Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 🌱 Nowy początek 🌱
Odpowiedz

🌱 Nowy początek 🌱

Oceń ten wątek:
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16455

    Wysłany: 19 maja, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień, cały czas trzymam kciuki 🍀

    Cień, sailor89, Laurelli lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 19 maja, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    Hej, przed chwilą miałam transfer na cyklu naturalnym z Ovitrelle. Od piątku biorę prolutex i cyclogest. Od dzisiaj jeszcze Clexane. 11 dnia cyklu miałam 6 mm endometrium i 10 mm pęcherzyk na lewym jajniku. 16 dnia cyklu 9 mm endometrium i 17 mm pęcherzyk. 17 dnia cyklu na wieczór Ovitrelle (13 maja).

    Zobaczymy tym razem czy będzie lepiej 🌈

    Beta 25 maja 🍀




    Trzymam kciuki ❤️
    A jak się czujesz?

    sailor89 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 19 maja, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cień wrote:
    Sikany dziś rano — biel vizira. Plus taki, że wiem, iż Ovitrelle już się wypłukało. Więc jeśli za kilka dni coś ruszy z betą albo jeśli jutro przy okazji morfologii skuszę się na betę i coś drgnie, to będzie już beta z implantacji 😊
    Jestem świadoma, że 6 dpt to jeszcze wcześnie. Zresztą podali mi zarodek z 6 doby, więc też potrzebuje czasu na start 🤍

    Trzymamy kciuki za Twojego Malucha 🤞 zgadzam się w 100% z tym co mówisz: na razie na spokojnie, bo jeszcze jest czas i testy tak wcześnie to sport ekstremalny. Czekamy tu wszystkie na update Kochana ❤️❤️❤️

    Cień, sailor89 lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 19 maja, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    Hej, przed chwilą miałam transfer na cyklu naturalnym z Ovitrelle. Od piątku biorę prolutex i cyclogest. Od dzisiaj jeszcze Clexane. 11 dnia cyklu miałam 6 mm endometrium i 10 mm pęcherzyk na lewym jajniku. 16 dnia cyklu 9 mm endometrium i 17 mm pęcherzyk. 17 dnia cyklu na wieczór Ovitrelle (13 maja).

    Zobaczymy tym razem czy będzie lepiej 🌈

    Beta 25 maja 🍀

    Sailor89, powodzenia, oby tym razem było pięknie 🌈

    Cień, sailor89 lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 19 maja, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja jutro mam pierwszą wizytę w klinice po ostatnim transferze zakończonym cb. Dzisiaj kontrolnie po pracy zrobię test żeby sprawdzić czy beta się wyzerowała.
    Jestem bardzo ciekawa, co tym razem zaproponuje nasza doktor, bo ja już oczywiście tworzę sobie scenariusze w głowie i trochę się spinam.. Sama nie wiem, co będzie dla nas teraz najlepsze: czy przerwa i zrobienie histero w Barskiej czy podejście w najbliższym cyklu do kolejnego transferu 🤷‍♀️
    no zobaczymy co tam jutro się dowiemy, na szczęście jedzie ze mną mąż to będę miała towarzystwo ❤️

    Daisy1, Cień lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • sailor89 Autorytet
    Postów: 289 578

    Wysłany: 19 maja, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuje się dobrze, ledwo co wytrzymałam parcie na pęcherz 🤣
    Normalnie wodospad po zabiegu 😅

    ♀️'89 | AMH: 4 - kariotyp ok
    ♂️ '89 - kariotyp ok

    10.24 punkcja - 5❄️ (4x4.1.1, 1x4.1.2) nie przebadane
    12.11.2024 r - transfer❄️ 4.1.1
    🍀 7dpt- ⏸
    20.11 -8dpt beta - 173,20 mIU/ml
    23.11 -11dpt beta - 781,76 mIU/ml
    03.12 - 5w5d - GS 1,56 YS 0,39
    18.12 brak 💔 21.12 poronienie 6/8 tyg

    24.06.2025 r - transfer❄️ 4.1.1
    5 dpt ⏸ 6 dpt-35 8 dpt-121 10 dpt - 241 16 dpt - 1677 23 dpt - 3039 GS 0.94 27 dpt - 5613 🤔 30 dpt puste jajo 😔 GS 1.5

