Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • ms.paranoya Przyjaciółka
    Postów: 65 245

    Wysłany: 18 maja, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieja09 🥹 kciuki na pokładzie ❤️

    nadzieja09, Cień lubią tę wiadomość

    🧑'93, 🧒'92, 🐈‍⬛🐕
    📍Katowice, śląskie

    29.12.2025 7tc(🥚5tc), krwiak, poronienie chybione ❤️‍🩹

    🌱 04.2026
    11.05. ⏺️
    21.05.⏸️
    25.05. 14 dpo Beta: 113,8/ Prog.: 31,47
    29.05. 🩺 - jest 2mm Kropka
    16.06. 🩺 - CRL 1,04cm 7w1d
    23.06. 🩺
  • Cerva Autorytet
    Postów: 3453 6299

    Wysłany: 18 maja, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dziewczyny! U mnie wczoraj 8dpo, rano zrobiłam test i był biały jak śnieg więc wyrzuciłam go do kosza. Wróciłam po 2h do domu i stwierdziłam że zerknę jeszcze raz. Patrzę a tam cień 😳😳 z racji że to test z action i rozebrałam go na części pierwsze to stwierdziłam że się nie będę nastawiać i zrobię wieczorem ten sam. Zrobiłam i znowu cień tak po 20 min. Stwierdziliśmy z mężem że on też zrobi żeby porównać 🤣🤣 i u niego biało jak śnieg, więc podałam sobie accofil zgodnie z zaleceniami. Dziś rano zrobiłam dwa - action i pink strumieniowy i na obu cienie już po 10 min! 🥺🥺🥺 jutro postaram się pójść na betę i progesteron. Trzymajcie kciuki żeby przekleństwo ciąż biochemicznych wreszcie ustąpiło i żeby to było moje szczęśliwe 50%! Nigdy mi tak wcześnie test nie wyszedł więc robię sobie trochę nadziei, ale podchodzę też z ogromnym dystansem i czuję bardzo mocny spokój 🥺

    U mnie też 8 dpo była kreska po czasie. Byłam przekonana, że to fabryczna chociaż jak ciąży nie było to pink strumieniowy zawsze był śnieżnobiały nawet po czasie… 🫣 9 dpo była kreseczka. 🥰

    Mocne kciuki!

    nadzieja09, Cień lubią tę wiadomość

    33 🙋🏼‍♀️

    👶🏼 08.2024

    01.2026 💔 poronienie zatrzymane

    03.2026 wznowienie starań 🌈
    08.04 ⏸️ Fasolko zostań. 🙏
    13.04 14 dpo - 263,11
    15.04 16 dpo - 830,05
    21.04 22 dpo - 8865,74 🍀
    27.04 jest Maluszek z ❤️

    preg.png
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 18 maja, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dziewczyny! U mnie wczoraj 8dpo, rano zrobiłam test i był biały jak śnieg więc wyrzuciłam go do kosza. Wróciłam po 2h do domu i stwierdziłam że zerknę jeszcze raz. Patrzę a tam cień 😳😳 z racji że to test z action i rozebrałam go na części pierwsze to stwierdziłam że się nie będę nastawiać i zrobię wieczorem ten sam. Zrobiłam i znowu cień tak po 20 min. Stwierdziliśmy z mężem że on też zrobi żeby porównać 🤣🤣 i u niego biało jak śnieg, więc podałam sobie accofil zgodnie z zaleceniami. Dziś rano zrobiłam dwa - action i pink strumieniowy i na obu cienie już po 10 min! 🥺🥺🥺 jutro postaram się pójść na betę i progesteron. Trzymajcie kciuki żeby przekleństwo ciąż biochemicznych wreszcie ustąpiło i żeby to było moje szczęśliwe 50%! Nigdy mi tak wcześnie test nie wyszedł więc robię sobie trochę nadziei, ale podchodzę też z ogromnym dystansem i czuję bardzo mocny spokój 🥺

    Też tak miałam zrobiłam w niedzielę wydawało mi się że jest biało, zrobiłam w poniedziałek i wydawało mi się że coś miga, poleciałam na betę bo test po terminie.
    Patrzę na ten z niedzieli też miga, i po południu wynik bety pozytywny

    Czekam na happy end,🤞😘

    nadzieja09, Cerva, Cień, Megmery lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 18 maja, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 trzymamy kciuki

    Cień, nadzieja09 lubią tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1465

    Wysłany: 18 maja, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @nadzieja09 wow, powrót do starań z przytupem! 😊 bardzo sie cieszę i trzymam kciuki 🤞🤞

