Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 10 maja, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Wojowniczki, chwilę mnie nie było, od dwóch dni nadrabiałam cały wątek i dopiero teraz się udało.
    Nie mam słów, którymi mogłabym pocieszyć Was przy stratach, niesamowicie mi przykro, łzy same lecą. Pamiętajcie, że nie jesteście same, jesteśmy tu dla Was, każda ze swoim kawałkiem przeszłości, ale też z mocno zaciśniętymi kciukami i wiarą, że następnym razem się uda. Jesteście inspiracją i dajecie wiarę innym Kobietom, nawet kiedy same przestałyście w siebie wierzyć - my wierzymy w Was za Was ❤️ Pozwólcie sobie na wszystkie emocje, wyrzućcie je z siebie - tutaj, wśród bliskich, na terapii. Nosicie tak ogromny bagaż doświadczeń, emocji i bólu - pozwólcie sobie pomóc, to oznaka siły a nie słabości, pamiętajcie o tym.
    Chciałbym przytulić każdą z Was razem i osobno ❤️‍🩹

    Dziewczynom, które są już z upragnionymi Kropkami z całego serducha kibicuję ❤️ Trzymam też kciuki za ławkę rezerwowych - oby Wasz następny mecz zakończył w najpiękniejszy możliwy sposób ❤️

    Update ode mnie:
    Trzeci cykl po poronieniu, meksyk z owulacją - w każdym cyklu w innym tygodniu. W piątek byłam na monitoringu, dziś lub jutro powinna być owu, sikańce też pokazują od wczoraj wzrosty, więc ostro działamy. Zacznę testować 17/18.05. i zobaczymy.
    Dla rozluźnienia atmosfery, mój niemąż-śmieszek (jesteśmy zaręczeni, nie mamy ślubu, stąd "niemąż) wczoraj rzucił takie hasło: przez weekend przerobimy całą kamasutrę a później zostanie mi tylko pozycja na wilka - będę wył, że nie mogę 🤣

    Przesyłam Wam dużo ciepła 💞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja, 13:46

    Cień, Dawdler34, Mimblanee, Paola2604, Dudu13, Daisy1, Laurelli, sirengirl92, Rafiki, 19Maggie94, _Dysia_, mary0371, Jusia92 lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Fox Autorytet
    Postów: 622 1136

    Wysłany: 10 maja, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee 😳🥺😭
    Jest mi tak przykro! To okropne, czego doświadczyłaś! Nie mogę przestać o Tobie myśleć 😭 Daj sobie tyle czasu na żałobę ile tylko będziesz potrzebować. 🥺

    Rafiki 🥺🫂 tulę.

    Nie ma słów, które mogą w jakikolwiek sposób oddać to jak mi przykro, ani takich które ukoją Wasz ból 😔

    Rafiki lubi tę wiadomość

    91'
    10.2023⏸️->07.2024 🩵Synek

    07.2025 💔 7+2 (puste jajo)
    10.2025 💔 10+1 (chłopiec triploidia)

    21.12 ⏸️ 10 dpo
    27.12 beta 239,4 mIU/ml || Prog 26,70
    29.12 beta 339,0 mIU/ml 💔 || prog 25,64
    31.12 beta 569,8 mIU/ml || prog 19,58
    02.01.2026 beta 1281,7 mIU/ml 🤯 || prog 18,95

    23.02 I prenatalne - 6,25cm FHR: 151bpm - ryzyka niskie- 🩵
    15.04 II prenatalne - 346g chłopiec 🩵
    26.05 - 977g 🐻
    11.06 - 1309g 🐻
    preg.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 10 maja, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki, tak bardzo mi przykro:(
    To jest takie niesprawiedliwe.
    Dużo siły dla Was.
    Liczyłam na to, że immunoglobuliny pomogą.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Nadziejaa2 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 10 maja, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Dziękuję, że pytasz ale niestety nie będzie tutaj szczęśliwego zakończenia..
    6dpt hcg 12,5
    8dpt hcg 26
    10dpt hcg 33

    Jestem w tym punkcie, kiedy mam nadzieję, że kolejna beta będzie spadkowa. Już to przerabiałam wcześniej i to bycie w zawieszeniu jest najgorsze 😔
    Jest mi niesamowicie przykro i czuję ogromną niesprawiedliwość losu. Podporządkowałam całe życie pod starania przez ostatnie kilka lat i mam na koncie tyle ciąż, a dzieci wciąż brak.

    Tule Ciebie mocno! Przesyłam Ci dużo siły w tym czasie😘. Nadrabiam wątki po drobnym odpoczynku od wszystkiego i tak się ucieszyłam a po chwili zasmuciłam😒. Nie tak kochana miało być! Świat jest paskudny mam nadzieję, że w końcu Ci się uda tak Ci bardzo kibicuje i ściskam Ciebie mocno😌.

