Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 384 474

    Wysłany: 13 maja, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    Dziękuję za wsparcie jesteście bardzo kochane
    Tak cholernie jest mi ciężko i przykro, @rafiki tak jak mówisz myślałam że limit pecha już wyczerpałam, no ale jak widać życie daje kolejnego kopa po którym nie wiem czy dam radę wstać po raz kolejny..

    @Dudu czy miałaś podaną immunoglobine anty d też w ciąży biochemicznej? Bo przy pierwszej ciąży mi jej w szpitalu nie podali bo powiedzieli że na tak wczesnym etapie nie trzeba..
    mąż miał robione dfi wyszło 13% ale morfologia tylko 3% mimo suplementacji..
    helicobacter robiłam ale też z rok temu i wynik negatywny

    @abk robiłam mucha dokładnie rok temu po 2 poronieniu i było czysto, ostatnio powtórzyłam ureaplasme bo mam nawracające zapalenia pęcherza i też wynik ok

    Chce zrobić badanie genetyczne, tylko proszę pomóżcie mi i powiedzcie jak wygląda materiał który trzeba zabezpieczyć? Przy drugim poronieniu w szpitalu, pielęgniarki mówiły że mam zbierać wszystko, oddałam do badania całe jajo no i jak się okazało było za dużo moje dna i z badania nic nie wyszło, także taką świetna pomoc dostałam w szpitalu 👍

    Ja mimo wielu poronień w nigdy nie widziałam zaridka ani jaja. Po zabiegu Szpital wiedział że chce material do badań więc sami przygotowali próbkę do badań genetycznych. Może w szpitalu ci pomogą? Wiem że jeśli materiał trafia do badań do patomorfologii to stamtąd też możesz wypożyczyć bloczek do badań. Nam badanie w 1 przypadku nie wyszło bo szpital źle pobrał i wypożyczaliśmy bloczek. One są przechowywane chyba 9 czy 10 lat.
    Najlepiej próbować w szpitalu i poprosić o pomoc.


    Trzymaj się, przytulam 🫂



    Malinka18 lubi tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 13 maja, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Paola w szpitalu właśnie przy drugim poronieniu prosiłam o pomoc to mówiły dawać wszytko jak leci..
    znalazłam na testdna instrukcje i są również zdjęcia kosmówki, zobaczymy co z tego będzie.

    Co do badań dziewczyny, to wykonałam:
    Zespół antyfosfolipidowy - wyszedł okej
    Trombofilie - nieprawidłowy czynnik Pai homo
    Kir - obecny tylko 1 aktywujący
    Mucha - była ok, ale warto może powtórzyć teraz
    AMH - 5,9
    Celiakia -ok
    Jakieś podstawowe badania krwi typu tarczyca insulina glukoza oraz witamin to też wszystko dobrze
    Ehh no i to chyba na tyle, co radźcie jeszcze zrobić?

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 13 maja, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie się też nie udało zabezpieczyć materiału wystarczającego, a przy łyżeczkowaniu były już resztki i to co wyciągnęli też nie wystarczyło.
    U mnie pielęgniarka niby mi tłumaczyła żeby zbierać różowe tkanki a nie skrzepy i zachęcała żeby przychodzić z wkładką jakbym miała wątpliwości. No ale tak czy inaczej nie nie udało

    @Malinka a kariotypy sprawdzaliście? U mnie to był nr 1 badań wskazany przez lekarza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 12:54

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Ninia Autorytet
    Postów: 972 1274

    Wysłany: 13 maja, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień trzymam kciuki 🍀🍀🍀

    @ Aszin czy masz już jakiś dalszy plan działania z kliniki?

    Cień, aszin lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 13 maja, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka, straszni mi przykro, trzymaj się 💔
    Cień, mocne kciuki za Kropka, niech się wgryza 💞

    Ja właśnie odebrałam wyniki z hist.pat i wszystko wróciło... A miałam nadzieję, że już jestem daleko i że mnie to nie ruszy...

