Wszyscy w najbliższej rodzinie i wśród znajomych mają małe dzieci a mi już brakuje sił żeby walczyć o swoje, a jednocześnie tak trudno mi zrezygnować.. Już nie za bardzo pamiętam siebie sprzed starań 😔

    Przykro mi, że też przez to przechodzisz i mam nadzieję, że już niedługo postawisz piękny dom, po którym będą biegać słodkie małe stopki 🌈❤️

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 9 maja, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Nie przepraszaj, po to tu jesteśmy żeby czasem z siebie wyrzucić ten żal. U nas jest tak samo.. większość urlopu wykorzystuje na leczenie, a to ile razy muszę wcześniej wyjść albo później przyjść do pracy.. Mam takie szczęście, że mogę sobie raczej na to pozwolić i po porostu odrabiam te godziny w inne dni, ale docelowo to rozwala całe życie. Też do kliniki muszę dojechać prawie 70km i niestety nie zawsze udaje się ogarnąć wizytę popołudniu.
    Kosztów też już nawet nie liczę. Pierwszą procedurę robiliśmy komercyjnie, a dwie kolejne z programu, ale diagnostyka, immunologia i dodatkowe leki to się robi potężna suma. Ja jeszcze korzystałam z usług dietetyka i fizjoterapeutki uro-gin.

    Bardzo, bardzo Cię rozumiem. Wszyscy w najbliższej rodzinie i wśród znajomych mają małe dzieci a mi już brakuje sił żeby walczyć o swoje, a jednocześnie tak trudno mi zrezygnować.. Już nie za bardzo pamiętam siebie sprzed starań 😔

    Przykro mi, że też przez to przechodzisz i mam nadzieję, że już niedługo postawisz piękny dom, po którym będą biegać słodkie małe stopki 🌈❤️

    Przytulam mocno 🫂 myślałam że zakończenie będzie całkowicie inne.

    Z dojazdami Was doskonale rozumiem sama mam do kliniki 150 km.

    Podziwiam Was że macie tyle siły 🫂

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 9 maja, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki
    Dziękuję za te słowa, jesteś niesamowita ❤️
    A to przecież ja powinnam teraz podtrzymywać Ciebie na duchu 😘🫂

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1465

    Wysłany: 9 maja, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki, przytulam po prostu 🫂 I bardzo mi przykro, że nie układa się tak jak powinno. To naprawdę cholernie niesprawiedliwe 😔

    @Cień, dla Ciebie też przytulas 🫂 Rafiki pięknie to napisała, mimo całej tej drogi i bólu, jeszcze przyjdzie ten dobry czas - pełen miłości i małych stópek, bardzo mocno w to wierzę 😘

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 9 maja, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Oj Metronidazol z Encortonem to nie brzmi jak dobre połączenie. Ja ogólnie dobrze toleruje leki, ale tych dwóch bardzo nie lubię i wolałabym ich razem nie przyjmować. Dobrze, że masz już teraz mniejszą dawkę sterydu i lepiej się czujesz. Inozytol to tez fajny sprzymierzeniec. A miałaś ponowne badanie CD138 po leczeniu? Wszystkie wymazy na myco/urea u Ciebie ok?

    Chyba każda z nas ma tak, że zrobiłaby wszystko gdyby tylko ktoś dał gwarancję, że się uda.. jesteś jeszcze młoda i choć też już swoje przeżyłaś to próbuj dalej, bo to nie moment jeszcze żeby odpuszczać. Może te starania nie wyglądają tak jakbyśmy chciały, ale wierzę, że dla zdecydowanej większości z nas będzie szczęśliwe zakończenie 🌈
    Miałam miesiac temu robiona histeroskopie po leczeniu. Cd138 ujemne, zbyt duże cd56 i cd3. Także chociaż tyle dobrze że leczenie antybiotykami nie poszło na marne i idzie to w dobrą stronę.
    Wymazy zrobiłam w listopadzie po 4 poronieniu. Cały panel uro11, posiewy z pochwy i szyjki macicy. Dodatkowo u męża też cały panel i nic nam nie wyszło. Jedna jakaś bakteria w pochwie średni wzrost, ale podpisane ze może być to flora fizjologiczna także żaden lekarz nie decydował się tego leczyć. Biorę profilaktycznie probiotyki dopochwowo po miesiączce

    I strasznie mi przykro z powodu Twojej bety 😢 wierze ze tak jak mówisz historia większości z nas w końcu zakończy się sukcesem i bardzo trzymam kciuki za nas wszystkie 🥺

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 9 maja, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sirengirl92 wrote:
    Rafiki, przykro mi kochana 😞 może jeszcze jest jakaś nadzieja…

    Pewnie jakiś procencik szansy jeszcze jest, ale nie chcę się go już trzymać, bo rozczarowanie będzie jeszcze większe.. 😔

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 9 maja, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Rafiki
    Dziękuję za te słowa, jesteś niesamowita ❤️
    A to przecież ja powinnam teraz podtrzymywać Ciebie na duchu 😘🫂

    Robisz to ;) widzę jak długą drogę przeszłaś i nie poddajesz się. Ty jesteś tuż przed transferem i Tobie teraz jest potrzebny spokój, nadzieja i dobre nastawienie. To jest teraz najważniejsze ❤️