    3.2015 r. Synek🥰
    9 lat starań od września 2025 r. Ivf
    Kariotypy ok
    3 zarodki
    11.2025 r. Zarodek się nie przyjął
    12.03.2026 r. 10 tydzień (8/9 tydzień zatrzymanie serduszka) poronienie zatrzymane💔
    Trombofilia, hashimoto zatrzymane , a w zamian guzy łagodne na tarczycy.
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 413 967

    Wysłany: 10 maja, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki bardzo mi przykro 😭🫂

    Ja się umówiłam na wizytę na 28 maja, to będzie jakoś równe 7 albo 7+1. W pierwszej ciąży byłam w 5 tygodniu od razu, a teraz to jakoś mi się tak nie spieszy 🙄

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 11 maja, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki bardzo mi przykro :( to wszystko jest tak niesprawiedliwe :(
    3maj się z partnerem w tym trudnym czasie :(

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 11 maja, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żalpost.

    Ja dziś jestem przygnębiona. W ostatnim tygodniu kilka dziewczyn, które starają się od bardzo dawna doświadczyło ponownie rozczarowania. Jest mi przykro z tego powodu i czuję zwątpienie w cały ten proces zachodzenia w ciążę/in vitro. Boję się, że ja też powtórzę swój schemat.

    Zaczęłam obliczać kiedy mogłabym mieć kolejny transfer. Odruchowo obliczyłam datę transferu, betowania w 7dpt, powtórki 10dpt w klinice, odstawienia leków i @... zamiast datę np.usg. Tak jakbym nawet nie zakładała dobrego scenariusza.

    Byłam w weekend na przedstawieniu w teatrze. W pewnym momencie aktorka krzyknęła ze sceny: "Jestem w ciąży!", a mnie tak zakłuło w sercu... z żalu. Do końca spektaklu patrzyłam na nią z zazdrością jak przecież nie ona była w ciąży tylko jej postać... mózg rozj**any :/ Już tak źle ze mną.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 11 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @krakowiankq 🫂

    Myślę, że po tym wszystkim wiele z nas już z automatu układa w głowie ten „gorszy scenariusz”. Człowiek nawet nie zauważa, kiedy zaczyna bardziej planować kolejne bety, odstawienie leków i @ niż USG czy dalszą ciążę… 😔


    Ja sama zamiast cieszyć się z transferu w środę już go myślami,,sabotuje,, i obliczam kiedy ewentualnie następny.


    I rozumiem to uczucie z teatru. Po takich doświadczeniach temat ciąży jest wszędzie i czasem potrafi zaboleć w najmniej spodziewanym momencie.


    Bardzo bym chciała, żeby ten schemat w końcu się u Ciebie przerwał ❤️ i u każdej z nas.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 11 maja, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jesteście niesamowicie wspierające ❤️ dziękuję Wam jeszcze raz!
    Czekam na kolejne wyniki, mam nadzieję, że będą decydujące.

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 11 maja, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Żalpost.

    Ja dziś jestem przygnębiona. W ostatnim tygodniu kilka dziewczyn, które starają się od bardzo dawna doświadczyło ponownie rozczarowania. Jest mi przykro z tego powodu i czuję zwątpienie w cały ten proces zachodzenia w ciążę/in vitro. Boję się, że ja też powtórzę swój schemat.

    Zaczęłam obliczać kiedy mogłabym mieć kolejny transfer. Odruchowo obliczyłam datę transferu, betowania w 7dpt, powtórki 10dpt w klinice, odstawienia leków i @... zamiast datę np.usg. Tak jakbym nawet nie zakładała dobrego scenariusza.

    Byłam w weekend na przedstawieniu w teatrze. W pewnym momencie aktorka krzyknęła ze sceny: "Jestem w ciąży!", a mnie tak zakłuło w sercu... z żalu. Do końca spektaklu patrzyłam na nią z zazdrością jak przecież nie ona była w ciąży tylko jej postać... mózg rozj**any :/ Już tak źle ze mną.

    Oj takie akcje potrafią być triggerujące. Ja czasem zmieniam film/serial jak okazuje się, że u którejś bohaterki pojawia się ciąża..

    Niestety głowa już pracuje w trybie przetrwania i próbujemy się na wszelkie sposoby bronić przed rozczarowaniem i jest to zrozumiałe po przejściach.
    Przykro mi, że takie myśli Cię dopadły teraz, ale mam nadzieję, że to tylko kilka gorszych dni, przyjdzie lepszy czas i odnajdziesz odrobinę nadzieji w tym cholernie trudnym procesie. Mocno przytulam.

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 11 maja, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Dysia_ wrote:
    Rafiki bardzo mi przykro 😭🫂

    Ja się umówiłam na wizytę na 28 maja, to będzie jakoś równe 7 albo 7+1. W pierwszej ciąży byłam w 5 tygodniu od razu, a teraz to jakoś mi się tak nie spieszy 🙄

    Dysia, trzymam kciuki i nie puszczam za Ciebie i Twojego Maluszka 🤞🍀 28 maj to dla mnie ważna data więc tym bardziej oby dla Ciebie był to szczęśliwy dzień 🥰

    _Dysia_ lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 11 maja, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki


    Boję się spytać, jak Twoja beta dziś?

