Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • _Dysia_ Autorytet
    Postów: 412 962

    Wysłany: 6 maja, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień kciuki za transfer 🤞🍀 Teraz najgorsze czekanie, ale mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i niedługo będziesz nosiła pod sercem twoje upragnione dzieciątko 🥰

    Cień lubi tę wiadomość

    🌱Starania o pierwsze dziecko od 08.2025🌱

    ⏸️ 11.2025
    💔12.2025 poronienie zatrzymane, łyżeczkowanie

    Powrót do starań od 02.2026 🍀

    ⏸️ 05.2026 🤞🌈
    28.05 0.58cm człowieczka z serduszkiem 💖
    9.06 1,67cm 🫐
    23.06 3,66cm🍓

    🌈W oczekiwaniu na tęczę po deszczu🌈

    preg.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 6 maja, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień będzie dobrze, musi być! 3mamy kciuki 🤞🤞🤞❤️


    Mi beta ładnie spada, 01.04: 45354 -> 06.05: 72.5
    Niech ta @ już przyjdzie 🤣

    Cień, Cerva, Biochemiczka, yecikowa lubią tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 6 maja, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hej

    Już po wizycie:

    Progesteron 0,529
    Estradiol 158
    Endometrium: 10,5mm
    Pęcherzyk: 16 mm

    Transfer: 13.05.2026

    Leki:
    Dziś:
    Estrofem 2 mg 3x1
    Ovitrelle Encorton 5 mg-1x1 Acard 75 mg-1x1
    Od piątku dodać: Utrogestan 400mg-2x1 Duphaston 10mg-3x1
    Od soboty dodać: Encorton 10mg-1x1 Neoparin 60 - 1x1
    Od poniedziatku: Accofil-1/3 amputki 8 dwa dni aż do oznaczenia hcg

    Środa, 13 maja:
    Transfer
    - Decapeptyl-1 ampułka
    - Wlew z atosibanu.


    Edit

    Jestem przerażona Atosibanem i Accofilem.
    Lekarka mówi, żeby nastawić się na 30% powodzenia.

    Cień ❤️ endometrium urosło pięknie i pęcherzyk też się jednak uchował - rozumiem, że to taki cykl naturalny wspomagany w końcu.
    Accofil nie taki straszny, będzie dobrze ;) atosiban miałam pierwszy raz teraz i bardzo fajnie wyciszył aktywność i skurcze macicy zaraz po transferze.
    Powodzenia!
    P.S. 30% powodzenia transferu to taki standard w IVF, zwykle tak się mówi, wiec żebyś sobie nie myślała, że masz jakąś gorszą statystykę 🧐

    Cień lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 6 maja, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Cień te 30% to tylko statystyka także się nie nakręcaj na to. Przy staraniach naturalnych szanse w cyklu wyglądają podobnie. 🙂 masz tutaj mocną ekipę na 13 maja. ❤️

    🌿Yecikowa o jak pięknie. Czy to będzie jeszcze grudniowy bobas? 🤭

    Cień, yecikowa lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 761 1461

    Wysłany: 6 maja, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @yeciokowa, polubiłam za serduszko, ale nie zazdroszczę tego stresu 🙈 Cieszę, że wszystko w porządku na wizycie, nie puszczam kciuków🤞

    @Cień, co prawda przyjęłam tylko dwie pełne dawki z Accofilu, ale nie miałam żadnych objawów, oby u Ciebie też tak było 😘 Będziemy tutaj kibicować, żeby to był TEN szczęśliwy transfer 🍍☘️✊️🙏

    Cień, yecikowa lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 7 maja, 06:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Wam dziękuję, dziewczyny, za tyle ciepłych słów, wsparcia, rad i wiary w ten transfer ❤️🥹
    Jesteście kochane 🫂🌷🍀
    Czytam wszystko i naprawdę dodajecie mi dużo siły.

