Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Olcykowa Autorytet
    Postów: 2112 2160

    Wysłany: 15 maja, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam Was mocno dziewczyny 🫂 szczególnie te, które są świeżo po stracie. Dajcie sobie czas i przestrzeń na przeżycie i przetworzenie tych wszystkich emocji, łez. I fakt, emocje mogą długo przychodzić falami, ale z biegiem czasu będzie coraz lepiej (lżej?). Ja miałam termin porodu na 27.04. 2 dni po swoich urodzinach. Oczywiście, że łzy poleciały, mimo, że od straty minęło już prawie 8 miesięcy. Bo to nie są chwile, które tak łatwo można „zapomnieć”.

    Wierzę, że prędzej czy później każda z nas przytuli swoją wymarzoną tęczę 🌈

    Mq1991, Cień, Daisy1, Czekająca7, _Dysia_, Laurelli, Jusia92 lubią tę wiadomość

    👩🏻 93 👦🏻 92 👶 22
    Mięśniak macicy, PCOS, Pai-1 hetero
    💉 Acard, Clexane, Cyclogest

    2026r. ⏳
    👦🏻 badanie nasienia ✅ chromatyna ✅
    👩🏻 Androgeny ❌ HOMA-IR ✅
    biocenoza/posiew 🧫 🆗
    🔜biopsja?

    22.05.2026r. ⏸️ 🌈
    29dc - bhcg 146 ✨ prog 36
    32dc - bhcg 571, prog 51,9 (148%)
    35dc - bhcg 2265, prog 48,8 (151%)
    08.06 - jest 💗
    Zostań z nami maluchu! 🍀

    preg.png

    07.2025r. - powrót do starań o rodzeństwo 🍀
    2cs- 8tc poronienie zatrzymane 6+2 💔 09.2025r.

    ✨23.08.2022r. F 🩵 🌈

    2021r. - 2x 5tc 💔
  • sailor89 Autorytet
    Postów: 289 578

    Wysłany: 15 maja, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam pierwsze poronienie kilka dni przed wigilia 2024, a drugie w moje i męża imieniny w lipcu 2025. Taki psikus. Po pierwszym miałam ogromną chęć próbować dalej, pomimo bólu czułam że głowa i organizm pragnie ciąży. Po drugim niepowodzeniu trudniej mi było się pozbierać, ale trzeba dalej walczyc. Czekam za kilka dni na kolejny transfer, podejście nr 3.

    Laurelli lubi tę wiadomość

    ♀️'89 | AMH: 4 - kariotyp ok
    ♂️ '89 - kariotyp ok

    10.24 punkcja - 5❄️ (4x4.1.1, 1x4.1.2) nie przebadane
    12.11.2024 r - transfer❄️ 4.1.1
    🍀 7dpt- ⏸
    20.11 -8dpt beta - 173,20 mIU/ml
    23.11 -11dpt beta - 781,76 mIU/ml
    03.12 - 5w5d - GS 1,56 YS 0,39
    18.12 brak 💔 21.12 poronienie 6/8 tyg

    24.06.2025 r - transfer❄️ 4.1.1
    5 dpt ⏸ 6 dpt-35 8 dpt-121 10 dpt - 241 16 dpt - 1677 23 dpt - 3039 GS 0.94 27 dpt - 5613 🤔 30 dpt puste jajo 😔 GS 1.5

    19.05.2026 - transfer❄️ 4.1.1 ❌

    Ferrytyna 37,17 ng/ml
    TSH 2,064
    MTHFR i PAI-1/SERPINE1 - hetero
    NK w krwi - 15%
    Zespół antyfosfolipidowy i ANA - ujemne
    Genotyp Bx mąż C1
    ✅ 2DL1, 2DL3, 2DL4 del, 2DS1, 2DS4 (del-22bp), 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
    ⛔ 2DL2, 2DL4 norm, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1 var
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 15 maja, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    Ja miałam pierwsze poronienie kilka dni przed wigilia 2024, a drugie w moje i męża imieniny w lipcu 2025. Taki psikus. Po pierwszym miałam ogromną chęć próbować dalej, pomimo bólu czułam że głowa i organizm pragnie ciąży. Po drugim niepowodzeniu trudniej mi było się pozbierać, ale trzeba dalej walczyc. Czekam za kilka dni na kolejny transfer, podejście nr 3.



