Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mq1991


    A jak u Ciebie? Jak się czujesz?
    Czym wypełniasz sobie czas do kolejnej procedury?

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 17 maja, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień bardzo mocno trzymam kciuki i oby czas do piątku szybciutko zleciał

    Cień lubi tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mimblanee wrote:
    Cień bardzo mocno trzymam kciuki i oby czas do piątku szybciutko zleciał


    Dziękuję bardzo 😘

    Dziewczyny kochane jesteście, ja nigdy nie miałam takiego teamu wsparcia 🥰❤️.
    To bardzo miłe.

    MadzikPc92, Laurelli, ms.paranoya, Jusia92 lubią tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 17 maja, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    To dopiero 4 dpt, więc jeszcze bardzo wcześnie.
    Dla kliniki betę mam zrobić w piątek, czyli 9 dpt. Dla siebie pewnie najlepiej byłoby zrobić ją trochę wcześniej, tak 7–8 dpt, żeby wynik nie był już przekłamany przez Ovitrelle.
    Niby dla świętego spokoju powinnam wytrzymać do piątku, ale okropnie mi się to dłuży.
    Z drugiej strony przypominam sobie, jak wyglądało czekanie na poronienie, potem cała rekonwalescencja, antybiotyki i dochodzenie do siebie… Przy tym czekanie na betę jest inne. Bo tym razem czekam na coś dobrego. Na kogoś, kogo będę kochać całe życie ❤️

    Trzymam mocno kciuki za Ciebie, bo bardzo śledzę Twoja historię.
    Chce mieć nadzieję 🤞

    Cień, sailor89, sailor89, sailor89, sailor89, Laurelli lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ABK wrote:
    Trzymam mocno kciuki za Ciebie, bo bardzo śledzę Twoja historię.
    Chce mieć nadzieję 🤞


    Dziękuję ślicznie 😘🫂

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 17 maja, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, czekam na Twoją betę jak na swoją 😀

    Cień lubi tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Cień, czekam na Twoją betę jak na swoją 😀


    🫂😘 to bardzo wzruszające

    Rafiki lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • May-girl Przyjaciółka
    Postów: 74 194

    Wysłany: 17 maja, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    ABK to całkowicie normalne. Tak naprawdę potrzebny jest czas. Zobaczysz za miesiąc czy dwa wrócisz do normalnego funkcjonowania, będziesz potrafiła się szczerze uśmiechnąć, zostanie tylko to ukłucie w środku i pewnie nawracające myśli ale będziesz coraz lepiej nad tym panować.
    Dziewczyny, które jesteście świeżo po, pamiętajcie że jesteście w żałobie oraz w burzy hormonów jednocześnie. Dajcie sobie czas i miłość. Nie myślicie o sobie źle, dajcie sobie przestrzeń by czuć się tak jak się czujecie, dajcie sobie przyzwolenie by mieć gorszy dzień, przeleżeć weekend w łóżku czy objeść się ciastkami. Pomyślcie o sobie, pójdzie na masaż czy zróbcie jakiś zabieg kosmetyczny, który chciałyście od dawna zrobić.
    Mi psycholog powiedziała jak już trochę okrzepłam z tego pierwszego szoku i etapu gdzie naprawdę mi się nie chciało żyć, bym pomyślała jak wykorzystać ten czas zawieszenia i co mogę takiego zrobić czego jak będę w kolejnej ciąży albo jako mama malucha nie będę mogła zrobic. Dzięki temu wyrwałam się trochę z tej beznadziejnej sytuacji, zaplanowałam daleki wyjazd z mężem, zaplanowaliśmy i zaczęliśmy dawno odkładamy remont, sprzątnęliśmy strych w domu, zrobilam sobie botoks w lwią zmarszczkę 🙈, zapisałam się kurs języka.

    Też tak zrobiłam! W sobotę wyszłam ze szpitala, w poniedziałek byłam już u fryzjera. Minęły równe dwa miesiące i już podeszliśmy do kolejnych starań, co pozwala mi się pozytywnie nakręcać. Czas leczy rany, ale każda z nas musi to przejść po swojemu. Tylko trzeba sobie dać dużo empatii. Przytulam 🥰

    A ja z innej beczki: Wczoraj 6 dpo wyszedl mi progesteron 15 z kawałkiem… w cyklu, w którym zaszłam w ciążę miałam 8 dpo 21 z kawałkiem… myślicie, że w ogóle się sugerować tym poziomem i już to skreślić, czy po prostu uznać, że to wskazuje na przebytą owulację i cierpliwie czekać?

