Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 15 maja, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek, możesz podzielić się ceną? Ile czeka się na wynik?

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Bratek3738 Koleżanka
    Postów: 71 12

    Wysłany: 15 maja, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Ja miałam i uważam, że warto zrobić. Poza szeroką immunologia w macicy wskazuje też czy są obecne tętniczki spiralne i czy jest dobre okno implantacyjne.
    Od razu jest też napisane do jakich leków jest wskazanie.


    Dziękuję za opinię. Szukając tego badania , przekonałam się że nie jest ono jeszcze popularne ww wszystkich klinikach. Lekarz mi mówił że to badanie jest ważniejsze niż te z krwi. Mam nadzieję ze coś wniesie. 🙂

  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 15 maja, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Cześć, dołączam, wczoraj miałam łyżeczkowanie po pustym jaju w 6tc.

    Mam już synka, udało się zajść wtedy po drugiej inseminacji, mąż ma problemy z morfologią plemników.

    Rok i miesiąc po cc zaczęliśmy się znowu starać i udało się w pierwszym cyklu, byliśmy w szoku… szczęście niestety nie trwało długo bo beta zaczęła słabo przyrastać i już widziałam co się święci.

    Najgorsze było oczekiwanie, czy coś z tego jeszcze będzie czy nie. Teraz czuję lekka ulgę że już mam ten szpital za sobą, że możemy zacząć od nowa.

    Liczę, że szybko będziemy mogli wrócić do starań :)

    Bluebell, bardzo mi przykro. Jeśli wcześniej udało się już za drugim IUI a teraz tak szybko zaszłaś w ciążę to może to być po prostu ciemna strona statystyki, ale jeśli będziesz chciała coś zbadać i sprawdzić nawet podstawy: hormony, witaminy to pomożemy coś doradzić.
    Podobno puste jaja to najczęściej genetyka :(
    Trzymaj się 🫂

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Bratek3738 Koleżanka
    Postów: 71 12

    Wysłany: 15 maja, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dudu13 wrote:
    Bratek, możesz podzielić się ceną? Ile czeka się na wynik?


    Hej,
    2250zl ok 4-6; tyg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 11:08

    Dudu13 lubi tę wiadomość

  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 15 maja, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek3738 wrote:
    Hej,
    2250zl ok 4-6; tyg

    Ja miałam wynik jakoś już po tygodniu ;) to chyba zależy od tego ile mają zleceń w danym czasie

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Bratek3738 Koleżanka
    Postów: 71 12

    Wysłany: 15 maja, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Ja miałam wynik jakoś już po tygodniu ;) to chyba zależy od tego ile mają zleceń w danym czasie



    Jakby było szybciej to by było super,bo nie musiałbym odkładać transferu o miesiąc 🙂pewnie tak jest jak piszesz .🙂

  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 15 maja, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Rafiki dokladnie tak! Tez na początku wydawalo mi sie, ze skoro mam tyle lekow, to jestem dobrze obstawiona, do czasu aż dowiedziałam się ze niektóre z nich zastosowanie niepotrzebnie moga bardziej szkodzic niz pomagać 🫣
    @Bratek a Ty jedziesz tam do Krosna? Czy będziesz miala pobieraną biopsję gdzie indziej?
    Ja na szczęście znalazłam jeden gabinet w Lublinie gdzie pobierają próbki i wysyłają do Krosna 😉 myslę, ze byloby mi ciężko ogarnąć taki wyjazd akurat w okienku implantacyjnym 🫣 u mnie to badanie kosztuje 2700 (lub 3200 z narkozą)

    A co do histeroskopii to ja jestem akurat tym przypadkiem, gdzie histeroskopia byla robiona w szpitalu i bylam tam 3 dni. Wiadomo, ze lepiej pojechać i jednego dnia mieć to z głowy, ale szpital tez jest do przezycia. Mi akurat dr tlumaczyl, ze taka histeroskopia operacyjna ma więcej plusów pod takim kątem, gdyby wyszły duże zmiany do wycięcia, bo podobno podczas minihisteroskopii w gabinecie jest to niemożliwe (nie mam pojecia czy to prawda)

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Bratek3738 Koleżanka
    Postów: 71 12

    Wysłany: 15 maja, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Rafiki dokladnie tak! Tez na początku wydawalo mi sie, ze skoro mam tyle lekow, to jestem dobrze obstawiona, do czasu aż dowiedziałam się ze niektóre z nich zastosowanie niepotrzebnie moga bardziej szkodzic niz pomagać 🫣
    @Bratek a Ty jedziesz tam do Krosna? Czy będziesz miala pobieraną biopsję gdzie indziej?
    Ja na szczęście znalazłam jeden gabinet w Lublinie gdzie pobierają próbki i wysyłają do Krosna 😉 myslę, ze byloby mi ciężko ogarnąć taki wyjazd akurat w okienku implantacyjnym 🫣 u mnie to badanie kosztuje 2700 (lub 3200 z narkozą)