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 13 maja, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    Mnie się też nie udało zabezpieczyć materiału wystarczającego, a przy łyżeczkowaniu były już resztki i to co wyciągnęli też nie wystarczyło.
    U mnie pielęgniarka niby mi tłumaczyła żeby zbierać różowe tkanki a nie skrzepy i zachęcała żeby przychodzić z wkładką jakbym miała wątpliwości. No ale tak czy inaczej nie nie udało

    @Malinka a kariotypy sprawdzaliście? U mnie to był nr 1 badań wskazany przez lekarza.

    Nie badaliśmy, jeśli będą nieprawidłowe to zostaje invitro z badaniem zarodków czy jak? Orientujecie się może bo ja w temacie invitro jestem zielona

    Pisałam z lekarzem który pracuje w szpitalu i kazał mi zrobić betę dzień po dniu czy spada, bo dopiero w takim wypadku dają tabletki na wywołanie poronienia, trochę dziwne skoro na usg widzą że nie ma akcji serca

    @ms.paranoya niestety to wraca jak boomerang przy każdej możliwej okazji


    Ps. Spójrzcie na moją stopkę ta cholerna kosa (liczba 7) mnie prześladuje to jest jakiś obłęd..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 14:39

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1199 1464

    Wysłany: 13 maja, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie 💖 odzywam się bo pisałyście ze promyki nadziei potrzebne tu więc..🫶🍀
    Jestem po badaniach II prenatalnych ✨ wszystko super, zdrowo się rozwija, parametry w porządku. No i pięknie pokazywała wszystko co miało być zbadane 🫶🥰 cieszę się ogromnie 🤗🤗☀️

    Położna się śmiała że rośnie mała siatkarka bo długie kończyny ma i tak wychodzi na tydzień do przodu 💖

    7c60b129f1948.jpghttps://zapodaj.net/plik-klTVr4BRvN

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 15:14

    Paola2604, ABK, Niecierpliwa_, 19Maggie94, Cień, Ninia, Dawdler34, nadzieja09, Waleria, Daisy1, Malinka18, Olcykowa, yecikowa, ms.paranoya, Mimblanee, Cerva, Jusia92, aszin, _Dysia_, Rafiki lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1199 1464

    Wysłany: 13 maja, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień trzymam kciuki od rana, jak u Ciebie 🥹🥹🥹🥹✨✨🍀🍀🫶🫶🫶🫶

    Cień lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 13 maja, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malinka, ja szczerze mówiąc nie eksplorowałam tego tematu. Wyszły u nas ok, więc już nie drążyłam. Wydaje mi się, że to pewnie jest też zależne od rodzaju nieprawidłowości i do konsultacji z lekarzem.
    Ja jeśli będzie ivf a wszystko wskazuje na to że tak, to raczej się zdecyduje i tak na to badanie pgt-a mimo prawidłowych kariotypów.

    Z tą beta dziwne faktycznie, mi mówili że wystarczy ponowne potwierdzenie na usg w szpitalu (ja zostawałam na noc i robili podwójnie na izbie przyjęć i na oddziale przed podaniem leków). Betę mi zrobili też ale jedna, chyba tak rutynowo.


    @Ms.paranoya, ściskam mocno! Ja też myślałam że już jest ok, a teraz przy pierwszym okresie, odbiorze wyników hist pat i kontroli znów złapałam duży dół. Pewnie to będzie wracać falami :/


    @Laurelli, cudownie, wielkie gratulacje! Niech rośnie dalej zdrowo :)

    Laurelli lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 13 maja, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My z maluchem już w domu ❤️
    Transfer przebiegł dobrze, teraz odpoczywamy.
    To takie fajne uczucie myśleć, że już jest się we dwójkę 🥹 Choć to jeszcze bardzo wczesny etap.
    Dziękuję Wam za wszystkie kciuki, ciepłe myśli i wsparcie.
    Pozdrawiam ❤️

