Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Nadziejaa2 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 11 maja, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja po 2 miesiącach dowiedziałam się, że to była dziewczynka nasza upragniona córeczka. Strasznie nas to zabolało zawsze mówiliśmy, że druga będzie córeczka Laura. Nazwaliśmy ją jednak Liliana delikatna jak lilia. Jakoś psychicznie kamień mi spadł z serca. Nie chcemy czekać na pochówek wspólny wiec stwierdziłam, że przy dziadków grobowcu posadzę lilie i aniołka światełko. Wierzę, że zajmą się naszym aniołkiem w niebie. Z jednej strony czujemy ból, ale i ulgę.
    Tyle się ostatnio dzieje, powrót do pracy, ostatni okres przed kolejnym transfem. Człowiek odlicza dni i żyje nadzieją . Ostatnio na wyjeździe znalazł mój synek różową bransoletkę z tęczą. Zatrzymałam ją i Wierzę że po burzy i do nas przyjdzie ta radość☺️. Nie które sygnały dają jakieś po prostu nadzieje😉.
    Przepraszam Was ale musiałam się wygadać😉.

    3.2015 r. Synek🥰
    9 lat starań od września 2025 r. Ivf
    Kariotypy ok
    3 zarodki
    11.2025 r. Zarodek się nie przyjął
    12.03.2026 r. 10 tydzień (8/9 tydzień zatrzymanie serduszka) poronienie zatrzymane💔
    Trombofilia, hashimoto zatrzymane , a w zamian guzy łagodne na tarczycy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 11 maja, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadziejaa2

    🫂❤️‍🩹🌈
    Pisz śmiało, po to właśnie jest ten wątek. Wysyłam przytulaski.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Nadziejaa2 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 11 maja, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Nadziejaa2

    🫂❤️‍🩹🌈
    Pisz śmiało, po to właśnie jest ten wątek. Wysyłam przytulaski.

    Dziękuję 🥰. Jakoś lżej na duszy jak nie raz można tu napisać.
    Trzymam kciuki za Twój transfer🥰. Wierzę, że w końcu nadejdzie Twój szczęśliwy dzień😊!

    Cień lubi tę wiadomość

    3.2015 r. Synek🥰
    9 lat starań od września 2025 r. Ivf
    Kariotypy ok
    3 zarodki
    11.2025 r. Zarodek się nie przyjął
    12.03.2026 r. 10 tydzień (8/9 tydzień zatrzymanie serduszka) poronienie zatrzymane💔
    Trombofilia, hashimoto zatrzymane , a w zamian guzy łagodne na tarczycy.
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1464

    Wysłany: 12 maja, 00:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki przytulam z całych sił 🥹🫂💔🫶 i bardzo mi przykro

    @nadziejaa2 pomimo tej ogromnej straty piękne jest to jak napisałaś że posadzisz Lilie i będą się Twoi dziadkowie opiekować Waszym maleństwem ❤️‍🩹

    @krakowianqa również przytulam z całych sił ojejjj i jest to całkowicie zrozumiałe co opisałaś, wszystko to co czujesz i przeżywasz🫂❤️‍🩹🫶🥹🥹

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1464

    Wysłany: 12 maja, 00:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień oczywiście mooocno trzymamy kciuki 🍀✨💖 będziemy z Tobą myślami od samego rana. O której masz wizytę ?
    Jeeeejku…🥹 💖

    Cień lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1465

    Wysłany: 12 maja, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Kobietki, wpadam tylko na szybko bo mam wyjazd służbowy i ciężko jest u mnie z czasem w tym tygodniu. Chciałam życzyć powodzenia dziś tym, które mocniej tego potrzebują:
    ☘️ Dawdler34 - kontrola u ginekologa 👀
    ☘️ 19Maggie94 - prenatalne 🌱
    ☘️ Malinka18 - kontrolne USG 🌱
    ☘️ Niecierpliwa_ - kontrola u ginekologa 👀
    Dajcie koniecznie znać jak po wizytach 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja, 05:45

    Cień, Dawdler34, Laurelli, Niecierpliwa_, Cerva, _Dysia_, 19Maggie94, Jusia92 lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 12 maja, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    ☘️ Dawdler34 - kontrola u ginekologa 👀
    ☘️ 19Maggie94 - prenatalne 🌱
    ☘️ Malinka18 - kontrolne USG 🌱
    ☘️ Niecierpliwa_- kontrola u ginekologa 👀

    Powodzenia dziś dziewczyny 🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀❤️❤️❤️❤️