    _Dysia_, Cerva, Dawdler34, yecikowa, Daisy1, Rafiki, Dudu13, Ninia, Laurelli lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 104 219

    Wysłany: 7 maja, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Cień te 30% to tylko statystyka także się nie nakręcaj na to. Przy staraniach naturalnych szanse w cyklu wyglądają podobnie. 🙂 masz tutaj mocną ekipę na 13 maja. ❤️

    🌿Yecikowa o jak pięknie. Czy to będzie jeszcze grudniowy bobas? 🤭

    Jesteśmy na pograniczu ;) wg OM wypada 02.01.27, natomiast wg USG 29.12.26. Przy czym ten 29.12 budzi we mnie mnóstwo emocji, bo dokladnie w ten dzień w zeszłym roku zaczęło sie u mnie krwawienie i dowiedziałam się, że serduszko bobasa przestało bić.
    W każdym razie, jakikolwiek nie byłby to dzień, biorę w ciemno, byleby zdrowy bobas był z nami ☺️

    Cerva, Dudu13, Ninia, _Dysia_, Laurelli lubią tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 7 maja, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yecikowa 🔥💪😍☀️!!

    Ja w weekend zaczynam eradykcje HP. Nie dostałam pyleri a dwa antybiotyki, metronidazol, IPP oraz wykupiłam Enterol Forte, zwykły i invag. Antybiotyki na 14 dni i cykl niestaranniowy. Myślę by dołożyć potem omnibiotic femina. Całej probiotykoterapii 28 dni.

    Dziś 1DC i pobrałam krew bo co mogę to jeszcze przed leczeniem kompletuje dla dr J na czerwiec.
    Uznałam że zapiszę nas na kolejną wizytę podwójną, pokompletujemy tę krótką listę dla obojga.

    yecikowa lubi tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Ninia Autorytet
    Postów: 972 1274

    Wysłany: 7 maja, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    yecikowa wrote:
    Jesteśmy na pograniczu ;) wg OM wypada 02.01.27, natomiast wg USG 29.12.26. Przy czym ten 29.12 budzi we mnie mnóstwo emocji, bo dokladnie w ten dzień w zeszłym roku zaczęło sie u mnie krwawienie i dowiedziałam się, że serduszko bobasa przestało bić.
    W każdym razie, jakikolwiek nie byłby to dzień, biorę w ciemno, byleby zdrowy bobas był z nami ☺️
    Yecikowa gratulacje. Na termin nie mamy wpływu, ja mam z OM 29.09 a z USG i owu w 6.10.2026, natomiast 1.10.2026 będzie rocznica jak dowiedziałam się, że poprzednie dziecko jest chore więc też będę w okolicach tych terminów. Staram się żyć tylko tym, że ten październik to będzie dla mnie już szczęśliwy miesiąc.

    yecikowa lubi tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6406 4534

    Wysłany: 7 maja, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na sprawdzeniu bety, i byla rejestratorka która mi kibicowała, powiedziałam co się stało a laborantka mi się pyta, czy mam dziecko, tak córkę 2,5roku i mi się pyta po co ja tak walczę 😭

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 383 474

    Wysłany: 7 maja, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiem że przeplatają się na tym wątku i dobre wieści i te smutne, dlatego zastanawiałam się czy pisać tu aktualizacje. Z drugiej strony chcę wam dać nadzieję że może być dobrze. Ja trochę tu na wątku byłam nim ujrzałam na teście swoją potrójną tęczę.

    Dziś to 300 g, zdrowy chłopiec 👦 wszystko jest w porządku. Zaczynamy 20 tydzień.

    Trzymam za was kciuki ☺️

    Cerva, ABK, _Dysia_, Biochemiczka, Czekająca7, Laurelli, Megmery, yecikowa, Dawdler34, Mimblanee, Ninia, Dudu13, nadzieja09, Waleria, Daisy1, Edytka91, Cień, ms.paranoya, Jusia92 lubią tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 7 maja, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Byłam dziś na sprawdzeniu bety, i byla rejestratorka która mi kibicowała, powiedziałam co się stało a laborantka mi się pyta, czy mam dziecko, tak córkę 2,5roku i mi się pyta po co ja tak walczę 😭

    Serio? Ja pier**** tylko tyle mi się ciśnie na usta. Czy ludzie w ogóle myślą czy im się mózg odłącza od aparatu mowy.