    Niecierpliwa_, Ninia, Dawdler34, nadzieja09, Mq1991, Waleria, Daisy1, Laurelli, Olcykowa, krakowiankq, sirengirl92, yecikowa, Paola2604, Biochemiczka, ms.paranoya, 19Maggie94, Mimblanee, Cerva, Jusia92, aszin, _Dysia_, Rafiki lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 13 maja, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malinka18

    Bardzo mi przykro, przytulam mocno ❤️‍🩹🫂

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 13 maja, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Laurelli

    Wielkie gratulacje, teraz możesz już odetchnąć tak porządnie i szykować małej wyprawkę 😘🌈🌷

    Laurelli lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 13 maja, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Witajcie 💖 odzywam się bo pisałyście ze promyki nadziei potrzebne tu więc..🫶🍀
    Jestem po badaniach II prenatalnych ✨ wszystko super, zdrowo się rozwija, parametry w porządku. No i pięknie pokazywała wszystko co miało być zbadane 🫶🥰 cieszę się ogromnie 🤗🤗☀️

    Położna się śmiała że rośnie mała siatkarka bo długie kończyny ma i tak wychodzi na tydzień do przodu 💖

    7c60b129f1948.jpghttps://zapodaj.net/plik-klTVr4BRvN
    Ale duża! Rośnij zdrowo maluszku! ❤️
    Mam nadzieję, że każda z Nas wrzuci tutaj taką foteczkę 🤞🤞🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 maja, 18:46

    Cień, Daisy1, Laurelli lubią tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 13 maja, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    My z maluchem już w domu ❤️
    Transfer przebiegł dobrze, teraz odpoczywamy.
    To takie fajne uczucie myśleć, że już jest się we dwójkę 🥹 Choć to jeszcze bardzo wczesny etap.
    Dziękuję Wam za wszystkie kciuki, ciepłe myśli i wsparcie.
    Pozdrawiam ❤️
    🤞🤞 rośnij kropeczku 🥹🫂

    Cień lubi tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 13 maja, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    @Malinka18

    Bardzo mi przykro, przytulam mocno ❤️‍🩹🫂

    Dziękuję ❤️
    Trzymam za Was mocno kciuki ✊

    Cień lubi tę wiadomość

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Malinka18 Ekspertka
    Postów: 152 169

    Wysłany: 13 maja, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @Malinka, ja szczerze mówiąc nie eksplorowałam tego tematu. Wyszły u nas ok, więc już nie drążyłam. Wydaje mi się, że to pewnie jest też zależne od rodzaju nieprawidłowości i do konsultacji z lekarzem.
    Ja jeśli będzie ivf a wszystko wskazuje na to że tak, to raczej się zdecyduje i tak na to badanie pgt-a mimo prawidłowych kariotypów.

    Z tą beta dziwne faktycznie, mi mówili że wystarczy ponowne potwierdzenie na usg w szpitalu (ja zostawałam na noc i robili podwójnie na izbie przyjęć i na oddziale przed podaniem leków). Betę mi zrobili też ale jedna, chyba tak rutynowo.


    @Ms.paranoya, ściskam mocno! Ja też myślałam że już jest ok, a teraz przy pierwszym okresie, odbiorze wyników hist pat i kontroli znów złapałam duży dół. Pewnie to będzie wracać falami :/


    @Laurelli, cudownie, wielkie gratulacje! Niech rośnie dalej zdrowo :)

    Orientujesz się już może jakie są koszta badań pgt-a o którym piszesz?