    👧86
    👨84

    3 cs naturals
    3.02. pozytywny test
    4.02. Beta 236
    6.02. Beta 615
    19.02 ♥️ 133 i CRL 4,4
    11.03 stwierdzono poronienie zatrzymane w 8+1

    20.05 pozytywny test
    23.05 beta 103
    25.05 beta 266
    27.05 beta 766
    30.05 beta 2627
    3.06 pęcherzyk ciążowy 11mm
    11.06 ❤️140, crl 6,4, USG 6+3
  • aszin Autorytet
    Postów: 7435 16453

    Wysłany: 17 maja, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zwracałabym uwagi na wynik progesteronu, bo on na tę chwilę świadczy tylko o tym, że owulacja najprawdopodobniej wystąpiła ☺️ Ja miałam kiedyś proga 36 i ciąży nie było, za to są takie z wyniku w okolicy 5ng 🙂

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Mq1991 Autorytet
    Postów: 3637 4067

    Wysłany: 17 maja, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień no to faktycznie jeszcze zdecydowanie za wcześnie na betowanie 😉 podoba mi się Twoje podejście jak piszesz o Tym czekaniu 😊

    A ja juz trochę wariuje od tego czekania, jeszcze ostatnio sobie policzyłam, ze od ostatniego transferu minie mi ok. 20 tygodni... Staram się jak mogę od tym nie myslec, zaplanowałam dwa wyjazdy na urlop, w międzyczasie staram się trochę wrócić do formy 😉
    No IVF uczy cierpliwości jak nic 🫣

    Cień lubi tę wiadomość

    👱‍♀️ 34l👦🏻36l
    Starania od 08.2020, CP 💔 w 2022, Klinika leczenia niepłodności (Ovum Lublin) od 10.2023, 4 x stymulacja owulacji, 3 x IUI, 2x histeroskopia

    2025 I IVF
    -25.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -10.02 punkcja, 5 x ❄️
    -08.03/08.04 I i II FET ❌️
    -08.05 III FET poronienie 21dpt 💔
    -17.07 IV FET ❌️
    -08-12.2025 leczenie immunologiczne
    -20.12 V FET CB 💔
    2026 II IVF
    -10.01 stymulacja (Ovaleap, Cetrotide, Gonapeptyl)
    -22.01 punkcja, 6 x ❄️
    -12.02 VI FET (Estrofem, Besins, Cyclogest, Prolutex, Accofil, Encorton, Acard, Neoparin, Prograf) poronienie 20dpt 💔
    -04-06.2026 Ryeqo
    5 x ❄️ na zimowisku
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 17 maja, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Mq1991


    To oby ten czas do transferu szybko zleciał, a urlop choć trochę umilił Ci to czekanie ❤️☀️🍀🤞✨

    Mq1991 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1199 1464

    Wysłany: 17 maja, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam Was za te wszystkie smutne emocje🫂🥹
    Aż płakać się chce… tak bardzo, wiedząc ile muszą niektóre przejść..Ojej..🥹🥹
    Chcę Was wszystkie utulić

    Daisy1, ms.paranoya lubią tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Laurelli Autorytet
    Postów: 1199 1464

    Wysłany: 17 maja, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień dziewczyny dobrze piszą, czekamy na Twoją betę jak na najlepszy prezent na świecie ✨🍀🥰

    Cień lubi tę wiadomość

    💃🏻35 🧔🏻‍♂️39
    🧬 PAI-1 4G/4G

    🌍 Życie & ciąża za granicą
    👧🏻 First baby girl 💖

    👼 10.2025 🕊️

    🤰🏻 03.02.2026 💖
    ✨ NIPT low risk & prenatalne OK
    🌸 13.05.2026 II prenatalne wszystko OK 🩷💎
    preg.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 18 maja, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laurelli wrote:
    Cień dziewczyny dobrze piszą, czekamy na Twoją betę jak na najlepszy prezent na świecie ✨🍀🥰



    Oj dziewczyny, dziękuję ❤️ Ale to jeszcze może być falstart. Brzuch już boli mnie jak na okres, więc sama nie wiem, czy zbliża się miesiączka, czy może jednak trwa implantacja.
    Pozostaje tylko cierpliwie czekać.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 18 maja, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Oj dziewczyny, dziękuję ❤️ Ale to jeszcze może być falstart. Brzuch już boli mnie jak na okres, więc sama nie wiem, czy zbliża się miesiączka, czy może jednak trwa implantacja.
    Pozostaje tylko cierpliwie czekać.