    A co do histeroskopii to ja jestem akurat tym przypadkiem, gdzie histeroskopia byla robiona w szpitalu i bylam tam 3 dni. Wiadomo, ze lepiej pojechać i jednego dnia mieć to z głowy, ale szpital tez jest do przezycia. Mi akurat dr tlumaczyl, ze taka histeroskopia operacyjna ma więcej plusów pod takim kątem, gdyby wyszły duże zmiany do wycięcia, bo podobno podczas minihisteroskopii w gabinecie jest to niemożliwe (nie mam pojecia czy to prawda)


    Ja mieszkam w Holandii, ale zaplanowaliśmy urlop pod moje badania, tak jadę do Krosna , zbytnio nie po drodze bo ok 100 km muszę zjechać z trasy.

  • yecikowa Przyjaciółka
    Postów: 106 227

    Wysłany: 15 maja, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    15.05 yecikowa - kontrolne USG 🌱

    Powodzenia dzisiaj 🤞😘

    Bardzo dziękuję za pamięć😊

    Ja cały czas Was poczytuję, natomiast oalstatni czas były trochę stresujący, więc też nie bardzo się udzielałam. Sama nie mam też na tyle dużej wiedzy, żeby móc jakoś konkretnie doradzić.

    W każdym razie mocno trzymam kciuki za każdą z Was, która aktualnie sie stara, szuja przyczyny, czy już ma swój pierwszy promyk nadziei.
    @Cień za Was też mocno trzymam kciuki. Nie wiem, jak to określić, ale jak o Tobie myślę, to mam jakieś takie dobre przeczucie:)

    Dla dziewczyn, które w ostatnim czasie usłyszały zle wieści - serce pęka przy każdej takiej wiadomości, wiem, że to nie ukoi bólu, ale mocno wierzę, że dla każdej w końcu wyjdzie słońce. Mocno na to liczę.

    Co do wizyty, to ja jestem już po. Tak na prawdę to miała być moja pierwsza wizyta z usg, ale przez plamienia była to już trzecia w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Podczas badania gin.stwierdziła, że cały czas sączy mi się strużka krwi z macicy, ale noe jest w stanie znaleźć przyczyny... nie ma krwiaków, obraz z usg prawidłowy... może to przez heparynę, ale póki co dr nie chce z niej schodzić, mam dalej brać duphaston i wizyta kontrolna za 2 tyg.

    Z tych pozytywnych wieści to bobas rośnie, serduszko bije 140bpm i wg usg jestesmy 7+1, także póki co tuataj wszystko wygląda dobrze😊

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 11:59

    Mq1991, Paola2604, Daisy1, Dawdler34, Niecierpliwa_, _Dysia_, Cień, Dudu13, Rafiki, nadzieja09, Milunia, Anna_30, Jusia92, mary0371 lubią tę wiadomość

    '89 👷‍♀️ & 👷'88

    💓👶2023, cc

    ⏸️ 11.2025
    💔 12.2025 poronienie samoistne 10tc / (6+4)
    💔 03.2026 cb

    ⏸️ 20.04.2026 🌱🌈 + 💉 Neoparin
    9dpo beta 23,27; 11dpo beta 103,54; 14dpo beta 566,3; 16dpo beta 1133,25; 18dpo beta 2414,7; 24dpo beta 17682,2; 30dpo beta 60560,56

    06.05 jest ❤️
    15.05 1,1cm 🧡
    29.05 2,33cm 💛
    12.06 4,74cm 💚
    NIPT - niskie ryzyka i 🩷
    23.06 7,06cm ❤️ prenatalne, wszystko ok

    ✅️ tsh, zespół antyfosfolipidowy
    ⚠️ trombofilia, mutacje MTHFR (hetero), V-Leiden, PAI-1 4G/5G

    preg.png
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 15 maja, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wczoraj wieczorem zrobiłam test ciążowy, niestety jeszcze pokazał bladą kreskę więc hormon cały czas jest. Zastanawiam się czy miesiączka może przyjść mimo pozytywnej bety?? Jak długo powinno schodzić. Dziś jest 24 dzień cyklu jeśli patrząc ze poronienie + zabieg to 1 dzień cyklu.