    @_Dysia_, jak się czujesz? będziesz sprawdzała betę? 🤞

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 11:14

    nadzieja09, Cień lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1465

    Wysłany: 18 maja, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ms.paranoya, jak ja Cię rozumiem.. U mnie takie obawy "czy sobie poradzę", "jak to będzie", były właściwie do 35 rż., a czasem jak sobie o tym myślę, to nadal mam z tyłu głowy lęk, czy udźwignę ten poziom odpowiedzialności i ilość zmian w życiu. Bo jednak dziecko wywraca cały świat do góry nogami i tego chyba nie da się w pełni przewidzieć ani przygotować się na 100%. Nie mówiąc o tym jak piekielnie boję się porodu 😆
    My w większości jesteśmy zdani na siebie, mamy właściwie tylko jedną babcię, która coraz bardziej się wycofuje z pomocy z racji wieku. Nie mamy jeszcze swojego mieszkania, wynajmujemy kawalerkę i czekamy, aż ogarniemy budowę, a to pewnie jeszcze potrwa z rok. I też czasem myślałam czy to już odpowiedni moment, ale później przychodzi mi do głowy, że chyba idealnego momentu po prostu nie będzie. Bo bycie dobrym rodzicem tak naprawdę nie polega na perfekcyjnym sprzątaniu, regularnym gotowaniu czy posiadaniu idealnie poukładanego życia. Bardziej na tym, czy potrafi się kochać, troszczyć, być obok i razem przez trudności przechodzić. No i często myślę sobie- jak nie my, to kto? 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja, 19:32

    Jusia92, Ninia, Cień, ms.paranoya, Laurelli, Milunia lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
  • Jusia92 Autorytet
    Postów: 379 690

    Wysłany: 18 maja, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień ja też na maxa trzymam kciuki i w piątek będę siedzieć jak na szpilkach, jak gdybym czekała na swój wynik! 🤞🏻🍀

    Nadzieja, mocno zaciskam kciuki, żeby to była Twoja 🌈🤞🏻

    W ogóle dziewczyny to jest niesamowite, że się kompletnie nie znamy, a tak mocno wspieramy. Ja za każdą z was mocno trzymam kciuki i wierzę, że każda z nas, prędzej czy później, się tutaj pochwali dobrymi wiadomościami. Mega się ciesze, że w tak złych okolicznościach trafiłam na to forum, do was, bo łatwiej to wszystko było znieść. Czasem się zastanawiam, czy nie mijam się z którąś z was u ginekologa, bo świat jest przecież taki mały 😉 pomimo, że sama mam ostatnio gorszy czas i jakaś tak utratę nadziei, to mocno wierzę w wasze szczęście! I czekam na same pozytywne wieści, które pozwolą mi tą moją nadzieję odzyskać 😊 🍀

    Cień, nadzieja09, Daisy1, Laurelli lubią tę wiadomość

    👩‍❤️‍👨 ‘92 & ‘89

    06/25 - 💔 poronienie zatrzymane (12tc/9tc)

    26.05.26 ⏸️
    27.05.26 bhcg 189 mIU/ml; prog 31,2 ng/ml
    29.05.26 bhcg 448 mIU/ml
    1.06.26 bhcg 2108 mIU/ml
    Szczęściu trwaj ❤️🌈

    🔸 G20210A hetero
    🔸 MTHFR C677T hetero
    🔸 PAI-1 4G/4G homo

    preg.png
  • Mimblanee Autorytet
    Postów: 758 1357

    Wysłany: 18 maja, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daisy1 pięknie to napisałaś, podpisuję się rękami i nogami pod tym. Nigdy nie ma idealnego momentu, bo zawsze jest coś, zawsze może być lepiej a maluszek jedyne czego potrzebuje to ciepła i miłości swoich rodziców, a resztę to się z czasem ogarnie;) oczywiście żeby mnie nikt nie zrozumiał źle, robienia dzieci hurtem w rodzinach bez warunków, bez pieniędzy nie popieram, ale to już skrajności.
    My też mieszkamy w małym mieszkaniu i perspektywa zmiany na większe lub dom to jeszcze dobrych kilka lat, ale nie odkładam marzeń o drugim dziecku.
    A co do obaw to jestem na 100% pewna, że każda z nas będzie najlepszą mamą dla swojego maluszka ;)

