🌱 Nowy początek 🌱
-
WIADOMOŚĆ
-
To akurat w GC te terminy podobno nie są aż tak długie 😉Malinka18 wrote:@Mg1991
Dziękuję Ci za wstawione zdjęcia, ja jestem pacjentką gyncentrum tzn byłam raz na wizycie, ale bez problemu mogę się dostać do dr Syndora, nie wiem tylko jak z terminami, z ciekawości orientowałaś się już ile takie badanie IPLE kosztuje?
Masz naprawdę dużą wiedzę, widać że przeszłaś długą i ciężką drogę, mam nadzieję że zostanie Ci to wynagrodzone i bardzo życzę Ci tego by kolejny transfer się udał
Co do IPLE, to u mnie w mieście kosztuje 2700 lub 3200 zl (w zależności od tego czy będzie znieczulenie czy nie), ale jak zobaczylam jak dokładny jest wynik i jak dokladnie jest wszystko rozpisane oraz jakie konkretnie leczenie należy zastosowac, to mysle ze warto.
Dziękuję Ci pięknie i cieszę sie ze mogłam pomoc ❤️ Tobie tez życzę powodzenia!
Malinka18 lubi tę wiadomość
👱♀️ 34l👦🏻36l
Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia
2025 I IVF
-25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
-10.02 punkcja, 5 x ❄️
-08.03/08.04 I i II FET ❌️
-08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
-17.07 IV FET ❌️
-08-12.2025 leczenie immunologiczne
-20.12 V FET CB 💔
2026 II IVF
-10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
-22.01 punkcja, 6 x ❄️
-12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
-04-06.2026 Ryeqo
5 x ❄️ na zimowisku -
Malinka18 wrote:@niecierpliwa
Z tego co widzę jesteś po pierwszej stracie? Immunologia tak jak mówisz to temat rzeka, a druga sprawa trzeba trafić na dobrego lekarza, który ma o tym pojęcie i dobrze poprowadzi
Tak, po pierwszej. Natomiast jako że starania były dość długie, amh już mi spadło poniżej 1, mam torbiele po owulacjach, a partner problem z morfologia nasienia, to chciałabym wiedzieć już teraz jak najwiecej. Boję się, że może dojść więcej elementów do tej układanki niestety
🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
🌿Mq1991 a jak Ty się czujesz na tym wyciszaniu?
🌿Cień jak pierwsza noc z Bąblem na pokładzie? 🙂 planujesz testować/robić betę wcześniej niż dla kliniki?
Cień, Mq1991 lubią tę wiadomość
-
Cerva wrote:🌿Mq1991 a jak Ty się czujesz na tym wyciszaniu?
🌿Cień jak pierwsza noc z Bąblem na pokładzie? 🙂 planujesz testować/robić betę wcześniej niż dla kliniki?
Hej 😊
Czuję się ogólnie dobrze, oby nie zapeszyć 🤞. Jestem do końca tygodnia na L4, później się zobaczy. Lekarka z kliniki mówi, że nie ma wskazań do L4 — ona nie zna mojego toksycznego emocjonalnie środowiska pracy (takiego „Czarnobyla”).
Co do testowania, chcę wytrwać do przyszłego piątku i w 9 dpt zrobić betę. Takie są plany.
Sikane testy mam w apteczce — kupiłam je już w styczniu. Niby nie planuję robić ich tak wcześnie albo wcale, bo miałam podane Ovitrelle, więc nie ma sensu wcześniej się testować.
Rozmawiałam o tym testowaniu wczoraj z Laurelli i przyśnił mi się przedziwny sen. Śniło mi się, że miałam dwa testy ciążowe i oba były dodatnie. Dopiero później zauważyłam, że było napisane, że ciąży nie ma. A ja już dzień po transferze wmówiłam sobie, że widzę dwie kreski 😅
Moja głowa nakręca się do tego stopnia, że te testy już mi się śnią.40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
@Mq1991
Właśnie jak samopoczucie na wyciszeniu?