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 11 maja, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Krakowiankq ja tez bardzo dobrze rozumiem to uczucie 😞 chyba ta zazdrość jest nieunikniona, tym bardziej że dla nas starających się od tylu lat zajście w ciążę wydaje się czymś nierealnym 😞

    @Cien Trzymam kciuki za Twoj transfer 🍀✊️ oby to był Twoj miesiac!

    Cień lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 11 maja, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mq1991

    Dziękuję Ci ❤️ Kciuki na pewno się przydadzą. Staram się za bardzo nie nakręcać, żeby ewentualne rozczarowanie było trochę łatwiejsze do udźwignięcia.
    Ale z drugiej strony… sama myśl, że może właśnie ten transfer okaże się udany, jest bardzo przyjemna i daje trochę nadziei.

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 11 maja, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Krakowiankq ja tez bardzo dobrze rozumiem to uczucie 😞 chyba ta zazdrość jest nieunikniona, tym bardziej że dla nas starających się od tylu lat zajście w ciążę wydaje się czymś nierealnym 😞

    @Cien Trzymam kciuki za Twoj transfer 🍀✊️ oby to był Twoj miesiac!




    Polubiłam za kciukasy 💜

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 11 maja, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też uważam, że zazdrość przy takich długich staraniach jest nieunikniona. Tym bardziej taka którą odczuwacie po prostu w środku, w sercu. Nie obwiniajcie się. ☹️

    🌿Dysia ja też wizytuje 28 maja. Niech to będzie piękny dzień. ✊☺️

    _Dysia_, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 11 maja, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimo że jestem krócej w staraniach, to niestety też już dobrze znam to uczucie zazdrości. A po poronieniu to już w ogóle. Teraz to już dochodzi do tego, że łapię się na tym, że nawet przed spotkaniem z ludźmi zastanawiam się, czy zaraz nie usłyszę informacji o kolejnej ciąży w otoczeniu. Akurat u mnie jest taki etap teraz, że faktycznie tych ciąż i małych dzieciaków jest mnóstwo… I mimo że wiadomo, każdemu życzę jak najlepiej, to jest to strasznie trudne.


    A z innej beczki, były ostatnio pytania o pierwszy okres po poronieniu. Ja się doczekałam już - myślę że całkiem szybko, naliczyłam 33 dni a normalne cykle miałam 28-29. Jest tak samo jak dotychczasowe okresy jeśli chodzi o intensywność krwawienia i poziom bólu.
    Odebrałam też wyniki histo pato i zaproponowali mi jutro kontrolną wizytę u gin w przychodni szpitalnej - wczesnej mówili że najwcześniej lipiec ale chyba coś dwie zwolniło, bo wyboru terminu nie miałam i mogą zaoferować tylko jutro 😀

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • sirengirl92 Przyjaciółka
    Postów: 104 372

    Wysłany: 11 maja, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja zaobserwowałam dziś rozciągliwy śluz, czuję lekko podbrzusze i jajniki, jestem 17 dni po zabiegu. Może to znak, że w miarę normalnie pojawi się okres i będę mogła umówić wizytę z USG 🙏🏻
    Oczywiście mózg staraczkowy przez ten śluz się na chwilę odpalił 🫣

    Cerva lubi tę wiadomość

    👩‍💼 33 👨‍💼 40

    starania od 09.2025
    12.25 : cb, beta max 185
    04.26 poronienie zatrzymane 7/8tc💔

    Suple: Ubichinol 300, d3 2000, NAC 600, inozytol 1300, selen 100, metylofolian 600, B12 500, omega3, magB6, endoover biotic

    ❓MTHFR665C homo, PAI/serpine 4g/5g hetero
    Brak APS, brak celiakii 👌🏻

    On: fertilman plus, Ubichinol 200, NAC 600, omega3,
    rozszerzone badanie nasienia: morfologia 2%❗
    DFI 23% ❗

    09.02 -> TSH 1,180
    AMH: 4,11
    ft3 3,74; ft4 18,70 ; ferrytyna 38,26; d3 59,90; homocysteina 6,32; glukoza 89
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 11 maja, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj już beta spadkowa. Z mężem trochę posmuciliśmy wczoraj i nie robiliśmy sobie już nadziei.

    Dziękuję, że byłyście i dodałyście otuchy, kiedy było trzeba. Jeszcze nie wiem co dalej. Czy próbować histero w Barskiej, czy po prostu transferować dalej, czy powtarzać jakieś badania. Daje sobie kilka dni na przeżycie migreny menstruacyjnej, która mnie za parę dni dopadnie przy tak potężnym spadku hormonów i wtedy pomyślę co dalej.

    Cień, będę myślami z Tobą w środę ❤️ pamiętaj, że oddech czyni cuda i pomaga w gonitwie myśli się trochę uspokoić i zrelaksować ciało 🧘‍♀️
    mocne kciuki dla dziewczyn starających się teraz 🤞

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 11 maja, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki
    Czyli jednak nie tym razem 😔🫂❤️‍🩹


    Dziękuję za wsparcie. Masz wielkie serducho, dziewczyno ❤️
    Z takimi kibickami 13-sty maja musi być szczęśliwy ✨
    Będę pamiętać o oddychaniu 🫂

    Laurelli lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 210 211 212 213 214 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