    Cień, ms.paranoya, Daisy1 lubią tę wiadomość

    🩵 D 1.05.2025

    💔 28.04.26 15+0tc 👼🏻
  • Ninia Autorytet
    Postów: 972 1274

    Wysłany: 18 maja, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dziewczyny! U mnie wczoraj 8dpo, rano zrobiłam test i był biały jak śnieg więc wyrzuciłam go do kosza. Wróciłam po 2h do domu i stwierdziłam że zerknę jeszcze raz. Patrzę a tam cień 😳😳 z racji że to test z action i rozebrałam go na części pierwsze to stwierdziłam że się nie będę nastawiać i zrobię wieczorem ten sam. Zrobiłam i znowu cień tak po 20 min. Stwierdziliśmy z mężem że on też zrobi żeby porównać 🤣🤣 i u niego biało jak śnieg, więc podałam sobie accofil zgodnie z zaleceniami. Dziś rano zrobiłam dwa - action i pink strumieniowy i na obu cienie już po 10 min! 🥺🥺🥺 jutro postaram się pójść na betę i progesteron. Trzymajcie kciuki żeby przekleństwo ciąż biochemicznych wreszcie ustąpiło i żeby to było moje szczęśliwe 50%! Nigdy mi tak wcześnie test nie wyszedł więc robię sobie trochę nadziei, ale podchodzę też z ogromnym dystansem i czuję bardzo mocny spokój 🥺

    Ja w obecnej ciązy też miałam kreskę (cień cienia)po czasie w 10 dpo, po jakiś 30 minutach, uznałam za negat i nawet się z tym pogodziłam . Ale że lekarz kazał 12 dpo zrobić test by odstawić proga to zrobiłam i wtedy już się od razu pojawiła. Z pierwszych objawów to kawka bardzo słabo mi weszła ale też zwaliłam na to, że byłam w podrózy i po prostu uznałam, że inny rodzaj kawy i mi nie smakuje.

    Tryzxmam kciuki.

    nadzieja09, Cień, Dawdler34, Laurelli lubią tę wiadomość

    👱🏻‍♀️ 91
    Kariotypy ✅
    17.10.2025 💔🩷👼 Rita 16tc, triploidia matczyna
    12.2025 start starań o drugą ciążę 🥹
    1.2026⏸️ 2 cs
    03.2026 Panorama ok, czekamy na zdrowego 🩵

    preg.png
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 18 maja, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninia wrote:
    Ja w obecnej ciązy też miałam kreskę (cień cienia)po czasie w 10 dpo, po jakiś 30 minutach, uznałam za negat i nawet się z tym pogodziłam . Ale że lekarz kazał 12 dpo zrobić test by odstawić proga to zrobiłam i wtedy już się od razu pojawiła. Z pierwszych objawów to kawka bardzo słabo mi weszła ale też zwaliłam na to, że byłam w podrózy i po prostu uznałam, że inny rodzaj kawy i mi nie smakuje.

    Tryzxmam kciuki.
    Ja właśnie nie mam na ten moment jakiś objawów. Ten test kompletnie mnie zaskoczył. Mam ból piersi ale jak pisałam miesiąc temu, też miałam więc nie przywiązywałam się do tego kompletnie. Jedyne co zwróciło moją uwagę to 6/7 dpo miałam dość mocne kłucia jajników. Że dwa razy to aż mnie zgięło w pół. Teraz mam raz na jakiś czas mega subtelne skurcze macicy, ale baardzo slabe. Normalnie bym nie wróciła na nie uwagi. Z jedzeniowych rzeczy to na razie kompletnie nic, wypiłam dzis kawkę ze smakiem 😅 cieszę się też ze jakoś moja głowa bardzo odpuściła. W sobotę byłam z przyjaciółkami na stekach 🤤 jeszcze kilka miesięcy temu bym w życiu nie poszła bo bym myślała że jak to, półsurowe mięso itd, ale postanowiłam nie dostosowywać życia pod starania. W tamtym tygodniu byłam normalnie na porządnych treningach na które chodzę już jakiś czas, a kiedyś pamiętam że a drugiej fazie zostawiałam sobie tylko rozciąganie i spacery bo się bałam że coś się stanie. Ciesze się bardzo z tego że jakoś nie analizuje już tak mocno swoich ruchów i moja głowa mówi “robię wszystko co mogę, reszta nie zależy ode mnie”. Nawet dziś się przyłapałam że zapomniałam że nie powinnam jeść surowych zoltek a zjadłam 😅 jeszcze kilka miesięcy temu moja głowa by mi nie pozwoliła pominąć takiego ważnego szczegółu. Ogólnie ten miesiąc mocno postawiłam na ogarnięcie stresu. Wyciszałam się wieczorem, słuchałam medytacji, uzupełniałam dziennik wdziecznosci, a rano przed pracą starałam się wychodzić na światło słoneczne najpierw i pić sobie kawkę/matche na słoneczku. Bardzo mocno mi to pomogło i jeśli chodzi o głowę to czuję ogromną przemianę i ulgę. Poza tym oczywiście psycholog i akupunktura wjechała (dziś mam drugą wizytę więc dobrze się składa 😊)