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 15 maja, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Wczoraj wieczorem zrobiłam test ciążowy, niestety jeszcze pokazał bladą kreskę więc hormon cały czas jest. Zastanawiam się czy miesiączka może przyjść mimo pozytywnej bety?? Jak długo powinno schodzić. Dziś jest 24 dzień cyklu jeśli patrząc ze poronienie + zabieg to 1 dzień cyklu.
    Z tego co Ja wiem (i grok :D), to tak - i myślę, że sama tak mam.
    06.05 beta 72.5
    13.05 początek plamienia (33 dzień pp)
    owulacja mogła wystąpić nawet przy beta hcg 100, beta powoli spada i pojawia się miesiączka - tutaj dziewczyny też pisały, że owulacja była wychwycona gdzie beta nie spadła poniżej 10

    z tego, co czytałam to im bliżej 0 tym beta spada wolniej. U mnie wcześniej w tydzień 98%, potem 80%, potem w 12 dni 80%

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja, 12:26

    Awokado30 lubi tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 15 maja, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawdler34 wrote:
    Z tego co Ja wiem (i grok :D), to tak - i myślę, że sama tak mam.
    06.05 beta 72.5
    13.05 początek plamienia (33 dzień pp)
    owulacja mogła wystąpić nawet przy beta hcg 100, beta powoli spada i pojawia się miesiączka - tutaj dziewczyny też pisały, że owulacja była wychwycona gdzie beta nie spadła poniżej 10

    z tego, co czytałam to im bliżej 0 tym beta spada wolniej. U mnie wcześniej w tydzień 98%, potem 80%, potem w 12 dni 80%

    Dziękuję za odpowiedź. Przy okazji zrobiłam owulacyjny ale negatywny. Więc albo już po albo nie było.
    A jak u Ciebie Dawdler ? Pamiętam byłyśmy razem na listopadowym w ciąży.
    Ja mam za tydzień wizytę u lekarza pierwsza po poronieniu. Jadę sprawdzić co i jak i porozmawiać

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 15 maja, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @yecikowa

    Super, że bobas ślicznie rośnie🥳. Dużo zdrowia i spokoju dla Was.

    Bardzo dziękuję za taką wiarę w moje maleństwo😘❤️
    Z ogromną niecierpliwością czekam na te ciążowe wiruski.

    Pozdrawiam serdecznie 🌷

    Rafiki, yecikowa, _Dysia_, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 15 maja, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Rafiki dokladnie tak! Tez na początku wydawalo mi sie, ze skoro mam tyle lekow, to jestem dobrze obstawiona, do czasu aż dowiedziałam się ze niektóre z nich zastosowanie niepotrzebnie moga bardziej szkodzic niz pomagać 🫣
    @Bratek a Ty jedziesz tam do Krosna? Czy będziesz miala pobieraną biopsję gdzie indziej?
    Ja na szczęście znalazłam jeden gabinet w Lublinie gdzie pobierają próbki i wysyłają do Krosna 😉 myslę, ze byloby mi ciężko ogarnąć taki wyjazd akurat w okienku implantacyjnym 🫣 u mnie to badanie kosztuje 2700 (lub 3200 z narkozą)

    A co do histeroskopii to ja jestem akurat tym przypadkiem, gdzie histeroskopia byla robiona w szpitalu i bylam tam 3 dni. Wiadomo, ze lepiej pojechać i jednego dnia mieć to z głowy, ale szpital tez jest do przezycia. Mi akurat dr tlumaczyl, ze taka histeroskopia operacyjna ma więcej plusów pod takim kątem, gdyby wyszły duże zmiany do wycięcia, bo podobno podczas minihisteroskopii w gabinecie jest to niemożliwe (nie mam pojecia czy to prawda)

    Biopsję do IPLE pobierała mi moja dr w klinice i to był cykl naturalny z ovitrelle i włączonym progesteronem dopochwowym, więc udało się wszystko o czasie ogarnąć - moja dr na szczęście jest bardzo zaangażowana i nie neguje immunologii. Później materiał ze skierowaniem wysyłałam już kurierem do Krosna tego samego dnia.

    Wiesz, ja miałam histeroskopie operacyjną (nie mini) właśnie ogarniętą tak w jeden dzień i była z krótkim znieczuleniem jak do punkcji i miałam usuwany polip, zrosty i obraz od razu wskazywał na zapalenie endometrium. Dziewczyny miały usuwane mięśniaki i inne paskudy i też wychodziły do domu tego samego dnia - po prostu taka polityka szpitala ;)

    Na hiesterolaparoskopii byłam 4 dni w szpitalu i też ogólnie nie wspominam źle pobytu. Tamten lekarz akurat po prostu cały czas mi mówił, że to immunologia i nie ma po co robić histero.. na szczęście już zakończyliśmy współpracę i będę go zawsze gorąco nie polecać (ze względu też na inne rzeczy, które zaniedbał i za jego buractwo 🫜).

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 15 maja, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Awokado30 wrote:
    Wczoraj wieczorem zrobiłam test ciążowy, niestety jeszcze pokazał bladą kreskę więc hormon cały czas jest. Zastanawiam się czy miesiączka może przyjść mimo pozytywnej bety?? Jak długo powinno schodzić. Dziś jest 24 dzień cyklu jeśli patrząc ze poronienie + zabieg to 1 dzień cyklu.