Mq1991 lubi tę wiadomość
40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Niecierpliwa_ wrote:Tak, po pierwszej. Natomiast jako że starania były dość długie, amh już mi spadło poniżej 1, mam torbiele po owulacjach, a partner problem z morfologia nasienia, to chciałabym wiedzieć już teraz jak najwiecej. Boję się, że może dojść więcej elementów do tej układanki niestety

Myślisz o in vitro czy chcesz próbować naturalnie?
Jesli masz fundusze to możesz skubnąć trochę immunologii, na pewno to coś wniesie👩 28 👦 29 🐶 7
Starania od października 2024r.
07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
07.02.2025 - Poronienie chybione
7 tydzień 👼
06.04.2026 - ⏸️ 7cs
(Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1
❗️mutacja PAI-1 homo
❗️KIR BX 1/5
💗 tachykardia -
Dziewczyny, piszę, bo możliwe, że kiedyś już o to pytałam, ale gdzieś zgubiłam odpowiedzi.
Jestem po poronieniu, tego samego dnia wieczorem miałam zabieg doczyszczenia. Immunolog zaleciła mi wykonanie badań:
Homocysteina,
antytrombina III,
czynnik VIII,
gen ANXA5 u mnie (jeśli wynik będzie prawidłowy, wtedy u partnera),
przeciwciała przeciwkardiolipinowe IgM i IgG, przeciw β2-glikoproteinie IgM i IgG
oraz antykoagulant tocznia.
I teraz pytanie do Was -kiedy po poronieniu i zabiegu najlepiej robiłyście takie badania?
Za tydzień mam wizytę u ginekologa i chciałabym mieć już chociaż część wyników. Chcę też dorzucić betę hCG, żeby wiedzieć, na czym stoimy i kiedy będzie można myśleć o kolejnej procedurze czy stymulacji.35 l | AMH 3,8
IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)
IVF I (11.2020)
5❄️ (3✅,2❌)
FET1 (01.21) ❌
FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
FET3 (11.23) ❌
IVF II (11.2023)
3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
FET4 (03.24) ❌
FET5 (07.24) ❌
Diagnostyka:
✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
❌ MTHFR, PAI-1
IVF III (08.2024)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET6 (01.25) ❌
FET7 (03.25)
6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
💔 6+4 tc
IVF IV (12.2025)
2❄️ PGT-A (2✅)
FET8 (12.25) ❌
FET9 (03.26) 🍀
7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
29 dpt jest ❤️ 120 bpm
10+1 💔😭👼🏼 -
@Cerva, @Cien dziękuję, ze pytacie ❤️ ogólnie czuję się dobrze, chociaż mąż mowi, ze jestem bardziej emocjonalna teraz 🫣 i jak przez parę dni były upały, to się ze mnie dosłownie lało 🫣 na szczęście pracuję zdalnie, wiec w razie czego mogę wskoczyć kilka razy pod prysznic 😅 jeszcze tylko 3 tygodnie przede mną, wiec dam radę 💪
@Cien bardzo dobrze, ze poszłaś na L4! Moim zdaniem Twoj komfort psychiczny jest bardzo ważny w Tym procesie. A nie miałabyś możliwości wziac sobie zwolnienia do testowania od lekarza rodzinnego? Obyś wyśniła sobie dwie tłuste kreski 🤞
@Cerva a jak Twoje samopoczucie? 😊
Daisy1 lubi tę wiadomość
👱♀️ 34l👦🏻36l
Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia
2025 I IVF
-25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
-10.02 punkcja, 5 x ❄️
-08.03/08.04 I i II FET ❌️
-08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
-17.07 IV FET ❌️
-08-12.2025 leczenie immunologiczne
-20.12 V FET CB 💔
2026 II IVF
-10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
-22.01 punkcja, 6 x ❄️
-12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
-04-06.2026 Ryeqo
5 x ❄️ na zimowisku -
@Mq1991
Właśnie chyba tak zrobię — porozmawiam z lekarzem rodzinnym o L4.
Dobrze, że jakoś znosisz to wyciszenie.