    Dawdler34, Laurelli, 19Maggie94 lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 12 maja, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    @Cień oczywiście mooocno trzymamy kciuki 🍀✨💖 będziemy z Tobą myślami od samego rana. O której masz wizytę ?
    Jeeeejku…🥹 💖


    13 maja o 11:40 wlew z Atosibanu, żeby poskromić moją wredną macicę 😉
    Transfer o 12:40. Mniej więcej, bo u mojej lekarki często są opóźnienia, więc wszystko może się jeszcze trochę rozjechać.

    nadzieja09, Laurelli lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 12 maja, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, kciuki na pokładzie 🤞

    Nadziejaa, Rafiki, Krakowianqa przesyłam dużo przutulasków ❤️‍🩹 piszcie kiedy tylko potrzebujecie ❤️

    Dawdler34, 19Maggie94, Malinka18, Niecierpliwa powodzenia dziewczyny, czekamy na info ❤️

    Laurelli a jak u Ciebie ? Jak się czujecie ? 🥰

    Dawdler34, Cień, Laurelli, Rafiki, Niecierpliwa_ lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 12 maja, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju Dziewczyny, jak miło, że pamiętacie !
    Od wczoraj się jakoś dziwnie stresuje. Zaraz się zbieram i dam znać !

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 12 maja, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    ☘️ Dawdler34 - kontrola u ginekologa 👀
    ☘️ 19Maggie94 - prenatalne 🌱
    ☘️ Malinka18 - kontrolne USG 🌱
    ☘️ Niecierpliwa_- kontrola u ginekologa 👀

    Powodzenia dziś dziewczyny 🤞🤞🤞🤞🍀🍀🍀🍀❤️❤️❤️❤️

    Powodzenia dziewczyny

    Niecierpliwa szybko masz kontrolę, w klinice?

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 12 maja, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia dziewczyny 💪🫶
    Ja mam za tydzień w poniedziałek to USG eksperckie pod endometriozę - stresuję się mega bo badanie drogie i że wyjdzie „kolejny kamyczek”
    Jestem 3/14 na 💊, trochę boli mnie żołądek i metaliczno-gorzki posmak mi towarzyszy. Odpoczywam ile mogę, myślę nad różnymi sprawami.
    No i wymyśliłam że taki pierwszy świadomy przymusowy cykl poza tym kołowrotkiem pozwala mi już teraz doświadczać tego co wokół a też mija. Jest piękny maj, pada deszcz, odcienie zieleni aż kipią a do mnie powoli wraca myśl że życie jest. I nadzieja też budzi się w sercu. Jest mi wiadomo smutno że jestem wyłączona w tym cyklu, ale bardzo bardzo potrzebowałam już odpocząć tylko nie dopuszczałam tego głosu do siebie 🥹

    Niecierpliwa_, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16453

    Wysłany: 12 maja, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za Was wszystkie kciuki 🍀

    Rafiki, cokolwiek teraz postanowisz, to będzie dobra decyzja. Oby była tylko w zgodzie z Tobą. ❤️‍🩹

    Cień, Rafiki lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 12 maja, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to ja już po wizycie. Endometrium 6.8, jeszcze się oczyszcza ale samo idzie ładnie w dobrą stronę.
    Pobrała Pani Doktor wymaz też na bakterie i grzyby, "dmuchamy na zimne", bo jednak krwawienia takie są idealnym środowiskiem więc lepiej sprawdzić.
    Mam dwie torbiele w prawym jajniku - jednak jedna może być już pęcherzykiem :)

    Zleciła mi badania prolaktyny, progesteronu oraz b12 i kwas foliowy (kwas foliowy, bo coś jej się nie podobało w morfologii skoro przyjmuję już tyle czasu). Zestaw moich supli jej się bardzo podobał.

    Zapytałam ją o badania: celiaklia, APS, trombofilia i komocysteina - tutaj powiedziała "nie ma Pani wskazań, bo zajście w ciążę naturalne, dość szybkie i pierwsze poronienie ALE może Pani zrobić dla swojego spokoju" - także będę robić :)
    Powiedziała, że najlepiej byłoby się starać po drugiej miesiączce ALE możemy już przystąpić po pierwszej.

    Do kontroli gdy: miesiączka będzie baaaardzo obfita (ale może być bardziej niż zwykle), po 4-6mies
    Kontrola w przypadku pozytywnego testu: nie wcześniej niż 7-8 tydzień ciąży.
    Poleciła mi też endokrynologów - nie podobało się, że moja endo nie patrzy na podwyższoną prolaktyne.