    Cerva, Daisy1, Ninia, Jusia92, Cień, Paola2604, ms.paranoya, Dudu13, Laurelli lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Kata3333 Przyjaciółka
    Postów: 143 41

    Wysłany: 18 maja, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Dawno mnie tu nie było gdyż musiałam sie trochę zdystansować. Odpocząć od forum. Z ciekawostek diagnostycznych zrobiłam na początku kwietnia biopsje endometrium i wszystko ok. Z jednej strony człowiek dię cieszy a z drugiej załamuje ręce... bo nie ma przyczyny

    Cień trzymam kciuki za piątek! Będę o Tobie myśleć

    Chciałabym aby w końcu po burzy dla każdej z nas wyszło słońce. Co prawda, ta burza u mnie z gradobiciem trwa.... rok i nie zanosi się na zmianę. Wczoraj przyszedł kolejny okres i zrobiło mi się cholernie przykro.

    Cień lubi tę wiadomość

    👧35 🧑35
    Starania styczeń 2024
    💔5/6tydzień poronienie samoistne sierpień 2024
    💔8tydzień indukcja+łyżeczkowanie czerwiec 2025

    Histeroskopia polipa, hsg - drożne kwiecień 2025
  • Niecierpliwa_ Autorytet
    Postów: 355 283

    Wysłany: 18 maja, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieja, trzymam mocno kciuki!! ❤️
    Ja pierwszy test ciążowy pozytywny też miałam pamiętam dzień po wyjściu na steki :D

    @Kata, przytulam mocno. Wy się staracie naturalnie?
    Ten pierwszy dzień okresu to chyba każda z nas tak odczuwa.. najgorszy dzień w każdym miesiacu.
    Dzisiaj słuchałam podcastu N97 (polecam jak nie znacie, niektóre rozmowy bardzo ciekawe) rozmowy z Patrycją Soltysik, i ona mówiła że po latach starań, nawet jak już urodziła i dostała pierwszy okres po porodzie to ten pierwszy dzień okresu tak mocno odczuwała emocjonalnie, jakby nadal się starała o ciąże, że to aż tak zostało w niej :/

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

    🙎‍♀️ 36 | 👨 34
    ⌛ od 08.2024

    08.2025 • IUI ❌
    02.2026 • IUI (L + Ovi) ✅ ⏸️
    04.2026 • 💔 9 tc
    06.2026 • ⏸️
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 18 maja, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dziewczyny! U mnie wczoraj 8dpo, rano zrobiłam test i był biały jak śnieg więc wyrzuciłam go do kosza. Wróciłam po 2h do domu i stwierdziłam że zerknę jeszcze raz. Patrzę a tam cień 😳😳 z racji że to test z action i rozebrałam go na części pierwsze to stwierdziłam że się nie będę nastawiać i zrobię wieczorem ten sam. Zrobiłam i znowu cień tak po 20 min. Stwierdziliśmy z mężem że on też zrobi żeby porównać 🤣🤣 i u niego biało jak śnieg, więc podałam sobie accofil zgodnie z zaleceniami. Dziś rano zrobiłam dwa - action i pink strumieniowy i na obu cienie już po 10 min! 🥺🥺🥺 jutro postaram się pójść na betę i progesteron. Trzymajcie kciuki żeby przekleństwo ciąż biochemicznych wreszcie ustąpiło i żeby to było moje szczęśliwe 50%! Nigdy mi tak wcześnie test nie wyszedł więc robię sobie trochę nadziei, ale podchodzę też z ogromnym dystansem i czuję bardzo mocny spokój 🥺

    Nadzieja09, kciuki za betę. Oby to był ten Szczęśliwy Kropeczek, który rozgości się na dłużej 🤞🥰

    nadzieja09, Cień lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Kata3333 Przyjaciółka
    Postów: 143 41

    Wysłany: 18 maja, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @Nadzieja, trzymam mocno kciuki!! ❤️
    Ja pierwszy test ciążowy pozytywny też miałam pamiętam dzień po wyjściu na steki :D