    19.05.2026 - transfer❄️ 4.1.1 ❌

    Ferrytyna 37,17 ng/ml
    TSH 2,064
    MTHFR i PAI-1/SERPINE1 - hetero
    NK w krwi - 15%
    Zespół antyfosfolipidowy i ANA - ujemne
    Genotyp Bx mąż C1
    ✅ 2DL1, 2DL3, 2DL4 del, 2DS1, 2DS4 (del-22bp), 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm
    ⛔ 2DL2, 2DL4 norm, 2DL5 (grupa 1), 2DL5 (grupa 2), 2DS2, 2DS3, 2DS4 norm, 2DS5, 3DS1, 3DP1 var
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 19 maja, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostałam wyniki - dziś 10 dpo - beta 17, progesteron 21 🤔 ogólnie wynik jak na ten dzień cyklu wydaje się w miarę ok, biorąc też pod uwagę że moje kreski wczoraj były mega delikatne i ledwo widoczne, dopiero po jakimś czasie, ale jakoś stresuje mnie ten etap, bo to 4 ciąża w której nie przekroczyłam bety 20 😢 także włączyły mi się negatywne scenariusze. Na ten moment wiem, że nic nie wiem. Wysłałam wynik dr Jarosz i powtórzę w czwartek. Może ruszyć, albo może być kolejny Biochem - szanse są w sumie 50/50 😢

    ABK lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 19 maja, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dostałam wyniki - dziś 10 dpo - beta 17, progesteron 21 🤔 ogólnie wynik jak na ten dzień cyklu wydaje się w miarę ok, biorąc też pod uwagę że moje kreski wczoraj były mega delikatne i ledwo widoczne, dopiero po jakimś czasie, ale jakoś stresuje mnie ten etap, bo to 4 ciąża w której nie przekroczyłam bety 20 😢 także włączyły mi się negatywne scenariusze. Na ten moment wiem, że nic nie wiem. Wysłałam wynik dr Jarosz i powtórzę w czwartek. Może ruszyć, albo może być kolejny Biochem - szanse są w sumie 50/50 😢



    Mocne kciuki, żeby beta wystartowała jak rakieta, głowa do góry, piłka nadal w grze ✊️😘🍀❤️

    nadzieja09 lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 19 maja, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Dziewczyny, ja jutro mam pierwszą wizytę w klinice po ostatnim transferze zakończonym cb. Dzisiaj kontrolnie po pracy zrobię test żeby sprawdzić czy beta się wyzerowała.
    Jestem bardzo ciekawa, co tym razem zaproponuje nasza doktor, bo ja już oczywiście tworzę sobie scenariusze w głowie i trochę się spinam.. Sama nie wiem, co będzie dla nas teraz najlepsze: czy przerwa i zrobienie histero w Barskiej czy podejście w najbliższym cyklu do kolejnego transferu 🤷‍♀️
    no zobaczymy co tam jutro się dowiemy, na szczęście jedzie ze mną mąż to będę miała towarzystwo ❤️



    Powodzenia jutro ❤️ Na pewno wspólnie z lekarzem ustalicie dobry plan. Dobrze, że masz wsparcie męża 🫶
    Wysyłam dobre myśli ✨
    Daj znać po wizycie.

    Rafiki lubi tę wiadomość

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • Paola2604 Autorytet
    Postów: 384 474

    Wysłany: 19 maja, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dostałam wyniki - dziś 10 dpo - beta 17, progesteron 21 🤔 ogólnie wynik jak na ten dzień cyklu wydaje się w miarę ok, biorąc też pod uwagę że moje kreski wczoraj były mega delikatne i ledwo widoczne, dopiero po jakimś czasie, ale jakoś stresuje mnie ten etap, bo to 4 ciąża w której nie przekroczyłam bety 20 😢 także włączyły mi się negatywne scenariusze. Na ten moment wiem, że nic nie wiem. Wysłałam wynik dr Jarosz i powtórzę w czwartek. Może ruszyć, albo może być kolejny Biochem - szanse są w sumie 50/50 😢

    Trzymam kciuki za betę.
    Czy bierzesz accofil od pozytywnego testu?