    Zapytałam ją też o treningi siłowe - tutaj mogę ale tylko z ciężarem swojego ciała, teraz i w trakcie starań. Po zobaczeniu pozytywnego testu - rezygnacja z siłki, jedynie spacery.

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 12 maja, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejaa2 pięknie to napisałaś 🥹 i ta bransoletka z tęczą, wierzę że to znak ❤️

    Dawdler34 ale fajny plan działania od lekarza, ja się właśnie obawiam, bo mój niby ordynator, niby setki pacjentek a jednak metody strasznie przestarzałe:/ niestety mieszkam w takiej dziurze, że nie mam dostępu do innego lekarza, boję się że on to wszystko zbagatelizuje i nawet nie pozleca badań a jeszcze chodzę prywatnie i za to płacę. Ale zobaczymy, kontrolę mam w środę. Właściwie jedyna myśl, która mnie jakkolwiek napędza "do życia" to myśl o kolejnej próbie, ciekawa jestem kiedy będę mogła

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 12 maja, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Nadziejaa2 pięknie to napisałaś 🥹 i ta bransoletka z tęczą, wierzę że to znak ❤️

    Dawdler34 ale fajny plan działania od lekarza, ja się właśnie obawiam, bo mój niby ordynator, niby setki pacjentek a jednak metody strasznie przestarzałe:/ niestety mieszkam w takiej dziurze, że nie mam dostępu do innego lekarza, boję się że on to wszystko zbagatelizuje i nawet nie pozleca badań a jeszcze chodzę prywatnie i za to płacę. Ale zobaczymy, kontrolę mam w środę. Właściwie jedyna myśl, która mnie jakkolwiek napędza "do życia" to myśl o kolejnej próbie, ciekawa jestem kiedy będę mogła

    A nie masz możliwości pojechać gdzieś dalej?
    Ja sama jeżdżę do lekarza 150 km w jedną strone

    Mimblanee lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1464

    Wysłany: 12 maja, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ms.paranoya wrote:
    Laurelli a jak u Ciebie ? Jak się czujecie ? 🥰

    Ojejj Dziękuję że pytasz 💖 Ogólnie czuję się dobrze, urodę mi trochę zabiera malutka ale wybaczam haha
    A jutro mam II połówkowe. Czekamy na tą wizytę bardzo. Po niej wjeżdża akcja wyprawka na całego 🙈 jakoś stresuję się tymi badaniami i co tam u malutkiej ✨ oczywiście marzę żeby wszystko było w porządku ale cień straty zostawił dużo niepokoju w mojej głowie.

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 12 maja, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejaa2 pięknie to napisałaś, mega wzrusz 🥹 wszystkiego dobrego dla Was 🥰

    Kciuki za dzisiejsze wizyty Dziewczyny ❤️

    Cień lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 12 maja, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Dziewczyny za słowa wsparcia:)

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 12 maja, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Dziewczyny, że pytacie.
    U mnie ok wszystko, czuję się uspokojona, sensowna się wydawała ta lekarka. Jedyne co to pojawił mi się jakiś malutki mięśniak - podobno prawdopodobnie jeszcze w ciąży. Wg niej jest tak umiejscowiony i tak mały, że nie będzie miał żadnego wpływu na ciążę.

    O starania nie pytałam, bo to będę już z kliniką ustalać. Ale sama z siebie powiedziała, że są dwie szkoły - że albo po 3 msc (stara szkoła) albo od razu. Że ona swoim pacjentkom mimo wszystko rekomenduje na wszelki wypadek poczekać, że się wtedy ładnie zregeneruje endometrium, a organizm można spokojnie przygotować w tym czasie dieta i suplementami.


    @ABK to była wizyta w przychodni przyszpitalnej, wczoraj mi zaproponowali coś takiego, jak odbierałam wyniki.
    Do kliniki się zapisałam na 1.06 na ustawienie planu działania, zobaczymy.

    @Dawdler, sensownie brzmi Twoja lekarka. Fajnie że wszystko idzie w dobrą stronę!

    Dawdler34 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 faktów o karmieniu piersią, o których nie miałaś pojęcia

Czy wiesz, że karmienie piersią może zmniejszyć ryzyko zachorowania na nowotwór jajnika oraz piersi? A czy słyszałaś, że mleko matki zmienia się nawet w trakcie jednej sesji karmienia? Poznaj 7 faktów ciekawych i nieoczywistych faktów na temat karmienia piersią! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