    Konieczne dawaj znać jak przygotowania do transferu i kiedy sam transfer.
    Będziemy grupowo trzymać kciuki.✊️✊️✊️✊️✊️🌈🌈🌈🌈🌈❤️❤️❤️❤️❤️🌱🌱🌱🌱🌱

    sailor89, Daisy1, Mq1991, Rafiki, _Dysia_, Laurelli, ms.paranoya, Jusia92 lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1465

    Wysłany: 16 maja, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ninia, myślę, że po takim doświadczeniu często uruchamia się mechanizm ochronny- trudniej się przywiązać, trudniej uwierzyć, że wszystko będzie dobrze, trudniej pozwolić sobie na pełną radość. Psychika próbuje uchronić się przed kolejnym cierpieniem. W sercu wciąż jest też ból po utraconym dziecku. Ale jestem przekonana, że gdy już weźmiesz swojego synka w ramiona, wszystko przyjdzie samo- miłość i bliskość i oszalejesz na jego punkcie 😊

    @Sailor89, bardzo mocno kibicuję i trzymamy kciuki za transfer🤞🍍☘️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 maja, 11:25

    Cień, Ninia, Laurelli, Jusia92 lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 16 maja, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Trzymam mocno kciuki! 🌈 ja osobiście uważam, ze nieplodnosc i wszystko co z nią związane to najtrudniejsza rzecz, jaka mnie spotkała 😞

    Przytulam..

    Zastanawiałam się nad tym i jednak u mnie niepłodność jest na 3 miejscu. Skoro przetrwałam te dwa inne wyzwana to i teraz sobie powinnam poradzić.

    Mq1991, Ninia lubią tę wiadomość

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Dudu13 Autorytet
    Postów: 392 354

    Wysłany: 16 maja, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, widzę że potrzeba nam dużo empatii w tym miesiącu i po prostu pocieszenia 🌈

    Sama chcę się lekko zdystansować i odpocząć od forum bo każda historia zostawia we mnie obecnie trochę smutku :(
    Dam tylko mały update ze stopki:
    Byłam dziś rano u dr Bieli w Sonofem, brak adenomiozy i endometriozy głęboko naciekającej, brak też 8 stów 🤑
    Obraz b.ladny. Wszystko się ślizga ładnie. Nawet OBA jajniki wystartowały, ale na tym niedominującym tym razem też się zatrzymał na 10mm, dominujący 21 czyli pewnie za 2-3 dni jak zawsze.
    Endo super. W tym cyklu to nie ma znaczenia 😅💊
    Jestem w połowie antybiotyków 💪
    Czekam na: p/ciała nadnerczowe, onkopakiet, muszę kortyzol i badania 🧔‍♂️
    Na czerwiec planów medycznych brak chyba już, odbudowa jelit na pewno przez najbliższe 2 miesiące 🫣 i może dobrze że brak bo od stycznia jechałam grubo z tematem 🤑🤑💆🏻‍♀️
    Spróbujemy w kolejnym cyklu accofil od 8 dnia, tak jak zalecono. A w jeszcze kolejnym już wizyta podwójna u dr J.

    Dawdler34, Daisy1, Mq1991, Czekająca7, Rafiki, _Dysia_, Laurelli, Jusia92 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍💋‍👨 29 starania od końca 24
    08.24 histeroskopia✅
    1-03.25 9/12tc💔 11.25, 03.26💔 CB

    💃MTHFR,PAI: hetero, KIR AA 📌accofil
    🆘11.25 AMH 0,68 🥺 LH/FSH < 1

    PRG 7 dpo ✅ (📌 Cyclogest)
    OGTT + hormony ✅, DHEAS ⬇️ (📌 Biosteron)
    B12, ferrytyna 🔜🆙
    MUCH, APS, b.C/S, ANA, celiakia (geny), pasożyty ✅
    CD138 ✨✅

    💊 Euthyrox,D3, metf.,Q10, NAC, melat.,omega, Mg, Oeparol, Acard

    🕺 🧪 ✅ ale morf. 2% 🙁
    hormony - dolna granica, D3 🔜🆙

    06.26 🩸📋
    07.26 wizyta 🪂
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 16 maja, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Dudu13


    Super, że usg w kierunku endometriozy wyszło ok. Ja swoje też robiłam w Sonofem tylko u dr Jacko.
    Trzymam kciuki za kolejne etapy.😊❤️