Jeśli ten transfer się nie uda, też planuję wyciszenie, ale na razie podchodzę do tego z lekkim dystansem. Różnie mi to wychodzi, zobaczymy jak się wszystko ułoży.
Muszę dać sobie czas.
Mq1991, Cerva lubią tę wiadomość
40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
🧪 AMH 0,34
🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
💉 IVF od 2019 r.
→ 9 procedur IVF/ICSI
→ bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
→ 6 transferów ET/KET
→ 2× CB 🤍
→ VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
🧫 CD56 ↑ (54)
🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
→ V 2026: transfer na lekach immunologicznych
β-hCG: 0
Na tym zakończymy. -
Cień wrote:Hej 😊
Czuję się ogólnie dobrze, oby nie zapeszyć 🤞. Jestem do końca tygodnia na L4, później się zobaczy. Lekarka z kliniki mówi, że nie ma wskazań do L4 — ona nie zna mojego toksycznego emocjonalnie środowiska pracy (takiego „Czarnobyla”).
Co do testowania, chcę wytrwać do przyszłego piątku i w 9 dpt zrobić betę. Takie są plany.
Sikane testy mam w apteczce — kupiłam je już w styczniu. Niby nie planuję robić ich tak wcześnie albo wcale, bo miałam podane Ovitrelle, więc nie ma sensu wcześniej się testować.
Rozmawiałam o tym testowaniu wczoraj z Laurelli i przyśnił mi się przedziwny sen. Śniło mi się, że miałam dwa testy ciążowe i oba były dodatnie. Dopiero później zauważyłam, że było napisane, że ciąży nie ma. A ja już dzień po transferze wmówiłam sobie, że widzę dwie kreski 😅
Moja głowa nakręca się do tego stopnia, że te testy już mi się śnią.
Oj tak, głowa pracuje, wcale się nie dziwię. 😛
To kciuki zaciśnięte i podziwiam cierpliwość. 🙂
Co do L4 to ja bym powiedziała wprost o kwestii emocjonalnej w pracy.
Cień lubi tę wiadomość
-
@Malinka, mój lekarz z kliniki prowadził moją ciąże, także widziałam się z nim ostatnio w dniu kiedy potwierdzał mi że serce przestało bić
i od razu rozmawialiśmy wstępnie co dalej - mówił wtedy że nie ma co czekać i nas już zakwalifikuje do ivf, żebym przyszła za 2 msc. Także 1.06 mam wizytę i zobaczymy co dalej.
@Awokado,
Te z trombofilii można w każdej chwili bo to genetyczne.
APS zaleca się 6 tyg odczekać, ale jeśli wyjdzie coś nie tak to i tak te badania trzeba powtórzyć.
ANXA5 nie sprawdzałam, ale to genetyczne więc zakładam że od razu.
Homocysteina, ja robiłam od razu - i nie żałuję, bo chcę sobie potem porownac wynik po zmianie suplementacji na metylowane formy. Ale widziałam też zalecenia że po ok 6 tyg.🙎♀️ 36 | 👨 34
⌛ od 08.2024
08.2025 • IUI ❌
02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
04.2026 • 💔 9 tc
06.2026 • ⏸️ -
🌿Mq1991 czuję się nadal dobrze. Miewam mdłości i czasem takie torsje, ale bez wymiotów, bo wtedy zawsze mam pusty żołądek. Najczęściej rano i w nocy. I te nocne to dla mnie duże zaskoczenie. 😳
Od USG minął niecały tydzień, a ja już nie mogę doczekać się kolejnego. ☹️ strasznie mi się teraz dłuży. Nie ukrywam, że czekam do momentu jak będę mogła używać detektora, bo mam z poprzedniej ciąży i bardzo on mnie uspokajał między wizytami na etapie przed odczuwaniem ruchów. 🫢
Mq1991, Cień lubią tę wiadomość
-
💪Cerva, jakbyś opisywała moje objawy w pierwszej ciąży. Jakby żołądek nie uznawał wymiotów a głowa tak haha
Masz USG co 2 tygodnie?