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 7 maja, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    🌿Paola pięknie. Czujesz ruchy? 🥹

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 383 474

    Wysłany: 7 maja, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    🌿Paola pięknie. Czujesz ruchy? 🥹

    Tak, już z 3 tyg. czuję. odetchnęłam z ulgą bo wiem że jak się rusza to znak że żyje❤️

    Cerva, yecikowa, _Dysia_, Daisy1 lubią tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • ABK Autorytet
    Postów: 6406 4534

    Wysłany: 7 maja, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola2604 wrote:
    Tak, już z 3 tyg. czuję. odetchnęłam z ulgą bo wiem że jak się rusza to znak że żyje❤️

    Niech rośnie zdrowo i dużo kopie 😘

    Paola2604 lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 7 maja, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Byłam dziś na sprawdzeniu bety, i byla rejestratorka która mi kibicowała, powiedziałam co się stało a laborantka mi się pyta, czy mam dziecko, tak córkę 2,5roku i mi się pyta po co ja tak walczę 😭

    I po co takie durne pytania/komentarze. Nikt nie zrozumie jak to boli jeśli tego nie przeszedł. Przykro mi:(

    Edit. Ja czuję się niekomfortowo kiedy jestem w nowym miejscu i streszczam swoją historię od początku. Mam wrażenie, że nie nadążają notować i są powoli znużeni przy kolejnej już procedurze IVF, transferze czy histeroskopii. Na koniec dodaję, że była w życiu tylko jedna ciąża ale poroniona... Czasami jest spojrzenie pełne współczucia a bywa, że odczytuję jakieś takie zdziwienie... że po co Ty kobieto dalej coś robisz, trzeba było zacząć wcześniej, czego oczekujesz.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 12:05

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 7 maja, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola2604 wrote:
    Tak, już z 3 tyg. czuję. odetchnęłam z ulgą bo wiem że jak się rusza to znak że żyje❤️

    Oj tak, to bardzo uspokaja. 🥹 rośnijcie zdrowo. ❤️

    Ja jednak jutro idę podejrzeć Malucha zamiast w poniedziałek, bo już mam znów trochę stresa i nie chce siedzieć jak na szpilkach przez weekend.
    Ale piersi z rana bolą, trochę mdłości i zmęczenie więc jestem dobrej myśli. Ale za kciuki będę wdzięczna. 🥺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 12:03

    Paola2604, yecikowa, _Dysia_, Daisy1, Jusia92 lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1197 1463

    Wysłany: 7 maja, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień💖trzymamy kciuki mocno za transfer 🥰✨ nie mogę się doczekać 🥹☀️☀️☀️☀️✨💖 to będzie ten dzień!

    @ABK niech się w dupsko cmoknie ta baba a nie takie teksty rzuca ! Jezusie. Zero wyczucia….

    @Paola2604
    Oh wspaniale wiadomości 💖🤗✨🤰🏻takie tu są potrzebne, dające nadzieję ☀️🫶

    @Cerva oczywiście kciuki zaciśnięte,a jak się czujesz? 🫶✨🥰

    @yecikowa 💖🥰

    @Dysia jak dzisiaj? Trzymam kciuki ✨🫶

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 maja, 12:12

    yecikowa, Cień lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 383 474

    Wysłany: 7 maja, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cerva wrote:
    Oj tak, to bardzo uspokaja. 🥹 rośnijcie zdrowo. ❤️

    Ja jednak jutro idę podejrzeć Malucha zamiast w poniedziałek, bo już mam znów trochę stresa i nie chce siedzieć jak na szpilkach przez weekend.
    Ale piersi z rana bolą, trochę mdłości i zmęczenie więc jestem dobrej myśli. Ale za kciuki będę wdzięczna. 🥺

    W takim razie trzymam kciuki 🥰 Chodzisz na prywatne wizyty czy na NFZ? Pytam z ciekawości bo kiedyś też prowadziłam ciążę w Toruniu u dr D. Teraz przeniosłam się na Bydgoszcz.

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • ABK Autorytet
    Postów: 6406 4534

    Wysłany: 7 maja, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie zastanawia to co jakbym nie miała córki to bym miała walczyć dalej, a jak mam to mam odpuścić?
    Może to głupie ale ja po tym pierwszym USG już , zaczęłam myśleć jak bliźniaki będą miały wspólny pokój, czy zrobić im jednak osobny. Może za szybko sobie pozwoliłam na marzenia

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
‹‹ 205 206 207 208 209 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