    Dudu13 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 16 maja, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Dziewczyny jak sobie radzicie z powrotem do starań?
    Poronienie 7 tyg temu. Myślałam, że u mnie jest już ok, że jestem gotowa i kolejna próba pomoże zapomnieć. Od kilku dni wracam myślami do straconej ciąży. Jak widzę, że Dziewczyny, które miały udany transfer tydzień, dwa po mnie są już po prenatalnych czy zaliczają pomyślnie kolejne etapu, to przypomina mi się, że miałam być teraz w tym samym miejscu a nie jestem. Powinnam być wdzięczna za kolejną szansę i na niej się skupić a nie bardzo mi to wychodzi.
    Ja też ciągle myślę, że już bym pewnie czuła ruchy, że za 2 tygodnie wybierałabym się na badania połówkowe a tymczasem wybieram się do psychiatry:(
    Czuję taką pustkę aż namacalną w brzuchu, tam powinien się rozpychać teraz maluszek a tak po prostu zniknął... ciężko to w ogóle ogarnąć rozumem.
    Dla mnie myśl o kolejnych staraniach to jedyna rzecz, która mnie napędza do działania, nie mam apetytu ale zmuszam się do zdrowego jedzenia i picia wody byle tylko wspomóc jakoś organizm i przygotować jak najlepiej. Tylko, że u mnie to jeszcze bardzo świeża sprawa i pewnie jestem pod wpływem zawirowań hormonów, nie wiem jak się będę czuła kiedy faktycznie przyjdzie czas na kolejną próbę. Ale nie chcę się poddać, tylko ta myśl mnie jakoś trzyma, że będę walczyć. Chociaż już wiem jak trudne to będzie i nie zaznam spokoju na żadnym etapie i po żadnych badaniach, przecież teraz były idealne:(

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Milunia Autorytet
    Postów: 588 489

    Wysłany: 16 maja, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny pomóżcie podjąć decyzję. Dziś 21 dc, 8 dpo. Rano delikatne przytulanki. Teraz zauważyłam kremowy śluz. Wiem już jak to się skończy… Za chwilę będą plamienia i przyjdzie okres. Myślicie, że jest sens włączyć teraz duphaston dla bezpieczeństwa? Mam jeszcze kilka tabletek, które zostały mi po szpitalu. Ewentualnie gdzieś w necie dostanę receptę na niego? A może ma któraś do odstąpienia? Sama nie wiem co robić, nie znam się na tym. Chce się umówić do tej dr którą w Starej Iwicznej polecała Ninia, no ale wiadomo, trzeba na wizytę poczekać i dodatkowo zaplanować bo muszę tam dojechać 80 km.

    👩🏼‍💼’89 👨🏻‍💻’87
    Marzymy o pierwszym bobo ✨
    5 cs
    06.09.2025 - ⏸️- 10 dpo
    08.09 - b-hcg 65 mlU/mL, progesteron 28,1 ng/mL
    10.09 - b-hcg 260 mlU/mL, progesteron 28,5 ng/mL
    15.09 - b-hcg 1469 mlU/mL progesteron 28,4 ng/mL
    22.09 - 5+4 widoczny pęcherzyk ciążowy i żółtkowy
    09.10 - 💔
    10.10.2025 - poronienie zatrzymane 8/6 tyg. Nasze serca rozpadły się na miliony kawałków 😭💔

    Suplementacja:
    - Prenacaps multi 1
    - Magnez
    - Biocardine Omega-3
    - Ubiquinol (CoQ10)
    - Witamina B12
    - Laktoferyna
    - Witamina D
    - Witamina A+E
    - Olej z wiesiołka
    - Regulator homocysteiny
    - sok z granata
    - sok z kiszonych buraków
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 16 maja, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krakowiankq wrote:
    Dziewczyny jak sobie radzicie z powrotem do starań?
    Poronienie 7 tyg temu. Myślałam, że u mnie jest już ok, że jestem gotowa i kolejna próba pomoże zapomnieć. Od kilku dni wracam myślami do straconej ciąży. Jak widzę, że Dziewczyny, które miały udany transfer tydzień, dwa po mnie są już po prenatalnych czy zaliczają pomyślnie kolejne etapu, to przypomina mi się, że miałam być teraz w tym samym miejscu a nie jestem. Powinnam być wdzięczna za kolejną szansę i na niej się skupić a nie bardzo mi to wychodzi.