    👩 28 👦 29 🐶 7
    Starania od października 2024r.
    07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
    07.02.2025 - Poronienie chybione
    7 tydzień 👼

    06.04.2026 - ⏸️ 7cs
    (Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
    12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1

    ❗️mutacja PAI-1 homo
    ❗️KIR BX 1/5
    💗 tachykardia
  • Nadziejaa2 Koleżanka
    Postów: 37 17

    Wysłany: 13 maja, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    Hej dziewczyny

    Po raz kolejny moje szczęście trwało krótko, wczoraj dowiedziałam się, że ciąża obumarła 7+1 mimo brania leków znowu się nie udało, lekarka twierdzi że to wada genetyczna, czekam na poronienie, nie wiem co robić nie chcę być w szpitalu, tym bardziej nie chcę kolejnego zabiegu, ale mam konflikt serologiczny z mężem, więc muszę się tam udać, zastanawiam się czy poprosić o tabletki czy czekać..
    Nie mam już sił, kolejna ciąża zakończyła się tak szybo, kolejny raz nie zobaczyłam nawet serduszka, to nie może być przypadek, jakoś nie wydaje mi się żeby to była wada zarodka, problem pewnie jest we mnie gdzieś głębiej, nie wiem co więcej mogę zrobić, gin powiedziała, że narazie więcej badań robić nie musimy, ale przecież musi coś jeszcze być nie tak skoro nie pomógł nawet Accofil.
    Mam dość, zastanawiam się ile jeszcze w tym życiu muszę wycierpieć

    Przykro mi, trzymajcie się tule🫂.
    Na spokojnie przeżycie żałobę i wtedy bym zrobiła na Twoim miejscu badania. Nie raz zmiana lekarza jest potrzebna😉

    Malinka18 lubi tę wiadomość

    3.2015 r. Synek🥰
    9 lat starań od września 2025 r. Ivf
    Kariotypy ok
    3 zarodki
    11.2025 r. Zarodek się nie przyjął
    12.03.2026 r. 10 tydzień (8/9 tydzień zatrzymanie serduszka) poronienie zatrzymane💔
    Trombofilia, hashimoto zatrzymane , a w zamian guzy łagodne na tarczycy.
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 13 maja, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień super, że jesteście już razem! Odpoczywaj i relaksuj się ile możesz 😍

    Laurelli cieszę się, że wszystko dobrze i mała się zdrowo rozwija 😍 matko to już połowa ciąży! A dopiero co robiłaś test ☺️

    Laurelli, Cień lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 13 maja, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinka18 wrote:
    Orientujesz się już może jakie są koszta badań pgt-a o którym piszesz?

    Pewnie sie to różni w zależności od kliniki, mi powiedzieli że 9,5 k za 2-4 zarodki.
    Sa rozne opinie na temat, czy robić czy nie.

    Ja generalnie bardzo żałuję że nie udało mi się przebadać zarodka po poronieniu - gdyby
    wyszło że nie ma wady genetycznej (a to jest chyba zawsze sugestia lekarzy że względu na prawdopodobieństwo), to od razu bym pewnie sprawdzała immunologię. A tak to w sumie nie wiadomo a immunologia z tego co widzę to temat rzeka, więc na razie jej nie ruszam.

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1199 1464

    Wysłany: 13 maja, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Malinka18 tak bardzo mi przykro, przytulam i dużo dużo siły 🥹🫂🫶
    Tak jak dziewczyny piszą, na swoją głowę robić to co czujesz z badań. Mi też mówili że zdarza się. Pech trafiło na Was, ale zrobiłam badania i biorę acard i gdyby nie kraj w którym żyje miałabym i heparynę ale tu tego nie stosują po 1 poronieniu. Więc sam acard, wierzę doniósł mi moje maleństwo tu gdzie jestem. Gdyby go nie brała nie wiem..

    Olcykowa, też mi leci teraz już szybciutko, dopiero przeżywałam z Wami gdzie ten okres pp. I te pierwsze testy 🙈
    A tu już 25 cm panna we mnie siedzi 🙈

    ms.paranoya, Malinka18, Cerva lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
‹‹ 214 215 216 217 218 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