💪Mq, dla mnie jesteś wojowniczką i aż mi się płakać chce ile musiałaś przejść 😭
💪Awokado, tak jak wyżej ale na niektóre się długo czeka.
💪Niecierpliwa, z immuno zaczęłabym od kir chyba ze masz oraz ANA, APS. Mysle ze w IVF od momentu transferu jeśli wchodzi immunologia to jest podobne znaczenie jak w ciąży bez IVF.
Rozkminialam ostatnio kwestię wlewów domacicznych i doszłam do wniosku ze poza IVF to jest bardzo loteria skoro nawet nie wiemy czy doszło do zaplodnienia 🤯 Mam dużą pokorę ale i też już zmęczenie co do doniesień nauki. Moje życie już nie będzie takie samo po tej drodze 🫣😵💫
👩❤️💋👨 29 starania od końca 24
08.24 histeroskopia✅
1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB
💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1
PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
B12, ferrytyna 🔜🆙
MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
CD138 ✨✅
💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard
🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
hormony - dolna granica, D3 🔜🆙
06.26 🩸📋
07.26 wizyta 🪂 -
@Dudu dziekuje Ci pięknie za te słowa 🥹 myślę, ze dopóki nie musimy, to same nawet nie wiemy ile jesteśmy w stanie znieść 🫣 gdyby mi ktoś 1,5 roku temu powiedział, ze podejdę do IVF, to chyba bym się zaśmiała 🫣
A o jakich wlewach domacicznych mówisz?
@Niecierpliwa_ powiem Ci to samo, co Malince wczoraj- wszystko zależy od tego, do jakiego immunologa chciałabyś pójść. Każdy ma swoje "ulubione" laboratorium i czasem jest tak, ze wymagają aby te badania tam powtórzyć. A ze względu na to, ze te badania są dość drogie, to radziłabym się nad tym zastanowić, do podejścia którego lekarza byłoby Ci najbliżej. Ale akurat w przypadku KIR i ANA to nie ma aż takiego znaczenia- zobacz sobie w ALAbie albo Synevo tam są czasem zniżki-20% czy -30%. Wiem, ze wiele dziewczyn robi tez genetyczne badania w testDNA.👱♀️ 34l👦🏻36l
Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia
2025 I IVF
-25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
-10.02 punkcja, 5 x ❄️
-08.03/08.04 I i II FET ❌️
-08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
-17.07 IV FET ❌️
-08-12.2025 leczenie immunologiczne
-20.12 V FET CB 💔
2026 II IVF
-10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
-22.01 punkcja, 6 x ❄️
-12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
-04-06.2026 Ryeqo
5 x ❄️ na zimowisku -
🌿Dudu13 nie, co 4 tygodnie tak jak w pierwszej ciąży, bo w zasadzie nie ma wskazań do częstszych wizyt. Nie mam krwiaków, plamień, nic się nie dzieje. Ale skorzystałam z Luxmedu podejrzeć Malucha więc tak mi wychodzi teraz, że prawie co dwa tygodnie to lepiej znieść. 😛
Też kwestia finansowa, bo moja wizyta ciążowa kosztuje 500 zł wiec tak co dwa tygodnie chodzić to nieźle by się uzbierało. 😳
Dudu13 lubi tę wiadomość
-
Mq, np jeśli IPLE wychodzi źle to nie podaje się wlewów domacicznych? Czy tylko dożylne?