    Ja jestem nieco ponad miesiąc po aspiracji, wydawało mi się że sobie radzę, tym bardziej że nie brałam żadnego macierzyńskiego. Jakieś 2 tyg kupiłam wszystkie możliwe suplementy zaczęłam brać.
    W czwartek czekałam na narzeczonego i córkę w galerii i nie wiem jak to określić że napadł mnie jakiś taki wewnętrzny żal i skutek że nie miałam siły stać musiałam usiąść na korytarz w galerii żeby chwile popłakać i się uspokoić.
    Ja teraz się przygotowuje do 2 procedury, boje się jakie mamy wyniki, czy w ogóle będą zarodki i czy je badać, to bardzo męczy.
    Jeszcze 1,5 miesiąca temu myślałam jakie badania prenatalne wybrać i jak powiemy najbliższym o kolejnym maleństwie, a teraz tego nie ma.
    Nie wiem jak w przeciągu tygodnia się wyłączyć żeby nie myśleć tylko odpocząć

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • krakowiankq Autorytet
    Postów: 2429 4287

    Wysłany: 16 maja, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ABK, przytulam:( Bardzo to jest trudne.
    Będę trzymać kciuki za kolejną procedurę.

    👱‍♀️88' 👱81' starania od 10.2022
    IVF I: 03.24 14/10🥚5z 0️⃣❄️
    IVF II: 08.24 16/11🥚6z 4️⃣❄️
    10.24 FET I 5.1.1❌
    11.24 FET II 4.1.1❌
    12.24 histeroskopia: cd138✅️ NK⬆️
    03.25 FET III 3.1.1❌ Accofil,Smoflipid,Encorton, heparyna,HCQ-Jarosz
    04.25 FET IV 4.2.3❌
    IVF III 05.25 14/9🥚6z 2️⃣❄️->PGT-A0️⃣
    IVF IV 08.25 16/13🥚11z 7️⃣❄️->3️⃣❄️❄️❄️ PGT-A✅️
    11.25 histeroskopia: polipy, adeno, cd138❌️
    antybiotyki, Zoladex✔️
    02.26 FET V 5.1.1 Prograf, Accofil-Sydor
    7dpt 71 12dpt 684 14dpt 1457 18dpt 3269 32dpt 4807 brak zarodka 8tc❌️
    06.26 FET VI 4.1.2 6.d.7dpt 70 10dpt 299 14dpt 2062 18dpt 3560 21dpt 3270 7tc❌️

    usunięta przegroda, AMH 2,2
    ❌️endometrioza III, adenomioza
    KIR Bx tylko 2DS2✔ ♀️C2 ♂️C1/C2
    ✖NK, IL-10, PAI-1, V R2, ferrytyna, PRL
    cross (APC) 52%,(Prokocim) negatywny🧐, allo-MLR 41%
    ♂️m.0%
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 16 maja, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ABK to jest chyba normalne :( musimy sobie jakoś poradzić ze stratą. I to jest jak sinusoida - raz euforia i gotowość do działań, a raz dosłownie dół. Nigdy nie wiesz kiedy przyjdzie ten gorszy moment ani jaki bodziec go wywoła :(

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 16 maja, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ABK przytulam 🫂

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 16 maja, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cien kochana jak sie czujesz?

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Ninia Autorytet
    Postów: 972 1274