    Cień lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 384 474

    Wysłany: 9 maja, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki przytulam 🫂

    Rafiki lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 9 maja, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Rafiki tak bardzo mi przykro, nie mam słów. 😢

    Dziewczyny, nikt tak jak Wy nie zrozumie ile to wyrzeczeń. Mogę tylko od siebie trzymać mocno kciuki i wierzyć, że dla każdej z Was po tak długiej walce wyjdzie słońce i będziecie się cieszyć tęczowymi Bobasami. 🥺🌈

    Cień, Rafiki, MadzikPc92 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1464

    Wysłany: 10 maja, 03:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki przykro mi tak bardzo🥹😢😢😩
    Jest to tak cholernie niesprawiedliwe. Przytulam z całych sił i wierzę tak mocno że nadejdzie dzień w którym będziemy przeżywać z Tobą upragniony czas wyczekiwania maluszka. Ojej aż mi się tak smutno zrobiło 🥲🥲🥲

    @Cień jesteś złota kobieta i podziwiam Was, walczące tak bardzo że chylę czoła ile jesteście w stanie unieść i jak pokazujecie jak kobieta jest siłą!
    🫶✨💎
    Każdy chciałby takiej mamy dla siebie i swoich dzieci ☀️

    Cień, aszin, Rafiki, Dudu13, Daisy1 lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16452

    Wysłany: 10 maja, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki, przykro mi 😥 I nie dziwię się, że nie chcesz chwytać się tej nadziei, bo chyba każda z nas wie, jak to później boli. Ja też wolę przygotować się na ten gorszy scenariusz i poukładać sobie to w głowie zawczasu, bo wtedy jakoś łatwiej go przyjąć. Jesteśmy z Tobą i pamiętaj, że nie jesteś w tej walce sama. ❤️‍🩹

    Rafiki lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 10 maja, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki, bardzo mi przykro i tulę mocno 😘

    @Cien, przytulam Ciebie również 😘

    Mogę się tylko domyślać jak ciężka jest ta droga. Mnie po 1,5 roku bywa bardzo trudno, a wiele z Was przechodzi przez to latami i znajduje siłę, żeby walczyć dalej i wspierać innych. Mam nadzieję że wkrótce przyjdzie do Was to wyczekiwane szczęście❤️

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 10 maja, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję za taki ogrom wsparcia, jesteście na prawdę kochane 🥰🥰🥰

    2 lata temu, dokładnie 6 maja też miałam transfer dwóch zarodków i naiwnie myślałam, że może teraz jakoś symbolicznie co los odebrał to odda.. Jeszcze jak wracaliśmy z transferu to na polu, obok którego przejeżdżaliśmy akurat wylądowało stadko z 6-7 bocianów - wiadomo od razu sobie pomyślałam, że to dobry znak ✨

    No nic, nie będę już Wam tu smucić, ale nie mam nawet komu za bardzo się wygadać, bo wszyscy bliscy, którzy chcieli mieć dzieci to je mają i nikt tego nie zrozumie..
    dobrej niedzieli Wam życzę ;*

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 10 maja, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki Kochana, nie smucisz ❤️
    Po takich przejściach człowiek łapie się każdej nadziei i każdego znaku… sama pewnie pomyślałabym dokładnie to samo z tymi bocianami 🫂

    A propos bocianów — moja mama wydziergała mi kiedyś takiego małego bocianka na szydełku „na szczęście”. To było tak ujmujące i wzruszające ❤️

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 10 maja, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie mi przykro:( widzę w waszych stopkach jak długa droga za wami i to jest tak cholernie niesprawiedliwe. Jak ten świat jest skonstruowany, że ktoś przez wiele lat podporządkowuje swoje życie pod starania i nic z tego a inny zachodzi w ciążę z powietrza a wcale nie chce 😭 nigdy tego nie zrozumiem 😭
    Jesteście mega silne, podziwiam was tak bardzo i trzymam kciuki z całych sił ❤️

    Ja jestem po konsultacji z psychologiem z ronic po ludzku (dziękuję jeszcze raz za namiar!) i powiem wam, że nawet mi lżej, bo chociaż pani nie powiedziała może nic odkrywczego to jednak dobrze było się otworzyć przed kimś obcym i usłyszeć, że wszystko co czuję jest normalne i mam prawo do żałoby. Oczywiście dalej czuję się najgorzej na świecie i rozpadam na kawałki milion razy dziennie, ale przynajmniej sobie na to pozwalam i nie próbuję "wziąć się w garść" na siłę. Jedyne o czym marzę to przewinąć czas do przodu żeby ten ból nie był tak świeży.

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
‹‹ 209 210 211 212 213 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak czuć się wygodnie w każdych warunkach? Cykl menstruacyjny bez tajemnic

Przeczytaj, co dzieje się w poszczególnych fazach cyklu oraz jaki może to mieć wpływ na kobiecy organizm. Sprawdź, jak możesz zadbać o swój komfort fizyczny i psychiczny na przestrzeni cyklu menstruacyjnego. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