Wiem że pisałyście że to kilka tysięcy 🫣 Zgadzam się, ja też nie sądziłam że jestem taka „silna” 🥺 i… cierpliwa 😅
Cerva, ja dlatego podniosłam pakiet Medi w pracy po obejmuje usg ciążowe i nie dam sobie już wizyt co 4 tyg
Planuję też przetestować lokalnie NFZ bo spoko lekarz przyjmuje co robi bdb usg w poradnii. Ale to na razie odległe plany 😅🥺 Najwcześniej w lipcu haha
Ja KIR i ANA robiłam w Alab bo miałam najkorzystniej. Teraz przeciwciała p/nadnerczowe w Badaj to - mega konkurencyjne ceny i operują trochę w południowo-centralnej części kraju. W Wawie niestety brak
Ja sobie tak podeszłam do badań immuno jak czekałam na wizytę u dr Jankowskiej. Generalnie warto sprawdzać, ceny, promocje, rabaty. Często w letyshops jest 18% zwrotu za Alab - tym samym regulaminowe max 70zl udaje mi się zgarnąć z każdym droższym badaniem. Na waciki 😅🤑
Odgrzebie moją listę immuno i wstawię
👩❤️💋👨 29 starania od końca 24
08.24 histeroskopia✅
1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB
💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1
PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
B12, ferrytyna 🔜🆙
MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
CD138 ✨✅
💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard
🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
hormony - dolna granica, D3 🔜🆙
06.26 🩸📋
07.26 wizyta 🪂 -
🌿Dudu13 ja też mam pakiet w Luxmedzie i obejmuje USG ciążowe. ☺️ więc będę korzystać tak jak korzystałam w poprzedniej ciąży. Ale na prowadzenie tam ciąży bym się nie zdecydowała. Tu mam swojego prowadzącego do którego mam numer i mogę dzwonić o każdej porze dnia i nocy. To daje duży spokój. 🥰
Życzę żeby ten lipiec przyszedł jak najszybciej i był owocny. ❤️
Dudu13 lubi tę wiadomość
-
Oj tak, czas wolno leci mi na antybiotykach 🫣 dopiero 1/3 za mną. Nie chce też przeganiać tego czasu, bo po prostu szkoda mi już życia w zawieszeniu. Jest piękny maj i z tego staram się czerpać. Być w sezonie którym jestem 💆🏻♀️ Mocne mam rozkminy w tym nieaktywnym cyklu. Te pozytywne i nie tylko (Dzieki metronidazol) 😅🤪
Wstawiam listę immuno z innego wątku- jak jest więcej to dodajcie od siebie. Ułożone od mniej dk bardziej zaawansowanych 🔬
Badanie przeciwciał przeciw TPO,
Badanie przeciwciał przeciw TG,
Badanie przeciwciał przeciwplemnikowych ASA,
Badanie przeciwciał przeciwjądrowych ANA,
Badanie przeciwciał przeciwjajnikowych AOA,
APS:Badanie przeciwciał antykardiolipinowych,
APS:Badanie w kierunku β2 glikoproteinie-I (IGM, IGG),
APS:Badanie w kierunku antykoagulantu tocznia,
Badanie przeciwciał blokujących ALLO MLR,
Badanie polimorfizmu APAL w genie IGF2,
Typowanie KIR oraz HLA-C,
Test cytotoksyczności komórek NK,
Badanie immunofenotypu,
Badanie w kierunku alergii na nasienie
Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 14:26
Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość
👩❤️💋👨 29 starania od końca 24
08.24 histeroskopia✅
1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB
💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1
PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
B12, ferrytyna 🔜🆙
MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
CD138 ✨✅
💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard
🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
hormony - dolna granica, D3 🔜🆙
06.26 🩸📋
07.26 wizyta 🪂 -
@Mg1991
Dzwoniłam do gyncentrum jestem na liście rezerwowej czas oczekiwania 2-3 miesiące.. no ale cross chyba i tak robi się 6 tyg po poronieniu
Dziewczyny a ANA robiłyście 1,2,3 a ANA 4 też? Jestem kompletnie zielona w temacie
@niecierpliwa
Mnie inna ginekolog ze względu na to że pracuję w bocianie, namawia na in vitro z badaniem zarodkówWiadomość wyedytowana przez autora: 14 maja, 14:49
👩 28 👦 29 🐶 7
Starania od października 2024r.
07.11.2024 - Ciąża biochemiczna 👼
07.02.2025 - Poronienie chybione
7 tydzień 👼
06.04.2026 - ⏸️ 7cs
(Accofil, neoparin, besins, duphaston, propranolol)
12.05 - 💔 ciąża obumarła 7+1
❗️mutacja PAI-1 homo
❗️KIR BX 1/5
💗 tachykardia