    Wysłany: 17 maja, 05:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Ja jestem nieco ponad miesiąc po aspiracji, wydawało mi się że sobie radzę, tym bardziej że nie brałam żadnego macierzyńskiego. Jakieś 2 tyg kupiłam wszystkie możliwe suplementy zaczęłam brać.
    W czwartek czekałam na narzeczonego i córkę w galerii i nie wiem jak to określić że napadł mnie jakiś taki wewnętrzny żal i skutek że nie miałam siły stać musiałam usiąść na korytarz w galerii żeby chwile popłakać i się uspokoić.
    Ja teraz się przygotowuje do 2 procedury, boje się jakie mamy wyniki, czy w ogóle będą zarodki i czy je badać, to bardzo męczy.
    Jeszcze 1,5 miesiąca temu myślałam jakie badania prenatalne wybrać i jak powiemy najbliższym o kolejnym maleństwie, a teraz tego nie ma.
    Nie wiem jak w przeciągu tygodnia się wyłączyć żeby nie myśleć tylko odpocząć
    ABK to całkowicie normalne. Tak naprawdę potrzebny jest czas. Zobaczysz za miesiąc czy dwa wrócisz do normalnego funkcjonowania, będziesz potrafiła się szczerze uśmiechnąć, zostanie tylko to ukłucie w środku i pewnie nawracające myśli ale będziesz coraz lepiej nad tym panować.
    Dziewczyny, które jesteście świeżo po, pamiętajcie że jesteście w żałobie oraz w burzy hormonów jednocześnie. Dajcie sobie czas i miłość. Nie myślicie o sobie źle, dajcie sobie przestrzeń by czuć się tak jak się czujecie, dajcie sobie przyzwolenie by mieć gorszy dzień, przeleżeć weekend w łóżku czy objeść się ciastkami. Pomyślcie o sobie, pójdzie na masaż czy zróbcie jakiś zabieg kosmetyczny, który chciałyście od dawna zrobić.
    Mi psycholog powiedziała jak już trochę okrzepłam z tego pierwszego szoku i etapu gdzie naprawdę mi się nie chciało żyć, bym pomyślała jak wykorzystać ten czas zawieszenia i co mogę takiego zrobić czego jak będę w kolejnej ciąży albo jako mama malucha nie będę mogła zrobic. Dzięki temu wyrwałam się trochę z tej beznadziejnej sytuacji, zaplanowałam daleki wyjazd z mężem, zaplanowaliśmy i zaczęliśmy dawno odkładamy remont, sprzątnęliśmy strych w domu, zrobilam sobie botoks w lwią zmarszczkę 🙈, zapisałam się kurs języka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 maja, 08:09

    Dawdler34, Laurelli, Jusia92 lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 17 maja, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ninia dokładnie też tak zrobiłam ! Wyszłam ze szpitala i od razu umówiłam się do fryzjera, na books, na masaż !
    Umówiłam się też na drugą dawkę szczepienia na ospe ale niestety nie mogłam wziąć przez podaną immunoglobulinę 🙈
    Ale uważam, że jest to ważne aby zadbać o siebie w tym czasie :)

    Ninia, Cień lubią tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • bluebell Autorytet
    Postów: 446 222

    Wysłany: 17 maja, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    ABK to całkowicie normalne. Tak naprawdę potrzebny jest czas. Zobaczysz za miesiąc czy dwa wrócisz do normalnego funkcjonowania, będziesz potrafiła się szczerze uśmiechnąć, zostanie tylko to ukłucie w środku i pewnie nawracające myśli ale będziesz coraz lepiej nad tym panować.
    Dziewczyny, które jesteście świeżo po, pamiętajcie że jesteście w żałobie oraz w burzy hormonów jednocześnie. Dajcie sobie czas i miłość. Nie myślicie o sobie źle, dajcie sobie przestrzeń by czuć się tak jak się czujecie, dajcie sobie przyzwolenie by mieć gorszy dzień, przeleżeć weekend w łóżku czy objeść się ciastkami. Pomyślcie o sobie, pójdzie na masaż czy zróbcie jakiś zabieg kosmetyczny, który chciałyście od dawna zrobić.
    Mi psycholog powiedziała jak już trochę okrzepłam z tego pierwszego szoku i etapu gdzie naprawdę mi się nie chciało żyć, bym pomyślała jak wykorzystać ten czas zawieszenia i co mogę takiego zrobić czego jak będę w kolejnej ciąży albo jako mama malucha nie będę mogła zrobic. Dzięki temu wyrwałam się trochę z tej beznadziejnej sytuacji, zaplanowałam daleki wyjazd z mężem, zaplanowaliśmy i zaczęliśmy dawno odkładamy remont, sprzątnęliśmy strych w domu, zrobilam sobie botoks w lwią zmarszczkę 🙈, zapisałam się kurs języka.