    Ja też zaciskam kciuki mocno. ❤️

    Cień lubi tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 379 689

    Wysłany: 18 maja, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 wrote:
    @Jusia92, miło, że dałaś znać i zaglądasz, myślałam o Tobie 😘 Późniejsza owulacja sama w sobie jeszcze o niczym złym nie świadczy, u mnie właśnie z tych późniejszych pojawiały się dwie grube kreseczki 😊 Doczytałam, że wizytę miałaś dzisiaj, jak pęcherzyk?
    Dziękuję, że pytasz! ❤️ I przepraszam, że dopiero teraz odpisuje, ale przez intensywny weekend komunijny znów mam tutaj zaległości 🙈 pęcherzyk wbrew moim odczuciom pękł, endometrium 13 mm, więc jakaś nadzieja na ten cykl jest. Chociaż ja nie wiem czemu mam w tym cyklu nastawienie, że przecież i tak się nie uda. Chyba jakiś taki mechanizm obronny przed kolejnym rozczarowaniem mi się wytworzył 🤷‍♀️

    Cerva, Daisy1 lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 18 maja, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień, ciocie czekają i będą wypatrywać wieści ❤️ kciuki niezmiennie zaciśnięte 🤞

    Ja w drugim cpp myślałam, że jestem już gotowa, ale jak przyszła owulacja, to stchórzyłem i nie serduszkowaliśmy... Wystraszyłam się wszystkiego - co jeśli znowu dojdzie do poronienia, jak sobie z tym poradzę itp. A największe obawy były, co będzie jak jednak się uda, czy sobie poradzimy, czy będziemy dobrymi rodzicami, czy będziemy potrafili zadbać o dziecko i o nas, o związek, przecież wszystko będzie inaczej, a co jeśli nie damy rady... Jeszcze moje mama "pomaga" w tym wszystkim i ciągle mówi, że przecież my sami jesteśmy nie do końca ogarnięci życiowo, bo nie sprzątamy i nie gotujemy regularnie, nawet ślubu nie mamy a chcemy sprowadzać na świat istotę, które będzie absolutnie zależna od nas i robi mi taki mętlik w głowie, że już sama nie wiem czy mam 33 lata i jestem dorosła i odpowiedzialna czy jednak 10 i muszę pytać mamę o zgodę, żeby zjeść lody... Ona nie chce dla mnie źle, to jest oczywiste, mamy naprawdę dobry kontakt, ale nie powiedziałam jej, że się staramy w tym cyklu, bo potrzebuje wsparcia, którego obawiam się, że mi nie da... Rozmawiałam o tym wszystkim z terapeutką i wiem, że obawy są naturalne, bo to świadczy o tym, że mi zależy, żeby być dobrą mamą. W tym cyklu się naprawdę postaraliśmy i oczywiście już w piątek nie wytrzymałam i zrobiłam test, czyli jakieś 4dpo 🫠 oczywiście biel, dzisiaj będzie 7dpo i planuje testować jutro i później co 2 dni, zobaczymy co będzie i czy wytrzymam 🫣

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 18 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! U mnie wczoraj 8dpo, rano zrobiłam test i był biały jak śnieg więc wyrzuciłam go do kosza. Wróciłam po 2h do domu i stwierdziłam że zerknę jeszcze raz. Patrzę a tam cień 😳😳 z racji że to test z action i rozebrałam go na części pierwsze to stwierdziłam że się nie będę nastawiać i zrobię wieczorem ten sam. Zrobiłam i znowu cień tak po 20 min. Stwierdziliśmy z mężem że on też zrobi żeby porównać 🤣🤣 i u niego biało jak śnieg, więc podałam sobie accofil zgodnie z zaleceniami. Dziś rano zrobiłam dwa - action i pink strumieniowy i na obu cienie już po 10 min! 🥺🥺🥺 jutro postaram się pójść na betę i progesteron. Trzymajcie kciuki żeby przekleństwo ciąż biochemicznych wreszcie ustąpiło i żeby to było moje szczęśliwe 50%! Nigdy mi tak wcześnie test nie wyszedł więc robię sobie trochę nadziei, ale podchodzę też z ogromnym dystansem i czuję bardzo mocny spokój 🥺

    ms.paranoya, Cerva, ABK, Paola2604, Mimblanee, yecikowa, Biochemiczka, Daisy1, Jusia92, Dawdler34, Laurelli, Megmery, _Dysia_, Milunia lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 18 maja, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Oj dziewczyny, dziękuję ❤️ Ale to jeszcze może być falstart. Brzuch już boli mnie jak na okres, więc sama nie wiem, czy zbliża się miesiączka, czy może jednak trwa implantacja.
    Pozostaje tylko cierpliwie czekać.

    Będę chyba czekała tak jak na swój wynik. ,🤞😘

    Cień lubi tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 18 maja, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieja09


    Mocne kciuki dla Ciebie ✊️🍀
    Daj jutro znać jak beta.

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
‹‹ 221 222 223 224 225 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 pytań o poród, których wiele kobiet wstydzi się zadać!

Poród zbliża się wielkimi krokami, a w Twojej głowie w dalszym ciągu kłębią się pytania, których wstydzisz się zadać? Niektóre tematy są na tyle krępujące, że ciężko je poruszyć z partnerem,  na rutynowej wizycie u lekarza, czy przy kawie z koleżankami…Nadszedł jednak czas, żeby rozwiać Twoje wątpliwości! Przeczytaj odpowiedzi na 7 najbardziej wstydliwych pytań związanych z porodem.

CZYTAJ WIĘCEJ