    Ja raz miałam krwawienie 21 dni po poronieniu. A to było po najbardziej zaawansowanej ciąży z FHR, więc na pewno beta była jeszcze dodatnia.

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • bluebell Autorytet
    Postów: 446 222

    Wysłany: 15 maja, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Bluebell, bardzo mi przykro. Jeśli wcześniej udało się już za drugim IUI a teraz tak szybko zaszłaś w ciążę to może to być po prostu ciemna strona statystyki, ale jeśli będziesz chciała coś zbadać i sprawdzić nawet podstawy: hormony, witaminy to pomożemy coś doradzić.
    Podobno puste jaja to najczęściej genetyka :(
    Trzymaj się 🫂

    Tego się staram trzymać żeby nie zwariować :) liczę że szybko dostaniemy zielone światło na starania.

    Za około miesiąc chciałabym pojechać na wakacje, myślicie że to dobry pomysł po łyżeczkowaniu? Boję się pierwszej miesiączki a jednocześnie bardzo chcę odpocząć

    Starania od 06.2022

    👩🏼 34

    Kwiecien 2024 1 IUI 😭
    Maj 2024 2 IUI 🥳🙏🏻
    Luty 2025 🍼👶❤️ synek

    21.04.2026 II
    13.05.2026 6+3 puste jajo
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 15 maja, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Ja raz miałam krwawienie 21 dni po poronieniu. A to było po najbardziej zaawansowanej ciąży z FHR, więc na pewno beta była jeszcze dodatnia.
    Po zabiegu ?

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • Awokado30 Autorytet
    Postów: 1110 1945

    Wysłany: 15 maja, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Tego się staram trzymać żeby nie zwariować :) liczę że szybko dostaniemy zielone światło na starania.

    Za około miesiąc chciałabym pojechać na wakacje, myślicie że to dobry pomysł po łyżeczkowaniu? Boję się pierwszej miesiączki a jednocześnie bardzo chcę odpocząć
    Ja właśnie wróciłam z zagranicznego urlopu, leciałam 2 tyg po zabiegu. Polecam

    bluebell lubi tę wiadomość

    35 l | AMH 3,8

    IUI x3 ❌❌ 💔 (10 tc)

    IVF I (11.2020)
    5❄️ (3✅,2❌)
    FET1 (01.21) ❌
    FET2 (03.21) 🩷 24.11.21
    FET3 (11.23) ❌

    IVF II (11.2023)
    3❄️ PGT-A (2✅,1❌)
    FET4 (03.24) ❌
    FET5 (07.24) ❌

    Diagnostyka:
    ✅ kariotypy, Leiden, II, CD138, EndomeTrio, allo MLR 25%, trombofilia, APS
    ❌ MTHFR, PAI-1

    IVF III (08.2024)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET6 (01.25) ❌
    FET7 (03.25)
    6dpt ⏸️ | 7dpt 89 → 9dpt 316 → 11dpt 968
    💔 6+4 tc

    IVF IV (12.2025)
    2❄️ PGT-A (2✅)
    FET8 (12.25) ❌

    FET9 (03.26) 🍀
    7dpt 53 → 9dpt 142 → 11dpt 435 → 14dpt 2044
    29 dpt jest ❤️ 120 bpm
    10+1 💔😭👼🏼
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 15 maja, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bluebell wrote:
    Tego się staram trzymać żeby nie zwariować :) liczę że szybko dostaniemy zielone światło na starania.

    Za około miesiąc chciałabym pojechać na wakacje, myślicie że to dobry pomysł po łyżeczkowaniu? Boję się pierwszej miesiączki a jednocześnie bardzo chcę odpocząć

    Miałam aspiracje 11.04, od wczoraj mam 1dc, i od 22.05 lecimy na wakacje.
    Myślałam że dostanę na wyjeździe ale dostałam przed, do basenów nie będę wchodziła albo z tamponami. Na 03.06 umówiłam już wizytę kwalifikacyjna.
    Marzę żeby odpocząć i zapomnieć, chociaż wczoraj miałam gorszy dzień

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 15 maja, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jak sobie radzicie z powrotem do starań?
    Poronienie 7 tyg temu. Myślałam, że u mnie jest już ok, że jestem gotowa i kolejna próba pomoże zapomnieć. Od kilku dni wracam myślami do straconej ciąży. Jak widzę, że Dziewczyny, które miały udany transfer tydzień, dwa po mnie są już po prenatalnych czy zaliczają pomyślnie kolejne etapu, to przypomina mi się, że miałam być teraz w tym samym miejscu a nie jestem. Powinnam być wdzięczna za kolejną szansę i na niej się skupić a nie bardzo mi to wychodzi.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
‹‹ 218 219 220 221 222 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