    Super, też staram się tak zrobić :) jak dowiedziałam się o ciąży ( nie spodziewałam się że nam się uda tak szybko) to miałam wykupiony wyjazd na wakacje, ale ze względu na ciążę go odwołałam. Teraz jak już w ciąży nie jestem, to szukam jakiegoś wyjazdu ponownie, tylko nasza 3 :) oprócz tego wróciłam do laserowej depilacji którą przerwałam, chce poćwiczyć jeżdżenie autem bo taki był plan przed drugim dzieckiem, żebym wróciła do jeżdżenia. Nadrabiam zaległe filmy. I jakoś leci czas do kolejnych starań .
    Staram się myśleć pozytywnie. Teraz też idzie lato, może przez to jest trochę łatwiej

    Ninia, Jusia92 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👩🏼 34

    Kwiecien 2024 1 IUI 😭
    Maj 2024 2 IUI 🥳🙏🏻
    Luty 2025 🍼👶❤️ synek

    21.04.2026 II
    13.05.2026 6+3 puste jajo
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    @Cien kochana jak sie czujesz?



    Hej 😊
    Miło, że pytasz.
    Czuję się totalnie „nieciążowo”. Ale głowa mi szaleje — znowu śniło mi się, że robiłam test ciążowy. Był dodatni, ale we śnie to było jeszcze hCG po Ovitrelle 😅
    Brzuch po troszku mnie ćmi, ale to może być już też na okres. Każdego dnia odliczam do testowania.
    Mąż mówi, żebym tak tego nie przeżywała, bo później porażka bardziej boli, i żebym podchodziła do tej procedury z dystansem.
    Tylko ja chyba nie umiem z dystansem 😅 Wmawiam sobie, że tak robię, ale słabo mi to wychodzi.
    Wczoraj była komunia mojej chrześnicy. Dużo dzieci, emocji — przedszkolaki, dzieci szkolne i nastolatki.
    I tak sobie popatrzyłam, jak ten czas ucieka, bo te dzieci są już takie duże.
    Ogólnie mam pozytywne nastawienie do wszystkiego, tylko chyba brakuje mi cierpliwości 🤍

    Mq1991, Laurelli lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 17 maja, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Hej 😊
    Miło, że pytasz.
    Czuję się totalnie „nieciążowo”. Ale głowa mi szaleje — znowu śniło mi się, że robiłam test ciążowy. Był dodatni, ale we śnie to było jeszcze hCG po Ovitrelle 😅
    Brzuch po troszku mnie ćmi, ale to może być już też na okres. Każdego dnia odliczam do testowania.
    Mąż mówi, żebym tak tego nie przeżywała, bo później porażka bardziej boli, i żebym podchodziła do tej procedury z dystansem.
    Tylko ja chyba nie umiem z dystansem 😅 Wmawiam sobie, że tak robię, ale słabo mi to wychodzi.
    Wczoraj była komunia mojej chrześnicy. Dużo dzieci, emocji — przedszkolaki, dzieci szkolne i nastolatki.
    I tak sobie popatrzyłam, jak ten czas ucieka, bo te dzieci są już takie duże.
    Ogólnie mam pozytywne nastawienie do wszystkiego, tylko chyba brakuje mi cierpliwości 🤍
    Mam wrażenie, ze nie da się az tak zdystansować zeby nie bolało w razie porażki 🫣 ale mam nadzieję, ze jednak ten transfer będzie u Ciebie udany 😉
    Chyba juz niedługo bedziesz mogla testować, prawda?

    Cień lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mq1991 wrote:
    Mam wrażenie, ze nie da się az tak zdystansować zeby nie bolało w razie porażki 🫣 ale mam nadzieję, ze jednak ten transfer będzie u Ciebie udany 😉
    Chyba juz niedługo bedziesz mogla testować, prawda?


    To dopiero 4 dpt, więc jeszcze bardzo wcześnie.
    Dla kliniki betę mam zrobić w piątek, czyli 9 dpt. Dla siebie pewnie najlepiej byłoby zrobić ją trochę wcześniej, tak 7–8 dpt, żeby wynik nie był już przekłamany przez Ovitrelle.
    Niby dla świętego spokoju powinnam wytrzymać do piątku, ale okropnie mi się to dłuży.
    Z drugiej strony przypominam sobie, jak wyglądało czekanie na poronienie, potem cała rekonwalescencja, antybiotyki i dochodzenie do siebie… Przy tym czekanie na betę jest inne. Bo tym razem czekam na coś dobrego. Na kogoś, kogo będę kochać całe życie ❤️

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 220 221 222 223 224 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