    @Kata, przytulam mocno. Wy się staracie naturalnie?
    Ten pierwszy dzień okresu to chyba każda z nas tak odczuwa.. najgorszy dzień w każdym miesiacu.
    Dzisiaj słuchałam podcastu N97 (polecam jak nie znacie, niektóre rozmowy bardzo ciekawe) rozmowy z Patrycją Soltysik, i ona mówiła że po latach starań, nawet jak już urodziła i dostała pierwszy okres po porodzie to ten pierwszy dzień okresu tak mocno odczuwała emocjonalnie, jakby nadal się starała o ciąże, że to aż tak zostało w niej :/

    Tak naturalnie, dwukrotnie zaszłam w ciąże i ją straciłam. Ostatni raz w zeszłym roku w czerwcu. Wtedy zaczęłam diagnostykę i tak od października łykam tablicę Mendelejewa od prof J. W tym roku skończyłam 36lat... więc czas mnie goni.

    👧35 🧑35
    Starania styczeń 2024
    💔5/6tydzień poronienie samoistne sierpień 2024
    💔8tydzień indukcja+łyżeczkowanie czerwiec 2025

    Histeroskopia polipa, hsg - drożne kwiecień 2025
  • Dawdler34 Autorytet
    Postów: 317 409

    Wysłany: 18 maja, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Nadzieja09 3mamy wszystkie kciuki ! 🤞🤞
    Koniecznie daj znać jak beta !

    nadzieja09, Cień lubią tę wiadomość

    👩‍💼91' 🧑‍💼80' + 🐕
    01.11.2025 - odstawienie antykoncepcji
    08.03.2026 - ⏸️
    28.03.2026 - 0.48cm ❤️ 6w
    04.04.2026 - 0.51cm 💔
    10.04.2026 - poronienie zatrzymane (farmakologia, 7/8w) 💔👼

    🌈jeszcze będzie pięknie 🤞
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 18 maja, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kata3333 wrote:
    Cześć dziewczyny!
    Dawno mnie tu nie było gdyż musiałam sie trochę zdystansować. Odpocząć od forum. Z ciekawostek diagnostycznych zrobiłam na początku kwietnia biopsje endometrium i wszystko ok. Z jednej strony człowiek dię cieszy a z drugiej załamuje ręce... bo nie ma przyczyny

    Cień trzymam kciuki za piątek! Będę o Tobie myśleć

    Chciałabym aby w końcu po burzy dla każdej z nas wyszło słońce. Co prawda, ta burza u mnie z gradobiciem trwa.... rok i nie zanosi się na zmianę. Wczoraj przyszedł kolejny okres i zrobiło mi się cholernie przykro.



    Polubiłam za kciukasy ❤️
    Dobrze, że biopsja wyszła ok. Ominą Cię te koszmarne antybiotyki. Ale rozumiem, że chcesz poznać przyczynę niepowodzenia.
    Tak jak piszesz — dość już tej burzy. Niech w końcu wyjdzie dla nas słońce 🌼

    Laurelli lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 18 maja, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Cień a Ty kiedy planujesz betę? Jakos pod koniec tygodnia? Będziemy to pewnie przeżywały razem 🥺

    Cień lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 384 474

    Wysłany: 18 maja, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @ Cień
    @ nadzieja 09
    Trzymam kciuki za betę ❤️🥰

    Cień, nadzieja09 lubią tę wiadomość

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 18 maja, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    @Cień a Ty kiedy planujesz betę? Jakos pod koniec tygodnia? Będziemy to pewnie przeżywały razem 🥺


    Chcę, a raczej powinnam, poczekać do piątku i 9 dpt. Ale w środę rano robię morfologię, więc może się skuszę na betę. Tylko że wynik w 7 dpt pewnie jeszcze bardziej namiesza mi w głowie, bo i tak do piątku muszę brać leki i wtedy oficjalnie testować.
    Brzuch pobolewa mnie jak na okres i chyba jeszcze jakaś infekcja się przyplątuje. Staram się nie nakręcać, bo może to być kolejna porażka… ale z drugiej strony już bardzo chciałabym wiedzieć.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 18 maja, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niecierpliwa_ wrote:
    @Nadzieja, trzymam mocno kciuki!! ❤️
    Ja pierwszy test ciążowy pozytywny też miałam pamiętam dzień po wyjściu na steki :D
    Te steki coś w sobie mają bo ja w pierwszej ciąży też w okolicy owulacji poszłam na steki i to nawet z koleżanką, która jak się okazało już wtedy była w 4 tygodniu ciąży 😅

    Niecierpliwa_ lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
‹‹ 222 223 224 225 226 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