    2009-puste jajo płodowe - poronienie samoistne
    2010- syn👶duphaston
    2021-ciąża zatrzymana, poronienie 9 tydz
    2013-córka👶duphaston, luteina, polocard
    2024-ciąża zatrzymana poronienie 8 tydz TR18, duphaston
    2024-ciaza zatrzymana,
    poronienie 11 tydz, duphaston
    2025-poronienie samoistne 6 tydz, duphaston+neoparin

    Po 6 ciąży MTHFR1268 homo+Pai/serpine homo

    Po 7 ciąży
    HLAC C1 grupa *07 *12

    Kir AA
    Obecne : 2DL1, 2DL3, 2DL4 norm, 2DL4del, 2DS4(del - 22p) 3DL1, 3DL2, 3DL3, 2DP1, 3DP1 norm

    Nueobecne: 2Dl2, 2DL5(grupa1) 2DL5 (grupa2) 2DS1, 2DS2, 2DS3, 2DS4norm, 2DS5, 3DS1.3DP1 var

    Zespol antyfosfolipidowy-wykluczony
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 19 maja, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paola2604 wrote:
    Trzymam kciuki za betę.
    Czy bierzesz accofil od pozytywnego testu?
    Accofil jedną ampułkę przy owulacji i 1/3 podałam dwa dni temu, dziś kolejna dawka

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 19 maja, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dostałam wyniki - dziś 10 dpo - beta 17, progesteron 21 🤔 ogólnie wynik jak na ten dzień cyklu wydaje się w miarę ok, biorąc też pod uwagę że moje kreski wczoraj były mega delikatne i ledwo widoczne, dopiero po jakimś czasie, ale jakoś stresuje mnie ten etap, bo to 4 ciąża w której nie przekroczyłam bety 20 😢 także włączyły mi się negatywne scenariusze. Na ten moment wiem, że nic nie wiem. Wysłałam wynik dr Jarosz i powtórzę w czwartek. Może ruszyć, albo może być kolejny Biochem - szanse są w sumie 50/50 😢

    Nadzieja09 jak na ten dzień to beta jest bardzo dobra! Przecież ten Kropek się dopiero zagnieżdża w endometrium i wyłapałaś bardzo wczesny start. Rozumiem, że się stresujesz, że zły scenariusz się powtórzy, ale maniakalnie kiedyś analizowałam bety na forum, jak miałam bardzo niskie wartości i myślę, że u Ciebie start jest super ❤️
    Trzymam kciuki za przyrosty 🌈

    nadzieja09, Cień, Daisy1, Jusia92, _Dysia_ lubią tę wiadomość

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • ABK Autorytet
    Postów: 6407 4534

    Wysłany: 19 maja, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dostałam wyniki - dziś 10 dpo - beta 17, progesteron 21 🤔 ogólnie wynik jak na ten dzień cyklu wydaje się w miarę ok, biorąc też pod uwagę że moje kreski wczoraj były mega delikatne i ledwo widoczne, dopiero po jakimś czasie, ale jakoś stresuje mnie ten etap, bo to 4 ciąża w której nie przekroczyłam bety 20 😢 także włączyły mi się negatywne scenariusze. Na ten moment wiem, że nic nie wiem. Wysłałam wynik dr Jarosz i powtórzę w czwartek. Może ruszyć, albo może być kolejny Biochem - szanse są w sumie 50/50 😢

    Trzymam kciuki 🤞😘

    nadzieja09, Cień lubią tę wiadomość

    Ona: 36l
    Amh: 4,26
    Tsh: 2,33 (0,270-4,200) 0.8 do zbicia (letrox 125, strumektomia 12.2018)
    Fsh: 4,19
    Lh:6,67
    Prl: 15.85
    Jajowody drozne (hsg maj 2022)
    Monitoring owulacji okey
    Miesiniak (w niczym nie przeszkadza)

    On: 39l
    Testosteron: 4,33
    Fsh: 2,68
    Lh: 3,74
    Slabe parametry nasienia
    Koncentracja 15,57 mln/ml > 16mln/ml
    Numer plemnika 70 M/Proba > 70M/Proba
    Ruch postepowy 18% > 32%
    Ruchome 40.71% > 40%
    Morfologia 4.95% > 4%
    Żywotność 60,81% > 60

    Kariotypy oboje ok

    12.2022 gonal 150, menopur 75->100, orgalutran, gonapedryl+ovi.
    11pobranych -> 7 do zaplodnienia
    05.01 transfer 5 dniowy swiezaczek 3.2.1.🤞

    Na feriach zostały ❄❄ 5.2.1 i 4.3.1. Z 6 doby

    8dpt 60.8
    11 dpt 126
    13 dpt 330
    18 dpt 1796

    07.25 FET 5.2.1. ❌

    02.2026 FET 4.3.1.
    7dpt 29.7
    9dpt 93.4
    11dpt 185.8
    14dpt 997.5
    04.2026 aspiracja prozniowa
    age.png
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 19 maja, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Nadzieja09 jak na ten dzień to beta jest bardzo dobra! Przecież ten Kropek się dopiero zagnieżdża w endometrium i wyłapałaś bardzo wczesny start. Rozumiem, że się stresujesz, że zły scenariusz się powtórzy, ale maniakalnie kiedyś analizowałam bety na forum, jak miałam bardzo niskie wartości i myślę, że u Ciebie start jest super ❤️
    Trzymam kciuki za przyrosty 🌈
    Dzięki za dobre słowo 🥺🥺 z racji na poprzednie przejścia po prostu takie wartości bety spędzają mi sen z powiek… ja wiem że może być jeszcze wszystko dobrze, bo rok temu w maju w 12 dpo miałam betę 19, ale dwa dni wcześniej wyraźną kreskę na teście robionym z popołudniowego moczu także to było wtedy podejrzane... oczywiście beta wtedy 14dpo była już 10. Teraz te kreski na testach były praktycznie niewidoczne nawet z rannego moczu, na zdjęciach praktycznie wcale ich nie widać, więc beta realnie mogła być nawet mniejsza niz 10. Widziałam kilka przypadków dziewczyn którym wyszedł cień na teście i zrobiły od razu betę i była w okolicach 5, więc testy też czasem wykrywają niższe hcg, ale wciąż jakbym zobaczyła wartość 30 to chociaż bym wiedziała że jestem wyżej niż do tej pory, a tak to w sumie nic nie wiem i czekam do czwartku 🙄 te wyniki badań mnie dodatkowo tak stresują. Jak do wczoraj czułam się baardzo spokojna tak dziś cały stres ze mnie wyszedł w związku z tym badaniem. Mimo że wiem że nie mam na to wpływu bo to tak samo może być kwestia wady genetycznej i muszę po prostu próbować aż się uda… choć liczyłam że chociaż będzie jakiś progres z tymi nowymi lekami. No nic… dzis to ja trochę muszę ponarzekać, bo oczywiście wspomnienia poprzednich ciąż wracają 😢

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Rafiki Autorytet
    Postów: 428 673

    Wysłany: 19 maja, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Dzięki za dobre słowo 🥺🥺 z racji na poprzednie przejścia po prostu takie wartości bety spędzają mi sen z powiek… ja wiem że może być jeszcze wszystko dobrze, bo rok temu w maju w 12 dpo miałam betę 19, ale dwa dni wcześniej wyraźną kreskę na teście robionym z popołudniowego moczu także to było wtedy podejrzane... oczywiście beta wtedy 14dpo była już 10. Teraz te kreski na testach były praktycznie niewidoczne nawet z rannego moczu, na zdjęciach praktycznie wcale ich nie widać, więc beta realnie mogła być nawet mniejsza niz 10. Widziałam kilka przypadków dziewczyn którym wyszedł cień na teście i zrobiły od razu betę i była w okolicach 5, więc testy też czasem wykrywają niższe hcg, ale wciąż jakbym zobaczyła wartość 30 to chociaż bym wiedziała że jestem wyżej niż do tej pory, a tak to w sumie nic nie wiem i czekam do czwartku 🙄 te wyniki badań mnie dodatkowo tak stresują. Jak do wczoraj czułam się baardzo spokojna tak dziś cały stres ze mnie wyszedł w związku z tym badaniem. Mimo że wiem że nie mam na to wpływu bo to tak samo może być kwestia wady genetycznej i muszę po prostu próbować aż się uda… choć liczyłam że chociaż będzie jakiś progres z tymi nowymi lekami. No nic… dzis to ja trochę muszę ponarzekać, bo oczywiście wspomnienia poprzednich ciąż wracają 😢

    Ponarzekaj sobie ile potrzebujesz. Rozumiem co teraz czujesz - chciałoby się żeby ta beta od razu była wysoka, szczególnie po przejściach.. trzymam mocno kciuki 🤞
    Spróbuj zająć sobie czas przez ten czas oczekiwania do kolejnej bety i staraj się myśleć, że to już, że to ten czas 🌈

    ✅ cross match, IPLE, trombofilia, celiakia, IMK, KIR BX, ASA, ANA, pasożyty, candida, HP,
    ❌ adenomioza rozproszona, endometrioza 1st, allo MLR 16,5%, niedobory żelaza, cytokiny

    03.2023 HSG niedrożne jajowody
    10.2023 I IVF 15 🫧 / 6 ❄️
    12.2023 FET cb 💔
    05.2024 FET 2 zarodków, cb 💔
    09.2024 FET 8/9 tc 💔
    01.2024 FET 9+0 💔

    05.2025 II IVF 8 🫧 / 2 ❄️ / PGT-A ❄️
    07.2025 FET PGT-A 6+0 💔

    2024-2025 3x histeroskopia: polip, zrosty, endometritis
    12.2025 histerolaparoskopia: drożne jajowody 🤯, endometrioza 1st

    02.2026 III IVF 8 🫧 / 6 ❄️
    Zoladex x2
    04.2026 FET 4AA+4BB cb
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 19 maja, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rafiki wrote:
    Ponarzekaj sobie ile potrzebujesz. Rozumiem co teraz czujesz - chciałoby się żeby ta beta od razu była wysoka, szczególnie po przejściach.. trzymam mocno kciuki 🤞
    Spróbuj zająć sobie czas przez ten czas oczekiwania do kolejnej bety i staraj się myśleć, że to już, że to ten czas 🌈
    Właśnie staram się już od tego odciąć. Podałam accofil kolejną dawkę i czekam bo więcej nic nie mogę 😢 na ten moment pociesza mnie tylko że nie ustały mi objawy. Ciągle mam bardzo nabrzmiałe piersi. Dziś też doszło swędzenie w okolicy sutkow, a poza tym cały czas mam lekkie skurcze macicy i kłucia jajników. W poprzednich ciążach miałam zawsze plamienie implantacyjne. Teraz nic takiego nie zaobserwowałam co też jest ciekawe 🤔 ale może być to tak samo dobry jak i zły znak. Jak wszystko do tej pory 😅 oj chciałoby się wrócić do czasów kiedy po prostu z nadzieją czekałam na brak miesiączki 🥺

    aszin lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Cień Autorytet
    Postów: 1428 1552

    Wysłany: 19 maja, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    Czuje się dobrze, ledwo co wytrzymałam parcie na pęcherz 🤣
    Normalnie wodospad po zabiegu 😅


    Dla mnie zawsze najgorsze jest picie tej wody — za mało źle, za dużo źle.
    Bądź tu mądry. Dobrze, że sam transfer jest szybki.

    40+|Hashimoto | 🌺 endo/adeno
    🧪 AMH 0,34
    🧬 MTHFR C677T | PAI-1 4G/5G
    🧬 KIR Bx (2DS1+, brak 2DS3)
    💉 IVF od 2019 r.
    → 9 procedur IVF/ICSI
    → bardzo niska odpowiedź (0–1 oocyt)
    → 6 transferów ET/KET
    → 2× CB 🤍
    → VI 2025 transfer: ciąża → poronienie w 8 tc 💔
    🧫 CD56 ↑ (54)
    🧪 Th1 ↑ (TNF ↑, IL-10 ↓)
    → V 2026: transfer na lekach immunologicznych
    β-hCG: 0

    Na tym zakończymy.
  • aszin Autorytet
    Postów: 7436 16455

    Wysłany: 19 maja, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja09 wrote:
    Właśnie staram się już od tego odciąć. Podałam accofil kolejną dawkę i czekam bo więcej nic nie mogę 😢 na ten moment pociesza mnie tylko że nie ustały mi objawy. Ciągle mam bardzo nabrzmiałe piersi. Dziś też doszło swędzenie w okolicy sutkow, a poza tym cały czas mam lekkie skurcze macicy i kłucia jajników. W poprzednich ciążach miałam zawsze plamienie implantacyjne. Teraz nic takiego nie zaobserwowałam co też jest ciekawe 🤔 ale może być to tak samo dobry jak i zły znak. Jak wszystko do tej pory 😅 oj chciałoby się wrócić do czasów kiedy po prostu z nadzieją czekałam na brak miesiączki 🥺
    W pewnym momencie niestety dochodzi się do etapu, że pozytywny test nie daje tej szczerej radości, tylko strach. 😣 Mam jednak nadzieję, że z każdym dniem szczęście i wiara w powodzenie będzie wypychała te negatywne emocje 🍀

    ms.paranoya lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2023
    Trombofilia, Hashimoto, OAT
    ♀ 33 ♂ 38

    03.2024 💔💔 8tc (6+4)

    2026:
    ICSI: 3🍀 5AA, 4AA, 3BB
    I ET 24.01 → 30.03 💔 12tc (8+4) T21
    II FET 20.06 🙏✨
  • nadzieja09 Autorytet
    Postów: 312 329

    Wysłany: 19 maja, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszin wrote:
    W pewnym momencie niestety dochodzi się do etapu, że pozytywny test nie daje tej szczerej radości, tylko strach. 😣 Mam jednak nadzieję, że z każdym dniem szczęście i wiara w powodzenie będzie wypychała te negatywne emocje 🍀
    Dziękuję 🥺 to prawda, na początku chwilowa radość a później zderzenie się z rzeczywistością, ze to może nie być wcale szczęśliwe zakończenie.
    a poza tym to wykrakałam, bo właśnie dostałam plamienia implantacyjnego 😅 też nie wiem czy to na plus czy na minus, ale miałam je w każdej ciąży do tej pory także chyba po prostu tak mam…

    Daisy1 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2024
    👼🏼👼🏼👼🏼👼🏼 👼🏼
    12.24 5+5, 04.25 cb, 05.25 cb, 10.25 cb, 05.26 7+2 puste jajo

    💁‍♀️98’, 🤵‍♂️93’

    ❌kariotyp żeński zrównoważony z translokacją wzajemną (6;12), KIR Bx (2DS2) + mąż c2c2, podwyższone CD3/CD56 w endometrium, dodatnie CD138 (wyleczone), podejrzenie APS (dodatnie przeciwciała IgM p. beta-2-glikoproteinie), hashimoto (hormony w normie), morfologia nasienia 1% (poprawiona na 4%)
  • Daisy1 Autorytet
    Postów: 763 1466

    Wysłany: 19 maja, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sailor89 wrote:
    Hej, przed chwilą miałam transfer na cyklu naturalnym z Ovitrelle. Od piątku biorę prolutex i cyclogest. Od dzisiaj jeszcze Clexane. 11 dnia cyklu miałam 6 mm endometrium i 10 mm pęcherzyk na lewym jajniku. 16 dnia cyklu 9 mm endometrium i 17 mm pęcherzyk. 17 dnia cyklu na wieczór Ovitrelle (13 maja).

    Zobaczymy tym razem czy będzie lepiej 🌈

    Beta 25 maja 🍀
    Sailor89, trzymam kciuki 🍀 Niech kropeczek pięknie się wgryza i znajduje swoje miejsce na długie miesiące 🌈✨ 25 maja wpisane do kalendarza, niech to będzie szczęśliwy dzień 🤞

    Cień, sailor89 lubią tę wiadomość

    👧🏼 37 🧑🏼 | starania od 02.2024
    💔 11tc 02.2025 | 💔 10tc 08.2025 Duphaston
    ➡️ po 6cs mini-histeroskopia (04.2026) | CD138+ 5/10 HPF | ✂️mięśniaki + zrosty | 💊 leczenie
    ➡️ kontrolna mini-histeroskopia (05.2026) | ✅️ brak cech zapalnych
    ☘️ powrót do starań | 💊 Encorton + Accofil
    ⚠️ ANXA5 M2/N | KIR Bx (2DS2+) | HLA-C C2C2 | Allo-MLR 0% | cross-match 26.5%
‹‹ 224 225 226 227 228 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